Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 4 Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere Piata Sudului - pozitie excelenta
14

Apartament 3 camere Piata Sudului - pozitie excelenta

Apartament cu 3 camere situat pe strada Nitu Vasile, in zona Piata Sudului, Berceni, Bucuresti, intr-o locatie foarte cautata datorita accesului rapid la transport, centre comerciale si numeroase facilitati pentru viata de zi cu zi. Locuinta este semidecomandata, cu vedere mixta (nord–sud) si se afla ...

1875 EUR/m2 | 56 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
 Garsoniera zona Metalurgiei
3
4

Garsoniera zona Metalurgiei

Oferim garsoniera de inchiriat in zona Metalurgiei situata la etajul 4,la 5-6 minute de mers de metrou Aparatorii Patriei. Garsoniera are suprafata de 27mp fiind potrivita pentru rezidenta moderna intr-o zona aflata in dezvoltare,cu acces rapid la centre comerciale,magazine si mijloace de transport. ...

27 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Inchiriere apartament 2 camere Progresul
3
7

Inchiriere apartament 2 camere Progresul

Apartament 2 camere cu o suprafata de 45 mp este situat pe strada Actiunii, in Sector 4, intr-un bloc recent renovat, oferind un ambient curat si bine intretinut. Spatiul este eficient compartimentat si luminos, fiind ideal pentru locuire. Etaj: 2 Locatia este foarte accesibila, in proximitatea unor ...

45 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Brancoveanu - Oltenitei - bloc 1983 - nerenovat, comision 0
1

Brancoveanu - Oltenitei - bloc 1983 - nerenovat, comision 0

Apartament 3 camere zona Brancoveanu - Piata Sudului (Șos. Olteniței nr. 162) - Etaj 9/10 - Vedere Sud Apartament situat pe Șos. Olteniței nr. 162, la etajul 9 din 10, cu vedere sudică și compartimentare practică. Proprietatea este liberă și poate fi preluată imediat. Locuința este nerenovată, oferind ...

1801 EUR/m2 | 83 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Garsoniera de inchiriat in Berceni
5
4

Garsoniera de inchiriat in Berceni

Se ofera spre inchiriere garsoniera in Berceni zona Metalurgiei.Este la mansarda unui bloc de 4 etaje.Este de tip studio,cu o suprafata de 28mp.Se gasesc mari centre in zona Metro,Auchan cat si STb 125,141 care va face legatura cu magistrala M2.

28 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
2 camere de inchiriat  la intrarea in Parcul Carol din sos. Serban Voda
5
22

2 camere de inchiriat la intrarea in Parcul Carol din sos. Serban Voda

Oferim 2 camere, decomandat, etaj 4 8, 48mp2, mobilat, la intrarea in Parcul Carol din sos. Serban Voda; cateva minute pana la cele 2 statii de metrou.

48 m2

Parcul+Carol, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Birou - Spatiu - Facturi incluse - Casa Poporului   Regina Maria
4
2

Birou - Spatiu - Facturi incluse - Casa Poporului Regina Maria

Ofer spatiu aflat Strada Liveni cu suprafata de 90 mp, compus din 3 camere, la parter, plus baie proprie. Pretul este net, toate utilitatile sunt fixe, 1000 lei si includ: internet, apa, curent, gaz ( caldura). Se ofera factura contract. Spatiul dispune de Camere de luat vederi, curte inchisa. In ...

90 m2

Regina%2bMaria, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera in Zona Progresu
3
1

Garsoniera in Zona Progresu

Inchiriez garsoniera cu o suprafata utila de 30 mp,etaj 4 10 complet mobilata si utilata .Zona Progresu vis a vis de OMV.Imobilul ofera un strict necear ideala pt un student sau un tanar la inceput de drum,tocmai de aceea pretul este justificat.

30 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Inchiriem garsoniera Vitan
5
4

Inchiriem garsoniera Vitan

Se ofera spre inchiriere o garsoniera in zona Vitan,langa hotelul Rin Grande ,este situata la etajul 7 si are o suprafata de 32mp.Are AC si centrala termica proprie.Statia de autobuz este fix in fata blocului iar complexul ''LA cocos'' este la 5 minute.

32 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
 închiriere garsoniera in zona Brâncoveanu aproape de metrou
3
6

închiriere garsoniera in zona Brâncoveanu aproape de metrou

Ofer spre închiriere garsoniera in zona Brâncoveanu aproape de metrou. Garsoniera dispune de o suprafață de 39 mp, etaj 2. Este la 10 minute de mers pe jos de metrou. Aproape de Parcul tineretului. Se închiriază complet mobilat si utilat . Pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon afișat ...

39 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere zona Aparatorii Patriei 5 minute de metrou
6
23

oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Aparatorii Patriei. Apartamentul este compus dintr-un living, bucatarie, un dormitor, baie si balcon inchis. Apartamentul se intinde pe o suprafata de 50 mp ,etaju 3 si este situat la o distanta de 5 minute de metrou.

50 m2

Aparatorii%2bPatriei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in zona Aparatorii Patriei
3
40

Garsoniera de inchiriat in zona Aparatorii Patriei

Oferim la inchiriere o garsoniera de 30 mp situata la etajul 5 din 10 in zona Aparatorii Patriei la 5 minute de metrou . Garsoniera este mobilata si utilata complet !

