Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dristor
4
6

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dristor

Apartament 2 camere de închiriat în zona Dristor, cu o suprafață de 50 mp, situat la etajul 5 10, într-un bloc cu lift. Locuința este mobilată și utilată complet, cu bucătărie separată și baie modernă. Se află în apropiere de metrou Dristor și centre comerciale.

50 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Costin Georgian
3
74

Garsoniera de inchiriat in zona Costin Georgian

Garsonieră 30 mp, etaj 1 4 la 2 minute de metrou Costin Georgian Garsonieră complet mobilată și utilată, situată la etajul 1 într-un bloc curat, cu acces rapid la metrou Costin Georgian (2 minute). Suprafață de 36 mp, spațiu bine întreținut, mobilă și electrocasnice în stare foarte bună. În apropiere ...

36 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristor-Camil Ressu-Ap 3 Camere etj 1
18
1

Dristor-Camil Ressu-Ap 3 Camere etj 1

DRISTOR - APARTAMENT 3 CAMERE Va propun spre vânzare apartament cu 3 camere decomandat in suprafata de 64 mp, situat la etajul 1 din 4 intr-un bloc din anul 1970, aflat pe Bulevardul Camil Ressu, sector 3, Bucuresti. 7 minute de mers pe jos fata de stația de metrou Dristor 1 4 minute de parcul IOR 5 ...

2266 EUR/m2 | 64 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
 Garsoniera zona 1 Decembrie
4
1

Garsoniera zona 1 Decembrie

Oferim spre inchiriere garsoniera complet mobilata si utilata, etajul 8 din 11. Statia de metrou Nicolae Teclu este la 700 m (8-10 minute de mers pe jos). In zona se gasesc numeroase magazine (Kaufland, Lidl, Leroy Merlin, Dedeman, IKEA, Auchan s.a. Contract de inchiriere pe o perioada de minim un an.Are ...

32 m2

1+Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere spatios -Finalizat/Mutare Rapida
14

Apartament 3 camere spatios -Finalizat/Mutare Rapida

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare 115.000 Euro + TVA pentru un avans de ...

1661 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Gradina
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Gradina

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract - 118.250 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 121.500 Euro + TVA pentru un avans de 15 % ...

2132 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Proprietar închiriez stradal spațiu comercial parter
10
12

Proprietar închiriez stradal spațiu comercial parter

Proprietar închiriez stradal spațiu comercial ,parter, situate în București, intrare Parc Pantelimon, parcare, toate utilitățile, în suprafață de 100 mp Spațiu este dotat cu toate utilitățile. Se pretează pentru : Farmacie, Showroom, Birouri, Săli de cursuri,Salon de înfrumusețare, Cabinet notarial, ...

100 m2

Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita/Credit Ipotecar 15%
1

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita/Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% TVA GARANTAT 9% pentru antecontractele semnate pana la 31.07.2025! Proiect gata pana la 31.07.2026! Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon ...

1550 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dristor
6
49

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dristor

Propun spre inchiriere aparament de doua camere in zona Dristor la 5 minute de statia de metrou.Apartamentul are o suprafata de 55 mp etaj 3 din 10 complet utilat si mobilat.

55 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita
1
1

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1503 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Calitate si Confort
10

2 Camere Gradina Calitate si Confort

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -109.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1689 EUR/m2 | 65 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Geam Baie -Finisaje Premium
5

3 Camere Ideal Familie Geam Baie -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.680 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -110.490 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -114.300 Euro + TVA pentru ...

1542 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

inchiriere garsoniera in zona Titan
4
87

inchiriere garsoniera in zona Titan

Inchiriez garsoniera in zona Titan la 5 minute de Mega Image TITAN, Garsoniera dispune de 35mp,etaj3.Garsoniera este complet utilata si mobilata.

35 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie
5

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.120 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -113.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -121.280 Euro + TVA pentru ...

1781 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie/Credit Ipotecar 15%
1
1

1550 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finisaje Premium | Ideal Investitie
3

2 Camere Finisaje Premium | Ideal Investitie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -105.500 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -111.890 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -118.280 Euro + TVA pentru ...

1854 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Se ofera spre inchiriere garsoniera in zona Dristor
4
20

Se ofera spre inchiriere garsoniera in zona Dristor

Inchiriez garsoniera in zona Dristor vis a vis de IBERIC EUROCONSTRUCT.Garsoniera este complet mobilata si utilata ce dispune de o suprafata totala de 38mp,etaj 4.

38 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu
4

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.865 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -111.856 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 118.847 Euro + TVA pentru un ...

1843 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie
1

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie

1503 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Parcare Inclusa/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ansamblu - 81unitati Termen Finalizare - Septembrie 2026 Suprafata ...

2482 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Incalzire Pardoseala -Credit 15%
5

2 camere Incalzire Pardoseala -Credit 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+4 etaje Total unitati ansamblu - 53 unitati Termen finalizare Iulie 2026 Suprafata utila ...

1625 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

1786 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Parcare inclusa
5

1530 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator /Credit Ipotecar 15%
4

2 Camere Direct Dezvoltator /Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.140 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1775 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea