Promovat
 Hipodrom 4 camere confort 1
9
7

Hipodrom 4 camere confort 1

Agentia imobiliara Expert, ofera spre vanzare, 4 camere confort 1 semidecomandat,in zona Hipodrom, Imobilul este situat la etajul 4 4,fara probleme la izolatie, Apartamentul are instalatie de centrala termica ,necesita renovare. Acte la zi ,liber .Pret 60 000 euro . Anunt postat de agentia imobiliara ...

750 EUR/m2 | 80 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Promovat
Casa P+M construcție 2020 | Zona Buzaului | Mobilată sup 537 mp
13
2

Casă P+M modernă | Construcție 2020 | Zona Buzăului aproape de OMV Șoseaua de Centură Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre cumpărare o proprietate construită fără compromisuri, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și calitate. Casa construita fara compromisuri Proprietate ...

1004 EUR/m2 | 228 m2

Buzaului, Braila, Braila

Promovat
Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter
5
6

Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament 2 cam cf I semidecomandat zona Hristo- Botev, situat la parter, suprafata 47 mp Imobilul este intretinut, fara amenajari moderne. Faianta, gresie, parchet . Nu are centrala termica. Liber, acte la zi . Pret 42 000 euro Anunt postat de agentia imobiliara ...

894 EUR/m2 | 47 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Promovat
Casa noua Parter Mobilata si Utilata Complet
10
2

Casa noua Parter Mobilata si Utilata Complet

Agentia imobiliara EXPERT va propune Casa Noua Parter DEOSEBITA situata in comuna Vadeni suprafata construita 191 mp, suprafata teren 2000 mp deschidere 26 ml acces auto, garaj cu poarta electrica si cu acces din casa. In partea din spate a casei gasim si o placa de beton pentru terasa care are apa ...

942 EUR/m2 | 191 m2

Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Viziru   Braila - Casa batraneasca + Teren
9
1

Viziru Braila - Casa batraneasca + Teren

Casa + teren intravilan. Suprafata totala 4870 mp (corpuri casa + curte 1240 mp, gardina = 3630 mp), deschidere 30,12 la strada secundara (aproape de Politia Viziru. Casa batraneasca locuibila, 5 camere, bucatarie de vara iarna, camara, crama, beci. Incalzire sobe lemne, electrica, net + TV, apa curenta ...

Viziru, Braila

Construcții Metalice 3

Construcții Metalice

Executam confectii metalice si private, disponibile imediat. Executa ori cu lucrare la Gata și în Particular De A la Z Si la Cerere Clientului Direct pe poziție la fata Dacă e Cazu Disponibil imediata Disponibil și pentru Deplasări Am experienta in domeniul de activitate Oferim o Gama larga de ...

3 EUR/m2 | 800 m2

Braila, Braila

Promovat
Garsoniera zona Garii etaj 1 NEMOBILATA
4

Garsoniera zona Garii etaj 1 NEMOBILATA

Agentia imobiliara EXPERT va propune Garsoniera zona G-ral Eremia Grigorescu suprafata 30 mo cu balcon , situata la etajul 1 din 4 Se inchiriaza nemobilata Centrala termica, termopan si aer conditionat. Necesita igienizare. Pret 200 euro pe luna Se percepe o luna avans si o luna GARANTIE, Anunt ...

30 m2

Garii, Braila, Braila

loc veci
3
2

loc veci

-Vând loc veci 1,5m-2,25m SF.Constantin -Locul este alcătuit din 1cripta pe 2niveluri,recent construită. -Este situată pe aleea principală primul rând.

Braila, Braila

vand teren intravilan
4
2

vand teren intravilan

vand sau Inchiriez teren suprafata 1800mp intravilan toate utilitatile contract pe termen lung

Braila, Braila

Inchiriez apartament 2 cam Scolilor cu Rosiori ultracentral Braila jud Braila propr pret 340 euro
9
2

Inchiriez apartament 2 cam Scolilor cu Rosiori ultracentral Braila proprietar pret 340 euro tel Închiriez ap 2 camere decomandate 60 mp etajul 3 al imobilului construit între 1990-2000. Zona Rosiorilor cu Scolilor. Apartamentul este complet mobilat și utilat, gata de mutare, și dispune de: >centrală ...

