Hartă Listă
Filtre active: Constanta Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere decomandat Mamaia Summerland, zona cluburi
9
1

Persoana fizica vand apartament 2 camere decomandat, etaj 3,5sau 6 8 etaje, living si dormitor, suprafata totala 63 mp, suprafata utila 47 mp, balcon suprafata 16,51 mp situat langa cluburile din Mamaia. Apartamentul este dotat cu centrala proprie pe gaz si aer conditionat. Are vedere partiala la mare ...

1904 EUR/m2 | 47 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Casă de vânzare Lumina ,Constanța
10
5

Casă de vânzare Lumina ,Constanța

Casă ,2 camere ,living, baie,bucătărie, magazie. Casa se vinde utilată, beneficiază de centrală pe gaz, aer condiționat. Pret 120 000 euro . Suprafața totală 258 mp ,construită 116 mp.

1034 EUR/m2 | 116 m2

Lumina, Constanta

Promovat
Garsoniera de inchiriat Faleză Nord - termen lung
8

Garsoniera de inchiriat Faleză Nord - termen lung

Particular, inchiriez garsoniera decomandata zona Faleza Nord - termen lung, aproape de intrarea in Mamaia , mobilata, utilata, cu centrală proprie pe gaz, aer conditionat. Fără animale de companie. Preț 350 euro pe luna + o luna garantie.

39 m2

Faleza%25252bNord, Constanta, Constanta

Promovat
Teren intravilan 2000mp Sat Vadu Judet Constanta
4
1

Teren intravilan 2000mp Sat Vadu Judet Constanta

Descriere: Proprietar, ofer spre înstrăinare teren situat în Sat Vadu (Comuna Corbu), suprafață totală de 2000 mp, pe strada Pescarilor. Lățime la stradă: 33,79 metri (permite divizarea în două loturi). Documentație: Certificat de Urbanism emis și planuri pentru casă P+1E, gard și utilități (rețea electrică, ...

2,000 m2

Vadu, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Cabana tip A de vanzare!
5

Cabana tip A de vanzare!

Se vinde cabana tip A ideala pentru gradina. Nu se asigura demontare si transport

350 EUR/m2 | 10 m2

Navodari, Constanta

Casă 3cam Mansardabilă 110mp Mobilat Utilat Valu Traian
10
22

Casă 3cam Mansardabilă 110mp Mobilat Utilat Valu Traian

Casă la sol cu posibilitate de mansardare, mobilată și utilată. Construită în anul 2009 pe un teren cu o suprafață de 300 mp. Suprafață utilă de 110 mp. Compusă din living 38 mp, 2 dormitoare spațioase și luminoase, bucătărie mobilată și utilată, baie, hol. Parket, gresie, faianță. Ferestre si uși de ...

1364 EUR/m2 | 110 m2

Valu lui Traian, Constanta

Casă 110mp 3camere Mobilată Utilată, Valu Traian, 700 euro curte 300mp
10
20

Închiriez casă la sol 110mp mobilată utilată. Alcătuită din 2 dormitoare spatioase, living mare, bucătărie dotată cu toate utilitătile, baie, verandă, curte 200mp, garaj, centrală termică proprie, boiler. Casă 3camere mansardabilă. Acoperiș nou țiglă metalică Bilka Grande mat și pazie. 110mp, Valu lui ...

110 m2

Valu lui Traian, Constanta

Penthouse 4 camere, Tomis Plus,  Maurer Residence Constanta ,
10
3

Penthouse 4 camere, Tomis Plus, Maurer Residence Constanta ,

Penthouse de vânzare în cartierul Tomis Plus Apartament de 4 camere open space situat la etajul 9 din 9 care se vinde mobilat si utilat, - Locație: Constanța, Strada Milano nr. 25, subzona Maurer Residence - Suprafață utilă imobil: 93,3 mpu - Balcon 1: 11,7 mpu - Balcon 2: 7,8 mpu - Suprafață utilă ...

2381 EUR/m2 | 113 m2

Tomis Plus, Constanta, Constanta

vand spatiu comercial
4
4

vand spatiu comercial

vand spatiu comercial in Navodari, stradal,ideal pentru activitati comerciale cu acces direct pe bulevardul principal.

20 m2

Constanta, Constanta

Vand teren plaje  Corbu
4
1

Vand teren plaje Corbu

Vand teren în suprafață de 5000 mp in lacalitatea Corbu .Terenul este ideal de investitie.In apropierea terenului a inceput sa se construiască. Zona este propusa pentru a fi bagata in intravilan si pretul este de 10 euro/m.Sau schimb cu apartament sau garsoniera in Constanta sau Navodari.La schimb ...

Constanta, Constanta

Teren Corbu
7
3

Teren Corbu

Vand teren Corbu ideal investitie sau pentru activități turistice.In zona se investește în turism fiind aproape de plaja sălbatică de la Corbu si rezervația naturală de la Vadu.

