Promovat
Parcele intravilan cu extravilan Calea Caransebesului km 2 loturi de 1000 mp negociabil
10
5

Parcele intravilan cu extravilan la cca 400 de m de Calea Caransebesului la km 2, cu intrare pe langa Petrom, lot incepand de la 1000 mp, o parte intravilan, o parte extravilan. Teren drept sau inclinatie usoara, cca 7000 mp în total, utilitati lângă ,neracordate, drum accesibil, betonat si de pamant, ...

Resita, Caras-Severin

Promovat
Închiriez apartament cu 1 cameră ,etaj intemediar
1
77

Închiriez apartament cu 1 cameră ,etaj intemediar

Închiriez apartament cu 1 camere bucatarie, hol, baie confort 1 decomandat etaj intermediar Se închiriază complet mobilat și utilat ATENȚIE ! POZELE NU SUNT DE LA APARTAMENTUL CARE SE ÎNCHIRIAZĂ !!! Zona govandari Ocupabil imediat Chirie 150 Euro + Garanție 150 bEuro Pentru alte informații ...

30 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Casa P+E+M 220 mp Muncitoresc negociabil
14
19

Casa P+E+M 220 mp Muncitoresc negociabil

Casă Reșița zona buna in Muncitoresc ,P+1+M, 220 m locuibili, living, bucătărie , mansarda superba cu Velux, 4 dormitoare, baie pe fiecare nivel, garaj de cca 30 mp cu poartă automata , terasa si curte aferenta proprietatii de 200 m2, iesire la mansardă spre gradina, care este in deal. Uși din lemn masiv ...

408 EUR/m2 | 220 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat | City Center Resita | 70 mp utili | etaj 5 | balcon generos |
15

Sunt apartamente care bifeaza strict functionalul. Si sunt apartamente care schimba complet felul in care locuiesti intr-un oras. Acest apartament cu 2 camere, situat in City Center Resita, vine cu exact acel mix cautat tot mai des: spatiu, confort, dotari moderne si o locatie centrala, aproape de tot ...

60 m2

central, Resita, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren intravilan imprejmuit 2.500mp
10

Vand teren intravilan imprejmuit 2.500mp

Vand teren intravilan imprejmuit, in suprafata de 2.500mp, situat in Mun Resita, jud Caras-Severin, la iesire din Calnic, pana in RAR, cu intrare din DN58B. Daca vrei intimitate, relaxare, aproape de oras acest teren este ideal pentru casa, business.In spatele terenului se afla Barzava Se poate si ...

iesire%252bdin%252bCalnic%25252c%252bspre%252bRAR, Resita, Caras-Severin

Inchiriez apartament 2 camere
7

Inchiriez apartament 2 camere

Inchiriez apartament 2 camere, zona Piața intim Reșița. Dotări: Centrala termică Aer condiționat Cuptor microunde Frigider Masina de spalat Aragaz Restul detaliilor le discutăm. Cerințe de la chiriaș: Nu se fumează in camere. Fara animale de companie. Se face contract la Anaf. Chiria este de 200 euro ...

41 m2

Resita, Caras-Severin

De închiriat apartament 1

De închiriat apartament

Direct proprietar oferă spre închiriere apartament 2 camere confort 1 decomandat, lângă Kaufland Govandari zona liniștită.

65 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Închiriez 2 camere Lunca
6
3

Închiriez 2 camere Lunca

Agentia Marcos Imobiliare va pune la dispozitie o oferta de inchiriere a unui apartament cu 2 camere situat in Resita, Lunca, langa magazinul Elite. 2 camere Nedecomandat Confort 2 Suprafață 48 mp Compus din bucatarie Baie Hol Debara Baie cu geam Sufragerie Dormitor Podele laminate Usa intare ...

48 m2

Resita, Caras-Severin

vand casa in zona calnicelului
5

vand casa in zona calnicelului

Vand casa recent construita de 270 m in zona calnicelului cu panouri solare, 6 camere, sufragerie, bucatarie, 2 bai, garaj, pivnita, grajdi, balcon, terasa, teren de 1600m, pomi fructiferi, vie.... Daca doriti mai multe informatii puteti suna la tel:

926 EUR/m2 | 270 m2

Resita, Caras-Severin

Vînd casă în Reșița
2
3

Vînd casă în Reșița

Casă mare cu 720m pătrați locuibili construită în 1998 cu toate utilitățile în cartierul Lend în Reșița, preț 270000 de euro nenegociabil,info la

338 EUR/m2 | 720 m2

Resita, Caras-Severin

Vand camera de camin
5
6

Vand camera de camin

Vand camera de camin situat pe Aleea Albastrelelor bloa 4 etajul 2 cu termopan,usa metal,gresie si faianta,usi interior.

738 EUR/m2 | 16 m2

Micro%25252bII, Resita, Caras-Severin

!! 20990 euro !! Garsonieră amenajata, Resita 32

!! 20990 euro !! Garsonieră amenajata, Resita

Garsonieră amenajata 1 camere, balcon încalzire cu centrala termică în condensare ,ușa metalică, geamuri termopan, gresie, faianță, podele laminate, uși de interior noi zugravit în lavabila Suprafața construită 30 mp.

