Dau în chirie spațiu comercial ultracentral
Dau în chirie spațiu comercial ultracentral ,renovat,încălzire,utilități,grup sanitar 25 mp format din 2 incaperi
25 m2
Centru, Cluj-Napoca, Cluj
ieri 11:55
Anunțuri promovate – Vezi toate
25 m2
Centru, Cluj-Napoca, Cluj
ieri 11:55
Proprietar inchiriez apartament cu 1 camera cu suprafata utila de 42 mp + balcon de 7 mp, in orasul cluj, str Calea Dorobantilor(vizavi de Piata marasti accesu din spate). Apartamentul va fi disponibil de la 1 aprilie pentru inchiriat. Apartamentul este situat la etajul 6 din 7 si este dotat cu instalatie ...
42 m2
Cluj-Napoca, Cluj
ieri 10:19
Persoana fizica inchiriaza SPAȚIU COMERCIAL 26,4 mp + LOC DE PARCARE INCLUS 60 kW PUTERE, PARTER BLOC NOU, CURTE INTERIOARĂ, PERSONALIZABIL 100%! STR. FABRICII, MĂRĂȘTI, CLUJ-NAPOCA Str. Fabricii nr. 57A-59, cartier Mărăști, parter bloc nou. Acces direct din curte interioară liniștită și sigură. Poziție ...
26 m2
Marasti, Cluj-Napoca, Cluj
10 mai
Se oferă spre închiriere apartament spațios, cu etaj interior tip penthouse. Modern, proaspăt renovat, situat la etajul 4, într-un bloc cu lift, într-o zonă liniștită din cartierul Iris. Caracteristici: 2 dormitoare 1 Living cu bucatarie 2 băi (baie situata langa fiecare dormitor) Dressing room O camera ...
84 m2
Iris, Cluj-Napoca, Cluj
11 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
PF închiriez garsonieră confort 1, de 30 mp decomandată . Este compusă din hol, baie, cameră, bucătărie, balcon. Se află la etajul 4 și a fost recent renovată. Baia dispune de vană , faianță , si obiecte sanitare. Bucătăria este utilată modern. Balconul este închis cu geamuri termopan. La balcon și bucătărie ...
30 m2
Cluj-Napoca, Cluj
azi 22:13
teren 3000 mp, intravilan, certificat de urbanism, preț / mp
3,000 m2
Iris, Cluj-Napoca, Cluj
azi 21:25
Teren intravilan 398 mp, cu PUZ la zi, gata de construit, utilitati la strada.
398 m2
dambul rotund, Cluj-Napoca, Cluj
azi 19:57
Bloc nou, etaj intermediar, lift Orientare spre vest Balcon 10 mp Proprietar
3875 EUR/m2 | 40 m2
Cluj-Napoca, Cluj
azi 19:55
PF vând casă la curte comună 1 cam buc 36 m + beci11 m teren 47 m + pod. Ideal pt birou sau spațiu comercial sau locuit cu vedere la cameră pe str Paris. preț 115000 euro negociabil
3194 EUR/m2 | 36 m2
Centru, Cluj-Napoca, Cluj
azi 19:26
Proprietar , vând apartament de 2 camere, decomandat, Str Gh Dima , cartier Zorilor. Apartamentul este situat la parterul unui bloc cu 4 etaje. Este un parter înalt. Există garaj și o boxă la subsol. Este situat într-o zonă liniștită , aproape de piață, magazine, Universități . Apartamentul se vinde ...
3204 EUR/m2 | 56 m2
Cluj-Napoca, Cluj
azi 19:09
Proprietar! Dau spre închiriere pe strada Gheorghe Dima - cartier Zorilor, apartament cu două camere, parter înalt , bloc din 4 etaje. Locație: Aproape de centru, Universitatea de Medicină și Farmacie Magazine , piața, stații de autobuz în apropiere Zona este liniștită Dotări: Ap este mobilat ...