5,000 m2

Constanta, Constanta

inchiriez apart 3 camere
5

inchiriez apart 3 camere

Direct Proprietar închiriez apartament 3 camere dec etj 1 zona Faleza Nord langa ( rest Reyna) apart se inchiriaza termen lung apart disp de urm: facilități. Centrala pe gaz,aer condiționat,mașina de spălat, loc de parcare,bucătărie utilat mobilat ( cuptor microunde,filtru cafea,vesela ,tacâmuri,plita ...

75 m2

Faleză Nord, Constanta, Constanta

Apartament 3 camere in vila si garaj, etaj 2 3, Delfinariu   Faleza Nord
8
5

Apartament 3 camere in vila si garaj, etaj 2 3, Delfinariu Faleza Nord

Vand Apartament 3 camere in vila si garaj, etaj 2 3, Delfinariu Faleza Nord Imobil P + 3 + acoperis si tabla, vila a fost construita sub atenta supraveghere a doi dintre actualii proprietari. Etaj: 2 3 Stare: gata de utilizare Tip proprietate: locuință utilizată Forma de proprietate: drept de proprietate Liber ...

2907 EUR/m2 | 99 m2

Delfinariu, Constanta, Constanta

Teren Costinesti apropiere viitoarea statiune Nibiru
5
3

Teren Costinesti apropiere viitoarea statiune Nibiru

Se deschide in iulie NIBIRU! Costinesti-Tuzla, proprietar, vand teren extravilan, suprafata 500 mp, 401 mp utili, restul drum de acees,se poate trece in intravilan, zona e lotizata complet (21 loturi de casa cu drum de acces, sunt incluse in PUG Tuzla, se vede in pozele atasate), la cca 300-400 m de ...

401 m2

Costinesti, Constanta

Vand Teren Intravilan, Com. Pestera Jud. Constanta
3

Vand Teren Intravilan, Com. Pestera Jud. Constanta

Vand teren intravilan, Comuna Pestera, Jud. Constanta, strada Florilor 69. Suprafata de 8243.77 mp cu deschidere la drum de 131 metri. Apa curent canalizare. Toate actele in regula. Pret: 3 Euro mp Persoana de contact: Nurgen Tel.

8,243 m2

Pestera, Constanta

Vand URGENT teren extravilan Com. Pestera, Jud. Constanta
2

Vand URGENT teren extravilan Com. Pestera, Jud. Constanta

Vand urgent teren extravilan pasune Com. Pestera, Jud. Constanta. Suprafata de 4.35 hectare. Deschidere de 138.32 metri la drumul judetean 222, la intrare in comuna. !5 kilometri de Mun. Medgidia. Toate actele in regula. Pret: 5000 Euro pe hectar negociabil. Persoana de contact: Liviu Nr. tel:

43,500 m2

Pestera, Constanta

Casa de vânzare în Valu lui Traian, pe partea dreapta dinspre Constanta
10
1

Casă de vânzare în Valu lui Traian, pe partea dreapta dinspre Constanta, zona centru a localității, aproape de școală, grădiniță, posta, poliție, primărie. Suprafață teren 405 mp, suprafața construită 90 mp, suprafața magazie 28 mp Casa este din chirpici in stare buna de locuit Utilități: apa, canalizare, ...

989 EUR/m2 | 90 m2

Valu lui Traian, Constanta

Vand casa in Loc. Petrosani, Jud. Constanta
2
11

Vand casa in Loc. Petrosani, Jud. Constanta

VAND CASA SI TEREN IN SUPRAFATA TOTALA DE 4300 MP, CU UTILITATI, STRADA ASFALTATA, SITUATA IN LOCALITATEA PETROSANI, JUDETUL CONSTANTA, LA APROXIMATIV 75 KM DE CONSTANTA, CASA BATRANEASCA DE PIATRA, SUPRAFATA CONSTRUITA 133 MP, DIFERENTA DE MP REPREZENTAND GRADINA SI CURTEA.

188 EUR/m2 | 133 m2

Petrosani, Constanta

case de vânzare Vâlcele Constanța
4

case de vânzare Vâlcele Constanța

casă de vânzare întrecere județul Constanța care aparține de oraș negru Vodă

50,000 m2

Valcelele, Constanta

VÂND   SCHIMB - APARTAMENT 3 Camere - Tomis Nord - Stradal - Etaj 2 - Str Tulcea nr 5 - cu Gaze
10
1

VÂND SCHIMB - APARTAMENT 3 Camere - Tomis Nord - Stradal - Etaj 2 - Str Tulcea nr 5 - cu Gaze

TEL - 0 7 2 5 4 6 4 5 7 0 - PERSOANĂ FIZICĂ -VÂND APARTAMENT 3 CAMERE ,VEDERE STRADALĂ SEMIDECOMANDAT - BUCĂTERIE , BALCON , BAIE , SUPRAFAȚĂ DE 52 MP - STRADA TULCEA NR 5 COLȚ CU BD TOMIS ( ZONA TOMIS NORD ) - ESTE SITUAT LA ETAJ 2 DIN 4 - ÎNCĂLZIREA SE FACE CU GAZE - ESTE IZOLAT ...

