Imobiliare Cluj-Napoca Cluj

Hartă Listă
Filtre active: Cluj Cluj-Napoca Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Proprietar vând apartament 2 camere 58 mp utili singur pe etaj 1 cu loc de parcare și curte, în vilă
10
3

Proprietar (PF) vând apartament 2 camere 58 mp utili la et.1 cu loc de parcare și curte, orientare N+S+E+V, singur pe etaj, în vilă P+1+M. > Locație: strada Beiușului în Cluj-Napoca (zona Plevnei IRA) - zona de case > Orientare inedită: N+S+E+V lumină naturală în fiecare încăpere a imobilului. ...

2929 EUR/m2 | 58 m2

Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere in Manastur, zona Pritax
10
3

Inchiriez apartament 2 camere in Manastur, zona Pritax

Apartamentul este confort unic, are o suprafata utila de 48 m2, este situat la etajul 3 8. Apartamentul este compus din: 2 camere decomandate, bucatarie, baie si balcon, este complet mobilat si utilat, centrala termica, bloc izolat termic si se afla in vecinatatea mijloacelor de transport in comun. Se ...

48 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Spatiu comercial in curte interioara 26,4 mp + parcare, 60 KW,str Fabricii Marasti
10
1

Persoana fizica inchiriaza SPAȚIU COMERCIAL 26,4 mp + LOC DE PARCARE INCLUS 60 kW PUTERE, PARTER BLOC NOU, CURTE INTERIOARĂ, PERSONALIZABIL 100%! STR. FABRICII, MĂRĂȘTI, CLUJ-NAPOCA Str. Fabricii nr. 57A-59, cartier Mărăști, parter bloc nou. Acces direct din curte interioară liniștită și sigură. Poziție ...

26 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Dau în chirie spațiu comercial ultracentral
2

Dau în chirie spațiu comercial ultracentral

Dau în chirie spațiu comercial ultracentral ,renovat,încălzire,utilități,grup sanitar 25 mp format din 2 incaperi

25 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vânzare 40 mp Zorilor str. Observatorului - Pasteur
8
2

Bloc nou, etaj intermediar 2 6, lift Orientare spre vest Balcon 10 mp Proprietar Nu doresc colaborare cu agenții imobiliare

3875 EUR/m2 | 40 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vand garsoniera

Vand garsoniera

Vand garsoniera conf3 in cart Gheorgheni str Albac aproape de mijloacele de transport mobilat si utilat clasic

3636 EUR/m2 | 11 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare teren de investiție în Cluj Napoca,  Zorilor
1
1

Vanzare teren de investiție în Cluj Napoca, Zorilor

De vanzare teren pentru investiție, in Cluj Napoca, cartierul Zorilor, partea catre strada Campului, suprafata de 900mp, front de 18m, situat la aproximativ 100 m de ultima casă.. Terenul este în zona ULiu, necesita PUZ

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament zona Piața Abator, Cluj Napoca
5
3

Vând apartament zona Piața Abator, Cluj Napoca

Vand ap. 48,60mp, complet utilat în zona Piața Abator. Apartamentul este compus din doua holuri, doua camere decomandate, baie, bucătărie mobilata, debara și Logie. Apartamentul arecentrala termica achiziționată recent, aer condiționat. Pretul este de 155.000 euro, ușor negociabil. Telefon

3163 EUR/m2 | 49 m2

Centrala, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj , zona Vivo
7

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj , zona Vivo

De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj, zona Vivo, etaj 1, suprafata utila de 44 mp, mobilat si utilat, 2 parcari proprii, ocupabil imediat, pret vanzare apartament: 105 000 euro.

2386 EUR/m2 | 44 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca
8
1

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca

De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca, cartierul Manastur, bloc din 2012, aproape de statie de autobuz, mobilat si utilat, ocupabil imediat, pret: 148 000 euro neg.

3217 EUR/m2 | 46 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Vand garsoniera 11 mp Manastur
4
6

Vand garsoniera 11 mp Manastur

Vand garsoniera confort 3 Manastur Str Garbau parter mobilata si utilata complet, usa, geamuri, electrocasnice, canapea cumparate de 5 ani toate, disponibila imediat, pret 40.000 euro.Nu colaborez cu agentii imobiliare sau alti intermediari.Rog wats up la numarul afisat.

