Imobiliare Cluj-Napoca Cluj

Hartă Listă
Filtre active: Cluj Cluj-Napoca Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere in Manastur, zona Pritax
10
3

Inchiriez apartament 2 camere in Manastur, zona Pritax

Apartamentul este confort unic, are o suprafata utila de 48 m2, este situat la etajul 3 8. Apartamentul este compus din: 2 camere decomandate, bucatarie, baie si balcon, este complet mobilat si utilat, centrala termica, bloc izolat termic si se afla in vecinatatea mijloacelor de transport in comun. Se ...

48 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament de Inchiriat Calea Dorobantilor Acces Gheorgheni
5
1

Apartament de Inchiriat Calea Dorobantilor Acces Gheorgheni

Proprietar inchiriez apartament cu 1 camera cu suprafata utila de 42 mp + balcon de 7 mp, in orasul cluj, str Calea Dorobantilor(vizavi de Piata marasti accesu din spate). Apartamentul va fi disponibil de la 1 aprilie pentru inchiriat. Apartamentul este situat la etajul 6 din 7 si este dotat cu instalatie ...

42 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Spatiu comercial in curte interioara 26,4 mp + parcare, 60 KW,str Fabricii Marasti
10

Persoana fizica inchiriaza SPAȚIU COMERCIAL 26,4 mp + LOC DE PARCARE INCLUS 60 kW PUTERE, PARTER BLOC NOU, CURTE INTERIOARĂ, PERSONALIZABIL 100%! STR. FABRICII, MĂRĂȘTI, CLUJ-NAPOCA Str. Fabricii nr. 57A-59, cartier Mărăști, parter bloc nou. Acces direct din curte interioară liniștită și sigură. Poziție ...

26 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
ofer spre inchiriere apartament 3 camere
10
1

ofer spre inchiriere apartament 3 camere

Persoană fizică, dau în chirie apartament cartier Mănăștur, strada Grigore Alexandrescu (aproape de Academia de Muzică) cu 3 camere, semidecomandat, 64 metri pătrați, etajul 4 din 4, acces facil la toate mijloacele de transport (cam 5 minute de mers pe jos de statie de tramvai, autobuz, troleibuz) si ...

64 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament doua camere
8
1

Apartament doua camere

Apartamentul este situat la etajul 1 din 3, are centrala termica proprie, este decomandat si este compartimentat astfel: dormitor cu pat dublu si cu dulap pentru haine, living open-space cu bucatarie, hol unde este un spatiu pentru depozitare, o baie cu cabina de dus, 1 balcon spatios. In pretul chiriei ...

58 m2

Europa, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere, Bloc nou, cartier Buna Ziua
10

Apartament 2 camere, Bloc nou, cartier Buna Ziua

Ofer spre inchiriere apartament 73 m2 , in cartier Buna Ziua zona Grand Hotel Italia, 2 camere ,decomandat : bucatarie,baie,hol,logie, etaj 2 din 3, utilat complet , mobilat , pozitionare S-V, geam la baie . Bloc 2+M izolat termic cu doar 12 apartamente, la 2 minute de statia de autobuz, Lidl, Panemar. ...

73 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vând Ap3 camere Florești jud Cluj
9
1

Vând Ap3 camere Florești jud Cluj

3 camere finisat,decomandat,et2 ,bloc cu o scară,65 mp,balcon 4 mp,parcare cu cf-se vinde complet mobilat și utilat -fara sarcini tf

1931 EUR/m2 | 65 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament de 2 camere
11
6

Vând apartament de 2 camere

Persoana fizica vând apartament 2 camere, decomandate, alcătuit din 2 dormitoare, baie, bucătărie și debara, cu un total de 72 mp. Apartamentul este situat la mansarda(pod în cf) și se vinde utilat mobilat, cu centrala proprie și aparat de aer condiționat. Este situat pe strada Beiușului din Cluj-Napoca, ...

