Apartament Str.Horea

420 000 EUR negociabil 3818 EUR/m2
Valabil din 5/15/2026 10:38:33 PM
Specificații
Suprafata utila
110 m2
Numar camere
3 camere
Numar bai
3
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
2000
Numar niveluri
1
Descriere
De vânzare .Proprietate în Centru str. Horea 110 mp . Etaj 1 din 1. 3 camere , 3 băi , bucătărie . Lic parcare , pivniță .. Dotat, mobilat complet .

ID anunț: 1778874098

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.