Imobiliare Resita Caras-Severin

Hartă Listă
Filtre active: Caras-Severin Resita Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
vând ap două camere Luncă
10
8

vând ap două camere Luncă

Apartament 2 camere decomandate Luncă, Zona Poliție Gata de mutare! Totul NOU și PREMIUM mobilă + utilități incluse! Ce primești imediat: Dormitor complet mobilat Bucătărie mobilată și utilată Bloc din cărămidă, etaj 1 2, confort & liniște Pivniță + loc de parcare în zonă ...

1197 EUR/m2 | 66 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
casă de vânzare
10
4

casă de vânzare

Casă de vânzare Reșița cartier Câlnic 81.000 euro ( lângă bariera CFR calea Timișorii zonă liniștită și fără inundații, merită văzută) (pret negociabil ) Total teren 343 mp. din care construit 213 mp. având 4 camere, plus spatiu mare de primiri ( sufragerie), bucătărie interioară cu toate dotările ...

352 EUR/m2 | 230 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Casa Resita Calnic (Caras-Severin)
10
10

Casa Resita Calnic (Caras-Severin)

Vând casă modernă, eficientă energetic, cu grădină și parcare generoasă în Reșița (Câlnic), Str. Bistra nr.46. Descoperă o locuință spațioasă, perfectă pentru familie, într-o zonă liniștită cu verdeață! Caracteristici principale: Suprafață locuibilă are 161mp (parter și etaj). Casa a fost construită ...

798 EUR/m2 | 250 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Inchiriez spatii
3
2

Inchiriez spatii

Inchiriez spatii (camere) 28 mp în incinta blocului 800 Reșița ideale pentru birouri cabinete medicale sau alte activități spatiile sunt recent renovate,mai multe detalii la telefon

24 m2

Centrul Civic, Resita, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand sau inchiriez spatiu comercial
6

Vand sau inchiriez spatiu comercial

Vand sau inchiriez spatiu comercial compus din 2 camere, 73 mp,aflat lângă Universalul vechi, lângă stație de tramvai. Apartamentul are 2 intrari, de la strada principala, cat si din curte, 2 bai, centrala termica, instalatie electrica si sanitara nouă, supraveghere video. Proiect pentru reclama de ...

955 EUR/m2 | 73 m2

Resita, Caras-Severin

Teren 981 m   lângă Dedeman   Jandarmerie   ideal investiție
5
4

Teren 981 m lângă Dedeman Jandarmerie ideal investiție

Vând teren extravilan în suprafață de 981 m , situat în Reșița foarte aproape de Dedeman și Jandarmerie. Terenul este înscris în Cartea Funciară, cu cadastru, împrejmuit, având acces din drum (cale de acces), conform planului cadastral. Caracteristici: suprafață: 981 m categorie folosință: arabil statut: ...

981 m2

Re%c8%99i%c8%9ba+Rom%c3%a2n%c4%83, Resita, Caras-Severin

Închiriez apartament MODERN 3 camere etaj 2 Reșița
5
3

Închiriez apartament MODERN 3 camere etaj 2 Reșița

Apartament PREMIUM, complet NOU, direct de la proprietar gata să devină acasă pentru tine! Cauți un loc de ÎNCHIRIAT unde să te muți fără stres, fără compromisuri și fără investiții suplimentare? Tocmai l-ai găsit. În județul Caraș-Severin, localitatea Reșița, zona Govândari (lângă Kaufland ...

62 m2

Resita, Caras-Severin

Vand teren intravilan imprejmuit 2.500mp
10

Vand teren intravilan imprejmuit 2.500mp

Vand teren intravilan imprejmuit, in suprafata de 2.500mp, situat in Mun Resita, jud Caras-Severin, la iesire din Calnic, pana in RAR, cu intrare din DN58B. Daca vrei intimitate, relaxare, aproape de oras acest teren este ideal pentru casa, business.In spatele terenului se afla Barzava Se poate si ...

iesire%252bdin%252bCalnic%25252c%252bspre%252bRAR, Resita, Caras-Severin

Inchiriez apartament 2 camere
7

Inchiriez apartament 2 camere

Inchiriez apartament 2 camere, zona Piața intim Reșița. Dotări: Centrala termică Aer condiționat Cuptor microunde Frigider Masina de spalat Aragaz Restul detaliilor le discutăm. Cerințe de la chiriaș: Nu se fumează in camere. Fara animale de companie. Se face contract la Anaf. Chiria este de 200 euro ...

41 m2

Resita, Caras-Severin

De închiriat apartament 1

De închiriat apartament

Direct proprietar oferă spre închiriere apartament 2 camere confort 1 decomandat, lângă Kaufland Govandari zona liniștită.

65 m2

Resita, Caras-Severin

vand teren Calea Caransebesului Resita
1

vand teren Calea Caransebesului Resita

Proprietar vand teren in zona rezidentiala Resita, cu suprafata de 5.755 mp , respectiv pe Calea Caransebesului km3, la pretul de 110.000 euro, pretul fiind usor negociabil; Terenul este localizat intr-o zona foarte bine cotata, oferind atat liniste si intimitate, cat si proximitate fata de oras. Nu ...

