Imobiliare Caras-Severin

Hartă Listă
Filtre active: Caras-Severin Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere cf.1 , etaj 3 , zona Govandari!
17
1

Apartament 3 camere cf.1 , etaj 3 , zona Govandari!

Agentia Imobiliara Alfa House va propune spre vanzare un apartament confort 1 semi-decomandat compus din 3 camere situat in Govandari , zona Micro 2, în aproprierea Spitalului Județean Reșița, la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje. Apartamentul are o suprafata construita de aproximativ 80 mp si suprafata ...

1070 EUR/m2 | 70 m2

Micro+II, Resita, Caras-Severin

Promovat
vând ap două camere Luncă
10
8

vând ap două camere Luncă

Apartament 2 camere decomandate Luncă, Zona Poliție Gata de mutare! Totul NOU și PREMIUM mobilă + utilități incluse! Ce primești imediat: Dormitor complet mobilat Bucătărie mobilată și utilată Bloc din cărămidă, etaj 1 2, confort & liniște Pivniță + loc de parcare în zonă ...

1197 EUR/m2 | 66 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Casa de vacanta/pensiune cu teren de 3780mp | Clisura Dunarii
18

District Real Estate va prezinta spre vanzare o casa de vacanta superba, pozitionata excelent cu vedere catre Dunare intr-o zona in plina dezvoltare turistica, chiar pe Clisura Dunarii. Pozitionata pe un teren generos de 3780m cu un front stradal de 34ml, deschidere la drumul national DN57, se preteaza ...

1205 EUR/m2 | 170 m2

Sichevita, Caras-Severin

Promovat
OCAZIE ! Vând Casă zona Centrală ocupabila imediat
9
50

OCAZIE ! Vând Casă zona Centrală ocupabila imediat

Vând urgent Casă zona Centrală Compusă din : 4 camere locuibile 2 bai 2 holuri 1 pivniță Garaj Curte + gradina mică Casă locuibila întreținută Ocupabila imediat Pentru alte detalii suplimentare sunati Preț 85000 Euro negociabil.

708 EUR/m2 | 120 m2

Resita, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Inchiriez apartament 2 cam cf1 dec zona Lunca,zona reabilitata peisagistic
18
7

Descriere Ocazie ...OFERTA PRET REDUS amplasare imobil: situat in zona buna, zona linistita,imediata apropiere a mijloacelor de transport si a unitatilor de invatamant,a magazinelor si locurilor de joaca ,bloc de caramida descriere imobil: centrala termica,termopane,gresie,faianta,balcon iinstalatie ...

69 m2

Resita, Caras-Severin

Închiriez apartament 2 camere Govindari
7

Închiriez apartament 2 camere Govindari

Apartament cu doua camere în Govindari, vizavi de Kaufland, conf 2, et 3din 4,complet mobilat și utilat. Fără copii și animale de companie, garanție 300E

48 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

Spatiu comercial central de 135 mp + posibilitate de extindere pana la 250 mp
3
2

SPATIU COMERCIAL DE 135 MP DE INCHIRIAT CENTRAL CU 2 VITRINE LATERALE INCALZIRE CENTRALA PE LEMNE ECONOMICA DE ULTIMA GENERATIE. Include showroom cu vitrine mari simetrice, spațiu pentru birou, depozitare sau prestări servicii, cu toaletă. Ideal sediu servicii financiare, asigurări, spatiu comercial, ...

135 m2

Central, Oravita, Caras-Severin

Inchiriez apartament 1 camera Govandari
11

Inchiriez apartament 1 camera Govandari

Apartament Modern de Închiriat - 1 Camere, Central, 160 lună **Descriere:** Închiriez apartament modern cu 1 camera situat în Govandari. Apartamentul este complet mobilat și utilat, perfect pentru cupluri sau profesioniști. **Detalii apartament:** - Suprafață: 30 mp - Etaj: P 4 - Compartimentare: ...

