Imobiliare Botosani
Anunțuri promovate – Vezi toate
Spatiu comercial de vanzare zona centrala , pret 160.000 euro+ Tva !
Agentia imobiliara Enkle va propune spre vanzare un spatiu comercial, zona centrala in apropiere de Piata Mare, cu o suprafata de 113 mp, prevazut cu un grup sanitar, centrala termica, aer conditionat, finisaje de lux, pret 160000 euro +TVA !Pentru mai multe informatii sau vizionare apelati 0756232093 ...
1633 EUR/m2 | 98 m2
ultracentral, Botosani, Botosani
16 mai
vand ferma agrozootehnica
PRET 250.000 DE EURO ar fi o varianta sa vand doar terenul in suprafata de 26-27 ha si 1,6 ha teren impadurit cu pretul de 160000 de euro iar casa cu constructiile si suprafata de 6000 mp gradina in centrul satului sa o vand ulterior altui cumparator IN TOAMNA VAND CELE 4 VACI SI O JUNINCA ...
Oroftiana, Botosani
ieri 10:00
Apartament decomandat, zona centrală, parter , curat, zona liniștită.
Apartament 48 m , 2 camere decomandate, curat , parter.
48 m2
Stadionul , Botosani, Botosani
azi 21:36
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Apartament 3 cam DOROHOI
De vanzare - Apartament 3 camere situat in zona Olinescu , cu o suprafata de 46 mp , model circular , etaj 2 . Imobilul dispune de centrala termica , geamuri termopan , gresie , faianta , parchet , boxa , loc de parcare concesionat . Pret 56.000 euro negociabil
1120 EUR/m2 | 50 m2
Dorohoi, Botosani
azi 09:29
Casa si teren, Sale House with land...
CASA CU TEREN ...GRAJD...FANTANA...APA TRASA...CURENT ELECTRIC...ANTENA SATELIT programe Gratis...ACARETURI...etc...
22 EUR/m2 | 2,300 m2
Saveni, Botosani
azi 09:28
Teren de vânzare
Vând teren extravilan 4670 mp , la Brazi ieșire Dorohoi spre Suceava .Teren bun pentru agricultură,panouri fotovoltaice cu soare pe tot parcursul zilei .Mai multe detalii la telefon.
4,670 m2
Dorohoi, Botosani
azi 09:20
Casă de vânzare in Smârdan -Botoșani
Casa de vânzare cu 3 camere baie si bucatarie. Casa batraneasca cu 1 camera, bucătărie si baia in construcție. Garaj cu beci si o camera utilizata ca magazie. Magazie de lemne, cotet de găini compartimentat. Suprafață teren 1950mp, drum asfaltat pana la poarta,200m pana la drumul național,se vinde mobilata ...
432 EUR/m2 | 125 m2
Smardan, Botosani
azi 09:19
Casa de vanzare
Casa noua executata cu cele mai de calitate materiale ,semimobilata,se poate intra a locui fara nici o problema.Casa este construirá pe o parcela de 500 mp.
567 EUR/m2 | 100 m2
Mlenauti, Botosani
azi 09:12
Teren intravilan Răchiți 1500mp
Se vinde teren intravilan Răchiți în suprafață de 1500 mp, zonă centrală a localității. Deschidere pe 3 laturi, din care 60m deschidere drum secundar, 10m deschidere la drum principal, iar in partea de jos deschidere 20m la cale de acces. Utilităti : apă, curent, și instalație canalizare pe teren. Preț ...
1,500 m2
Rachiti, Botosani
azi 09:10
Structura casa lemn P + mansarda, 155 mp
Structura casa lemn P + mansarda, 155 mp, fabricata in Suedia din pin nordic.
135 EUR/m2 | 155 m2
Botosani, Botosani
azi 09:09
Vând apartament 4 camere decomandat
Vând apartament 4camere decomandat 86m2 izolat exterior , centrală termică, mobilat decent, termopane etaj 4 cu sarpanta și uscător PIATA MICA - PARCUL M.EMINESCU Situat pe mijloc. Loc de parcare concesionat Preț 100.000 euro preț fix Variante casa doar in Hudum
1163 EUR/m2 | 86 m2
Botosani, Botosani
azi 09:07
Teren intravilan de vânzare
Vînd teren intravilan, 2561mp, situat între Tulbureni (nord) și pădurea Lebăda (sud), str. Aleea Lebăda f. nr. Botoșani, cu deschidere de 11,6m 230m. Terenul este intabulat, situat într-o zonă cu un peisaj frumos ideal pentru construcție de case. Preț informativ 15 euro mp, negociabil. Pentru detalii, ...
