Promovat
garsoniera spatioasa in sector 3 gura calitei parcul teilor titan
8
14

garsoniera Pallady Titan direct dezvoltator -super spațiosa, situat pe Gura Caliței 195, sector 3, Bucuresti Bloc nou, finisaje premium, compartimentare excelentă. lift incalzire in pardoseala tavan membrana Zonă în plină dezvoltare Titan Pallady Acces rapid la metrou, parc, magazine ideal ...

1077 EUR/m2 | 59 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera in zona Cotroceni
5

Garsoniera in zona Cotroceni

Garsoniera complet utilata si mobilata langa AFI COTROCENI. 25mp

25 m2

Cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Policolor -Drum Gura Solcii, teren 6100 mp
6

Policolor -Drum Gura Solcii, teren 6100 mp

Policolor -Drum Gura Solcii, teren 6100 mp, dubla deschidere, 30,5 m la Solcii si Saratii. Terenul se afla la cca 70 m de Drum gura Racului. Zona L1c, POT- 45%, CUT = 1,56, DS+P+2ET+R3(ET 3). Facilitatile zonei.

6,100 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Alba Iulia, 3 camere, stradal
10

Alba Iulia, 3 camere, stradal

Va oferim spre vanzare un apartaemnt de 3 camere in rondul Alba Iulia, etajul 4/10, decomandat, renovat, mobilat si utilat complet, si cu vederea si pe fata si pe spate. Dispune de 2 grupuri sanitare si doua balcoane. Pentru detalii si vizionari contactati agentul Dona Camelia 0733683461.

3188 EUR/m2 | 80 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vilă premium încălzire pardoseală |2 locuri parcare | oferta de Paste -265.000 €
7

Descoperă confortul unei locuințe moderne, situată într-o zonă în continuă dezvoltare, cu acces rapid la Autostrada Soarelui (A2), la mijloace de transport STB și aproape de numeroase facilități comerciale din zona Theodor Pallady. CARACTERISTICI GENERALE Regim de înălțime: Parter + Etaj 1 + Mansardă Finalizare: ...

1946 EUR/m2 | 136 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 64MP  Bd iuliu Maniu
10
16

Apartament 64MP Bd iuliu Maniu

Promotii atractive! Viziteaza garsoniera cu cel mai frumos balcon! ANSAMBLU VERDE CU PANOURI FOTOVOLTAICE. https: watch?v=S46PCLmuBAE Envogue Residence Iuliu Maniu vă pune la dispoziție garsoniere, studio-uri, apartamente cu 2 și 3 camere, elegante, la preț atractiv în care vă veți simți ca acasă ...

1837 EUR/m2 | 64 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera pe Calea Victoriei - Terasa spatioasa
11
1

Garsoniera pe Calea Victoriei - Terasa spatioasa

Van Gulik Real Estate vă propune spre achiziție un imobil dispus pe două etaje situat pe Calea Victoriei. Imobilul reprezintă o afacere la cheie ce se va preda mobilat și utilat complet, pregătit pentru închiriere în regim hotelier. Astfel, noul proprietar poate beneficia de venituri imediate și de ...

3499 EUR/m2 | 36 m2

Calea Victoriei, Sector 1, Bucuresti

Vila brancoveneasca restaurata complet - eleganta, istorie si dotari moderne
18

Vila deosebita, construita in anul 1927 in stil brancovenesc autentic, complet consolidata, restaurata si extinsa in perioada 2018ndash;2019, cu pastrarea elementelor arhitecturale originale. Proprietatea are o suprafata utila de 850 mp (regim de inaltime S+P+1+M) si este ideala pentru birouri de prestigiu, ...

Dacia, Sector 2, Bucuresti

Apartament 5 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie
12

Apartament 5 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie

Van Gulik Real Estate vă propune spre vânzare un apartament de 5 camere situat în zona Universitate – Piața Romană, ideal atât pentru investiție, cât și pentru locuit, datorită amplasării ultracentrale și accesului facil către principalele puncte de interes ale orașului. Apartamentul este situat la ...

2568 EUR/m2 | 88 m2

Piata Universitatii, Sector 1, Bucuresti

Apartament 4 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie
12

Apartament 4 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie

Van Gulik Real Estate vă propune spre vânzare un apartament de 4 camere situat în zona Universitate – Piața Romană, ideal atât pentru investiție, cât și pentru locuit, datorită amplasării ultracentrale și accesului facil către principalele puncte de interes ale orașului. Apartamentul este situat la ...

2140 EUR/m2 | 86 m2

Piata Universitatii, Sector 1, Bucuresti

Inchiriez Apartament Renovat 3 Camere Pajura, sect. 1
10
2

Inchiriez Apartament Renovat 3 Camere Pajura, sect. 1

Particular, ofer spre inchiriere , un superb apartament de 3 camere cu 2 balcoane, in suprafata de 70 mp. in Pajura, sector 1, Bucuresti. Apartamentul este complet recent renovat : gresie, faianta, parchet, termopan; mobilat modern si utilat cu aparatura noua: frigider, aragaz, microunde, masina de ...

70 m2

Pajura, Sector 1, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex de vânzare -4 camere, 184 mp utili, curte proprie, 2 Parcari
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1909 EUR/m2 | 141 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa
11
1

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...

1160 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB
4

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 ...

2696 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -140.850 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -144.865 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -128.480 Euro + TVA ...

2071 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vand apartament 2 camere Pajura 2

Vand apartament 2 camere Pajura

Vand apartament 2 camere Pajura, mobilat, toate utilitatile ,la 30 min de Parcul Herastrau.

1800 EUR/m2 | 50 m2

Pajura, Sector 1, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -141.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -146.900 Euro + TVA ...

2013 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium
5

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -143.693 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -148.606 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2018 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea