Imobiliare Sector 5 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 5 Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera zona Panduri
4

Garsoniera zona Panduri

Se ofera spre inchiriere garsoniera in zona Panduri,soseaua Panduri , etajul 5 din 10. Imobilul este petfriendly si dispune tot odata de incalzire proprie. In proximitatea imobilului regasim multimple statii de autobuz oferind un transport facil. 30 mp utili ai imobilului.

30 m2

Panduri, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare zona Rahova
6
56

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Rahova

Oferim spre vanzare 2 camere, situat in zona Rahova, semidecomandat, suprafata de 38 mp2, situat la etajul 1 intr-un imobil izolat in 2018. Acces linie RATB 117, magazine alimentare Profi si Kafland 1 statei de autobuz distanta. Destul de aproape Piata Rahova - Cartier Rahova.

1053 EUR/m2 | 38 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Salaj
3

Garsoniera de inchiriat in zona Salaj

Oferim spre inchiriere garsoniera complet mobilata si utilata in sectorul 5 zona Salaj Aleea Bacau . Garsoniera are o suprafata de 27mp etaj 3 disponibila cu mutare imediata . La cerere se poate aduce pat.

27 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Inchiriez o garsoniera, in sector 5, zona Salaj
3
8

Inchiriez o garsoniera, in sector 5, zona Salaj

Inchiriez o garsoniera, in sector 5, zona Salaj cu suprafata de 28 mp, Aceasta se inchiriaza complet mobilat si utilat. Pozitionarea apartamentului faciliteaza accesul la supermarket-uriile situate in cartier. Este la etajul 3 din 10

28 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 Apartament  2 camere zona Rahova
3

Apartament 2 camere zona Rahova

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Rahova cu acces rapid la mijloace de transport in comun. Situata la etajul 3, o suprafata de 50 mp. cu balcon inchis.

50 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Cotroceni
9
38

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Cotroceni

Se vinde apartament cu 2 camere în zona Cotroceni, un cartier deosebit din București, ideal pentru cei care doresc să locuiască într-o zonă liniștită, dar aproape de centrele comerciale și instituțiile de învățământ. Detalii apartament: Suprafață utilă: 55 mp Etaj: 2 din 4 Puncte de reper: Locație centrală, ...

1727 EUR/m2 | 55 m2

Cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Inchiriere garsoniera in zona Rahova
3
3

Inchiriere garsoniera in zona Rahova

Oferim spre inchiriere garsoniera in Rahova , suprafata de 30 mp , etajul 2 . Garsoniera este perfecta pentru un student , avand acces usor catre metrou si mijloacele de trasport in comun , magazine alimentare . CT , aragaz , masina de spalat , balcon . Pentru mai multe detalii contactati numarul af ...

30 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament de doua camere in zona Sebastian
6
2

Apartament de doua camere in zona Sebastian

Propunem spre inchiriere un apartament de doua camere in zona sectorului 5 Sebastian vis a vis de Parc Sebastian .Apartamentul are o suprafata de 50 mp etaj 4.

50 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Panduri
4

Garsoniera zona Panduri

Ofer spre inchiriere garsoniera complet mobilata si utilata ce dispune de o suprafata de 33 mp,etaj 5 in zona Panduri la 10 minute de Afi Cotroceni .

33 m2

Panduri, Sector 5, Bucuresti

Garsoniera in zona Rahova
4
1

Garsoniera in zona Rahova

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Rahova. Este situata intr-o zona linistita, in zona sunt mai multe spatii comerciale, acces la transport in comun , cu mutare imediata. Dispune de 35 de mp,etaj 2. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon .

35 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in zona Salaj
3
29

Garsoniera de inchiriat in zona Salaj

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Salaj 29 mp ,la et 1 din 4 bloc din 2015, centrala proprie, statia de autobuz este in fata blocului,statia de tramvai la 3 min , in spatele blocului este gradinita,scoala,parc.Are loc de parcare inclus.