1458 EUR/m2 | 72 m2

Someseni, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 Camere, Park Lake, Iulius Mall
5

Apartament 2 Camere, Park Lake, Iulius Mall

Apartament 2 camere de vânzare Park Lake, Cart. Marasti, Cluj-Napoca, Persoana fizică (proprietar) propune spre vânzare un apartament modern, ideal pentru investiție sau locuință proprie, situat într-una dintre cele mai căutate zone ale Clujului ansamblul Park Lake, la doar câțiva pași de Iulius ...

4034 EUR/m2 | 59 m2

Cluj-Napoca, Cluj

vand sau schimb teren in Tureni - Turda- cu apartament , garsoniera
7
11

PF, vand sau schimb teren 18100 mp, pozitie si amplasament foarte bune pentru construit, front 280ml la soseaua E-60, vis a vis de pensiunea Sf. Sava si Temoport , pe Dabagau, curent electric, teren plan, compact, CF, plan de amplasament, coordonate, . Tel.

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere de închiriat  Cluj, Cartier Mănăștur, Str. Primăverii
5
1

Apartament 2 camere de închiriat Cluj, Cartier Mănăștur, Str. Primăverii

Închiriez apartament cu 2 camere, decomandat, situat în Mănăștur, pe Strada Primăverii, etaj 9 10, într-un bloc cu lift modern și scară curată. Apartamentul are 47 mp, este bine compartimentat și foarte luminos, cu vedere deschisă. Dispune de living spațios, dormitor separat, bucătărie mobilată și utilată, ...

47 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

proprietar dau in chirie pe BD Eroilor 60-140-300mp  cu sau fara vitrina la strada 4

proprietar dau in chirie pe BD Eroilor 60-140-300mp cu sau fara vitrina la strada

spatiu cu vitrina la stada pe Bd EROILOR 60 mp 2000eur 300 mp 6000 eur sau in curte parter,etaj 20-40-60-90-300 mp,600 mp...... sau cu vitrina la strada pe BABA nOVAC 20 MP CU 400 600EUR

300 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vand-Schimb  aprt in vila A.Muresanu
5
22

Vand-Schimb aprt in vila A.Muresanu

A.Muresanu Vand ,aprt in vila ,partial demisol inalt ,cu teren in proprietate ,zona p-ta Engels . 47 MP UTILI ,si Teren 75 MP inclus in pret .Loc de parcare si pe trotuarul din fata GRATIS, STATIE DE AUTOBUZ LINIA 21 LA 50 M !!Format din 3 camere ,1 bucatarie o baie si o camara si terasa acoperita ...

3383 EUR/m2 | 47 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vând garsonieră 11mp et3 în Mănăștur pe aleea Gârbău
10
1

Vând garsonieră 11mp et3 în Mănăștur pe aleea Gârbău

Vând garsonieră 11mp etajul 3 în Mănăștur pe aleea Gârbău în bloc izolat exterior cu repartitor pe calorifer

3545 EUR/m2 | 11 m2

Mănăștur, Cluj-Napoca, Cluj

Pf. inchiriez apartament Calea Baciului
7
2

Pf. inchiriez apartament Calea Baciului

Persoana fizica inchiriez apartament aproape de Calea Baciului, str.Bisericii Ortodoxe nr20. Apartamentul are 40mp,este la etajul3 din4, compus din living cu bucatarie, dormitor, hol,baie,dressing si balcon inchis cu termopan. Apartamentul are si parcare proprie in faţa blocului. Preţ 350 euro,se percepe ...

40 m2

Baciu, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament de inchiriat - 60mp - Cluj
10
3

Apartament de inchiriat - 60mp - Cluj

Apartament de inchiriat. 1 dormitor separat, bucătärie living sufragerie in Open Plan. cca 60 mp, zona uimitoare, linistita cu spatii verzi deschise. IMPORTANT: În căutarea unui Nefumător, fără petreceri, fara drama, trebuie sa fie o persoana matura, calma pentru a se potrivi in aceasta zona frumoasa ...