2,561 m2
Botosani, Botosani
azi 08:50
Vând teren rosiori.Plata si în rate,15euro m
Vând teren la stradă asfaltată,3665 m , la iesire din rosiori spre stauceni, deschidere 30 metri,apa si canalizare în fața terenului,curent 50m, intravilan,terenul se poate parcela, accept plata si în rate,relatii la tel.
3,650 m2
Botosani, Botosani
azi 08:48
Apartament decomandat cu 3 camere, 2 bai ZONA CENTRALA
Apartament decomandat cu 3 camere, 2 bai si 1 balcon. Este situat in zona ULTRA CENTRALA_str Stefan cel Mare, Dorohoi, in zona magazinului Pro CASA. Dotari: CT, gresie, faianta, parchet termopane, usa metalica, blocul este izolat termic și izolat acoperișul hidroizolat cu membrană, nu sunt probleme de ...
859 EUR/m2 | 64 m2
Central, Dorohoi, Botosani
azi 08:32
Vând casă în Lișna. Com Suharau jud. BT
Vând casă, în localitatea Lișna comuna Suharau jud. Botoșani cu anexă și grădină, suprafață de 40 Ari (4000 mp) Casa este situată în centru la șosea. Detalii la telefon Prețul este ușor negociabil 26500 Euro
221 EUR/m2 | 120 m2
Lisna, Botosani
azi 08:05
Casa de vânzare
Persoana Fizica : Propun spre vânzare sau Chirie vilă tip duplex, finalizata In Anul 2025, ce ofera o suprafața utila generoasă de 180Mp, completată de o terasa însumând 15 mp.-Per Vila!!! Foarte Important De Stiut Ca: Proprietatea este compusă din două unități individuale, fiecare având propriul living ...
1056 EUR/m2 | 180 m2
Botosani, Botosani
azi 07:44
Vând apartament cu două camere
Vând apartament cu două camere situat la etajul 4, în parcul Tineretului cu lift Nou modern pus recent, un bloc renovat modern cu camere video, apartamentul este complet renovat cu toate utilitățile necesare făcut de la zero, geamuri termopan noi puse, inclusiv șape, parchet nou, gresie, faianță și mobilă ...
106 EUR/m2 | 47 m2
Botosani, Botosani
azi 07:44
Casa la cheie
Persoana Fizica Propun Spre Vanzare: Casă modernă de 266mp Utili.situată pe un teren generos de 1050 mp. Această proprietate se remarcă printr-o clasă energetică A, garantând eficiență și costuri reduse la utilități.* Casa are o compartimentare funcționala,Etaj :4 camere luminoase, o baie modernă,dresing ...
695 EUR/m2 | 266 m2
Botosani, Botosani
azi 07:44
Teren 6000 mp cu deschidere la DJ 296A Stăuceni oportunitate investiție
Proprietar ofer spre vânzare teren extravilan situat în Stăuceni, (6km Botosani), cu deschidere directă la drumul județean DJ 296A (Stăuceni Roșiori). Poziționare excelentă, cu acces rapid și vizibilitate foarte bună. Suprafață: 6.000 mp Deschidere: 19 ml la drum principal Lungime: aproximativ 300 ...
6,000 m2
Stauceni, Botosani
azi 07:42
Teren de vanzare in comuna Roma,Botosani
Vand 9000 mp de teren ,la intrare in comuna Roma(Roma Noua),la aproximativ 9,5 km de Carrefour Botosani.Terenul dispune de o deschidere de 20 m liniari la soseaua primcipala si o lungime de 450 m.Ideal ptr constructii,afaceri,etc.Pret negociabil
Roma, Botosani
azi 07:36
Casă de vânzare
De vânzare casă în localitatea Braesti, județul Botoșani, posibilitate racordare apă și canalizare, fântână în curte, curent electric preț 33000 euro, relații la telefon . .
15 EUR/m2 | 2,200 m2
Braesti, Botosani
azi 07:31
casa P+M, foisor si imprejmuire str. Alunis nr.1E (cartier Tulbureni - Botosani).
a new project ... locuinta P+M, foisor si imprejmuire str. Alunis nr.1E (cartier Tulbureni - Botosani). Lucrarile au demarat ... Casa de vanzare, avand o suprafata utila de 168,61 mp si construita de 190 mp, structurata astfel: Parter: hol, living + dining, bucatarie, dormitor, baie, spatiu tehnic, ...
