Imobiliare Oradea Rogerius Bihor

Hartă Listă
Filtre active: Bihor Oradea Rogerius Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament decomandat cu 2 camere in zona Rogerius, Oradea
5

Apartament decomandat cu 2 camere in zona Rogerius, Oradea

Apartament cu 2 camere, bloc PC, decomandat, etaj 4 din 4 acoperit cu tigla, orientare NV-NE, construit in 1980. Este compus din: 2 camere, 1 bucatarie + 1 cămară, 1 baie cu geam, 2 balcoane inchise, 1 debara, 1 hol. Dispune de incalzire de la CET, usa de siguranta, geamuri termopan. Apartamentul ...

1333 EUR/m2 | 54 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
GARSONIERA , ETAJ 3, ZONA ROGERIUS, STRADA ALUMINEI
6
12

GARSONIERA , ETAJ 3, ZONA ROGERIUS, STRADA ALUMINEI

UP IMOBILIARE va prezinta in exclusivitate o oferta deosebita: Garsoniera, zona ROGERIUS, strada ALUMINEI . Garsoniera este compua din: dormitor + 1 baie. Garsoniera este situata intr-o zona linistita, scoala, gradinita, piata rogerius, mijloace de transport. Situata la etajul 3 din 4 cu acoperis. Suprafata ...

2908 EUR/m2 | 12 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament cu 2 camere semidecomandat Rogerius
9
5

Apartament cu 2 camere semidecomandat Rogerius

VESTINVEST EXCLUSIVITATE: Apartament cu 2 camere semidecomandat zona Rogerius strada Corneliu Coposu. Compartimentare: hol, 2 camere, bucǎtǎrie, baie, balcon închis. Apartamentul este foarte bine întreținut. A fost recent renovat inclusiv instalațiile electrice și sanitare. Se vinde mobilat și utilat. ...

1570 EUR/m2 | 40 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
APARTAMENT 4 CAMERE | DECOMANDAT | ETAJ 2 | ROGERIUS | ORADEA
20
6

UP IMOBILIARE va prezinta o oferta deosebita: Apartament cu 4 camere de tip E, zona Rogerius, strada Ale.Rogerius nr.10. Apartamentul este compus din: 3 dormitoare + 1 living + 1 bucatarie + 1 camera de luat masa + 1 baie cu geam (termopan) + 1 baie mica (de servici). Este situat la etajul 2 intr-un ...

1629 EUR/m2 | 76 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere
8
2

Apartament 2 camere

Vând Apartament 2 camere zona Rogerius,mai exact strada Aluminei în spatele Complexului Edina.Apartamentul se afla la etajul 3 4 și este semidecomandat,cu balcon mare deschis.Apartamentul se află într-o stare buna ,locuibila!

1911 EUR/m2 | 45 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartment for sale with 2 Rooms, Aleea Rogerius, Oradea, Romania
10
1

List offers for sale 2 bedroom apartment type X, fully furnished and equipped. The building is located in Rogerius district in the area of Lucian Blaga High School, Oradea. At 50 m is the kindergarten, nursery, school, and 100 m public transport: tram, and bus. The area where the apartment is located ...

2000 EUR/m2 | 35 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Spatiu comercial Stefan cel Mare, 56mp, 0% comision
4

Spatiu comercial Stefan cel Mare, 56mp, 0% comision

List Imobiliare va propune spre inchiriere, cu 0%comision, un spatiu comercial situat in cartierul Rogerius, Bulevardul Stefan cel Mare cu vad comercial bun. Dispune de intrare direct din strada, cu suprafata de 56mp compartimentat in 3 incaperi plus o baie. Pretabil pentru birouri, salon de infrumusetare, ...

56 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Spatiu birouri situat ultracentral, comision 0%
5

Spatiu birouri situat ultracentral, comision 0%

List Imobiliare va propune spre inchiere un Spatiu pentru birouri situat ultracentral, in Oradea. Suprafata utila: -interior 191.7mp -terasa 21.5mp Incalzire /racire cu pompa de caldura si Sistem de Management separat pt fiecare unitate, care porneste si opreste incalzirea/ racirea, optimizare consum. ...

192 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Casa Rogerius singur in curte, amenajata in doua apartamente
8
2

List Imobiliare va propune spre vanzare cu comision 0% o casă impartita in doua apartamente cu intrari separate, suprafata construita 99mp, in cartierul Rogerius. Constructia se afla pe un teren in suprafata de 410mp, compartimentata astfel: - apartament compus din doua camere, baie, bucatarie -apartament ...

1628 EUR/m2 | 86 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Ap 3 camere, decomandat,etaj 5 – zona Piața Rogerius.Pret 112.000 euro
9

Vă prezentăm spre vânzare un apartament cu 3 camere, tip AN, decomandat, situat într-o zonă foarte căutată din Oradea, în apropiere de Piața Rogerius. Apartamentul se află la etajul 5 din 10 și se vinde mobilat și utilat, fiind potrivit atât pentru locuire imediată, cât și pentru investiție. Compartimentarea ...

1974 EUR/m2 | 57 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Vând apartament tip Pb 2 camere zona Rogerius
10

Vând apartament tip Pb 2 camere zona Rogerius

De vânzare apartament cu 2 camere tip PB decomandat cu un balcon, oferind camere spatioase și luminate situat în zona Rogerius, cu acces rapid la piață, centre comerciale, școli, grădinițe, spitale, loc de joacă pentru copii, parcuri, mijloace de transport în comun. Apartamentul este amplasat la etajul ...

