Hartă Listă
Filtre active: Cluj Cluj-Napoca Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand apartament nou, finisat, mobilat la cheie  in Elite City.
10
2

Vand apartament nou, finisat, mobilat la cheie in Elite City.

Apartament 2 camere finisaje premium, gata de mutare Vând apartament deosebit, amenajat cu investiții consistente și atenție la detalii. Compartimentare ideală: 2 camere, bucătărie separată, baie și terasă generoasă de 13 mp. Complet mobilat și utilat cu electrocasnice de top: gamă Bosch (mașină de ...

4364 EUR/m2 | 55 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Spatiu comercial in curte interioara 26,4 mp + parcare, 60 KW,str Fabricii Marasti
10
1

Persoana fizica inchiriaza SPAȚIU COMERCIAL 26,4 mp + LOC DE PARCARE INCLUS 60 kW PUTERE, PARTER BLOC NOU, CURTE INTERIOARĂ, PERSONALIZABIL 100%! STR. FABRICII, MĂRĂȘTI, CLUJ-NAPOCA Str. Fabricii nr. 57A-59, cartier Mărăști, parter bloc nou. Acces direct din curte interioară liniștită și sigură. Poziție ...

26 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Vând apartament cu 2 camere.
9

Vând apartament cu 2 camere.

Vând apartament cu 2 camere decomandat situat între Lacuri Str Tulcea, aproape de Iulius mall și facultatea de științe economice. Ideal pt închiriere. Apartamentul se vinde mobilat și utilat. Nu colaborez cu agențiile care percep comision vânzătorului .

3250 EUR/m2 | 52 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Proprietar inchiriez apartament in complexul Nest 2
5
2

Proprietar inchiriez apartament in complexul Nest 2

Proprietar, inchiriez apartament 2 camere in complexul Nest 2, de pe strada Scortarilor, in spate la The Office. Apartamentul se afla la prima inchiriere. Suprafata este de 55 mp plus terasa de 10 mp. Apartamentul este format din dormitor, living si sufragerie, baie si se afla la etajul 4. Se afla la ...

55 m2

The%252bOffice, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

teren pt constructie 1

teren pt constructie

persoană fizică vând teren în Popești deal 2800 mp. front 40 m. ideal pt case sau cabana. utilități pe teren .pt informație sunați la Ionut

Cluj-Napoca, Cluj

Vand Teren Extravilan in Fanatele Clujului 15

Vand Teren Extravilan in Fanatele Clujului

PF vand teren extravilan, in Fanatele Clujului. la 5.5 km de Auchan Iris, in suprafata de 15718 m2, 100lei/m2 negociabil Coordonate GPS (46.831757, 626834) Terenul detine in prezent pe plantatie (catina, macese, porumbele) Acte la zi. Destinatie: - parc folto-voltaice pe baza de fonduri UE - ferme ...

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere cu parcare Bună Ziua
6
4

Apartament 2 camere cu parcare Bună Ziua

Apartament 2 camere de inchiriat in Bună Ziua Loc parcare in curte cu acces bariera centrala proprie Utilat (frigider, masina de spalat, mobilier) Buna ziua str Macesului , zona Lidl + magazine si servicii Balcon 8m

40 m2

Buna%2bZiua, Cluj-Napoca, Cluj

Vand teren cu autorizatie constructie
4
9

Vand teren cu autorizatie constructie

vand 310mp teren cu autorizatie de construire pentru jumatate de duplex, parcela intreaga este dubla si este autorizata pentru construirea unui duplex intreg, se vinde doar jumatate din parcela adica 310 mp cu autorizatie de construire pentru jumatate de duplex D+P+E1+ERetras cu suprafata utila de aprox. ...

Gruia, Cluj-Napoca, Cluj

Dau in chirie spatiu de depozitare 22 mp la demisol zona Emerson
4

Dau in chirie spatiu pt depozitare la demisol 22 mp cu o inaltime de 2m , ideal pt depozitarea bauturilor,a marfurilor alimentare fiind protejat de inghet iarna si racoros pe timpul verii fara nici o sursa de incalzire racire. Spatiul este situat in Cluj -Napoca, str.Constantin Mille- intersectie cu ...

22 m2

Someseni, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament Str.Horea
5
3

Apartament Str.Horea

De vânzare .Proprietate în Centru str. Horea 110 mp . Etaj 1 din 1. 3 camere , 3 băi , bucătărie . Lic parcare , pivniță .. Dotat, mobilat complet .

