Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 4 Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere decomandat - Gata de mutare - Luica Brancoveanu
16
6

APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT GATA DE MUTARE! Sector 4 | Adiacent Bulevardul Brâncoveanu Suprafață: 55.10 mp Etaj: 7 7 An construcție: 2024 Imobil nou, gata de mutare imediată! Compartimentare modernă: Living generos și luminos 1 Dormitor spațios 1 Baie complet utilata Bucătărie separată Balcon ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Berceni
6
42

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Berceni

Ofer spre inchiriere apartament de doua camere in zona berceni la 5 minute de metrou. Este situat intr-o zona linistita, etaj 2 , 48 mp, in zona se regasesc spatii comerciale si transport in comun. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

48 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vanzare Apartament 2 Camere Semidecomandat Sos.Oltenitei
2
4

Vanzare Apartament 2 Camere Semidecomandat Sos.Oltenitei

Apartament 2 camere Sos.Oltenitei, confort 1, semidecomandat, etaj 6 din 9, suprafata 50 mp, an constructie 1967. Are ferestre cu geam termopan. Apartamentul necesita renovare completa. Se accepta orice varianta de plata. Caracteristici: Nr. camere: 2 Suprafata totala: 50 mp Compartimentare: Semidecomandat Confort: ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera
3

Garsoniera

Vă propunem spre închiriere o garsonieră în zona Brâncoveanu Strada Luică, la 10 minute de metrou și Parcul Tineretului. Locuința are 32 mp utili și este situată la etajul 2 din 4. Pentru informații suplimentare, vă rugăm să ne contactați telefonic!

32 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere cu terasa 25 mp || Sector 4 || Parcul Tudor Arghezi
10

Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Sectorul 4, langa Parcul Tudor Arghezi, intr-o zona linistita si foarte bine conectata la punctele de interes. Suprafata utila totala: 53 mp Terasa spatioasa: 26 mp Suprafata totala: 78,5 mp Etaj: 1 din 9, bloc cu lift An constructie: ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Finalizat Ap 2 camere Decomandat Drumul Binelui
8

Finalizat Ap 2 camere Decomandat Drumul Binelui

Va propun spre vanzare un apartament spatios de 2 camere, situat pe Drumul Binelui 220, intr-un bloc modern finalizat in urma cu aproximativ 3 ani., Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este compartimentata decomandat, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Apartamentul dispune de ...

1449 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

EXCLUSIVITATE - Apartament 3 camere - Metrou Piata Sudului Brancoveanu
17

EXCLUSIVITATE ndash; Apartament 3 camere | Str. Izvorul Muresului Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat pe strada Izvorul Muresului, intr-un bloc construit in 1975, la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 65 mp. Acces rapid la metrou 15 minute de mers pe jos pana la Metrou Aparatorii ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

piata sudului, Sector 4, Bucuresti

Casa Tip Duplex P+1+M - Gata de mutare - Grand Arena Sector 4 - 180mp Teren
11
1

De vanzare ndash; Casa tip Duplex, Sector 4 ndash; Grand Arena Locatie excelenta, zona linistita si aproape de toate facilitatile. Detalii principale: Regim: P+1+M (parter + etaj + mansarda) Suprafata utila: 132 mp Teren: 180,5 mp Compartimentare: 4 camere, 3 bai Casa gata ...

1894 EUR/m2 | 132 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Tip Studio – 750m Metrou Ap. Patriei
10

Apartament 2 camere Tip Studio – 750m Metrou Ap. Patriei

Apartament 2 camere ndash; Tip Studio | Bloc nou 2015 Suprafata: 63,30 mp Parter 4 La 750 m de Metrou Aparatorii Patriei Complet mobilat si utilat Loc de parcare inclus Ideal pentru locuit sau investitie Zona linistita, acces rapid la transport si magazine Pret: 103.600 euro; ...

1644 EUR/m2 | 63 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - Sector 4 - 700m Metrou Ap. Patriei
15

Apartament 2 camere - Sector 4 - 700m Metrou Ap. Patriei

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Sector 4, Aparatorii Patriei Locatie excelenta Apartament situat in Sector 4, la doar 700 m de statia de metrou Aparatorii Patriei, cu acces rapid la mijloace de transport, magazine, scoli si alte puncte de interes. Detalii proprietate: Suprafata: 36 mp ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 3 camere | decomandat - SECTOR 4 -
6
1

Apartament cu 3 camere | decomandat - SECTOR 4 -

Vand apartament cu 3 camere, decomandat, in sectorul 4 al capitalei, zona Metalurgiei Grand Arena . Apartamentul se vinde complet finisat, cu centrala proprie . Imobilul dispune de 6 etaje si va fi dotat cu 2 lift.uri . Se pot achizitiona si locuri de parcare separat la pretul de 8000 euro + TVA, ...