30 m2

Resita, Caras-Severin

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament  2 camere, Mobilat  Resita 50

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament 2 camere, Mobilat Resita

Apartament 2 camere, , etaj 2 MOBILAT, confort 2 Contorizare utilități, ușa metalică, gemuri termopan, podele laminate gresie faianță, uși de interior noi telefon zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat  Resita 48

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat Resita

,Apartament 3 camere confort 1, , suprafata 74 mp situat în zonă bună. Incalzire cu centrala termica usa noua la intrare geamuri termopan Gresie faianță Podele laminate ACTE LA ZI .

703 EUR/m2 | 74 m2

Resita, Caras-Severin

!!35000 euro !!  Apartament 2 camere Mobilat, -Resita 53

!!35000 euro !! Apartament 2 camere Mobilat, -Resita

Apartament 2 camere, confort 2, zonă bună Mobilat -usa noua la intrare contorizare utilități -centrala termica -calorifere noi -instalatie cupru -faianta -parchet

714 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

 !! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere   RESITA 64

!! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere RESITA

Apartament 2 camere , confort 1 semidecomandat ,zonă bună Centrală termică, calorifere noi Instalație cupru gresie Geamuri termopan, podele laminate Cotorizare utilitati ușa metalica tel --zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

589 EUR/m2 | 56 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Închiriez apartament cu 1 cameră ,etaj intemediar
1
77

Închiriez apartament cu 1 cameră ,etaj intemediar

30 m2

Resita, Caras-Severin

Urgent ! Casă de vânzare cărămidă arsă  sau schimb cu apartament
1
47

Urgent ! Casă de vânzare cărămidă arsă sau schimb cu apartament

De vânzare casă din cărămidă arsă sau schimb apartament 2 camere Casa se află la 30 min.de Reșița spre Lugoj Casă compusa din 4 camere , bucatarie, loc pentru baie Hol ,pivniță etc Anexe mai multe Curte mare Suprafața 600mp Casa necesita puțină atenție renovare Pentru mai multe detali sunați.

219 EUR/m2 | 150 m2

Resita, Caras-Severin

Teren de vânzare  C.Caransebesului  km 2,3 suprafață 1890 mp
6
28

Teren de vânzare C.Caransebesului km 2,3 suprafață 1890 mp

Vând teren pe C.Caransebesului km 2,3 Suprafața 1890 mp Preț 15 Euro mp neg. Teren ideal pentru a construi Se pot construi 1,2 case Se merge cu mașina până la teren Curent electric în apropiere , aproximativ 50mp Teren intravilan Pentru alte detalii sunați.

1,890 m2

Resita, Caras-Severin

Vând 2cam.bloc de 4 etaje ,zona govandari etajul 1
8
92

Vând 2cam.bloc de 4 etaje ,zona govandari etajul 1

Vând 2 camere Zonă govandari micro 2 Bloc de 4 etaje la etajul 1 Suprafața 30mp totală Aproape de mijloace de transport în comun Magazine,restaurante, scoli,grădinițe etc Deține centrală termica proprie Termopane peste tot Podele laminate Preț 21900 Euro Pentru alte detalii sunați

842 EUR/m2 | 26 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
OCAZIE ! Vând Casă zona Centrală ocupabila imediat
9
49

OCAZIE ! Vând Casă zona Centrală ocupabila imediat

Vând urgent Casă zona Centrală Compusă din : 4 camere locuibile 2 bai 2 holuri 1 pivniță Garaj Curte + gradina mică Casă locuibila întreținută Ocupabila imediat Pentru alte detalii suplimentare sunati Preț 85000 Euro negociabil.

708 EUR/m2 | 120 m2

Resita, Caras-Severin

Vând apt.3cam conf.1 semidecomandat.bloc de 10 etaje
6
20

Vând apt.3cam conf.1 semidecomandat.bloc de 10 etaje

Vând apartament cu 3 camere confort 1 semidecomandat Apartament intretinut Bloc de 10 etaje ,etaj intermediar Zonă excelentă, liniștită Govandari Apartamentul deține centrală termica proprie Termopane Gresie și faianță Apartamentul se vinde partial mobilat și utilat Apartament renovat Suprafața ...

1154 EUR/m2 | 65 m2

Resita, Caras-Severin

Avantajos  ! Ap.3cam.conf.1 decomandat bloc turn etaj intermediar
8
13

Avantajos ! Ap.3cam.conf.1 decomandat bloc turn etaj intermediar

Vând apartament cu 3 camere decomandat Bloc turn etaj intermediar Apartamentul are 2 balcoane închise în termopan Deține centrală termica Deține 2 bai Gresie și faianță baie Gresie și faianță în bucătărie Apartament intretinut Suprafața 80 mp Ocupabil relativ repede Preț negociabil la fața locului ...

871 EUR/m2 | 80 m2

Resita, Caras-Severin

Vând apartament 2 camere confort 1 semidecomandat  ocupabil imediat
8
2

Vând apartament 2 camere confort 1 semidecomandat ocupabil imediat

Vând apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat Apartamentul intretinut Se vinde cum se vede în poze Complet mobilat și utilat Mai puțin lucrurile personale Deține centrală termica proprie Termopane peste tot Ușă metalică la intrare Uși interioare schimbate Podele laminate în camere Gresie ...

1173 EUR/m2 | 52 m2

Resita, Caras-Severin

Categorii

Imobiliare

Județe

Caras-severin