3818 EUR/m2 | 110 m2

Horea, Cluj-Napoca, Cluj

teren intravilan
8
9

teren intravilan

teren 3000 mp, intravilan, certificat de urbanism, preț / mp

3,000 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Teren intravilan 398 mp
2
3

Teren intravilan 398 mp

Teren intravilan 398 mp, cu PUZ la zi, gata de construit, utilitati la strada.

398 m2

dambul rotund, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament de vânzare 40 mp Zorilor str. Observatorului - Pasteur
8
2

Bloc nou, etaj intermediar 2 6, lift Orientare spre vest Balcon 10 mp Proprietar Nu doresc colaborare cu agenții imobiliare

3875 EUR/m2 | 40 m2

Cluj-Napoca, Cluj

imobiliare
16
2

imobiliare

PF vând casă la curte comună 1 cam buc 36 m + beci11 m teren 47 m + pod. Ideal pt birou sau spațiu comercial sau locuit cu vedere la cameră pe str Paris. preț 115000 euro negociabil

3194 EUR/m2 | 36 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Vand garsoniera

Vand garsoniera

Vand garsoniera conf3 in cart Gheorgheni str Albac aproape de mijloacele de transport mobilat si utilat clasic

3636 EUR/m2 | 11 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

          Vind srl    3

Vind srl

Vind srl compus din 463mp hale industriale 176mp birouri, 5732mp curte împrejmuite partial betonata. Lungime la str. Oasului 124 ml toate facilitatile. Preț. Diferențe variante. Vizavi de noi sunt blocuri nou construite

5,320 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare teren de investiție în Cluj Napoca,  Zorilor
1
1

Vanzare teren de investiție în Cluj Napoca, Zorilor

De vanzare teren pentru investiție, in Cluj Napoca, cartierul Zorilor, partea catre strada Campului, suprafata de 900mp, front de 18m, situat la aproximativ 100 m de ultima casă.. Terenul este în zona ULiu, necesita PUZ

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament zona Piața Abator, Cluj Napoca
5
3

Vând apartament zona Piața Abator, Cluj Napoca

Vand ap. 48,60mp, complet utilat în zona Piața Abator. Apartamentul este compus din doua holuri, doua camere decomandate, baie, bucătărie mobilata, debara și Logie. Apartamentul arecentrala termica achiziționată recent, aer condiționat. Pretul este de 155.000 euro, ușor negociabil. Telefon

3163 EUR/m2 | 49 m2

Centrala, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj , zona Vivo
7

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj , zona Vivo

De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj, zona Vivo, etaj 1, suprafata utila de 44 mp, mobilat si utilat, 2 parcari proprii, ocupabil imediat, pret vanzare apartament: 105 000 euro.

2386 EUR/m2 | 44 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Casa de vanzare cluj
7
3

Casa de vanzare cluj

Vand casa cu teren de 700m2 cu doa imobile unul de68m2 si74m2 P+M cu acte la zi. (In curte suntem doi si cealalta este de vinzare are350 m2 pretul este separat). Nu colaborez cu agentii !!!!

643 EUR/m2 | 1,050 m2

Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca
8
1

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca

De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca, cartierul Manastur, bloc din 2012, aproape de statie de autobuz, mobilat si utilat, ocupabil imediat, pret: 148 000 euro neg.

3217 EUR/m2 | 46 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Vand garsoniera 11 mp Manastur
4
6

Vand garsoniera 11 mp Manastur

Vand garsoniera confort 3 Manastur Str Garbau parter mobilata si utilata complet, usa, geamuri, electrocasnice, canapea cumparate de 5 ani toate, disponibila imediat, pret 40.000 euro.Nu colaborez cu agentii imobiliare sau alti intermediari.Rog wats up la numarul afisat.

3636 EUR/m2 | 11 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Teren de vânzare
4
3

Teren de vânzare

Teren de vanzare 700 mp extravilan, aproape de EMERSON, langa un depozit de materiale de construcții si aproape de case, fără fire de innalta tensiune , 26000 eur neg tel

Cluj-Napoca, Cluj

Vand apartament cu 3 camere in Manastur, Cluj-Napoca.
10
1

Vand apartament cu 3 camere in Manastur, Cluj-Napoca.

Vand apartament cu 3 camere in Manastur pe strada Mehedinti cu posibilitatea de a prelua chiriasii actuali. Centrala proprie

3149 EUR/m2 | 47 m2