Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Inchiriere garsoniera Nicolae Grigorescu
3
6

Inchiriere garsoniera Nicolae Grigorescu

Inchiriere garsoniera in zona Nicolae Grigorescu, are o suprafata de 37mp,etaj 3, intr-un bloc din anul 2014, dispune de un loc de parcare . Garsoniera este mobilata si utilata complet, foarte modern, renovata recent.

37 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriaiat in zona Titan aproape de metrou
4
40

Garsoniera de inchiriaiat in zona Titan aproape de metrou

Garsoniera de inchriat zona Titan. Conf 1, decomandata, etaj 6 10, la 5-10 min de metrou 1 Decembrie 1918 si 2min de piata Macaralei, Auchan, Penny, Iris Mall, STB (101, 311, 19, 40) stradal, bloc curat civilizat reabilitat termic, sup video, mobilata, utilata, totul nou si de calitate, libera.

34 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Titan
3
3

Garsoniera de inchiriat in zona Titan

Oferim spre inchiriere garsoniera cu o suprafata de 42 mp situata la etajul 3 in zona Titan la 5 minute de Parcul Alexandru Ioan Cuza . Garsoniera dispune de loc de parcare , disponibila cu mutare imediata .

42 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere de inchiriat în zona Titan
6
57

Apartament 3 camere de inchiriat în zona Titan

Apartament 3 camere în zona Titan - 450 Euro lună Suprafață: 68 mp Etaj: 4 10 Puncte de reper: La 5 minute de mers pe jos de Parcul Titan și la 7 minute de Mall-ul Park Lake. Puncte comerciale: Aproape de supermarketurile din zonă (Mega Image, Lidl) și magazinele locale. Transport în comun: Metroul Titan ...

68 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB
9

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 97.800 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...

1526 EUR/m2 | 64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3  Camere  Gradina Incalzire Pardoseala-Ideal investitie
8

3 Camere Gradina Incalzire Pardoseala-Ideal investitie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -138.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare Pozitionare : zona Theodor ...

1713 EUR/m2 | 81 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

UNIRII-MIRCEA VODA, apartament in vila interbelica, 6 camere, 190 mp
15

Apartament deosebit cu 6 camere, situat intr-o vila interbelica eleganta (construita in 1938), in zona centrala Piata Unirii – Mircea Voda, o locatie cu acces rapid catre principalele puncte de interes ale orasului. Proprietatea este amplasata la parter dintr-un imobil cu regim redus de inaltime (D+P+1E+M), ...

1842 EUR/m2 | 190 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Vând apartament cu 2 camere București 1

Vând apartament cu 2 camere București

Sector 3,str.Alexandru Vlahuta nr 5. Zona ultracentrala,etaj 2 din 8.Bloc recent izolat.Sunt propietar,nu lucrez cu agenții imobiliare.Apartamentul este utilat.Detalii mai multe la nr.tel:

78 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere Unirii - Hanul lui Manuc
18
3

Apartament 3 camere Unirii - Hanul lui Manuc

Oportunitate excelentă de a achiziționa un apartament in centrul orasului Bucuresti pe Bulevardul I.C Bratianu in apropiere de Hanul lui Manuc si la numai 1 minut de metrou Unirii. Situat la etajul doi al unui imobil cu acces din Piata Sf. Anton, partamentul este semidecomandat cu ferestrele catre piata ...

2652 EUR/m2 | 66 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Spatii comerciale | 72-312 mp | Barrio Residence Unirii
9

Spatii comerciale | 72-312 mp | Barrio Residence Unirii

Spatiile comerciale se afla in proiectul premium Barrio Residence Unirii din strada Voinicului, nr. 1-11, la doar 150 m de Bd. Unirii. Dispun de spatii vitrate mari, finisaje premium si un vad comercial si pietonal bun. Disponibilitati: Parter: intre 72 mp si 312 mp (dispun de terasa proprie), preturi ...