Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera in zona Titan
12
2

Garsoniera in zona Titan

Se inchiriaza garsoniera mobilata modern, utilata complet, baie cu cada, pat dormitor, 35mp, etaj 1. Zona linistita, verde, adiacent bulevardului - acces facil la statii trasnport (2min bus, 5min metro) - gradinita scoala liceu in raza de 200m - 3 locuri de joaca in jurul blocului, parcul IOR la 10min ...

35 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Inchiriez garsoniera zona ozana sectorul 3
3
50

Inchiriez garsoniera zona ozana sectorul 3

Inchiriez garsoniera zona ozana sectorul 3 la 5 minute de metrou complet mobilata, intretinere foarte mica, etaj 3.

35 m2

Ozana, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 4 camere Vitan- Mall
12

Apartament 4 camere Vitan- Mall

Vanzare apartament 4 camere in zona Vitan-Mall. Apartamentul este decomandat-hol "H", este amenajat decent cu gresie, faianta, parchet, termopan usa metalica, aer conditionat. Scara este curata, vecinii sunt civilizati. In proximitate se afla Mall-ul Vitan, Piata Vitan, Piata Foisorului, Casa de Pensii, ...

2755 EUR/m2 | 98 m2

vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat zona Unirii
4
1

Garsoniera de inchiriat zona Unirii

Oferim spre inchiriere garsoniera zona unirii 30 mp , etaj 1, mobilata si utilata ,termopane, zugravita recent, masina de spalat, zona linistita, aproape de centru si de mijloacele de transport. Ocupabila imediat.

30 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Mall Vitan
8
7

Apartament cu 2 camere in zona Mall Vitan

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona mall Vitan. Cu o suprafata de 48 mp. situata la etajul 5. In proximitatea imobilului regasim STB, targul Vitan. Se accepta si animale de companie.

48 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera in zona Dristor
3
5

Garsoniera in zona Dristor

Va propunem spre inchiriere o garsoniera in zona Dristor, aflata in apropiere de metrou Dristor si Kaufland. Garsoniera are o suprafata utila de 30 mp si se afla la etajul 4 din 8. Pentru informatii suplimentare, va stam la dispozitie telefonic!

30 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera in zona Policlinica Titan-Nicolae Grigorescu
20

Garsoniera in zona Policlinica Titan-Nicolae Grigorescu

Agentia Imobiliara Apulum, va ofera spre vanzare Garsoniera intr-o zona verde a Bucurestului, langa Policlinica Titan, pe strada Prisaca Dornei Locuinta se afla la etajul 3 din 10 intr un bloc din 1967, reabilitat termic, geamuri tripan, cu vedere spre zona verde Aceasta a fost renovata recent cu instalatia ...

2433 EUR/m2 | 30 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Titan
4

Garsoniera zona Titan

Oferim spre inchiriere garsoniera blvd Nicolae Grigorescu, bloc nou, complet utilata si mobilata. Este la 6 minute de mers pe jos de statia de metrou Nicolae Grigirescu, situat la etajul 2 cu o suprafata de 34 mp2. Garsoniera este mobilata si dotata cu electrocasnice: parchet, gresie, faianta, usa metalica, ...

34 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere in zonaTitan
5
3

Apartament 2 camere in zonaTitan

Inchiriez Apartament 2 camere in zonaTitan , situat la etajul 4 al unui bloc reabilitat termic de 8 etaje cu o suprafata de 50mp. Apartament renovat, situat lângă stația de metrou Titan Apartamentul este la 10 minute de mers pe jos de metroul titan Ideal pentru familii datorită accesului rapid la școli ...

50 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera in zona Nicolae Grigorescu
3
9

Garsoniera in zona Nicolae Grigorescu

Inchiriere garsoniera in zona Nicolae Grigorescu,etaj 3 din 4,bloc construit in 1986,suprafata 38 mp.Garsoniera este luminoasa,cu camera confortabila,bucatarie si baie.Se inchiriaza mobilata si utilata.Zona este buna,aproape de metrou,parc IOR si magazine.

