Imobiliare Cluj-Napoca Cluj

Hartă Listă
Filtre active: Cluj Cluj-Napoca Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament doua camere de vanzare str Avram Iancu 344 Floresti
9
1

Apartament doua camere 53mp balcon mare 7 mp ,living bucatarie ,baie ,dormitor ,spatiu depozitare finisat mobilat utilat complet,plita hota cuptor frigider masina spalat vase masina spalat rufe aer conditionat,centrala proprie incalzire pardosea televizoare toate noi ,nelocuit ,contine si un loc de parcare ...

2698 EUR/m2 | 53 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
ofer spre inchiriere apartament 3 camere
10
1

ofer spre inchiriere apartament 3 camere

Persoană fizică, dau în chirie apartament cartier Mănăștur, strada Grigore Alexandrescu (aproape de Academia de Muzică) cu 3 camere, semidecomandat, 64 metri pătrați, etajul 4 din 4, acces facil la toate mijloacele de transport (cam 5 minute de mers pe jos de statie de tramvai, autobuz, troleibuz) si ...

64 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Dau în chirie spațiu comercial ultracentral
2

Dau în chirie spațiu comercial ultracentral

Dau în chirie spațiu comercial ultracentral ,renovat,încălzire,utilități,grup sanitar 25 mp format din 2 incaperi

25 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Vand apartament nou, finisat, mobilat la cheie  in Elite City.
10
1

Vand apartament nou, finisat, mobilat la cheie in Elite City.

Apartament 2 camere finisaje premium, gata de mutare Vând apartament deosebit, amenajat cu investiții consistente și atenție la detalii. Compartimentare ideală: 2 camere, bucătărie separată, baie și terasă generoasă de 13 mp. Complet mobilat și utilat cu electrocasnice de top: gamă Bosch (mașină de ...

4364 EUR/m2 | 55 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar vând apartament 2 camere 58 mp utili singur pe etaj 1 cu loc de parcare și curte, în vilă
10
3

Proprietar (PF) vând apartament 2 camere 58 mp utili la et.1 cu loc de parcare și curte, orientare N+S+E+V, singur pe etaj, în vilă P+1+M. > Locație: strada Beiușului în Cluj-Napoca (zona Plevnei IRA) - zona de case > Orientare inedită: N+S+E+V lumină naturală în fiecare încăpere a imobilului. ...

2929 EUR/m2 | 58 m2

Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj

Pf. inchiriez apartament Calea Baciului
7
2

Pf. inchiriez apartament Calea Baciului

Persoana fizica inchiriez apartament aproape de Calea Baciului, str.Bisericii Ortodoxe nr20. Apartamentul are 40mp,este la etajul3 din4, compus din living cu bucatarie, dormitor, hol,baie,dressing si balcon inchis cu termopan. Apartamentul are si parcare proprie in faţa blocului. Preţ 350 euro,se percepe ...

40 m2

Baciu, Cluj-Napoca, Cluj

Pf Dau în chirie spațiu birouri
5

Pf Dau în chirie spațiu birouri

Dau în chirie apartament cu 2 camere, pentru spațiu birouri ultracentral, P-ța M.Viteazul, et. 1, cu balcon, Str. Andrei Șaguna.

45 m2

Cluj-Napoca, Cluj

vand case individuale tip duplex  cu CF si utilitati
4
14

vand case individuale tip duplex cu CF si utilitati

Vânzare case tip duplex in varianta cu garaj și cu parcare în Chinteni cu o suprafață utilă de la 154 de metri pătrați și aproximativ 300 de metri pătrați de grădină, 190mp și garaj dublu și respectiv 240ml și 2 garaje.Casa dispune de un regim de înălțime P+E+M ,încălzire în pardoseală în toată casa ...

1396 EUR/m2 | 154 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vând Apartament   sau spațiu comercial  41 mp Florești strada stejarului Nr 40
8

Vând Apartament sau spațiu comercial 41 mp Florești strada stejarului Nr 40

Vând apartament strada stejarului Nr 40 41 mp bucătărie cu living dormitor și baie Apartamentul ginisat este situat la parter în acte demisol pretabil atât cât pentru locuit cât și pentru spațiu comercial ,este cu vedere la stradă

1707 EUR/m2 | 41 m2

Cluj-Napoca, Cluj

teren ocazie borhanciu
1
6

teren ocazie borhanciu

de vanzare teren intravilan in borhanciu cluj 4000mp sau 7000mp super pret 90euro mp

4,300 m2

Borhanci, Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament de 2 camere
11
6

Vând apartament de 2 camere

Persoana fizica vând apartament 2 camere, decomandate, alcătuit din 2 dormitoare, baie, bucătărie și debara, cu un total de 72 mp. Apartamentul este situat la mansarda(pod în cf) și se vinde utilat mobilat, cu centrala proprie și aparat de aer condiționat. Este situat pe strada Beiușului din Cluj-Napoca, ...

1458 EUR/m2 | 72 m2

Someseni, Cluj-Napoca, Cluj

4364 EUR/m2 | 55 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Inchiriez apartament 2 camere pe termen lung, pe str.Maramuresului .
9
1

Inchiriez pe termen lung apartament 2 camere , complet mobilat si utilat ,situat in Cluj Napoca str. Maramuresului nr 90. Apartamentul are o parcare subterana si o curte interioara de 50mp. Pretul este 390 euro lunar .Solicit o garantie echivalenta unei chirii lunare , care se va achita odata cu prima ...