60 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 3 camere 2 bai parcare subterana
10

Apartament 3 camere 2 bai parcare subterana

Persoana fizica inchiriez apartament cu 2 dormitoare matrimoniale 2 bai living cu bucatarie balcon parcare subterana in Floresti pe Ioan rus 8d complet mobilat si utilat. Pret 450 euro.

56 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament cu 3 camere 2 bai parcare subterana
10
2

Apartament cu 3 camere 2 bai parcare subterana

Persoana fizica vand apartament cu 3 camere 2 bai in Floresti pe Ioan rus 8d ( constructie 2019) mobilat si utilat conform pozelor. Apartamentul este foarte bine izolat datorita faptului ca este la etajul 3( deasupra este pod cu acoperis deci NU sunt vecini deasupra care sa deranjeze) iar geamurile sunt ...

1893 EUR/m2 | 56 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Proprietar vând apartament 2 camere 58 mp utili singur pe etaj 1 cu loc de parcare și curte, în vilă
10
3

Proprietar (PF) vând apartament 2 camere 58 mp utili la et.1 cu loc de parcare și curte, orientare N+S+E+V, singur pe etaj, în vilă P+1+M. > Locație: strada Beiușului în Cluj-Napoca (zona Plevnei IRA) - zona de case > Orientare inedită: N+S+E+V lumină naturală în fiecare încăpere a imobilului. ...

2929 EUR/m2 | 58 m2

Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj

vand case individuale tip duplex  cu CF si utilitati
4
14

vand case individuale tip duplex cu CF si utilitati

Vânzare case tip duplex in varianta cu garaj și cu parcare în Chinteni cu o suprafață utilă de la 154 de metri pătrați și aproximativ 300 de metri pătrați de grădină, 190mp și garaj dublu și respectiv 240ml și 2 garaje.Casa dispune de un regim de înălțime P+E+M ,încălzire în pardoseală în toată casa ...

1396 EUR/m2 | 154 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament grigorescu
1

Apartament grigorescu

Apartament Cart. Grigorescu Preferabil Parter Apartamentul sa fie de minim 39 mp Buget 110.000 Euro

2821 EUR/m2 | 39 m2

Grigorescu, Cluj-Napoca, Cluj

Vand casa vacanță
10
3

Vand casa vacanță

Casa este situata in judetul Cluj com Poieni sat Tranisu într-un cadru natural deosebit chiar pe malul râului. Casa este dispusă altfel: La parter - living generos 46 mp bucătărie , loc servit masa, terasa 16 mp. La mansarda 3 dormitoare, 2 băi , terasa.Suprafata desfășurată este de 120 mp. Casa dispune ...

3190 EUR/m2 | 116 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Vand aprtament 3 camere semidecomandat, Cluj-Napoca, Manastur
10
3

APARTAMENT DE VÂNZARE | CLUJ-NAPOCA | MĂNĂȘTUR | 3 CAMERE | GARAJ + BOXĂ Vă propun spre vânzare un apartament primitor, situat în cartierul Mănăștur, pe strada Grigore Alexandrescu nr. 38, într-o zonă accesibilă, bine conectată la mijloace de transport, magazine, școli, farmacii, langa Academia de Muzica ...

2750 EUR/m2 | 64 m2

M%c4%83n%c4%83%c8%99tur, Cluj-Napoca, Cluj

Persoana fizica vând casă in Săliștea Veche sau schimb cu apartament
8
2

Persoana fizica vând casă nouă ,în Săliștea Veche, situată la 10 minute de Lidl-ul de pe Calea Baciului. Este finisată exterior, trotuarele,gardul și parcările.Are 130 mp utili, o terasă acoperită de 25 mp,pod mansardabil de 180 mp,teren 800 mp.La interior este la stadiul de semifinisat:încălzirea în ...

1885 EUR/m2 | 130 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Categorii

Imobiliare

Județe

Cluj

Localități

Cluj-napoca