1837 EUR/m2 | 49 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament cu 3 camere de inchiriat pe bld. Stefan cel Mare
20

Apartament cu 3 camere de inchiriat pe bld. Stefan cel Mare

D`Art Imob va ofera un apartament tip D cu 3 camere de inchiriat, situat pe bulevardul Stefan cel Mare din Oradea. Apartamentul este decomandat, masoara o suprafața utila de 66 mp si este amplasat la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje. Acesta este compartimentat astfel: hol spatios cu debara, bucatarie ...

66 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament 3 camere, 2 băi, 74 mp, Rogerius   complet mobilat, renovat premium, parcare + beci
10
2

Apartament 3 camere, 2 băi, 74 mp, Rogerius complet mobilat, renovat premium, parcare + beci

Se oferă spre vânzare un apartament tip PB, cu 3 camere și 2 băi, situat în cartierul Rogerius, Oradea, la etajul 4 din 4, într-un bloc cu acoperiș. Apartamentul are o suprafață de 74 mp și a fost renovat complet(acum 4 ani) cu materiale de cea mai înaltă calitate, fiind amenajat modern și cu bun gust. ...

1646 EUR/m2 | 72 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

De inchiriat
7

De inchiriat

Ofer spre inchiriere un apartament cu 2 camere renovat,mobilat,utilat pe termen lung ,zona Rogerius-Magnolia. Nu se accepta animale de companie.

50 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Vând garsoniera din usc. 9m cu utilitati Oradea zona liniștita central Rogerius
4
1

Garsoniera amenajata bloc cu acoperiș langa parc Olosig

2444 EUR/m2 | 9 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Garsonieră de vânzare ideală pentru locuință sau birou-Strada Aluminei Oradea
5
1

Garsonieră de Vânzare Ideală pentru Locuință sau Birou Strada Aluminei, Oradea Persoană fizică, vând garsonieră din uscătorie, situată la parter, într-o zonă excelentă a orașului (str. Aluminei), potrivită atât pentru locuit, cât și pentru birou. Detalii cheie: Locație: Strada Aluminei, Oradea. ...

2825 EUR/m2 | 12 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

3 camere Rogerius 97500 euro
9
3

3 camere Rogerius 97500 euro

Construcție din cărămidă ( cu acoperiș ).Etaj 3. Are 64 mp utili + boxă încăpătoare. Aproape de piață, școală și stație de tramvai . Ocupabil imediat.

1523 EUR/m2 | 64 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament 2 camere, semidecomandat, mobilat, cu loc de parcare zona - Rogerius
9

Blitz propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 al unui imobil bine intretinut. Locuinta este compartimentata practic, fiind formata din doua camere separate, ideala pentru locuit. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, fiind pregatit pentru mutare ...

1610 EUR/m2 | 41 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament 3 cam de închiriat, cart. Rogerius
20

Apartament 3 cam de închiriat, cart. Rogerius

Apartament 3 cam de închiriat, cart. Rogerius Se oferă spre închiriere un apartament cu 3 camere, situat la etajul 2 în cartierul Rogerius, o zonă bine conectată și apreciată pentru accesul rapid la facilități urbane. Locuința dispune de o suprafață utilă de 85 mp și beneficiază de o curte comună generoasă ...

85 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

3 camere spatios, luminos 2 bai Transilvaniei
15

3 camere spatios, luminos 2 bai Transilvaniei

Novara Imobiliare vă oferă spre vânzare in exclusivitate un apartament cu 3 camere, situat într-o zonă foarte bună, pe strada Transilvaniei. Apartamentul beneficiaza de o poziționare excelentă, cu acces rapid către numeroase puncte de interes: magazine precum Mega Image și Lidl, piață, stații de tramvai ...

1771 EUR/m2 | 66 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Vând apartament cu o cameră tip DP Rogerius
10
7

Vând apartament cu o cameră tip DP Rogerius

Vând apartament cu o cameră tip DP, utilat și mobilat. Usa de siguranță, geamuri termopan cu rolete, mobilier și electrocasnice în stare foarte bună. Suprafață 34 m2, etajul 4, in Rogerius lângă piața. Pret 66000 euro negociabil

1941 EUR/m2 | 34 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

APARTAMENT 2 CAMERE | TIP X | ZONA ROGERIUS | ORADEA
8
1

APARTAMENT 2 CAMERE | TIP X | ZONA ROGERIUS | ORADEA

UP IMOBILIARE va prezinta o oferta deosebita: Apartament cu 2 camere, tip X , semidecomandat, situat in cartierul Rogerius, Oradea. Apartamentul este compus din: 1 living + 1 dormitor +1 bucatarie + 1 baie + 1 hol. Este situat la etajul 4 intr-un bloc cu 4 etaje. Renovat recent , amenajat cu bun gust, ...

1897 EUR/m2 | 39 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Teren Parcela Cihei
3
1

Teren Parcela Cihei

Parcela 520mp in Cihei 14.068m front stradal 37m lungime situat în apropierea inelului metropolitan la 4 km de hotel President si 5 km de Oradea.Pret negociabil

520 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Vând apartament cu o cameră 3

Vând apartament cu o cameră

Vând apartament cu o cameră, 40mp cu balcon, în bloc nou, etajul 4 5.

1425 EUR/m2 | 40 m2