UNIRII-MIRCEA VODA, apartament in vila interbelica, 6 camere, 190 mp
350 000
EUR
1842 EUR/m2
Valabil din 5/4/2026 5:06:00 PM
1 / 15
Specificații
Suprafata utila
190
m2
Numar bai
2
Etaj
Compartimentare
semidecomandat
Confort
1
Anul constructiei
1938
Numar niveluri
2
Structura de rezistenta
beton
Numar balcoane
3
Utilitati generale
Gaz, CATV, Telefon, Curent, Apa, Canalizare
Descriere
Apartament deosebit cu 6 camere, situat intr-o vila interbelica eleganta (construita in 1938), in zona centrala Piata Unirii – Mircea Voda, o locatie cu acces rapid catre principalele puncte de interes ale orasului.
Proprietatea este amplasata la parter dintr-un imobil cu regim redus de inaltime (D+P+1E+M), oferind intimitate, liniste si un aer arhitectural autentic, specific anilor '30. Cu o suprafata utila generoasa de 190 mp (230 mp construiti), apartamentul impresioneaza prin spatiile ample, luminozitate si compartimentarea versatila (semidecomandat), fiind ideal atat pentru rezidenta, cat si pentru birouri sau investitie.
Dispune de 6 camere spatioase, doua grupuri sanitare, o terasa perfecta pentru relaxare, precum si doua balcoane care adauga un plus de farmec. In plus, proprietatea include un garaj de 21 mp – un avantaj rar in zona centrala.
Pret de vanzare: 350.000 EUR (negociabil).
O oportunitate excelenta pentru cei care isi doresc un spatiu generos intr-o cladire cu personalitate, intr-una dintre cele mai bine conectate zone ale Bucurestiului.
Raportează
Pret de vanzare: 350.000 EUR (negociabil).
ID anunț: 1777903708
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Romimo.ro sau creează-ți rapid un cont nou!