1904 EUR/m2 | 52 m2

Constanta, Constanta

Vând apartament 57.000 euro în Cernavodă, cartier Columbia!
7

Vând apartament 57.000 euro în Cernavodă, cartier Columbia!

Se vinde apartament cu 3 camere, situat în Cernavoda, cartier Columbia, strada Avram Iancu, bl.H4. Apartamentul este situat pe partea de vest, cu fața spre stradă, este complet încadrat și este situat la etajul 2. Este compus din 2 dormitoare, 1 sufragerie, 1 bucătărie, 1 baie cu geam exterior, un hol ...

950 EUR/m2 | 60 m2

Cernavoda, Constanta

Vand Motel si camping Vama Veche
1
8

Vand Motel si camping Vama Veche

Vand Motel si camping ecologic Cezar Vama Veche si pe facebook pt poze , pret 300 000 euro , in rate pe 5 ani cu avans de 50 la suta , tel

300 EUR/m2 | 1,000 m2

Vama Veche, Constanta

Vand garsoniera Billa și Navodari
1
49

Vand garsoniera Billa și Navodari

Vând garsonieră Billa , Far , CT , etaj 2 încadrată 20 m preț 38500 euro , Gars Cet parter demisol 19 m , preț 27500 euro , gars la intrare in Năvodari langa Peny etaj 2 21 m încadrată preț 29500 euro tel

1375 EUR/m2 | 20 m2

Far, Constanta, Constanta

Vand teren agricol cu plantatie de vie
3
39

Vand teren agricol cu plantatie de vie

Vand 4 hectare de teren agricol cu plantatie de vie existenta ( 0,5 ha vie lucrată 2.75 ha nelucrate de 3 ani dar nedefrisata + 0.75 ha padure salcam foarte frumoasa plantata de 7 ani) in localitatea Rasova, jud. Constanta, la 3.5 km de localitate cu cadastru si intabulare dispuse in 5 parcele alaturate.PROPRIETAR. ...

Rasova, Constanta

Categorii

Imobiliare

Județe

Constanta

Localități

Constanta (1064) Navodari (194) Mamaia-Sat (127) Mangalia (111) Costinesti (99) Eforie Nord (79) Valu lui Traian (73) Corbu (62) Techirghiol (60) Medgidia (57) Cumpana (55) Tuzla (54) Lumina (51) Ovidiu (51) Agigea (45) Mamaia (41) Mihail Kogalniceanu (38) Cernavoda (29) 2 Mai (27) Vama Veche (26) Vadu (22) 23 August (20) Eforie Sud (20) Lazu (20) Olimp (18) Schitu (17) Poarta Alba (16) Poiana (16) Limanu (15) Navodari Tabara (15) Pecineaga (15) Cobadin (14) Basarabi (13) Neptun (13) Topraisar (13) Harsova (11) Nicolae Balcescu (11) Saturn (10) Cogealac (6) Comana (6) Mihai Viteazu (6) Plopeni (6) Topalu (6) Castelu (5) Istria (5) Mosneni (5) Nazarcea (5) Nuntasi (5) Pestera (5) Saraiu (5) Albesti (4) Chirnogeni (4) Gradina (4) Mereni (4) Movilita (4) Negru Voda (4) Oltina (4) Ostrov (4) Petrosani (4) Siminoc (4) Sinoie (4) Statiunea Zoologica Marina Agigea (4) Valea Dacilor (4) Viisoara (4) Baraganu (3) Bugeac (3) Ciocarlia (3) Dulcesti (3) Faclia (3) General Scarisoreanu (3) Jupiter (3) Mircea Voda (3) Venus (3) Adamclisi (2) Amzacea (2) Arsa (2) Baneasa (2) Capidava (2) Cascioarele (2) Casicea (2) Cerchezu (2) Ciocarlia de Sus (2) Conacu (2) Dobromir (2) Dunarea (2) Eforie (2) Esechioi (2) Lanurile (2) Nisipari (2) Oituz (2) Pantelimon (2) Potarnichea (2) Rasova (2) Sacele (2) Seimenii Mici (2) Almalau (1) Baltagesti (1) Biruinta (1) Cochirleni (1) Cotu Vaii (1) Crangu (1) Crucea (1) Cuza Voda (1) Deleni (1) Dorobantu (1) Dropia (1) Dumbraveni (1) Fantanele (1) Gura Dobrogei (1) Hagieni (1) Ion Corvin (1) Ivrinezu Mare (1) Izvoru Mare (1) Lipnita (1) Mireasa (1) Olteni (1) Palazu Mare (1) Palazu Mic (1) Piatra (1) Pietreni (1) Raristea (1) Razoarele (1) Stefan cel Mare (1) Tariverde (1) Tepes Voda (1) Vadu Oii (1) Valcelele (1)