30 m2

Aparatorii%2bPatriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Timpuri Noi
3
32

Garsoniera de inchiriat in zona Timpuri Noi

De inchiriat o garsoniera in zona Timpuri Noi,la 5 minute de gura de metrou ,magazine in apropiere. Garsoniera este complet mobilata si utilata ,are o suprafata utila de 34m2,situata la etajul 2. Se accepta animale de companie. Pentru detalii,va rugam sa ne contactati la numarul afisat!

34 m2

Timpuri+Noi, Sector 4, Bucuresti

Promovat
închiriere garsoniera în zona Piața Sudului 5 minute de metrou
3
7

Ofer spre închiriere garsoniera în zona Piața Sudului 5 minute de metrou. Garsoniera cu o suprafață utila de 40 de mp, etaj 3. Situată în zona liniștită , la doar 5 minute de stația de metrou Piață Sudului și Mall Sun Plazza. Pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon afișat mai jos !

40 m2

Piata+Sudului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Inchiriere garsoniera zona  Piata Progresul
3
19

Inchiriere garsoniera zona Piata Progresul

Inchiriez o garsoniera mobilata si utilată in zona Piața Progresul. Garsoniera are o suprafata de 38 mp si se afla la etajul 3, apartamentul fiind zugrăvit in 2023.Este la etajul 3 10.

38 m2

Sector 4, Bucuresti

Spre vanzare garsoniera in zona Eroii Revolutiei
5
8

Spre vanzare garsoniera in zona Eroii Revolutiei

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Eroii Revolutiei Suprafata: 32mp Etaj:3 An de constructie:1982 Loc de parcare: Da Lift:Da Distanta de metrou: 7 minute. Complet mobilat si utilat.

1719 EUR/m2 | 32 m2

Eroii+Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere Eroii Revolutiei
5
31

Vanzare apartament 2 camere Eroii Revolutiei

Proprietate tip apartament, cu 2 camere, decomandat, situata in Bucuresti, zona Eroii Revolutiei, intr-un imobil tip bloc, construit in anul 1990, la etajul 2 7. Dispune de o suprafata totala de 52 mp.

1538 EUR/m2 | 52 m2

Eroii Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in zona Brancoveanu
3
2

Garsoniera de inchiriat in zona Brancoveanu

Garsoniera de inchiriat in zona Brancoveanu,situata la etajul 3,cu suprafata de 42 mp,locuinta luminoasa si bine compartimentata,potrivita pentru o persoana sau un cuplu.Garsoniera este curata si pregatita pentru mutare imediata. In apropiere aveti metrou Constantin Brancoveanu la 3-4 minute de mers,Parcul ...

42 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 4 Camere Brancoveanu adiacent   str Odei   Bloc 2023
20

Apartament 4 Camere Brancoveanu adiacent str Odei Bloc 2023

Apartament 4 Camere Brancoveanu adiacent str Odei Bloc 2023 | Finisaje Premium 190000 euro , 99 mp ,et 1 6 ,bloc 2023 Loc de parcare inclus! Se vinde utilat si semimobilat Dispune de 4 aere condiționate ,toate noi! Vă propunem spre achiziție un apartament foarte spatios cu 4 camere decomandate ...

1919 EUR/m2 | 99 m2

Sector 4, Bucuresti

Spatiu comercial * Metrou Brancoveanu * Stradal Alunisului * 47 mp
14

Va propunem spre vanzare un spatiu comercial studio in zona Constantin Brancoveanu,pe Str. Alunisului ,situat intr un bloc nou construit -Stradal- Intrare direct din strada! ?0758546451 ?105.000 Euro Pretabil pentru multiple afaceri , cabinet stomatologic , notariat , cabinet individual , medicina ...

2234 EUR/m2 | 47 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere * renovat complet *
7
1

Apartament 2 camere * renovat complet *

Apartament 2 camere, cf 2 , 38 mp , an constructie 1975 ,bucatarie marita prin desființare logie-balcon,geam la baie. Etaj 2 4, Sector 4, Piata Resita. Nou renovat in totalitate instalații electrice și sanitare schimbate. Usi noi, parchet nou, gresie nouă, bloc reabilitat . Toate actele ok se accepta ...

1763 EUR/m2 | 38 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Ap 3 camere Renovat * Mobilat- Utilat * Mutare rapida *
16
2

Ap 3 camere Renovat * Mobilat- Utilat * Mutare rapida *

Mutare Imediată | 3 Camere Decomandat | Design Modern & Confort Ești în căutarea unei locuințe unde singura ta grijă este să aduci bagajele? Acest apartament cu 3 camere reprezintă echilibrul perfect între funcționalitate, estetică și accesibilitate. Detalii Care Fac Diferența: Compartimentare: Decomandat ...

1894 EUR/m2 | 66 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat 15 mp
10
4

Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat 15 mp

Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat Garsoniera Titan Bd.1 Decembrie 1918 Auchan 15 mp Bloc anvelopat! 25500 euro ,15 mp ,et 1 4 ,bloc 1980

1700 EUR/m2 | 15 m2

Titan, Sector 4, Bucuresti

4 camere 99 mp mobilat utilat mutare rapida etaj 1  loc parcare inclus
20

4 camere 99 mp mobilat utilat mutare rapida etaj 1 loc parcare inclus

Apartament 4 camere decomandat 99 mp. Se vinde cu mobila de bucătărie,hota ,centrală, cuptor,aragaz,frigider,mașină de vase . Balcon închis plus 2 dulapuri pe comandă . Holul mobilat pe comandă ,4 aere condiționate noi și încă in garanție,dressing 4 metri lungime și 2.72 înălțime. loc parcare inclus ...

1919 EUR/m2 | 99 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-4
Salvează căutarea