3636 EUR/m2 | 11 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Teren de vânzare
4
3

Teren de vânzare

Teren de vanzare 700 mp extravilan, aproape de EMERSON, langa un depozit de materiale de construcții si aproape de case, fără fire de innalta tensiune , 26000 eur neg tel

Cluj-Napoca, Cluj

Vand apartament cu 3 camere in Manastur, Cluj-Napoca.
10
1

Vand apartament cu 3 camere in Manastur, Cluj-Napoca.

Vand apartament cu 3 camere in Manastur pe strada Mehedinti cu posibilitatea de a prelua chiriasii actuali. Centrala proprie

3149 EUR/m2 | 47 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Închiriez Apartament cu o camera Cluj
7
4

Închiriez Apartament cu o camera Cluj

Închiriez apartament in Cluj Napoca,situat in zona Mărăști,str Viorelelor,nr7,40mp,hol,baie,camera ,bucătărie și balcon,mobilat și utilat

41 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament str Motilor, zona Platinia
7
6

Apartament str Motilor, zona Platinia

Vând apartament cu 1 camera pe str Motilor 143-145, lângă Agronomia, vis-a-vis de Platinia. Apartamentul are suprafata de 46 mp și este compartimentat astfel: dormitor, living cu bucatarie, hol și baie. Apartamentul este mobilat și utilat modern.

3804 EUR/m2 | 46 m2

Cluj-Napoca, Cluj

CASA cu cf,teren intravilan1200 mp langa KM17 JUCU DE MIJLOC1200mp...SUPER PRET!!!
5
5

Oportunitate investiție: vand teren 1200 mp + casă în Jucu de Mijloc, Cluj! Locație: Jucu de Mijloc, lângă km 17, zonă în dezvoltare rapidă Suprafață teren: 1200 mp Casă cu CF inclusă Utilități disponibile: Apă Canalizare Curent electric,gaz Ideal pentru investiție sau construcție viitoare ...

Cluj-Napoca, Cluj

Aparament in caaa

Aparament in caaa

Inchiriez ap cu doua dormitoare , living +bucatarie, baie , balcon in Floresti langa Lidl .

50 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Garsoniera 21,5 m pătrați în Marasti
1
2

Garsoniera 21,5 m pătrați în Marasti

Vând garsonieră in zona Expo Transilvania,pe Cojocnei Este de 21,5 m pătrați Este total renovata,inclusiv instalațiile Am filme care dovedesc reconstruirea ei

3568 EUR/m2 | 22 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Închiriere apartament  2 camere decomandate
5
2

Închiriere apartament 2 camere decomandate

Apartamentul este compartimentat practic și dispune de: 2 camere decomandate bucătărie separată baie hol Locația este foarte bună, la aproximativ 3-4 minute de stațiile de autobuz și mijloacele de transport în comun, aproape de magazine, farmacii și alte facilități. Ideal pentru o persoană, un cuplu ...

35 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Teren intravilan in Campenesti
8
5

Teren intravilan in Campenesti

Vand in Campenesti o parcela de 1116 mp,terenul este intravilan aproape de utilități intr-o zona foarte liniștita și cu o priveliște frumoasa.Terenul se afla pe strada Salcâmului

1,116 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vând garsonieră cf 3 Mănăștur
3

Vând garsonieră cf 3 Mănăștur

Pf vând garsonieră cf 3 Mănăștur, preț 40000 euro negociabil. Pt informații sunați vă rog la nr de telefon .

3636 EUR/m2 | 11 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Cladire birouri suprafete 108-780 mp central. COMISION 0%
8

Cladire birouri suprafete 108-780 mp central. COMISION 0%

COMISION 0% la inchiriere. Rohouse Imobiliare va propune spre inchiriere spatii de birouri incepand cu suprafete de 108 mp cu posibilitate de extindere pana la 780 mp, pozitionat in zona centrala, modern , securizat , cu dotari superioare incepand cu exteriorul cladirii, geamuri securizate, tamplarie ...

108 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Birou 285 mp-1500 mp Dorobantilor cladire clasa A. COMISION 0%
10
1

Comision 0% la inchiriere. Rohouse imobiliare va propune spre inchiriere un spatiu intr-o cladire de birouri clasa A, dispusa pe 8 niveluri- D+P+8E- suprafata disponibila utila de inchiriere este de 285 mp cu extindere pana la 1500 mp. Parterul cladirii este amenajat ca spatiu commercial iar cele 8 etaje ...

285 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament de inchiriat
4
1

Apartament de inchiriat

Apartament de închiriat in zona Mihai Viteazu, in spatele cinematografului Florin Piersic. Apartament nemobilat, cu dulapuri doar in zona de bucatarie.

90 m2