Imobiliare Sector 4 Berceni Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 4 Berceni Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Se ofera spre inchiriere o garsoniera zona Berceni
5
29

Se ofera spre inchiriere o garsoniera zona Berceni

Garsonieră de închiriat în Berceni, la 5 minute de stația de metrou Apărătorii Patriei. Suprafață de 35 mp, etaj 1 din 4, semidecomandată. Bucătărie mobilată și utilată, cameră aerisită, baie cu toate utilitatile necesare. Dotată cu aer condiționat, geamuri termopan și mobilier modern.

35 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Berceni
5
30

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Berceni

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 2, 45mp. Locatie excelenta Berceni, aproape de statia de metrou Aparatorii Patriei. Se face contract, mai multe detalii la telefon.

45 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Berceni - Drumul Cretestilor - Alpha Residence
11

Berceni - Drumul Cretestilor - Alpha Residence

La un pret excelent, in loc de 2 camere confort 2, puteti achizitiona un apartament spatios, amplasat intr-un bloc dintr-un ansamblu rezidential situat pe strada Drumul Cretestilor. Dispune de centrala proprie, bucatarie mobilata si partial utilata. Metroul este la o distanta de 1.5km - Aparatorii Patriei ...

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Inchiriere apartament cu 2 camere in zona Berceni
8
16

Inchiriere apartament cu 2 camere in zona Berceni

Va propunem spre inchiriere un apartament de 2 camere, complet mobilat si utilat aflat intre bulevardul Alexandru Obregia si bulevardul Constantin Brancoveanu. Apartamentul are o suprafața de 51mp, se afla la etajul 2 4 intr-un bloc cu regim de înălțime P+4. Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne ...

51 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

STUDIO || Strada Solstitiului | 45mp || Mobilat Utilat
8

STUDIO || Strada Solstitiului | 45mp || Mobilat Utilat

MUTARE IMEDIATA Studio 45mp, mobilat utilat, totul nou 15-18 minute pana la statia metroului Berceni Oferte in toata zona Mai multe detalii si sau poze la telefon!

1822 EUR/m2 | 45 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Metrou Aparatori  Ap 2 camere mobilat utilat cu parcare
13

Metrou Aparatori Ap 2 camere mobilat utilat cu parcare

Vand apartament la 750 de metrou Aparatori Patriei, construit in anul 2015, situat la parter din 3 etaje plus mansarda. Se vinde mobilat si utilat cu parcare inclusa la 103.600 euro Disponibil pentru mutare rapida, se accepta si credit. Vizionari la 0739.922.876

1919 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera mobilata cu loc de parcare Popesti Leordeni
14
2

Garsoniera mobilata cu loc de parcare Popesti Leordeni

Vanzare in bloc nou garsoniera decomandata, mobilata si utilata, cu loc de parcare in conta indiviza la pretul de 46900 euro, in bloc nou cu centrala proprie, in bloc nou cu parculet in fata, in Popesti Leordeni, La cate minute este statie stb care duce la metrou Berceni si Piata Sudului.

1500 EUR/m2 | 30 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Ap 3 cam Metalurgiei parc tudor Arghezi
20

Ap 3 cam Metalurgiei parc tudor Arghezi

Anunt vanzare ndash; Apartament 3 camere, total decomandat ndash; Brown Residence, B-dul Metalurgiei Va propunem spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, total decomandat, situat in complexul Brown Residence, pe B-dul Metalurgiei ndash; o zona in plina dezvoltare, ideala pentru locuit sau investitie. ...

2062 EUR/m2 | 81 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera cu parcare inclusa, langa metrou Dimitrie Leonida
8
2

Ofer spre vanzare garsoniera situata in Popesti Leordeni, la aproximativ 8 minute de mers pe jos de metrou Dimitrie Leonida si statia STB 125. La 6 minute se afla o alta statie STB deservita de liniile 125, 232, 438 si 475. Garsoniera are suprafata utila de 30,8 mp si este situata la etajul 3 din 3, ...

1610 EUR/m2 | 41 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Berceni Apartamente in Rate la dezvoltator Tva 21% inclus
10
2

Berceni Apartamente in Rate la dezvoltator Tva 21% inclus

Vand garsoniera in bloc aflat in constructie. Garsoniera dispune de 34.60 mp utili si are bucataria inchisa. Este situata in sector 4, langa statia Stb 241, iar termenul de finalizare al constructiei este decembrie 2026. Garsonierele se vand cu un avans de 90%. Preturi parcari 7700 euro + Tva la exterior ...