38 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera la metrou Dristor
4
12

Garsoniera la metrou Dristor

Garsoniera la metrou Dristor 2, etaj 2, 100 m distanta, suprafata de 28 mp2, renovat, foarte curat. Gresie, faianta, parchet, termopane, usa metalica. Mobilat si utilat complet, frigider, aragaz, hota, masina de spalat, cuptor microunde.

28 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Piata Universitatii
3
1

Garsoniera zona Piata Universitatii

Garsoniera open-space, 28 mp, Universitate 5 minute metrou Garsoniera situata in zona Universitate, vis-a-vis de Ambasada Thailandei, la doar 5 minute de mers pe jos de statiile de metrou Universitate si Romana.

28 m2

Piata Universitatii, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 1 camera in zona Vitan
3
1

Apartament cu 1 camera in zona Vitan

Va oferim un apartament cu 1 camera situat la etajul 3 al unui imobil compus din 5 nivele,suprafata totala utila este de 26 mp. Se accepta animale de companie. Zona este una de exceptie find foarte aproape de Mall Vitan,Metrou Mihai Bravu la 10 minute de mers pe jos

26 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

 Garsoniera zona Vitan
4
1

Garsoniera zona Vitan

Se închiriază garsonieră în zona Vitan, potrivită pentru un student sau pentru o persoană care s-a mutat recent în oraș și își dorește o locuință practică, aproape de transport și zone comerciale. Garsoniera are aproximativ 21 mp2, este situată la etajul 2 și este compartimentată eficient, cu cameră ...

21 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de doua camere in zona Titan
12
1

Apartament de doua camere in zona Titan

Oferim spre inchiriere un apartament de doua camere in zona Titan la 5 minute de Piata Salajan.Apartamentul este mobilat si utilat ,dispune de o suprafat de 50mp etaj 4.

50 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Timpuri Noi
3

Garsoniera zona Timpuri Noi

Garsoniera semidecomandata in zona Timpuri noi ,situat la etajul 3 cu o suprafata de 40mp, In vecinatate avem restaurante,banci,si parcuri, la doar 5 min de metrou Blocul nu dispune de lift

40 m2

Timpuri Noi, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera in zona Dristor
6
1

Garsoniera in zona Dristor

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Dristor cu o suprafata utila de 32mp situat la un etaj superior . Puncte de reper : McDonalds , metrou la doar 5 minute .

32 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera zona Alba Iulia
5
5

Garsoniera zona Alba Iulia

Garsoniera de 28 mp, situata la etajul 4 din 8, in zona Alba Iulia. Locuinta este functionala, avand o camera spatioasa, bucatarie separata si baie, fiind ideala pentru o persoana sau un cuplu. Imobilul se afla intr-o zona bine conectata la transportul public, cu statii de metrou, autobuz si tramvai ...

1786 EUR/m2 | 28 m2

Piata Alba Iulia, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere – Confort modern, compartimentare eficientă
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -130.200 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -139.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -148.800 Euro + TVA pentru ...

1684 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate
5

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.400 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -131.050 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -138.700 Euro + TVA pentru ...

1613 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
6

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 123.250 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 140.250 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1735 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera in zona Dristor
4
3

Garsoniera in zona Dristor

De inchiriat garsoniera in zona Dristor , cu o suprafata utila de 36mp , etajul 4 . Garsoniera este complet mobilat si utilat , dispune si de loc de parcare in fata blocului . Se afla in apropierea mijloacelor de transport si a magazinelor . Pentru mai multe detalii , va rugam sa ne contactati!

36 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere spatios -5 min N.Teclu/Credit ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 123.000 ...

1403 EUR/m2 | 88 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu
5

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.420 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -128.448 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 136.476 Euro + TVA pentru un ...

1782 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea