Apartament trei camere
2
2

Apartament trei camere

Vând apartament trei camere. Zona cartier Obor. Parter. Spațios. Balcon, boxă,loc de parcare. Izolat termic. Termopan, centrală,parchet. Proiect renovare aproape complet.

1187 EUR/m2 | 67 m2

Obor%252b, Braila, Braila

Promovat
Ap.1 cam.cf1d Dorobanti-Albinei
9
3

Ap.1 cam.cf1d Dorobanti-Albinei

Vand apart.1 camera confort 1 decomandat Dorobanti-Albinei, parter, transformat in 2 camere, bucatarie mutata pe balcon, sup.utila-40mp + balcon 5m (cu acte, intabulat), centrala termica, termopan, rulouri, parchet, faianta, gresie, usa metalica, mobilat si utilat partial, liber, spatios, bine ingrijit, ...

1111 EUR/m2 | 45 m2

Braila, Braila

Promovat
Inchiriere Grasoniera
5

Inchiriere Grasoniera

Inchiriez pe termen lung garsoniera utilata si mobilata! O luna plus o luna garantie!

27 m2

Hipodromului, Braila, Braila

Promovat
Apartament 2 camere Piata Mare , sup 53 mp
6
10

Apartament 2 camere Piata Mare , sup 53 mp

Agenția imobiliară Expert va propune spre cumpărare apartament cu 2 camere cf 1 semidecomandat situat la Piata Mare Aproape de piata, liceu, mijloace de transport în comun Etaj 3 din 4 Sup 47 mp+ balcon 6 mp Termopane la ferestre Simplu, necesita amenajări complete Acte la zi Comision 2 % Pentru ...

802 EUR/m2 | 53 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament nou, frumos, luminos, cu vedere la Dunare
5
1

Vand apartament nou, frumos, luminos, cu vedere la Dunare

Vand apartament spatios, luminos cu vedere la Dunare si Muntii Macinului. Apartamentul se afla intr-un cartier nou aflat in constructie, aproape de Dunare. Acces la plaja salbatica si pescuit. Apartamentul se vinde partial total mobilat. Zona Bariera, Suprafata 60 m2, Bloc nou, Et.3, lift, gresie, ...

1117 EUR/m2 | 60 m2

Braila, Braila

Vând teren centru vechi
1
3

Vând teren centru vechi

Proprietar vând teren zona centrala str.cetetii ,277 m.p deschidere 13 m ,utilități apă și curent electric preț 50000 euro neg relații la nr tl

Braila, Braila

Vand sau schimb cu apartament cu 2 camere plus diferenta,casă in sat Albina
7
2

Vând casa ,sat Albina,4 camere ,baie,bucatarie,camara,magazie,pod,constructii auxiliare pentru animale.

53 EUR/m2 | 1,500 m2

Albina, Braila

casuta mica
3
3

casuta mica

căsuță de vânzare in cartier Chercea ,doua camere,hol ,anexa ,baie,curte Mica,metraj 76 m.Tel

640 EUR/m2 | 50 m2

Chercea, Braila, Braila

Teren Bdul Dorobantilor , Braila. Toate utilitatile, S=450 mp, deschidere 14 , 4

Teren Bdul Dorobantilor , Braila. Toate utilitatile, S=450 mp, deschidere 14 ,

Vand teren cu casa demolabila ,ultracentral, toate utilitatile, trafic auto foarte intens,pretabil constructie sediu firma , rezidential. Suprafata total =450 mp Front stradal = 14 ml Gaze, apa, canalizare, curent electric

Dorobanti, Braila, Braila

Vând teren agricol 50 arii 2

Vând teren agricol 50 arii

Vând teren agricol sat drogu com galbenu jud Brăila 50 arii

Pantecani, Braila

Vanzare Apartament

Vanzare Apartament

Vând apartament cu 4 camere Braila

16 EUR/m2 | 96 m2

Braila, Braila

Vând casă +teren
3
4

Vând casă +teren

Vând casă în comuna Ciocile. Jud. Brăila. Locuinta se afla la Strada principala. Casa necesita renovare. Este compusa din 4 camere. 1 bucătărie. 1 hol. Suprafață terenului 1000 mp. Casă este racordata la rețeaua de curent electric și rețeaua publică de apă, gard nou la stradă principala din sipca metalica ...

