Vând garsoniera din usc. 9m cu utilitati Oradea zona liniștita central Rogerius

22 000 EUR negociabil 2444 EUR/m2
Valabil din 5/3/2026 6:05:49 PM
Specificații
Suprafata utila
9 m2
Numar camere
1 camera
Etaj
Compartimentare
vagon
Anul constructiei
2000
Ferestre cu geam termopan
PVC
Descriere
Garsoniera amenajata bloc cu acoperiș langa parc Olosig

ID anunț: 1773516663

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.