30 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

 !! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere   RESITA 64

!! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere RESITA

Apartament 2 camere , confort 1 semidecomandat ,zonă bună Centrală termică, calorifere noi Instalație cupru gresie Geamuri termopan, podele laminate Cotorizare utilitati ușa metalica tel --zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

589 EUR/m2 | 56 m2

Resita, Caras-Severin

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament  2 camere, Mobilat  Resita 50

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament 2 camere, Mobilat Resita

Apartament 2 camere, , etaj 2 MOBILAT, confort 2 Contorizare utilități, ușa metalică, gemuri termopan, podele laminate gresie faianță, uși de interior noi telefon zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat  Resita 48

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat Resita

,Apartament 3 camere confort 1, , suprafata 74 mp situat în zonă bună. Incalzire cu centrala termica usa noua la intrare geamuri termopan Gresie faianță Podele laminate ACTE LA ZI .

703 EUR/m2 | 74 m2

Resita, Caras-Severin

!!35000 euro !!  Apartament 2 camere Mobilat, -Resita 53

!!35000 euro !! Apartament 2 camere Mobilat, -Resita

Apartament 2 camere, confort 2, zonă bună Mobilat -usa noua la intrare contorizare utilități -centrala termica -calorifere noi -instalatie cupru -faianta -parchet

714 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

!! 20990 euro !! Garsonieră amenajata, Resita 32

!! 20990 euro !! Garsonieră amenajata, Resita

Garsonieră amenajata 1 camere, balcon încalzire cu centrala termică în condensare ,ușa metalică, geamuri termopan, gresie, faianță, podele laminate, uși de interior noi zugravit în lavabila Suprafața construită 30 mp.

30 m2

Resita, Caras-Severin

Teren lugoj jabar 1

Teren lugoj jabar

Vand teren intravilan loc.jabar 7 km de lugoj supr.6200 mp10 euro mp zona linistita la 300 m de raul timis ideal pt.constructie casa... euro mp)teren 7 km de resita langa statia de curent 11.580 mp cu cabana pt.scule motocultor suprafata 80%plana extravilan cu drum de acces 8 euro mp

6,200 m2

Resita, Caras-Severin

Vand Casa de Vacanta  la Crivaia SUPER OCAZIE ( la 5 minute partia de schi!)
8
7

Vand Casa de Vacanta la Crivaia SUPER OCAZIE ( la 5 minute partia de schi!)

Proprietar vand Casa de Vacanta la Crivaia langa Valiug pozitie extraordinara la 5 minute de la partia de ski are 7 camere suprafata totala 195 mp pret 105000 euro negociabil

538 EUR/m2 | 195 m2

Valiug, Caras-Severin

Vânzare ap.in Anina, Caras-Severin
5
15

Vânzare ap.in Anina, Caras-Severin

Apartamentul este la et.1 decomandat, cu vedere in strada principala, centrul orasului.Este format din 2 camere, o baie, o bucatarie, un balcon, 2 debarale si un hol. Imbunatatiri: geamuri PVC, teracota, usa metalica la intrare,partial gresie, faianta si parchet laminat.Se vinde mobilat.

46 m2

Central orasului, Anina, Caras-Severin

 Vand apartament 2 camere
5
2

Vand apartament 2 camere

vand apartament 2 camere, Calea Caransebesului, necesita renovare centrala noua

750 EUR/m2 | 40 m2

Resita, Caras-Severin

Inchiriez garsoniera govandar
5

Inchiriez garsoniera govandar

Inchiriez garsoniera govandar zona calea Caransebesului, total mobilata si utilata, centrala termica ,frigider, aragaz, masina de spalat, tv, etajul 1, garantie 200 euro.

27 m2

Resita, Caras-Severin

Inchiriez spatiu comercial govandar Republicii 4
5
2

Inchiriez spatiu comercial govandar Republicii 4

Inchiriez spatiu comercial govandar, bulevardul Republicii nr 4, compus din doua camere , baie , recent renovat , intrare separat , pretabil pentru diverse activitati .

30 m2

Resita, Caras-Severin

Inchiriez garsoniera micro 4 , govandar
7
1

Inchiriez garsoniera micro 4 , govandar

Inchiriez garsoniera micro 4 govandar , aproape de lidl si kaufland, total mobilata si utilata, centrala termica, frigider, aragaz, masina de spalat, tv, interfon, parter, garantie 200 euro.

27 m2

Resita, Caras-Severin