211 EUR/m2 | 50 m2

Ciocile, Braila

Casa bolțari 2011 cart N. Chercea
8

Casa bolțari 2011 cart N. Chercea

De vânzare casă din bolțari construită în anul 2011 într-o zonă liniștită a cartierului N. Chercea. Casa are o amprentă la sol de 81 mp și este formată din două dormitoare un hol mare ce poate fi folosit ca o cameră de zi, o bucătărie și o baie mari, magazie. Casa este racordată la toate utilitățile ...

1358 EUR/m2 | 81 m2

Braila, Braila

Vând casă nouă în Chiscani
7
3

Vând casă nouă în Chiscani

Vând casă în Chiscani cu 2 dormitoare living 2 băi bucătărie camera tehnică și garaj. Suprafața terenului este 1400mp din care 228mp suprafața construită. Acces la 2 străzi. Deschidere 18m. Casa este racordată la rețeaua electrică apă și canalizare. Posibilitate gaze. Preț negociabil 135000 euro. Tel. ...

592 EUR/m2 | 228 m2

Chiscani, Braila

Spatiu comercial
6
1

Spatiu comercial

De inchiriat spațiu comercial, strada General Eremia Grigorescu, zona biserica Sf. Gheorghe, suprafață 60m2.

60 m2

Gării, Braila, Braila

Arendez teren Romanu si Oancea

Arendez teren Romanu si Oancea

Arendez teren jud Braila com . Romanu si Oancea ofer 1200 kg sau 1200 lei .

1,200,000 m2

Romanu, Braila

Imobil exceptional-Dorobanti, Liceul  Cerna
11
3

Imobil exceptional-Dorobanti, Liceul Cerna

Apartament renovat în toamna trecută. Situat pe Dorobanți la un minut distanta de liceul Cerna. Are toate utilitățile necesare. Totul nou, materiale premium. Tripan, AC, Ușa metalică în două culori, CT. Nu accept animale de companie. Se plătește chiria pentru o lună+garanție. Direct proprietar.

40 m2

Braila, Braila

Casa de vanzare in zona Bulevardul Independentei
10
27

Casa de vanzare in zona Bulevardul Independentei

Vând imobil pe Bulevardul Independentei 101 cu 5 camere, 2 bucătării, 2 bai, curte și garaj, pot locui doua familii. Este utilat și mobilat complet.

250 EUR/m2 | 240 m2

Braila, Braila

vand apartament 2 cam
6

vand apartament 2 cam

vand apartament 2 cam.,conf.1,SD

1000 EUR/m2 | 50 m2

Centru, Braila, Braila

ap 3 camere
1
2

ap 3 camere

vând ap 3 camere cf 1 decomandat, suprafață 64mp , preț 48000 euro negociabil. mai multe detalii la nr de tel

750 EUR/m2 | 64 m2

Vizirul%2bI, Braila, Braila

Vânzare teren cu casa demolabila
3
4

Vânzare teren cu casa demolabila

Vând teren cu casa demolabila . Suprafață teren intravilan Brăila.Suprafata terenului este de 289 mp.Terenul este situat în zona ultracentrala,pe A.I.CUZA. Vânzător unic ci actele la zi.

Braila, Braila

Caut garsonieră 1

Caut garsonieră

nemobilat sau mobilat. Exclus firmă și etajul 4.

1273 EUR/m2 | 22 m2

Braila, Braila

Casa de vânzare
5
18

Casa de vânzare

Vând casă în comuna Cazasu jud Brăila ,suprafață utilă de 824m

598 EUR/m2 | 112 m2

Braila, Braila

Teren casa Martacesti 2

Teren casa Martacesti

Proprietar, vand teren intre case la sosea, 4 parcele de 1250 mp fiecare, utilitati, in Martacesti, Braila. Pret 18 mp. Nu ma interesează schimburi.

1,250 m2

Martacesti, Braila

Salvează căutarea