Vânzare casă – Cartier Subcetate
8

Vânzare casă – Cartier Subcetate

Ven Imobiliare oferă spre vânzare o casă spațioasă, situată într-o zonă liniștită din cartierul Subcetate. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 200 mp Teren: 750 mp An construcție: 2007 Utilități: toate disponibile Compartimentare: Parter: Living generos Bucătărie cu ieșire pe terasă Baie Cameră ...

1145 EUR/m2 | 200 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Apartament 3 camere | 56 mp | Etaj 1 | Calea Moldovei |
11
1

Apartament 3 camere | 56 mp | Etaj 1 | Calea Moldovei |

Ven Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, în suprafață de 56 mp, situat la etajul 1 al unui imobil izolat, în zona Calea Moldovei. Locație foarte bună, aproape de toate punctele de interes: ✔ școli ✔ spital ✔ stații de autobuz ✔ magazine și servicii Compartimentare: ✔ 3 camere ✔ ...

1391 EUR/m2 | 56 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
 Casă modernă |  Sigmir | 4 camere | Teren 800 mp | Complet mobilată
12

Casă modernă | Sigmir | 4 camere | Teren 800 mp | Complet mobilată

Ven Imobiliare vă propune spre vânzare o casă bine compartimentată, situată într-o zonă liniștită din Sigmir – ideală pentru o familie care își dorește confort și spațiu. Teren: 800 mp Compartimentare: Parter: living spațios, bucătărie, dressing, cameră tehnică Etaj: 4 camere, baie, balcon ✨ ...

1050 EUR/m2 | 200 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Casă Individuală 10 Ari Teren – Valea Jelnei
20

Casă Individuală 10 Ari Teren – Valea Jelnei

Cauți locul unde orașul ți se așterne la picioare, dar zgomotul lui rămâne departe? Această proprietate situată pe strada Câmpului (Valea Jelnei) îmbină potențialul unei investiții inteligente cu farmecul unui cămin personalizat de la zero. De ce să alegi această proprietate? Priveliște Spectaculoasă: ...

836 EUR/m2 | 140 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere zona Independentei
8

Apartament 2 camere zona Independentei

BIS Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, zona Independenței Vă prezentăm un apartament cu 2 camere, având o suprafață de 58 mp, situat într-o zonă foarte bună – zona Independenței. Apartamentul este complet renovat Izolație interioară și exterioară Centrală termică ...

1379 EUR/m2 | 58 m2

central, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 3 camere - zona Giulia
14

Apartament 3 camere - zona Giulia

Bis Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat într-un bloc nou, ce se remarcă prin finisaje de calitate și o compartimentare eficientă. Locuința are o suprafață utilă de 78 mp și dispune de o terasă generoasă de 89 mp, ideală pentru momente de relaxare în aer liber. ...

1859 EUR/m2 | 78 m2

nord-est, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Casa individuala in zona Parcului Central
8
1

Casa individuala in zona Parcului Central

Blitz va prezinta o casa cu 2 camere, 52 mp, intr-o locație excelentă – aproape de Parcul Central! Caracteristici principale: Suprafață utilă: 52 mp Curte proprie: 13 mp Beci 6 mp Compartimentare: 2 camere, bucătărie, baie, camară, antreu Parțial mobilată – ideală pentru locuit imediat sau personalizat ...

1058 EUR/m2 | 52 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Casa Individuala, 4 camere, 120 mp + 500 mp teren - Bistrita
16
1

Blitz va prezinta o locuință recent construită (2019), cu suprafață utilă de 120 mp, amplasată pe un teren de 500 mp. Casa oferă confort, funcționalitate și spațiu pentru întreaga familie. Parter – zonă de zi luminoasă: Hol primitor Bucătărie separată, mobilată și utilată Living generos Baie și ...

1917 EUR/m2 | 120 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 2 camere - CENTRAL
7

Apartament 2 camere - CENTRAL

Blitz va prezinta un apartament cochet, decomandat, complet mobilat și utilat, gata de mutare. Ideal pentru cupluri sau pentru cei care caută confort și funcționalitate. Detalii apartament: 2 camere decomandate, luminoase Bucătărie modernă, utilată Baie finisată cu materiale de calitate Spații ...

1483 EUR/m2 | 58 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

BLITZ propune spre vânzare apartament cu 3 camere, situat la etajul 1 + parcare
7

Blitz propune spre vanzare un apartament, complet mobilată și utilată modern, fiind pregătită pentru mutare imediată. Compartimentarea este eficientă și funcțională, oferind confort și intimitate. Compartimentare: Living generos cu bucătărie open-space 2 dormitoare decomandate 1 baie modern amenajată Balcon ...

1634 EUR/m2 | 56 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 1 camera, 30mp, zona Terra
7

Apartament 1 camera, 30mp, zona Terra

Blitz oferă spre vânzare apartament cu 1 cameră, modern și eficient compartimentat, situat la etajul 3 din 5, într-un bloc nou dotat cu 2 lifturi. Suprafață: 30 mp utili Balcon generos de 7,55 mp Confort și dotări: Încălzire în pardoseală Finisat complet Spațiu bine optimizat Luminos și primitor ...

1857 EUR/m2 | 30 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament decomandat 2 camere – zona Lama
7

Apartament decomandat 2 camere – zona Lama

Blitz oferă spre vânzare apartament cu 2 camere situat în Bistrița: Suprafață utilă: ~55 mp ⬆️ Etaj: 4 din bloc cu 4 nivele ️ Compartimentare: decomandat (living, dormitor, bucătărie, baie, debara) Stare: mobilat și utilat Bloc: izolat termic la exterior Include: boxă la pod Preț: 77.000 ...