1436 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere
14

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare | Etaj 1 Pret: 120.000euro; negociabil Localizare: Drumul Binelui, sector 4 TMC PARK Etaj 1 6 Compartimentare practica si confortabila: 2 camere luminoase Bucatarie complet utilata Baie moderna Incalzire in pardoseala Boxa in proprietate inclusa Loc de parcare ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera moderna || bloc nou || 15 min metrou Aparatorii Patriei
7

Va oferim spre vanzare o garsoniera moderna, situata intr-un bloc nou, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei si in apropierea statiei de autobuz. Locuinta beneficiaza de o amplasare excelenta, cu acces rapid catre mijloacele de transport si toate facilitatile din ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 cam.  || 68 mp || renovat  || Sudului || parcare || mobilat
13

Apartament 3 cam. || 68 mp || renovat || Sudului || parcare || mobilat

Iti prezentam un apartament cu 3 camere, ideal pentru familie, situat intr-o zona bine conectata din Bucuresti. Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este amplasata la etajul 4 din 4 al unui bloc construit in 1967, cu terasa reabilitata recent, fara probleme de infiltratii. Proprietatea a fost ...

1691 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere 95 mp | Aurel Persu – Sector 4 | Parcare + Boxa incluse
18

Apartament 3 camere spatios ndash; 95 mp ndash; Sector 4, zona Aurel Persu Situat la parter inalt, intr-un bloc din 2011, apartamentul are 94,7 mp utili si se vinde complet mobilat si utilat. Pozitionat excelent, la 2 minute de statia STB, aproape de Parcul Tudor Arghezi, Lidl, Kaufland, Grand Arena ...

1758 EUR/m2 | 95 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

 Garsoniera  Renovata – Eroii Revolutiei | Mutare Imediata 
12
2

 Garsoniera Renovata – Eroii Revolutiei | Mutare Imediata 

Garsoniera Decomandata Renovata ndash; Eroii Revolutiei | Mutare Imediata Iti propunem spre vanzare o garsoniera complet renovata, situata intr-o zona accesibila din Sectorul 5, pe strada Magurei. Proprietatea este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Localizare: zona Eroii Revolutiei ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

3 CAMERE - 95mp - PARCARE - BOXA - 167.000eur
19

3 CAMERE - 95mp - PARCARE - BOXA - 167.000eur

3 Camere decomandat Situat pe strada Aurel Persu Etaj Parter din 4 95mp Mobilat Utilat Parcare in cota parte indiviza Boxa 12mp la Mansarda Centrala Proprie Pret 167.000eur 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp

1758 EUR/m2 | 95 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Ap. 3 camere | 94.7 mp | Parter | Mobilat si utilat | Parcare + boxa
20

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat pe strada Aurel Persu, intr-un imobil construit in 2011, ideal pentru locuinta sau investitie. Apartamentul este amplasat la parter si beneficiaza de o suprafata totala de 94.7 mp, oferind spatii generoase si bine compartimentate. Detalii proprietate: ...

1777 EUR/m2 | 94 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere - 95 mp - Mobilat si utilat – Gata de mutare!
14

Va propunem spre vanzare un apartament spatios de 3 camere, situat pe strada Aurel Persu, la parterul unui imobil construit in anul 2011. Locuinta are o suprafata totala generoasa de 94.7 mp, fiind ideala pentru o familie sau pentru cei care isi doresc confort si functionalitate. Apartamentul este complet ...

1758 EUR/m2 | 95 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA
6
1

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA

PROMOTIA LUNII IANUARIE Garsoniera decomandata ndash; Sector 4 - Suprafata: 46.20 mp - Etaj intermediar - Bloc cu lift - Centrala termica proprie - Calorifere - Finisaje de inalta calitate ndash; la alegere - Acte pregatite pentru vanzare - Mutare: mai 2026 Preturi: 69.000 euro + TVA ndash; ...

1500 EUR/m2 | 46 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 | Bloc 2022 | Parcare + Boxa Incluse
16

Apartament cu 2 camere de vanzare in Bucuresti, Sector 4 Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil cu 7 etaje, finalizat in anul 2022, si beneficiaza de o compartimentare moderna si eficienta. Suprafata utila totala este de 53,6 mp, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Se vinde ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera renovata – Piata Progresul, 30 mp, metrou Eroii Revolu #539;iei 15 min disponibila imedia
12

Vand garsoniera ndash; Piata Progresul, Soseaua Giurgiului Garsoniera cu suprafata de 30 mp, situata in zona Piata Progresul ndash; Soseaua Giurgiului, la etajul 8 din 9, intr-un bloc construit in 1965. Metrou Eroii Revolutiei la doar 15 min Garsoniera a fost renovata complet in anul 2025 si se vinde ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere  Semidecomandat - Etaj intermediar - Metrou  Eroii Revolutiei 5 min
15

Apartament 2 camere Semidecomandat - Etaj intermediar - Metrou Eroii Revolutiei 5 min

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat pe Strada Sura Mare, la doar 5 minute de mers pe jos de statia de metrou Eroii Revolutiei.Bloc reabilitat termic Apartamentul are o suprafata utila de 47 mp, este situat la etajul 4 din 7 al unui bloc reabilitat termic, prevazut ...

2511 EUR/m2 | 47 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera mobilata si utilata, parter inalt – Sos. Berceni nr. 5
18

Garsoniera de vanzare ndash; Sos. Berceni nr. 5 | 89.900 euro; Va propunem spre vanzare o garsoniera situata pe Soseaua Berceni nr. 5, la parter inalt, ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Detalii proprietate: Suprafata utila: 31 mp Etaj: parter inalt Se vinde complet ...

2900 EUR/m2 | 31 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-4
Salvează căutarea