1006 EUR/m2 | 169 m2
Botosani, Botosani
azi 07:25
vand casa la lebada-lac
vand casă nefinalizată, cu un real potențial de transformare într-un cămin primitor, situată într-o zonă liniștită și apreciată Lebăda. Proprietatea este amplasată pe un teren generos de 510 mp, ideal pentru relaxare și amenajări exterioare. Construcția are parterul complet realizat, cu o suprafață ...
1571 EUR/m2 | 70 m2
Botosani, Botosani
azi 07:08
Casă de vânzare
Persoana Fizica : Propun spre vânzare o vilă tip duplex, finalizata In Anul 2025, ce ofera o suprafața utila generoasă de 180Mp, completată de o terasa însumând 15 mp.-Per Vila!!! Foarte Important De Stiut Ca: Proprietatea este compusă din două unități individuale, fiecare având propriul living cu bucătărie ...
1056 EUR/m2 | 180 m2
Botosani, Botosani
azi 07:06
Vand casa 22 000 euro .
Vând casă locuibilă plus anexă situata in comuna Mitoc, într-o zonă liniștită aproape de Prut, cu teren aferent de 3850 mp cu deschidere la două străzi. Casa este renovata interior și izolata exterior.
293 EUR/m2 | 75 m2
Mitoc, Botosani
azi 06:58
Vând casa ridicata plus teren
Vând casa ridicata acoperita, izolata cu instalația sanitara terminata și electrica cu geamuri și uși. Plus teren 2200 mp. Dispune de contoare la apa, lumina, gaz. Este situata lângă Mănăstirea Popauti terenu ajungând cu deschidere de 10 metri lângă izvor pe Doboșari. Schimb cu diferența și cu apartament ...
750 EUR/m2 | 240 m2
Botosani, Botosani
azi 06:51
vanzare teren
Vand teren intravilan pentru casa, 2060mp, 5 euro mp negociabil, in sat Iuresti, com Todireni, jud Botosani. Altele, suprafata totala: 2060mp
2,060 m2
Iuresti, Botosani
azi 06:16
Vând apartament cu 2 camere, zonă centrală
Vând apartament în zonă centrală, decomandat cu 2 camere, etj 4. Situat pe strada C. D. Gherea nr.6, vis-a-vis de Lidl. Preț: 42.000 euro, ușor negociabil Contact:
840 EUR/m2 | 50 m2
Dorohoi, Botosani
azi 06:02
Loc parcare in exterior Smarald Unirii
Ofer spre inchiriere loc de parcare in exterior, in fata scarii B, Ansamblu rezidential Smarald Unirii. Parcarea este supravegheata video, acces telecomanda.
1 m2
Botosani, Botosani
azi 05:20
Casă bătrâneasca, Dracsani - Comuna Sulita
Vând casă batraneasca locuibila in Dracsani, Comuna Sulita (aproximativ 28 km de Botosani), cu teren in suprafata de 3600 mp. Casa are 3 camere, hol si magazie. Alături are o anexă gospodareasca (grajd) compusa din 3 camere. Toate actele la zi, intabulare, energie electrica, fântână, canalizare și ...
6 EUR/m2 | 3,600 m2
Dracsani, Botosani
azi 05:20
Vand sau inchiriez teren de 4500 mp Botosani zona mc Donalds !
Vand sau inchiriez teren Botosani zona mc Donalds! Va propunem spre vanzare un teren cu o suprafață generoasă de 4500 mp, cu deschidere la Calea Națională.Terenul beneficiază de o amplasare excelentă, fiind situat intr-o zonă cu acces către principalele puncte de interes din oraș. Această proprietate ...
4,500 m2
central, Botosani, Botosani
azi 05:17
Apartament cu 3 camere, zona Piata Mare.
De vanzare/ inchiriere apartament cu 3 camere, zona Piata Mare. Tip: Decomandat Etaj: Parter Suprafata : 70 mp Izolat exterior, interior Renovat Complet Dispune de centrala termica, tamplarie pvc, usi din lemn masiv, parchet, gresie, faianta Se vinde mobilat si utilat complet Loc de parcare ...
1500 EUR/m2 | 70 m2
central, Botosani, Botosani
azi 05:17
1400 mp teren intravilan Ipotesti, M Eminescu