5,755 m2

Resita, Caras-Severin

Vand apartament 3 camere Govandari,zona linistita,etaj 1,bloc 4 etaje.Disponibil imediat!
17

VANZARE DIRECT DE LA PROPRIETAR, FARA INTERMEDIARI, FARA COMISIOANE! DISPONIBIL IMEDIAT! Proprietar vand apartament cu 3 camere, suprafata construita 82 mp (suprafata utila 67 mp ) ,semidecomandat, in Govandari, zona foarte linistita langa Spitalul Judetean si Liceul de Arta. Imobilul este situat ...

999 EUR/m2 | 67 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

vand casa in zona calnicelului
5

vand casa in zona calnicelului

Vand casa recent construita de 270 m in zona calnicelului cu panouri solare, 6 camere, sufragerie, bucatarie, 2 bai, garaj, pivnita, grajdi, balcon, terasa, teren de 1600m, pomi fructiferi, vie.... Daca doriti mai multe informatii puteti suna la tel:

926 EUR/m2 | 270 m2

Resita, Caras-Severin

Închiriez spatiu comercial
7

Închiriez spatiu comercial

Spatiu comercial situat pe Bd.Alex Ioan Cuza. colt cu strada Nicolae Titulescu. 60 mp. Doua intrari.Centrala si aer conditionat,grup sanitar.Mai multe detalii doar telefonic.

60 m2

Resita, Caras-Severin

Vând teren (arabil in nemesei) zona halta banila!!!!!
3
5

Vând teren (arabil in nemesei) zona halta banila!!!!!

Proprietar vând teren extravilan in apropriere de Resita la aproximativ 200 m de Halta Banila. Terenul este in suprafata de aproximativ 17265 mp și este înscris in Cartea Funciară fiind liber de sarcini. Menționez faptul ca, centura ocolitoare de la KM 7 - Moniom va trece la aproximativ 200-300 m de ...

17,265 m2

Resita, Caras-Severin

Vând teren
5
1

Vând teren

Vând teren Str.Valea Țerovei pe unde v a trece drumul de Centură.Suprafața de 8600 mp.Acces auto.

8,600 m2

Resita, Caras-Severin

Vînd casă în Reșița
2
3

Vînd casă în Reșița

Casă mare cu 720m pătrați locuibili construită în 1998 cu toate utilitățile în cartierul Lend în Reșița, preț 270000 de euro nenegociabil,info la

338 EUR/m2 | 720 m2

Resita, Caras-Severin

!! 20990 euro !! Garsonieră amenajata, Resita 32

!! 20990 euro !! Garsonieră amenajata, Resita

Garsonieră amenajata 1 camere, balcon încalzire cu centrala termică în condensare ,ușa metalică, geamuri termopan, gresie, faianță, podele laminate, uși de interior noi zugravit în lavabila Suprafața construită 30 mp.

30 m2

Resita, Caras-Severin

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament  2 camere, Mobilat  Resita 50

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament 2 camere, Mobilat Resita

Apartament 2 camere, , etaj 2 MOBILAT, confort 2 Contorizare utilități, ușa metalică, gemuri termopan, podele laminate gresie faianță, uși de interior noi telefon zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat  Resita 48

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat Resita

,Apartament 3 camere confort 1, , suprafata 74 mp situat în zonă bună. Incalzire cu centrala termica usa noua la intrare geamuri termopan Gresie faianță Podele laminate ACTE LA ZI .

703 EUR/m2 | 74 m2

Resita, Caras-Severin

!!35000 euro !!  Apartament 2 camere Mobilat, -Resita 53

!!35000 euro !! Apartament 2 camere Mobilat, -Resita

Apartament 2 camere, confort 2, zonă bună Mobilat -usa noua la intrare contorizare utilități -centrala termica -calorifere noi -instalatie cupru -faianta -parchet

714 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

 !! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere   RESITA 64

!! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere RESITA

Apartament 2 camere , confort 1 semidecomandat ,zonă bună Centrală termică, calorifere noi Instalație cupru gresie Geamuri termopan, podele laminate Cotorizare utilitati ușa metalica tel --zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

589 EUR/m2 | 56 m2

Resita, Caras-Severin

Vând teren extravilan zona Banila-KM8(Reşița)
2
1

Vând teren extravilan zona Banila-KM8(Reşița)

De vânzare teren extravilan în Reşita, Banila-KM8, se poate ajunge la teren cu maşina personala . Terenul are toate actele necesare în cartea funciara. Suprafața terenului este de 7194 de mp. Pentru mai multe detalii, sunați la urmatorul numar de telefon: zero şapte şapte zero opt cinci trei şapte zero ...

7,194 m2

Resita, Caras-Severin

Schimb apartament Et 4 cu Parter sau Etaj 1

Schimb apartament Et 4 cu Parter sau Etaj 1

Doresc sa schimb apartament 2 camere etaj 4 in micro 1, cu un apartament la parter sau etaj 1 tot cu 2 camere in govandari neaparat. Apartamentul este renovat, mobila noua pe comanda, aer condiționat, doar sa va mutati el. Pentru mai multe detalii sunați la nr de telefon Zero sapte doi unu zero patru ...

6 EUR/m2 | 48 m2

Micro+1, Resita, Caras-Severin

Categorii

Imobiliare

Județe

Caras-severin

Localități

Resita
Salvează căutarea