Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona titan aproape de metrou
3
11

Garsoniera de inchiriat in zona titan aproape de metrou

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona titan aproape de metrou. Garsoniera dispunde de o suprafata de 35mp,etaj4,in zona se regasesc spatii comerciale si acces la transport in comun. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

35 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Metrou Dristor 2 Camere Mobilat si Utilat
7
1

Metrou Dristor 2 Camere Mobilat si Utilat

Descoperă confortul unui apartament primitor cu 2 camere, situat la etajul 5/10, având o suprafață totală de 51 mp, inteligent compartimentată pentru a oferi spațiu și lumină naturală din plin. Poziționarea excelentă îți asigură acces rapid către puncte de interes importante: la doar 5 minute de Parcul ...

1878 EUR/m2 | 51 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Ofer spre inchiriere garsoniera in zona titan la aproape  de metrou
4
36

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona titan la aproape de metrou

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona titan la 10 minute de metrou. Este situata la 5 minute de mers pe jos de metrou Titan, are o suprafata de 25mp, etaj 2. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

25 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera in zona Policlinica Titan-Nicolae Grigorescu
20

Garsoniera in zona Policlinica Titan-Nicolae Grigorescu

Agentia Imobiliara Apulum, va ofera spre vanzare Garsoniera intr-o zona verde a Bucurestului, langa Policlinica Titan, pe strada Prisaca Dornei Locuinta se afla la etajul 3 din 10 intr un bloc din 1967, reabilitat termic, geamuri tripan, cu vedere spre zona verde Aceasta a fost renovata recent cu instalatia ...

2433 EUR/m2 | 30 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
apartament cu 2 camere Costin Georgian
4
85

apartament cu 2 camere Costin Georgian

Oferim spre inchriere apartament cu 2 camere, 48mp, living open space cu bucataria, modern mobilat, acces facil mijloace de transport in comun. Apartamentul este situat in zona Costin Georgian si se afla la etajul 1.

48 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
 Garsoniera zona Titan
7
1

Garsoniera zona Titan

Garsoniera de inchiriat in zona Titan,situata la etajul 5 10,suprafata de 30mp,spatiu luminos si functional,aproape de metrou la 3-4 minute de mers,zona linistita cu acces rapid la magazine si facilitati,ideala pentru o persoana sau un cuplu,garsoniera este curata si gata de mutare. Sunati pentru mai ...

30 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dristor
5
43

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dristor

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Dristor la 5 minute distanta de metrou, aproape si de centre comerciale si alte mijloace de transport,suprafata 50mp situat la etajul 4 din 10, sunati-ma pentru mai multe detalii!

50 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea
9
1

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1357 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB
6
1

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.581 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 28 unitati Termen ...

1578 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita
11

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.000 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -92.500 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

2040 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere pentru un Stil de Viață Modern | Finisaje Premium |Th Pallady
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.885 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -90.594 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2235 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Inchiriere garsoniera in zona Mihai Bravu
4
18

Inchiriere garsoniera in zona Mihai Bravu

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Mihai Bravu cu suprafata de 38mp2 situata la etajul 5 6,facilitati in zona,sala de sport,magazine,mijloc de transport in comun aproape,loc de parcare inclus,sunati-ma pentru mai multe detalii !

38 m2

Mihai+Bravu, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1598 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera dubla - Theodor Pallady, premium, piscina, sala fitness
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.000 Euro+TVA Descoperă o oportunitate unică de investiție sau locuire într-un ansamblu rezidențial premium, aflat în plină construcție, în una dintre cele mai dinamice ...

1951 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Inchiriez apartament cu doua camere in zona Theodor Pallady
4
44

Inchiriez apartament cu doua camere in zona Theodor Pallady

Vă propunem spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat într-o locație foarte bine conectată la mijloacele de transport în comun, la centre comerciale și la zone cu spațiu verde. Apartamentul se afla pe Bd. Theodor Pallady, la 3 minute distanță de mers pe jos față de stația de metrou Nicolae Grigorescu. ...

50 m2

Theodor%2bPallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.408 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -83.635 Euro TVA inclus pentru un avans de 50% la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

2054 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8
1

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.976 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -86.128 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1300 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Parcare Subterana Disponibil Imediat
12

2 Camere Parcare Subterana Disponibil Imediat

Apartament 2 camere de inchiriat, bloc nou, cu disponibilitate imediata. Dispune de parcare subterana. Acesta este situat la etajul 2 al unui bloc cu regim de inaltime P+4 etaje, construit in anul 2024, blocul dispune si de lift, vedere neobturata. Dispune de 2 balcoane, unul dintre ele fiind inchis. Froo, ...

56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

 garsoniera in zona Dristor
3
123

garsoniera in zona Dristor

Se ofera spre inchiriere garsoniera in zona Dristor, utilata si mobilata complet, cu o suprafata utila de 28mp. Garsoniera este situata la etajul 2 iar blocul este izolat termic. Detalii tel

28 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Garsonieră decomandată – PRIMA ÎNCHIRIERE – Titan
8
1

Garsonieră decomandată – PRIMA ÎNCHIRIERE – Titan

Garsonieră decomandată, aflată la prima închiriere, ideală pentru cei care își doresc un spațiu modern, curat și eficient compartimentat. Imobilul este situat la etajul 3 din 11, într-un bloc curat, bine întreținut și liniștit. Locuința beneficiază de lumină naturală din plin și de un balcon generos, ...

37 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Parcare Subterana | Nemobilat
7
2

2 Camere Parcare Subterana | Nemobilat

Va prezentam un apartament de 2 camere care este situat la un parter inalt. Parcare subterana inclusa in pret Bloc nou, prima inchiriere, incalzire in pardoseala, centrala proprie. Apartamentul se inchiriaza nemobilat In apropiere regasim Parcul Teilor si STB 253 si 330 la 5 minute de mers pe jos. Pret ...

54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB
2

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.500 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1802 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB
2
2

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.522 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 ...

1446 EUR/m2 | 83 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB
2

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1828 EUR/m2 | 59 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea