Promovat
Titan strada Liviu Rebreanu langa Mega Image si Bebe Tei
10
2

Titan strada Liviu Rebreanu langa Mega Image si Bebe Tei

Blocul este amplasat stradal pe Liviu Rebreanu, langa cladirea Mega Image si Bebe Tei, are 4 niveluri, este construit in 1967, si este reabilitat termic. Are acces usor catre mijloace de transport, respectiv 2 minute statia de autobuz tramvai si 5 minute metrou, magazine, piata, scoli, etc. Apartamentul, ...

1597 EUR/m2 | 67 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere, faza 4 Maniu 141, la 3 minute de Metrou Pacii
8
6

Apartament 3 camere, suprafata totala 88 mp, complet finisat, situat la 3 minute de statia de metrou Pacii. Ansamblul Rezidential Maniu 141 este localizat intr-o zona fara concurenta a cartierului Militari, in partea de vest a capitalei, unde ai totul la indemana: nu trebuie sa iti mai faci griji pentru ...

2093 EUR/m2 | 76 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat  in zona Pantelimon
4
72

Garsoniera de inchiriat in zona Pantelimon

Oferim garsoniera mobilata utilata in zona Pantelimon mega mall, langa Liceul Lucian Blaga, cf.1, mobilata, intretinere mica, et.3 4, suprafata de 30 mp2.

30 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in  zona Domenii centrala proprie
5
74

De inchiriat apartament 2 camere in zona Domenii centrala proprie

Apartament cu 2 camere, decoamndat, Bulevardul Ion Mihalache, et 1 7, foarte aproape de Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara, piata Domenii, Universitatea Romano-Americana

50 m2

Domenii, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

4 camere, Teiul Doamnei, 150000 EUR
4

4 camere, Teiul Doamnei, 150000 EUR

Va oferim spre vanzare un apartament de 4 camere semidecomandat de 80mp utili plus 2 balcoane de 3,6mp fiecare, la etajul 7 8, in zona Teiul Doamnei, intr-un bloc construit in anul 1986. Apartamentul necesita renovare. Liftul a fost reabilitat

1899 EUR/m2 | 79 m2

Sector 2, Bucuresti

Garsoniera, 35mp, centrala proprie, metrou, AC,Hils Republica
6

DEB REAL ESTATE va propune spre inchiriere o garsoniera aflata la prima inchiriere, cu o suprafata de 35 mp, semidecomandata, situata la etajul 10 din 11, intr-un bloc nou finalizat in anul 2025. TV urmeaza sa fie instalat, dar exista deja in garsoniera! Locuinta este complet noua, cu finisaje moderne, ...

35 m2

Basarabia, Sector 3, Bucuresti

3 camere | Palladium Residence | Centrala | 8min. metrou | Comision 0%
20

Apartament 3 camere de vanzare - Palladium Residence - OFERTA EXCLUSIVA - Comision 0% Avem tur video disponibil si il putem transmite pe Whatsapp la cerere. Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in Palladium Residence, intr-un imobil construit in anul 2017, amplasat la etajul 8 din ...

2162 EUR/m2 | 74 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Calea Victoriei, apartament 3 camere, constructie 1983
6

Calea Victoriei, apartament 3 camere, constructie 1983

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, confort 1, situat in Calea Victoriei, intr-un imobil construit in anul 1983 ,reabilitat termic, disponibil la etajul 3 din 8, cu o suprafata de 78 mp. Apartamentul dispune de 2 bai, 1 balcon, incalzire: centrala imobil. Pretul este negociabil. ...

4658 EUR/m2 | 73 m2

calea victoriei, Sector 1, Bucuresti