Imobiliare Sector 2 Bucuresti

Promovat
Penthouse exclusivist | Floreasca | singur pe etaj | vedere la lac
20

Există locuri în care timpul se comportă altfel. Dimineața intri în lift, cobori cardul, și ușile se deschid direct în apartamentul tău. Fără vecini, fără coridoare comune, fără compromisuri. Aceasta este experiența zilnică pe care ți-o oferă acest penthouse de pe strada Radu Captariu, pe malul Lacului ...

7000 EUR/m2 | 85 m2

Floreasca, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Universitate
5
12

Apartament cu 2 camere in zona Universitate

Inchiriere Apartament cu 2 camere in zona Universitate, cu o suprafata de 48mp situat la etajul 3.In apropiere de strada C.A Rosetti.La doar 5 minute de statia de Metrou.

48 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Inchirire 60mp etaj 1 birouri - Halele Obor
5

Inchirire 60mp etaj 1 birouri - Halele Obor

Inchiriere spatiu in Halele Centrale Obor – 60 mp, etaj 1, cu intrare separata si acces direct la terasa. Spatiu complet renovat, luminos, cu grup sanitar propriu, ideal pentru birouri, activitati de consultanta sau servicii. Pozitionare excelenta intr-una dintre cele mai dinamice zone comerciale din ...

60 m2

obor, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Pantelimon
3
57

Garsoniera de inchiriat in zona Pantelimon

Garsonieră de închiriat în Pantelimon, într-un bloc reabilitat, aproape de magazine și transport public. Suprafață de 40 mp, etaj 1 din 4, decomandată. Bucătărie complet echipată, cameră confortabilă, baie spatioasa. Dotată cu centrală termică, geamuri termopan și mobilier de caitate. Este disponbila ...

40 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere magazinul bucur obor
10
1

Apartament 2 camere magazinul bucur obor

Propietar,Vând apartament cu 2 camere decomandat 55.4 mp renovat complet, bloc fără risc seismic din anul 1975 deasupra magazinului Bucur Obor la etajul 2 din 10 cu doua balcoane mari la bucatrie si pe toata lungimea dormitorului si a salonului, posibilitate de montare centrala termica proprie, în zona ...

2544 EUR/m2 | 55 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
vand apartament vila 4 camere teren 97 chirie cinema scala 102 metri la demisol la 99000 e
20
4

vand apartament in vila 4 camere si teren 97 mp chirie curte la cinema scala 102 metri la demisol la 99000 euro la vila

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 2, Bucuresti

Colentina - spital fundeni, stradal doua camere decomandat, bloc 2017, liber, parcare proprie
7
3

Colentina - spital fundeni, stradal doua camere decomandat, 61 mp cu balcon de 4 mp, bloc din 2017 unic proprietar - renovat recent, etaj 3 3+ pod izolat si cu scara interioara ce poate fi folosit pt depozitare cumparat cu acte, loc de parcare cumparat in acte in curtea interioara cu deschidere din telecomanda, ...

21700 EUR/m2 | 5 m2

Sector 2, Bucuresti

Vila de vânzare (parter etaj 1 etaj 2)si anexe
9

Vila de vânzare (parter etaj 1 etaj 2)si anexe

Descoperă oportunitatea perfecta de a deveni proprietar al unei case spațioase și versatile situata într-o zona liniștită din București zona Fundeni Detalii propietate:casa cu 2 etaje(parter etaj 1 si etaj 2) foarte solida construita din cărămidă. Suprafața utila a casei este de 340 mp. Proprietatea ...

726 EUR/m2 | 620 m2

Sector 2, Bucuresti

Apartament de vanzare 2 camere
8
3

Apartament de vanzare 2 camere

Apartament de vanzare 2 camere decomandat

1778 EUR/m2 | 54 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere - Bd. Basarabia sec 2 - Proprietar
9
2

Apartament 2 camere - Bd. Basarabia sec 2 - Proprietar

De vânzare apartament 2 camere Bld. Basarabia Ideal pentru renovare și personalizare ! Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, etaj 8 din 9, situat într-un bloc liniștit,, cu o suprafață de 51 mp. (47 mp s.u.) Caracteristici: - Suprafață: 51 mp (47 mp s.u.) - Compartimentare: 2 camere, 1 baie, ...

1830 EUR/m2 | 47 m2

Morarilor, Sector 2, Bucuresti

Inchiriere apartament 2 camere, Doamna Ghica, Colentina
20

Inchiriere apartament 2 camere, Doamna Ghica, Colentina

REM IMOBILIARE va ofera spre inchiriere, in Cartierul Colentina, Doamna Ghica, un apartament de 2 camere, decomandat, deosebit, 60 mp, etaj 2 din 8.  Apartamentul este mobilat si utilat modern, foarte spatios, dispune de aer conditiona. Blocul este amplasat pe str Pancota, aproape de Doamna Ghica, ...

60 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, 66 mp, et 2 din 3, bloc 2025, super finisat, Dobroesti, Fundeni, Dragon
20
4

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, foarte spatios, decomandat, in suprafata de 66.1 mp., situat in Dobroesti, pe strada Piersicului, Fundeni, la 1 minut de statia STB. Pret: 94.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta ...

