Promovat
Apartament Resita Timisorii 3 camere decomandat 80mp negociabil
5
14

Apartamente la gri, 3 camere decomandate, conf 1, cu o suprafata de cca 70-150 mp, la parter inalt et 1, avand demisol dedesubt, in incinta unui imobil D+P+1+2+M, situat intr-un cartier de vile exclusivist pe calea Timisorii, aproape de Dedeman. Necesita finisaje, gresie, faianta, termopane, tifel, pe ...

344 EUR/m2 | 80 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Apartament 2 camere cf.1 decomandat, zona Luncă!
13
1

Apartament 2 camere cf.1 decomandat, zona Luncă!

Agentia Imobiliara Alfa House din Resita va propune spre vanzare un apartament confort 1 decomandat compus din 2 camere. Apartamentul dispune de bucatarie spatioasa, hol generos la intrare, balcon, baie cu aerisire, camere spatioase. Se poate vinde atat mobilat si utilat cat si gol. Este situat in ...

856 EUR/m2 | 52 m2

Lunca, Resita, Caras-Severin

Promovat
Apartament PREMIUM, renovat complet, totul nou
20

Apartament PREMIUM, renovat complet, totul nou

✨ Apartament PREMIUM, renovat complet, totul nou ✨ Etaj 1 | Zona Lunca | Blocul Milionarilor | Resita Un apartament diferit fata de ce gasesti in mod obisnuit pe piata. Renovat integral, finisaje premium, amenajat modern si coerent. Totul este nou. 114 mp utili ️ 3 camere decomandate | 2 bai | bucatarie ...

114 m2

lunca, Resita, Caras-Severin

Promovat
De vânzare apartament 2 camere Reșița zona Parcului Siderurgistului
5
1

Apartament 2 camere, Reșița, zona Parcului Siderurgistului, decomandat, 57 mp utili, geamuri termopan, climatizare, centrala termică, etaj 4 4, acoperis schimbat recent. Pret 44500 euro. Pretul este USOR NEGOCIABIL. Informatii LA TELEFON. Rog seriozitate.

781 EUR/m2 | 57 m2

Resita, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriez apartament 1 camera Govandari
11

Inchiriez apartament 1 camera Govandari

Apartament Modern de Închiriat - 1 Camere, Central, 160 lună **Descriere:** Închiriez apartament modern cu 1 camera situat în Govandari. Apartamentul este complet mobilat și utilat, perfect pentru cupluri sau profesioniști. **Detalii apartament:** - Suprafață: 30 mp - Etaj: P 4 - Compartimentare: ...

30 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

 !! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere   RESITA 64

!! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere RESITA

Apartament 2 camere , confort 1 semidecomandat ,zonă bună Centrală termică, calorifere noi Instalație cupru gresie Geamuri termopan, podele laminate Cotorizare utilitati ușa metalica tel --zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

589 EUR/m2 | 56 m2

Resita, Caras-Severin

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament  2 camere, Mobilat  Resita 50

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament 2 camere, Mobilat Resita

Apartament 2 camere, , etaj 2 MOBILAT, confort 2 Contorizare utilități, ușa metalică, gemuri termopan, podele laminate gresie faianță, uși de interior noi telefon zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat  Resita 48

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat Resita

,Apartament 3 camere confort 1, , suprafata 74 mp situat în zonă bună. Incalzire cu centrala termica usa noua la intrare geamuri termopan Gresie faianță Podele laminate ACTE LA ZI .

703 EUR/m2 | 74 m2

Resita, Caras-Severin

!!35000 euro !!  Apartament 2 camere Mobilat, -Resita 53

!!35000 euro !! Apartament 2 camere Mobilat, -Resita

Apartament 2 camere, confort 2, zonă bună Mobilat -usa noua la intrare contorizare utilități -centrala termica -calorifere noi -instalatie cupru -faianta -parchet

714 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

!! 20990 euro !! Garsonieră amenajata, Resita 32

!! 20990 euro !! Garsonieră amenajata, Resita

Garsonieră amenajata 1 camere, balcon încalzire cu centrala termică în condensare ,ușa metalică, geamuri termopan, gresie, faianță, podele laminate, uși de interior noi zugravit în lavabila Suprafața construită 30 mp.

30 m2

Resita, Caras-Severin

Teren lugoj jabar 1

Teren lugoj jabar

Vand teren intravilan loc.jabar 7 km de lugoj supr.6200 mp10 euro mp zona linistita la 300 m de raul timis ideal pt.constructie casa... euro mp)teren 7 km de resita langa statia de curent 11.580 mp cu cabana pt.scule motocultor suprafata 80%plana extravilan cu drum de acces 8 euro mp

6,200 m2

Resita, Caras-Severin

3288 Padure la Farliug, 3ha, cu titlu prop
9
48

3288 Padure la Farliug, 3ha, cu titlu prop

Cod anunt SSI3288. Agentia Solutii Simple Imobiliare va supune atentiei un teren cu padure, situat in zona Farliug Jud Caras Severin, avand suprafata de aprox 3 ha, cu titlu de proprietate Padurea are peste 150 ani, masa lemnoasa fiind preponderent fag, dar in proximitate exista si tei. Accesul la ea ...

30,000 m2

Resita, Caras-Severin

SPALATORIE  AUTO  SelfService RESITA
9
2

SPALATORIE AUTO SelfService RESITA

Se ofera spre vanzare o spalatorie auto de tip self service,complet functionala ,cu urmatoarele caracteristici principale; Suprafata teren :1450 mp,constructia 245 mp;6 boxe + 1 boxa descoperita,4 aspiratoare,1 luciu anvelope/parfum auto,1 compresor roti. Structura inox,boxele sunt prevazute cu sistem ...