Imobiliare Brasov

Hartă Listă
Filtre active: Brasov Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Proprietar inchiriez apartament 2 camere decomandat, pet friendly
10

Inchiriez apartament 2 camere, mobilat , utilat.Apartamentul este situat pe Bulevardul Garii, la etajul 7 din 10, In proximitate se afla toate punctele de interes:scoala, gara, piata. Se inchiriaza pe o perioada de minim un an Pret 480 eur, plus o luna garantie.

58 m2

Garii, Brasov, Brasov

Promovat
Vând teren 1.111 mp în Sohodol, Râșnov   la 5 minute de Castelul Bran, panoramă deschisă către Munți
9
2

Vând teren 1.111 mp în Sohodol, Râșnov la 5 minute de Castelul Bran, panoramă deschisă către Munți

Proprietate intabulată, situată în extravilanul orașului Râșnov, în zona toponimică Mesteceni , în partea stângă a drumului ce face legătura între Tohanul Nou și satul Sohodol. Vecinătate imediată cu zona Heaven Camping Resort Bran . Dimensiuni și formă Suprafață: 1.111 mp Deschidere: 19,18 m (deschidere ...

1,111 m2

Sohodol, Brasov

Promovat
Casa ideala pt pensiune sau rezidential. 7 camere, 4 bai, 650 mp teren.
10
2

PROPRIETATE IDEALA PENTRU PENSIUNE - AIRBNB sau UZ REZIDENTIAL . Vânzător particular , COMISION 0 pentru cumpărător Localizare excelenta, la 30 metri de strada principala unde se găsesc magazine alimentare, diverse birouri, bănci, spital, statii de autobuz, gradinita sau alte facilități. ...

1184 EUR/m2 | 250 m2

Zarnesti, Brasov

Promovat
Apartament cu 2 camere spațios și luminos de vânzare-Avantgarden 3 Brașov
9
2

Apartament 2 camere decomandat Avantgarden 3, Str. Pelicanului | Etaj 8 | Boxă inclusă Se oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat în cartierul Avantgarden 3, pe strada Pelicanului, la etajul 8, într-un imobil bine întreținut. Cu o suprafață utilă de 55 mp, locuința ...

2182 EUR/m2 | 55 m2

Avantgarden, Brasov, Brasov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

închiriez garsonieră de 24 m
5
1

închiriez garsonieră de 24 m

ofer spre închiriere o garsonieră cu suprafața de 24 m cu bucătărie baie centrală termică proprie.

24 m2

Brasov, Brasov

Teren Sohodol Bran, extravilan 11000 mp ,front 60 m ! 65000 euro !! 4

Teren Sohodol Bran, extravilan 11000 mp ,front 60 m ! 65000 euro !!

Proprietar ofer spre vânzare un teren extravilan cu suprafața de 11000 mp,60 front stradal,in localitatea Bran, Sohodol! Peisaj deosebit de frumos! Prețul este de 65000euro ușor negociabil! Super ofertă! Pentru mai multe detalii... ! !! Urgent!

11,000 m2

Bran, Brasov

Garsonieră de închiriat în spate la AFI
5

Garsonieră de închiriat în spate la AFI

Garsonieră liberă din 1 Mai, situată în spate la AFI , etaj 2 , decomandată , zona liniștită ! Tel Whatsapp

31 m2

Centrul+Civic, Brasov, Brasov

Brasov - Cristian, teren intravilan 34.000 mp pentru dezvoltatori.
7
6

Negociabil! Vând teren intravilan cca. 34.000 mp, cu deschidere de 120 metri, in Cristian, acces pe str. Spicului - DE 111 spre Vulcan, la 500 metri de asfalt (str. Preot Virgil Pop), PUZ aprobat - zona de locuinte si functiuni complementare cu POT 30%, CUT 0.80, regim de inaltime S+P+1E. Localizare: ...

Cristian, Brasov

Casă la gri + Garaj - Teren 1.700 mp Fagaras
9
2

Casă la gri + Garaj - Teren 1.700 mp Fagaras

Va propun spre vanzare o casa situata in Fagaras, pe strada Oltului, intr-o zona linistita la 7 min de mers pana la Cetatea Fagaras. Imobilul a fost construit in 2007 si are o suprafata construita de 206 mp, respectiv 153 mp utili, fiind dispus pe parter si etaj, cu posibilitate de mansardare. Casa ...

1039 EUR/m2 | 153 m2

Fagaras, Brasov

Schimb teren