Garsoniera strada Hipodrom

34 500 EUR negociabil 1327 EUR/m2
Valabil din 5/20/2026 2:19:58 PM
Specificații
Suprafata utila
26 m2
Numar camere
1 camera
Etaj
Compartimentare
semidecomandat
Anul constructiei
1990
Descriere
Vand garsoniera situata pe strada Hipodrom la etajul 4, vedere catre blv. Dorobantilor. Are aprox 26mp si este mobilata si utilata complet, aragaz, hota, frigider, masina de spalat, aer conditionat, centrala.
-renovata in 2020
- acoperiș izolat in 2024

ID anunț: 1779276202

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.