60 m2

Scolilor, Braila, Braila

Garsoniera strada Hipodrom
4
1

Garsoniera strada Hipodrom

Vand garsoniera situata pe strada Hipodrom la etajul 4, vedere catre blv. Dorobantilor. Are aprox 26mp si este mobilata si utilata complet, aragaz, hota, frigider, masina de spalat, aer conditionat, centrala. -renovata in 2020 - acoperiș izolat in 2024

1327 EUR/m2 | 26 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Proprietar - Vând apartament 3 camere DECOMANDAT, 75 mp, în Brăila (Cartier Vidin)
5

Ofer spre vânzare un apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, cu o suprafață totală de 75 mp, situat la etajul 4 4 într-un imobil construit în 1978 (zonă liniștită, fără trafic intens). Suprafață și compartimentare: Suprafață utilă interioară: 68.58 mp + balcon spațios închis de 6.32 mp. Compartimentare ...

892 EUR/m2 | 75 m2

Vidin- Progresul, Braila, Braila

40 Ha Silistea, Braila
1
1

40 Ha Silistea, Braila

Vand o suprafata de 40 Ha in localitatea Silistea, judetul Braila. Cele 40 Ha sunt compuse din mai multe loturi. Pret 9.000 euro/Ha.

Silistea, Braila

Cumparam terenuri arabile Ialomita, Braila, Galati
1
9

Cumparam terenuri arabile Ialomita, Braila, Galati

Societate comerciala cumpara terenuri arabile in judetele Ialomita, Braila, Galati.

Braila, Braila

Apartament Braila Romarta Noua lângă fântâna cinetica
8
9

Apartament Braila Romarta Noua lângă fântâna cinetica

Vand apartament decomandat, zona Calarasi - Romarta Noua, langa Vodafone, aproape de fântâna cinetică. Apartamentul este dotat cu centrala termica (centrala a fost schimbata - are 6 ani), doua sisteme de aer conditionat (noi de 1 an), et 8, acoperis cu mansarda cu uscator.

1646 EUR/m2 | 41 m2

Braila, Braila

spatiu comercial de inchiriat
4
1

spatiu comercial de inchiriat

spațiu comercial de închiriat pe Bd Dorobantilor numărul 80 bl C4 ap 51 suprafață 75 mp liber și curat

75 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Apartament 2 camere etaj 3 4 Bld. Independentei colt cu str. Scolilor
8
5

Proprietar, ofer spre vanzare apartament 2 camere etaj 3 4 situat pe Bld. Independentei colt cu str. Scolilor, langa Centrul de evenimente Bulevard. Apartamentul dispune de centrala termica noua pe condensare (Ariston Class One), aer conditionat, termopan exterior, rulouri exterioare, usa metalica. Interiorul ...

1087 EUR/m2 | 46 m2

Independentei, Braila, Braila

Dau 4Ha teren in arenda vanzare Movila Miresii

Dau 4Ha teren in arenda vanzare Movila Miresii

Dau 4 ha teren in arenda in Movila Miresii jud Braila tarla 4 1 1,cf 86731. Pretul pentru vanzare este de 10000euro ha

Movila Miresii, Braila

Apartament 2 camere Progresul
9
1

Apartament 2 camere Progresul

Direct proprietar - 2 camere, confort 1, etaj 1, decomandat, cartier Progresul, vis-a-vis de Kaufland, Lidl si Penny, farmacie la parter - an constructie 1982, suprafata utila 51 mp (exclusiv balcon); - centrala termica, tamplarie pvc cu geam termopan si rulou dormitor, geam la baie si debara; - balcon ...

1039 EUR/m2 | 51 m2

Braila, Braila

Ap 3 cam,72 mp
9
20

Ap 3 cam,72 mp

Vând ap 3 cam Vidin,72 mp, et 3,cf 1 dec,2 balcoane,2bai,,izolat,Ct,,Ac,mobilat,utilat,poziție f buna,langa Lidl,Profi,scoli,piata,mijloace de transport.60000E.tel

833 EUR/m2 | 72 m2

Braila, Braila

Vand Apartament 3 camere, Braila 22

Vand Apartament 3 camere, Braila

Apartament 3 camere(+bucatarie, hol, debara si balcon), semidecomandat, izolat exterior , cu centrala termica, este situat in zona Marna (Aleea Mestecanisului), zona linistita, etaj 2 , Braila

884 EUR/m2 | 56 m2

Marna, Braila, Braila

Proprietar închiriez apartament 1 camera
10
1

Proprietar închiriez apartament 1 camera

Direct proprietar ofer spre închiriere apartament 1 camera, suprafața 47 mp, et 1 , . str Tineretului - intersecție cu Bd. Dorobanți ultramodern mobilat utilat. Pat matrimonial. AC, CT izolat exterior, termopan . Apartamentul arată exact că în poze. Zona cu market, transport în comun, ...