1593 EUR/m2 | 35 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere
17

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere de vanzare | 94,7 mp | Parter | Aurel Persu Am placerea sa va prezint in exclusivitate, impreuna cu Ioana Badiu, un apartament spatios de 3 camere, situat pe strada Aurel Persu nr. 153, intr-un imobil construit in 2011. Detalii proprietate: bull; 3 camere bull; Suprafata totala: ...

1758 EUR/m2 | 95 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere NOU construit 59 mp
13

Apartament 2 camere NOU construit 59 mp

Se vinde apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni, pe strada Postalionului , potrivit atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Apartamentul are suprafata totala de 59 mp, este amplasat la etajul 1 si dispune de balcon spatios, centrala termica proprie si compartimentare practica. Exista ...

1679 EUR/m2 | 56 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - Moldovita - Mobilat si utilat
6

Apartament 2 camere - Moldovita - Mobilat si utilat

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Confort 2 | Etaj 1 10 | 36 mp Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, confort 2, situat la etajul 1 din 10 al unui bloc construit in 1974. Detalii proprietate: Suprafata utila: 36 mp Etaj: 1 din 10 An constructie: 1974 Dotari si beneficii: ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere – Aparatorii Patriei - Mobilat si utilat
4
1

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Str. Dealul Bistrii 25A | 750 m de metrou Aparatorii Patriei | Parcare inclusa Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Dealul Bistrii nr. 25A, la doar aproximativ 750 m de statia de metrou Aparatorii Patriei. Detalii proprietate: ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Ap. 3 cam decomandat 70 mp Finalizat
11

Ap. 3 cam decomandat 70 mp Finalizat

De vanzare apartament cu 3 camere, cu o suprafata totala de 70.15 mp din care balconul 4.15 mp, aflat intr un bloc finalizat in anul 2025, sector 4, Bucuresti, in apropiere de Grand Arena Mall. Statie autobuz in fata blocului cu linie directa catre metrou Aparatorii Patriei. Imobilul dispune de centrala ...

1945 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 2 cam. 65mp
10

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 2 cam. 65mp

Apartament 2 camere decomandat ndash; 65 mp utili ndash; etaj intermediar Situat pe Drumul Binelui, la doar 12-14 minute de mers pe jos pana la Metrou Aparatorii Patriei, acest apartament ofera confort, accesibilitate si un raport excelent calitate-pret. Localizare avantajoasa, aproape de: bull; Bulevardul ...

1631 EUR/m2 | 65 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

3 camere in Cartier Solar Metalurgiei Berceni
11
3

3 camere in Cartier Solar Metalurgiei Berceni

Vanzare apartament cu 3 camere cu bucatarie inchisa cu sticla, balcon, centrala proprie si aer conditionat, in Cartier Solar Berceni Metalurgiei, cu piscina, parculet, magazine. Etaj 5 din 5 cu lift. Pret 120000 euro doar cu bucataria mobilata sau pret 125000 euro, complet mobilat si utilat.

1818 EUR/m2 | 66 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere bloc nou P+3 || lift || incalzire in pardoseala || metrou aproape
14

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat intr-un bloc nou P+3, cu lift modern si acte finalizate, gata pentru mutare imediata. Locuinta este ideala pentru familii sau cupluri care isi doresc un spatiu modern, luminos si eficient compartimentat, intr-o zona cu acces rapid la transport ...

1815 EUR/m2 | 89 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Postalionului Apartament 3 Camere
10
2

Sector 4 Postalionului Apartament 3 Camere

Ansamblu rezidential nou | Berceni Finalizare mai 2026 Va propunem spre vanzare apartamente moderne intr-un ansamblu rezidential nou, situat in zona Berceni, cu acces rapid catre mijloacele de transport in comun si facilitati urbane. Termen de finalizare: mai 2026, cu toate actele incluse. Finisajele ...

1436 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Strada Sura Mare, aproape de metrou Eroii Revolutiei
12

Se ofera spre vanzare apartament de 2 camere semidecomandat, situat pe Strada Sura Mare, intr-o zona linistita, la doar 5 minute de mers pe jos de statia de metrou Eroii Revolutiei. Detalii proprietate: Pret: 119.900 euro; Etaj: 4 7 An constructie: 1961 Bloc reabilitat termic ...

2511 EUR/m2 | 47 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Penthouse exclusivist 3 camere, 3 bai - etaj 6+7, constructie 2024
11
1

Se ofera spre vanzare penthouse deosebit cu 3 camere si 3 bai, situat la etajele 6 si 7 ale unui imobil modern, constructie 2024. Proprietatea impresioneaza prin compartimentarea inteligenta, finisajele de calitate si spatiile generoase, fiind ideala pentru un stil de viata premium. La nivelul inferior ...

1765 EUR/m2 | 119 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Berceni - Metalurgiei - Metrou - 2 Camere - 61 mp