1439 EUR/m2 | 66 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Vanzare garsoniera, 44 mp + gradina 100 mp, bloc nou, Dobroesti, Fundeni, Parului
16
1

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare o garsoniera, spatioasa, decomandata, in suprafata de 44 mp. si gradina proprie de 100 mp, situata in Dobroesti, pe strada Parului, Fundeni, la 2 minute de statia STB. Pret: 79.000 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in ...

1795 EUR/m2 | 44 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere, 64 mp, bloc nou, finisaje lux, Dobroesti, Str Parului, Fundeni
19
3

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, decomandat, in suprafata de 64 mp., situat in Dobroesti, pe strada Parului, Fundeni, la 2 minute de statia STB. Pret: 88.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta in 2024, apartamentul ...

1391 EUR/m2 | 64 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

vind cafenea bucuresti
3
5

vind cafenea bucuresti

vind cafenea București sec 2, zona cu vad bun .

10 m2

Mosilor, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Aviatiei- Barbu Vacarescu- Fabrica de Glucoza- Belvedere Rezidence
16
2

Top Home Advisors va propune spre inchiriere un superb apartament de 3 camere situat in complexul Belvedere Rezidence la etajul 1, mobilat si utilat complet, cu 2 grupuri sanitare si loc de parcare inclus. Termen minim de inchiriere 12 luni, avans 1 +1 garantie Pret: 1.100 euro TVA inclus si loc de ...

15 EUR/m2 | 73 m2

aviatiei, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera  zona Baicului
3
1

Garsoniera zona Baicului

Garoniera decomandata, confort 1, situat in zona Baicului, disponibil la etajul 2 din cu o suprafata utila de 32 mp. Garsoniera este complet mobilat si utilat . Zona linistita, vecini civilizati. In proximitate: Mega Mall, magazine, scoli, centre comerciale,disponibilitate imediata.

32 m2

Baicului, Sector 2, Bucuresti

Închiriez garsonieră   Zona Iancului
5
14

Închiriez garsonieră Zona Iancului

Închiriez garsonieră situată în Sector 2 Zona Iancului Suprafață: 33 mp Etaj: 10 din 10 Recent renovată, gata de mutare. Zonă liniștită și acces facil la mijloace de transport

33 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
4 Camere Mosilor - 7 min Metrou Bucur Obor
17
1

4 Camere Mosilor - 7 min Metrou Bucur Obor

Agentia imobiliara POVIL va propune spre inchiriere un apartament de 4 camere situat pe Calea Mosilor ne. 229. Etaj 4 din 10 Bloc construit 1982, reabilitat termic si fara risc seismic. 2 grupuri sanitare Apartamentul a fost renovat recent, mobilier nou, electrocasnice noi. Apartamentul este utilat ...

84 m2

Mosilor, Sector 2, Bucuresti

Garsonieră de vânzare proprietar
9
1

Garsonieră de vânzare proprietar

Garsonieră decomandată, 15 mp, 4 ok 4, centrala de apartament, mobilata, gresie faianță, termopan, ușă metalică. Al. Pantelimon. Foarte aproape de mijloacele de transport - stb 14, 36, 55, 102, 104, la 2 stații de autobuz este metroul - Costin Georgian. 32000 euro

2133 EUR/m2 | 15 m2

Sector 2, Bucuresti

Garsonieră 42 mp Lacul Tei, investiție funcțională, bloc reabilitat
10
2

Garsonieră spațioasă, cu suprafață totală de 41 mp (aprox. 35 mp utili + balcon generos de 6 mp), situată în cartierul Tei, la etajul 8 din 10, într-un bloc reabilitat termic, cu 2 lifturi funcționale (unul dublu, de marfa). Proprietatea se vinde complet funcțională, fără investiții suplimentare, fiind ...

2021 EUR/m2 | 42 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Iancului Spațiu comercial de închiriat
4
2

Iancului Spațiu comercial de închiriat

Ofer spre închiriere un spațiu comercial format din 3 camere si o baie de serviciu ,la parterul unei case pe lângă facultatea UNATC. 9 metri vitrină la stradă. Locuri de parcare în fața spațiului. Nu colaborez cu agențiile!

45 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 4 camere ONE LAKE CLUB , LUX
8

Apartament 4 camere ONE LAKE CLUB , LUX

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera spre vanzare Apartament premium | 4 camere | ONE LAKE CLUB Lacul Tei Suprafata Totala 175 mp Suprafata Apartament 156,5 mp Suprafata Terasa 18,5 mp An finalizare constructie 2026. Apartamentul este pe persoana juridica . Pretul este 540.000 € PLUS TVA Se poate ...

3086 EUR/m2 | 175 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Floreasca
6
1

Garsoniera zona Floreasca

Oferim spre inchiriere garsoniera mobilata si utilata total,zona Floreasca. Arata exact ca si in poze, are canapea extensibila dar la cerere se poate aduce si un pat in loc de canapea. Dispune de o suprafata de 27 mp2 si este situata la etajul 2.

27 m2

Floreasca, Sector 2, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-2
Salvează căutarea