Hartă Listă
Filtre active: Caras-Severin Resita Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa Resita Calnic (Caras-Severin)
10
9

Casa Resita Calnic (Caras-Severin)

Vând casă modernă, eficientă energetic, cu grădină și parcare generoasă în Reșița (Câlnic), Str. Bistra nr.46. Descoperă o locuință spațioasă, perfectă pentru familie, într-o zonă liniștită cu verdeață! Caracteristici principale: Suprafață locuibilă are 161mp (parter și etaj). Casa a fost construită ...

798 EUR/m2 | 250 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Inchiriez spatii
3
2

Inchiriez spatii

Inchiriez spatii (camere) 28 mp în incinta blocului 800 Reșița ideale pentru birouri cabinete medicale sau alte activități spatiile sunt recent renovate,mai multe detalii la telefon

24 m2

Centrul Civic, Resita, Caras-Severin

Promovat
vând ap două camere Luncă
10
8

vând ap două camere Luncă

Apartament 2 camere decomandate Luncă, Zona Poliție Gata de mutare! Totul NOU și PREMIUM mobilă + utilități incluse! Ce primești imediat: Dormitor complet mobilat Bucătărie mobilată și utilată Bloc din cărămidă, etaj 1 2, confort & liniște Pivniță + loc de parcare în zonă ...

1197 EUR/m2 | 66 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
De vânzare apartament 2 camere Reșița zona Parcului Siderurgistului
5
1

Apartament 2 camere, Reșița, zona Parcului Siderurgistului, decomandat, 57 mp utili, geamuri termopan, climatizare, centrala termică, etaj 4 4, acoperis schimbat recent. Pret 44500 euro. Pretul este USOR NEGOCIABIL. Informatii LA TELEFON. Rog seriozitate.

781 EUR/m2 | 57 m2

Resita, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Închiriez apartament MODERN 3 camere etaj 2 Reșița
5
2

Închiriez apartament MODERN 3 camere etaj 2 Reșița

Apartament PREMIUM, complet NOU, direct de la proprietar gata să devină acasă pentru tine! Cauți un loc de ÎNCHIRIAT unde să te muți fără stres, fără compromisuri și fără investiții suplimentare? Tocmai l-ai găsit. În județul Caraș-Severin, localitatea Reșița, zona Govândari (lângă Kaufland ...

62 m2

Resita, Caras-Severin

Vind gars vînzare in resita
5
2

Vind gars vînzare in resita

Vînzare gars la etaj 1 mobilata cu centrala și calorifere noi schimbate zugrăvită recent și schimbata parchet și gresia geamuri noi schimbate

26 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Casa Resita Calnic (Caras-Severin)
10
9

Casa Resita Calnic (Caras-Severin)

798 EUR/m2 | 250 m2

Resita, Caras-Severin

Terenuri intravilane pt constructii civile cu vanzare și în rate
3
21

Terenuri intravilane în diferite zone din Resita cu sau fără utilități ,parcele de 500-1000mp sau mai mult, in functie de dorința. Sunt persoana fizică nu agenție , detalii la tel nu raspund la mesaje .Vânzare și in rate.

500 m2

Resita, Caras-Severin

Vand doua terenuri extravilane, de 5755 mp fiecare, langa Resita, Halta Banila.
2
29

Vand doua terenuri extravilane, in suprafata de 5755 m.p. fiecare, aflate unul langa celalalt, separate de un drum de acces, situate langa Resita, la 700-800 m de Halta Banila, la pretul unuia de 12500 Euro. Sunt inscrise in Cartea Funciara si sunt libere de sarcini. Pretul este negociabil.

5,755 m2

Resita, Caras-Severin

Inchiriez in Resita, spatiu comercial.
7

Inchiriez in Resita, spatiu comercial.

Inchiriez in Resita, in zona "POLITIE", pe str. Molizilor, bl. 2, spatiu comercial, in suprafata de 35 m.p., dotat cu sistem de alarmare, camere de luat vederi, aparat de aer conditionat si grup sanitar.

35 m2

Lunca Pomostului, Resita, Caras-Severin

 !! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere   RESITA 64

!! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere RESITA

Apartament 2 camere , confort 1 semidecomandat ,zonă bună Centrală termică, calorifere noi Instalație cupru gresie Geamuri termopan, podele laminate Cotorizare utilitati ușa metalica tel --zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

589 EUR/m2 | 56 m2

Resita, Caras-Severin

!! 20990 euro !! Garsonieră amenajata, Resita 32

!! 20990 euro !! Garsonieră amenajata, Resita

Garsonieră amenajata 1 camere, balcon încalzire cu centrala termică în condensare ,ușa metalică, geamuri termopan, gresie, faianță, podele laminate, uși de interior noi zugravit în lavabila Suprafața construită 30 mp.

30 m2

Resita, Caras-Severin

!!35000 euro !!  Apartament 2 camere Mobilat, -Resita 53

!!35000 euro !! Apartament 2 camere Mobilat, -Resita

Apartament 2 camere, confort 2, zonă bună Mobilat -usa noua la intrare contorizare utilități -centrala termica -calorifere noi -instalatie cupru -faianta -parchet

714 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat  Resita 48

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat Resita

,Apartament 3 camere confort 1, , suprafata 74 mp situat în zonă bună. Incalzire cu centrala termica usa noua la intrare geamuri termopan Gresie faianță Podele laminate ACTE LA ZI .

703 EUR/m2 | 74 m2

Resita, Caras-Severin

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament  2 camere, Mobilat  Resita 50

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament 2 camere, Mobilat Resita

Apartament 2 camere, , etaj 2 MOBILAT, confort 2 Contorizare utilități, ușa metalică, gemuri termopan, podele laminate gresie faianță, uși de interior noi telefon zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

Vand apartament 3 camere Govandari,zona linistita,etaj 1,bloc 4 etaje.Disponibil imediat!
17

VANZARE DIRECT DE LA PROPRIETAR, FARA INTERMEDIARI, FARA COMISIOANE! DISPONIBIL IMEDIAT! Proprietar vand apartament cu 3 camere, suprafata construita 82 mp (suprafata utila 67 mp ) ,semidecomandat, in Govandari, zona foarte linistita langa Spitalul Judetean si Liceul de Arta. Imobilul este situat ...

999 EUR/m2 | 67 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

Schimb apartament Et 4 cu Parter sau Etaj 1

Schimb apartament Et 4 cu Parter sau Etaj 1

Doresc sa schimb apartament 2 camere etaj 4 in micro 1, cu un apartament la parter sau etaj 1 tot cu 2 camere in govandari neaparat. Apartamentul este renovat, mobila noua pe comanda, aer condiționat, doar sa va mutati el. Pentru mai multe detalii sunați la nr de telefon Zero sapte doi unu zero patru ...

6 EUR/m2 | 48 m2

Micro+1, Resita, Caras-Severin

apartament 3 camere 98mp
10
2

apartament 3 camere 98mp

Apartament spațios 98 mp 3 camere (din 4), Calea Timișoarei Se oferă spre vânzare apartament generos, cu suprafață utilă de 98 mp, situat pe Calea Timișoarei, ideal pentru familie. Apartamentul a fost complet renovat (instalații electrice și sanitare refăcute), beneficiază de centrală termică proprie ...

815 EUR/m2 | 98 m2

Resita, Caras-Severin

Vând teren
5
1

Vând teren

Vând teren Str.Valea Țerovei pe unde v a trece drumul de Centură.Suprafața de 8600 mp.Acces auto.