68 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Teren intravilan arabil 2 parcele pret 6.5 euro mp neg
2
23

Teren intravilan arabil 2 parcele pret 6.5 euro mp neg

Vindem 2 parcele de teren intravilan arabil situate în Cluj Napoca deasupra fostii gropi de gunoi a orașului. - 2 parcele fiecare cu suprafața de 2878 mp, preț 6.5 mp, sunt deasupra fostei groapi de gunoi Actele sunt în regulă, CF-urile sunt actualizate și lipsite de sarcini, inclusiv certificat de urbanism ...

Cluj-Napoca, Cluj

Proprietar vând apartament 1 cameră
8
38

Proprietar vând apartament 1 cameră

Este situat in Manastur pe CALEA FLORESTI , etajul 5 din 10 ,are o camera mare, bucatarie, baie,balcon inchis cu termopan,certificat energetic B, debara,spatiu de depozitare, geamuri termopan,centrala termica,tv cablu,interfon, este langa statia de autobus,9 24b M26 ,zona foarte buna,se poate inchiria ...

3788 EUR/m2 | 33 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vand teren 2950 mp intravilan langa EMERSON
4
6

Vand teren 2950 mp intravilan langa EMERSON

Vand teren intravilan, cu actele in regula, cadastrat, de 2950 mp .Frontul la nord este de 12.5 m si este situat în imediata apropiere de viitoarea centura metropolitana Cluj-Napoca. Sunt de vanzare inca patru parcele in vecinate, identice, cadastrate cu front total de 60 de m. Pretul pentru 2950 de ...

5,800 m2

Someseni, Cluj-Napoca, Cluj

Vand Apartement Cluj Napoca zona iris 98.000 euro negociabil
5

Locație: Cartierul Iris, Str. Oașului Suprafață utilă: 42 mp Orientare: Vest lumină naturală plăcută în a doua parte a zilei Etaj: Parter, cu mică grădină perfectă pentru relaxare Apartamentul se predă finisat simplu, mobilat și utilat modest, oferind viitorului proprietar posibilitatea de ...

2333 EUR/m2 | 42 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Vand  Inchiriez apartament  Calea Baciului
5
5

Vand Inchiriez apartament Calea Baciului

Vand inchiriez apartament Cluj Napoca ,Calea Baciului , 53mp2 ,140.000 usor negociabil ,complet utilat si mobilat ,compus astfel : - un dormitor -living -bucacatrie -balcon -baie Pret chirie 500 luna (parcare subterana inclusa )

2642 EUR/m2 | 53 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament la cheie Nu Colaborez Cu Agentii
10
1

Vând apartament la cheie Nu Colaborez Cu Agentii

Vând apartament Calea Baciului 66-70,Cluj-Napoca -etaj1din 6,living cu bucatarie semi decomandat,dormitor,baie,balcon, un total de 52,04 mp2+balcon,se vinde utilat si mobilat .In apropiere se afla Lidl, farmacie,brutarie,stație autobuz. Pret 144.000 euro tva inclus poate fi achiziționată si parcare subterană(nu ...

2769 EUR/m2 | 52 m2

Dambu+Rotund, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
2 camere decomandat + bucatarie mare, 53mp utili, Lacul Rosu - Marasti (Persoana Fizica)
10
2

Persoana fizica fer spre vanzare apartament in Cluj Napoca, strada Lacul Rosu nr 2, la parterul inalt al unui bloc de 4 etaje reabilitat termic. Apartamentul este izolat termic cu polistiren de 10cm atat exterior cat si din subsol. Compartimentare perfecta: -2 camere -bucatarie de 16mp care poate ...

3019 EUR/m2 | 53 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Spatiu comercial de vanzare ultracentral 42 mp Cluj-Napoca
4
7

Spatiu comercial de vanzare ultracentral 42 mp Cluj-Napoca

Vand spatiu comercial cu suprafata de 42 mp. pe B-dul 21 Decembrie 1989 nr 4, langa Hotel Melody, Cluj. In spatiu functioneaza un cabinet cosmetic de peste 40 de ani. Este autrorizat pentru toate serviciile de infrumusetare. Relatii la tel.

6190 EUR/m2 | 42 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Persoana fizica vand Garsoniera in Gruia - 44.000 euro Apartament Gruia de vanzare Garsoniera Gara
6
10

Persoana fizica vand garsoniera in cartierul Gruia - 44.000 euro Garsoniera este aparoape de Gara, Facultatea de Litere, stadion CFR si are o suprafata de 13.1 mp. Se vinde mobilata si utilata complet. Telefon O743182643

3385 EUR/m2 | 13 m2

Gruia, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere de închiriat  Cluj, Cartier Mănăștur, Str. Primăverii
5
1

Apartament 2 camere de închiriat Cluj, Cartier Mănăștur, Str. Primăverii

Închiriez apartament cu 2 camere, decomandat, situat în Mănăștur, pe Strada Primăverii, etaj 9 10, într-un bloc cu lift modern și scară curată. Apartamentul are 47 mp, este bine compartimentat și foarte luminos, cu vedere deschisă. Dispune de living spațios, dormitor separat, bucătărie mobilată și utilată, ...

47 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Spatiu depozitare boxe in Manastur Izlazului - mini depozit self storage Cluj Napoca BoxDepo.ro
10
9

Boxdepo.ro Self storage - mini storage Inchiriere boxe depozitare personala de diferite dimensiuni, de la 3 mp la 21 mp. Inaltimea boxei este de 2,5m. Pretul incepe de la 8 euro/MP si este in functie de intervalul de inchiriere si marimea boxei. Intervalul de pret pe mp/luna este 8-16euro. Garantie ...

5 m2