1400 EUR/m2 | 55 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Casă spațioasă cu design elegant  – Zona Calea Moldovei
10

Casă spațioasă cu design elegant – Zona Calea Moldovei

Blitz oferă spre vânzare o proprietate care se remarcă prin suprafețe generoase, compartimentare modernă și materiale de calitate, fiind ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și funcționalitate. Imobilul este amplasat pe un teren de 500 mp și are o suprafață utilă de 200 mp, fiind ...

2500 EUR/m2 | 200 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 3 camere de vanzare.
7

Apartament 3 camere de vanzare.

Bis Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament semidecomandat cu 3 camere, suprafață de 60 mp, compus din 3 camere,bucătărie și baie, situat la etajul 3 din 4, într-o zonă bună, la prețul de 87.000 euro.

1450 EUR/m2 | 60 m2

decebal, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 3 camere - etaj 3 - Imparatul Traian
6

Apartament 3 camere - etaj 3 - Imparatul Traian

Bis Imobiliare va propunem spre vânzare apartament cu 3 camere situat pe strada Împăratul Traian, la etajul 3 al unui bloc cu regim de înălţime redus. Apartamentul are o suprafaţă utilă de 62,5 mp şi beneficiază de un balcon inchis cu termopane, perfect pentru relaxare. Caracteristici principale: o Compartimentare ...

1175 EUR/m2 | 63 m2

sud-est, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 2 camere decomandat – Zona Decebal
6

Apartament 2 camere decomandat – Zona Decebal

BISIMOBILIARE vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Decebal, la etajul 4 din 4, într-un imobil bine întreținut. Caracteristici principale: Suprafață utilă: 50 mp Compartimentare: decomandat Etaj: 4/4 2 camere luminoase Bucătărie separată Balcon de 3mp Baie Apartamentul ...

1460 EUR/m2 | 50 m2

decebal, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Spatiu comercial 181 mp.
6

Spatiu comercial 181 mp.

BIS Imobiliare vă propune spre vânzare un spațiu comercial generos, cu o suprafață totală de 181 mp, ideal pentru activități comerciale, birouri, cabinet medical, salon sau investiție, in zona strada Pescarilor. Compartimentare: 3 camere Grup sanitar: 1 baie Suprafață: 181 mp Preț: 189.000 €

1044 EUR/m2 | 181 m2

central, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Casă de vânzare – Budacu de Jos | 6 km de centrul Bistriței | Teren 24 arii
20
2

Se oferă spre vânzare casă situată în Budacu de Jos, la doar 6 km de centrul municipiului Bistrița, amplasată la strada principală, cu acces facil pe tot parcursul anului. Proprietatea este amplasată pe un teren generos de 24 arii, oferind multiple posibilități de utilizare. Compartimentare: 3 dormitoare sufragerie bucătărie cămară baie ...

800 EUR/m2 | 100 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 2 camere, etaj 2 INTERMEDIAR luminos, renovat complet – Lama
5
1

Blitz vă propune spre vânzare un apartament luminos cu 2 camere, situat în zona Lama – Andrei Mureșanu, la etajul 2 intermediar, într-o zonă apreciată pentru accesibilitate și liniște. Apartamentul are o suprafață utilă de 55 mp, este renovat complet și finisat modern, fiind pregătit pentru mutare imediată. ...

1451 EUR/m2 | 55 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 2 Dormitoare / Bloc Nou / Zona Centrala
9

Apartament 2 Dormitoare / Bloc Nou / Zona Centrala

Oferim spre închiriere un apartament decomandat, utilat şi mobilat, poziţionat la parter înalt al unui bloc, situat pe strada Zimbrului. Compartimentarea este astfel: - 2 dormitoare - 1 bucătărie generoasă cu living - 1 baie - 1 balcon deschis În apropierea imobilului găsim: - Şcoala generală Andrei ...

50 m2

central, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 3 camere de vanzare.
5

Apartament 3 camere de vanzare.

Bis Imobiliare va ofera spre vânzare apartament spațios cu 3 camere, situat în zona Sud a orașului, cu suprafață de 70 mp, 2 băi, aflat la etajul 6 din 7, într-un bloc cu lift, ideal pentru familie sau investiție, oferind confort și acces facil la punctele de interes.

1714 EUR/m2 | 70 m2

sud, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament cu 3 camere zona Subcetate
7

Apartament cu 3 camere zona Subcetate

Bis Imobiliare va ofera spre vanzare apartament de vânzare cu 3 camere, 1 baie și 1 bucătărie, situat la etajul 2 din 3, în zona Subcetate, Bistrița, având inclus loc de parcare și boxă de depozitare, ideal pentru locuit sau investiție, la prețul de 133.000 €.

1705 EUR/m2 | 78 m2

centura, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Clădire multifuncțională, 513 mp, 1.000 mp teren - zona Sigmir
9
3

Blitz vă oferă spre vânzare o proprietate versatilă situată în zona Sigmir, într-o zonă liniștită, la doar 200 m de drumul asfaltat. Construcția, aflată în stadiul "la roșu", reprezintă baza perfectă pentru o gamă largă de destinații, beneficiind de un teren generos și acces facil la utilități. ✅ Detalii ...

195 EUR/m2 | 513 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartamente tip Penthouse, cu vedere spre oras
9
1

Apartamente tip Penthouse, cu vedere spre oras

Bis Imobiliare va prezinta aceste apartamente superbe tip Penthouse. Situate intr-o zona linistita care va ofera o previleste ampla asupra orasului. La doar cateva minute de OK Shopping Center si magazinul Dedeman. Cladirea este in faza de constructie Regim de inaltime P+1E Doar 4 apartamente, compartimentate ...

1450 EUR/m2 | 100 m2