47 m2

Braila, Braila

Teren intravilan Rahova s-460 mp d-16m 10

Teren intravilan Rahova s-460 mp d-16m

Teren intravilan construcții Posibilitate toate utilitatile Liber Acte în regulă și cadastru Persoană fizică

462 m2

Braila, Braila

Vand casa caramida zona istorica a Brailei.
3
3

Vand casa caramida zona istorica a Brailei.

De vanzare. Singur in curte. Deschdere la strada 10 m. Casa din caramida zona istorica a Brailei - Hristo-Botev Pretabil si firma. 4 camere 2 holuri 3 bai bucatarie Living + bucatarie open-space. Toate utilitatile. Centrala....AC....etc

750 EUR/m2 | 200 m2

Braila, Braila

Inchiriez apartament 2 camere
5

Inchiriez apartament 2 camere

Propietar închiriez apartament cu 2 camere in zona Obor langa parcul Dinamo ,etaj 2 complet utilat ,aer condiționat ptr mai multe detalii la tel .

60 m2

Braila, Braila

Vand apartament cu 3 camere
6
1

Vand apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, decomandat, confort I, liber de sarcini. Accesul facil la mijloacele de transport in comun, scoala, grădiniță, piata.

647 EUR/m2 | 63 m2

Braila, Braila

Teren de vânzare Cazasu
2

Teren de vânzare Cazasu

Teren de vânzare în Cazasu strada principală nr88A! Gaze,apă,curent în poartă.Terenul are deschidere de 20msi o lungime de 90m,ideal pentru casa.Acte la zi

1,800 m2

Cazasu, Braila

Vand teren centura Braila 7500 mp
3
3

Vand teren centura Braila 7500 mp

Vand teren situat pe Centura Brailei, aflat in intravilanul comunei Cazasu. Suprafata 7500 mp Deschidere 15 m. Pret 27 euro mp

Braila, Braila

Casa zona centrala 29

Casa zona centrala

Ocazie!!! Persoana fizica. Vand casa batraneasca, str. Stefan cel Mare, zona calea Galati, curte 204 mp, deschidere 10,5 ml. Tel.

216 EUR/m2 | 204 m2

Calea Galati, Braila, Braila

imobiliare, teren intravilan 1

imobiliare, teren intravilan

Vând teren intravilan în comuna Viziru, strada Nicolae Luis, judetul Brăila

Viziru, Braila

Apartament 3 camere gradina si balcon
5
4

Apartament 3 camere gradina si balcon

Mobilat SI utilat Apartament 3 camere, balcon 15 m lungime și grădină 60 mp Ciocârlia De vânzare apartament de 3 camere, situat într-o zonă foarte bună, la Ciocârlia, lângă mijloace de transport în comun, McDonald s, Penny, Pepco, Lidl și în vecinătatea Liceului Ana Aslan . Apartamentul are un balcon ...

845 EUR/m2 | 58 m2

Braila, Braila

Vand hala industriala 1

Vand hala industriala

Hala industriala cu suprafata de 450mp ( 12.5m x 35 m x 3.5m), din panouri termoizolante , comparimentata ( spatii de productie , depozitare , birouri , grupuri sanitare ) . Utilitati : apa-canalizare , gaze , energie electrica ( post de transformare propriu ). Teren 5000mp , deschidere 16.5m , acces ...

1222 EUR/m2 | 450 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap.3 cam.cf1d Vidin
9
1

Ap.3 cam.cf1d Vidin

Vând apart.3cam cf1d Vidin-Lidl, etaj-4, pod construit de proprietar, sup.totala-70mp, balcon-6ml, CT pe gaz, gresie, faianță, baie amenajată complet, bucătărie mobilată și utilată. Apartamentul este simplu și permite să fie personalizat după cum dorește viitorul proprietar. Preț: 40000 euro. Pentru ...