60 m2
Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj
azi 19:09
Vand garsoniera conf3 in cart Gheorgheni str Albac aproape de mijloacele de transport mobilat si utilat clasic
3636 EUR/m2 | 11 m2
Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj
azi 18:57
Vind srl compus din 463mp hale industriale 176mp birouri, 5732mp curte împrejmuite partial betonata. Lungime la str. Oasului 124 ml toate facilitatile. Preț. Diferențe variante. Vizavi de noi sunt blocuri nou construite
5,320 m2
Cluj-Napoca, Cluj
azi 18:52
De vanzare teren pentru investiție, in Cluj Napoca, cartierul Zorilor, partea catre strada Campului, suprafata de 900mp, front de 18m, situat la aproximativ 100 m de ultima casă.. Terenul este în zona ULiu, necesita PUZ
Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj
azi 18:22
Vand ap. 48,60mp, complet utilat în zona Piața Abator. Apartamentul este compus din doua holuri, doua camere decomandate, baie, bucătărie mobilata, debara și Logie. Apartamentul arecentrala termica achiziționată recent, aer condiționat. Pretul este de 155.000 euro, ușor negociabil. Telefon
3163 EUR/m2 | 49 m2
Centrala, Cluj-Napoca, Cluj
azi 18:22
De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj, zona Vivo, etaj 1, suprafata utila de 44 mp, mobilat si utilat, 2 parcari proprii, ocupabil imediat, pret vanzare apartament: 105 000 euro.
2386 EUR/m2 | 44 m2
Cluj-Napoca, Cluj
azi 18:20
Vand casa cu teren de 700m2 cu doa imobile unul de68m2 si74m2 P+M cu acte la zi. (In curte suntem doi si cealalta este de vinzare are350 m2 pretul este separat). Nu colaborez cu agentii !!!!
643 EUR/m2 | 1,050 m2
Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj
azi 18:16
De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca, cartierul Manastur, bloc din 2012, aproape de statie de autobuz, mobilat si utilat, ocupabil imediat, pret: 148 000 euro neg.
3217 EUR/m2 | 46 m2
Manastur, Cluj-Napoca, Cluj
azi 18:14
Proprietar (PF) vând apartament 2 camere 58 mp utili la et.1 cu loc de parcare și curte, orientare N+S+E+V, singur pe etaj, în vilă P+1+M. > Locație: strada Beiușului în Cluj-Napoca (zona Plevnei IRA) - zona de case > Orientare inedită: N+S+E+V lumină naturală în fiecare încăpere a imobilului. ...
2929 EUR/m2 | 58 m2
Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj
azi 18:13
Vand garsoniera confort 3 Manastur Str Garbau parter mobilata si utilata complet, usa, geamuri, electrocasnice, canapea cumparate de 5 ani toate, disponibila imediat, pret 40.000 euro.Nu colaborez cu agentii imobiliare sau alti intermediari.Rog wats up la numarul afisat.
3636 EUR/m2 | 11 m2
Cluj-Napoca, Cluj
azi 18:05
Teren de vanzare 700 mp extravilan, aproape de EMERSON, langa un depozit de materiale de construcții si aproape de case, fără fire de innalta tensiune , 26000 eur neg tel
Cluj-Napoca, Cluj
azi 17:56
Vand apartament cu 3 camere in Manastur pe strada Mehedinti cu posibilitatea de a prelua chiriasii actuali. Centrala proprie
3149 EUR/m2 | 47 m2
Manastur, Cluj-Napoca, Cluj
azi 17:28
Se vinde teren intravilan,cu certificat de urbanism emis in vederea construirii, trebuie facuta documentatia tehnica si se poate autoriza. in suprafata de 612 mp, cu bransamente definitive la apa si canalizare, curent vis a vis de parcela,front stradal 24 m latime 22 m. Suprafata dreapta,panorama asupra ...
612 m2
Cluj-Napoca, Cluj
azi 17:16
OCAZIE - Persoana Fizica - Vand casa renovata recent situata pe E81, la 30km de Zalau si 50km de Cluj Napoca, in centru la Sanmihaiul Almasului, aproape de Primarie, scoala, gradinita de stat, magazin alimentar, statie auto,etc., fiind ideala pentru o familie tanara, pentru seniori care doresc o viata ...
495 EUR/m2 | 97 m2
Cluj-Napoca, Cluj
azi 17:11