571 EUR/m2 | 70 m2

Braila, Braila

Promovat
Casa 2 camere Centru Istoric
8
4

Casa 2 camere Centru Istoric

Vindem in exclusivitate casa din caramida formata din 2 camere decomandate, baie, bucatarie si hol in zona Centru Istoric, sup.utila-49mp+beci 13mp, in curte indiviza cu vecini linistiti. Proprietatea este perfect locuibila si bine ingrijita, fiind dotata cu centrala termica pe gaz, termopan, usi interioare ...

796 EUR/m2 | 49 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap.3 cam.cf1d Calea Galati
7
3

Ap.3 cam.cf1d Calea Galati

Vand apart.3 camere confort 1 decomandat Calea Galati (Piata Saraca), etaj 4, sup.utila-62mp + balcon 4m, centrala termica, termopan, izolat termic exterior, usi interioare termopan, instalatie electrica schimbata, parchet, faianta, gresie, usa metalica, AC, acte la zi, liber. Pret - 53.000 euro neg! Pentru ...

855 EUR/m2 | 62 m2

Braila, Braila

Promovat
Casa P+E caramida Chercea
5
2

Casa P+E caramida Chercea

Vindem in exclusivitate casa parter+etaj la rosu din caramida Porotherm, cartier Chercea, inceputa in 2024, sup.construita pe nivel-91mp, sup.construita totala-182mp, sup.totala teren-298mp, cu deschidere foarte mare de 18ml, fundatie beton si elevatie mare de la sol. Casa a fost structurata pe plan ...

434 EUR/m2 | 182 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap.1 cam.cf1d Dorobanti-Albinei
9
3

Ap.1 cam.cf1d Dorobanti-Albinei

Vand apart.1 camera confort 1 decomandat Dorobanti-Albinei, parter, transformat in 2 camere, bucatarie mutata pe balcon, sup.utila-40mp + balcon 5m (cu acte, intabulat), centrala termica, termopan, rulouri, parchet, faianta, gresie, usa metalica, mobilat si utilat partial, liber, spatios, bine ingrijit, ...

1111 EUR/m2 | 45 m2

Braila, Braila

Vand Apartament 2 camere
10
3

Vand Apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere pe Buzaului in spatele școlii nr 2 decomandat ,confort 1,et 4 4,usa metalica,ferestre termopan,usi mdf,parchet,gresie,2 AC-uri,CT,scara de bloc curata-recent renovată. Unic proprietar, acte la zi.In apropiere: Scoala nr 2 Fanus Neagu,Spitalului județean, parcul monument,statii ...

1056 EUR/m2 | 54 m2

Buzaului, Braila, Braila

vand casa
9
4

vand casa

Casa are 65mp, teren 250 mp, toate utilitățile. compusa din 2 camere, hol, bucătărie, grup sanitar. Uși și geamuri termopan la exterior, acoperiș tabla lindab. Situata pe strada Stefan cel mare, între Republicii și Gării. Curtea amenajata cu topogan, leagăne, balansoar, carusel, pentru copii.Poate fi ...

1292 EUR/m2 | 65 m2

Comorovca, Braila, Braila

Teren agricol foarte bun, cultivat cu grâu, în Vădeni, jud. Brăila 2

Teren agricol foarte bun, cultivat cu grâu, în Vădeni, jud. Brăila

6.7 hectare teren agricol foarte bun (în prezent cultivat cu grâu) în comuna Vădeni, jud Brăila. O parte din el la soseaua spre Galați 10.000 euro hectar usor negociabil

Vadeni, Braila

Casă de vânzare
5
10

Casă de vânzare

În localitatea Tichilesti. Casă liberă cu 5 camere. Energie electrică și o fântână. Apă, gaze și canalizare la poartă, nu sunt racordate la locuință. Fântână în curte. Teren 1200 m2.

204 EUR/m2 | 150 m2

Tichilesti, Braila

Vând apartament 2 camere cartier Obor
5
1

Vând apartament 2 camere cartier Obor

Vând apartament 2 camere,decomandat,et 4,zona Obor,in proximitate sunt școli,grădinițe,piața,loc joacă copii. Recent renovat,gresie,parchet,AC,încălzire convectoare.Posibilitate în rate.

57 m2

Braila, Braila

Promovat
Spatiu comercial   Depozit   Spatiu productie Constructie Independenta
4
1

Spatiu comercial Depozit Spatiu productie Constructie Independenta

Agentia imobiliara EXPERT va propune Cladire P+1+M pretabila Spatiu Comercial Depozit Spatiu Productie zona Lacul Dulce Constructia are 95 mp amprenta nivel Prima inchiriere, Grup sanitar pe parter si pe etaj Imobilul se va amenaja decent ...

95 m2

Braila, Braila

Vand teren Chercea
2
7

Vand teren Chercea

Vând teren 815 mp pe strada Barbu Ștefănescu de la Vrancea Nr13C teren liber cu toate utilitățile în fața curent apă canalizare gaze 59000 euro

815 m2

Chercea, Braila, Braila

Închiriere camera la curte gazda
4
13

Închiriere camera la curte gazda

Primesc fete de liceu , in gazda la curte , mobila noua ,centrala ,internet, in zona Garii Pret 500 lei plus utilitati Anuntul nu este valabil pentru familii sau baieti Mai multe detalii la telefon

110 m2

Garii, Braila, Braila

Spațiu Birou
2

Spațiu Birou

Agenție Imobiliară intermediază închiriere spațiu 16 mp, zonă centrală, în apropiere de Piața Mare,situat în clădire cu birouri, ct, thermopan, parchet, doar ptr punct de lucru. Chiria=450 Ron.

16 m2

Republicii, Braila, Braila

Apartament 2 Camere Radu Negru
11
1

Apartament 2 Camere Radu Negru

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare apartament cu 2 camere,cf.1,decomandat,Radu Negru,etaj intermediar,usa metal,ct,thermopan la bucatarie si dormitor,izolatie termica,se vinde mobilat si utilat,pret 60.000 Euro negociabil,se accepta credit imobiliar .Suprafata Totala=57 mp

1176 EUR/m2 | 51 m2

Radu Negru, Braila, Braila

Apartament 3 camere_Bdul Independentei (Maternitate)

Apartament 3 camere_Bdul Independentei (Maternitate)

Apartament 3 camere ZONA ZERO la 5 minute de Gradina Mare, bucatarie mare spatioasa, dormitor mic cu dresing si balcon, dormitor matrimonial si living. Vedere panoramica dubla atat spre Bd. Independentei cat si spre Calea Galati. A fost renovat de la șapă, fără țevi sau fire prin casa (blocul cu dentistii ...

1017 EUR/m2 | 89 m2

Independentei, Braila, Braila

Promovat
2 camere Progresu , mobilat LA CHEIE
8
9

2 camere Progresu , mobilat LA CHEIE

De vânzare apartament cu 2 camere cf 1 decomandat situat în cartier Progresu aproape de jandarmerie Etaj 3 din 4, bloc linistit, poziție bună cu scara curata , Nu este pe colt Apartamentul se vinde LA CHEIE , mobilat și utilat complet asa cum apare în poze Centrala termica, ferestre din tâmplărie ...

1229 EUR/m2 | 48 m2

Braila, Braila

Promovat
Teren cu casa Batranesca Oras Insuratei
8
15

Teren cu casa Batranesca Oras Insuratei

Agentia imobiliara EXPERT va propune Casa batraneasca cu teren Oras Insuratei suprafata teren 1097 mp, deschidere 22 ml, casa 73 mp Utilitati canalizare, apa si curent Strada este pietruita, strada asfaltata la 50 ml Terenul este imprejmuit cu gard ...

205 EUR/m2 | 73 m2

insuratei, Braila

Promovat
Ap. 3 cam cf I dec zona Progresu  cu POD
11
4

Ap. 3 cam cf I dec zona Progresu cu POD

Agentia imobiliara EXPERT va propune : Apartament 3 cam cf I dec zona Progresu B-uri suprafata 53 mp, et. 4 cu Pod, LIBER Imobilul este bine intretinut, Termopan, Centrala termica, gresie si faianta. Se vinde mobilat si utilat asa cum apare in poze. Zona este linistita, acces la mijloace de transport, ...