Hartă Listă
Filtre active: Constanta Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa P+1E, Corp A, Zona ELVILA, Palazu Mare
10

Casa P+1E, Corp A, Zona ELVILA, Palazu Mare

Casa P+1E, Corp A, Zona ELVILA, Palazu Mare Suprafata teren 200mp Compartimentare Parter: Living+Bucatarie, Birou, Grup sanitar, Etaj: 3 dormitoare, hol, Grup sanitar Imobil de tip duplex, compus din doua unitati locative, despartite printr-un perete dublu, cu vata minerala in interior pentru izolare ...

3030 EUR/m2 | 99 m2

Cumpana, Constanta

Promovat
Apartament doua camere
5

Apartament doua camere

Apartament 2 camere,parter,40 mp,semidecomandat + loc de parcare propietate Certificat energetic clasa A

2425 EUR/m2 | 40 m2

Navodari, Constanta

Promovat
Inchiriez apartament NOU in centrul statiunii MAMAIA la CAZINO
5
2

Inchiriez apartament in bloc NOU Este situat in cea mai exclusivista zona din MAMAIA la CAZINO vis a vis de clubul Princess si de telegondola si langa toate restaurantele si magazinele din centrul statiunii Apartamentul este mobilat ultra modern si numai cu produse premium si de calitate cum se poate ...

59 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Teren de vanzare Zona Vila Cucoanei KM-5, Constanta
2

Teren de vanzare Zona Vila Cucoanei KM-5, Constanta

Teren intravilan de vânzare în Constanța zona Vila Cucoanei, KM 5 | Investiție imobiliară cu potențial de dezvoltare și randament Teren cu potențial ridicat de dezvoltare, situat într-o zonă rezidențială în plină expansiune, ideal atât pentru investitori imobiliari, cât și pentru construcția unei locuințe ...

Km+5, Constanta, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând vila d+p+1+m pe malul lacului Siutghiol -Ovidiu
5
8

Vând vila d+p+1+m pe malul lacului Siutghiol -Ovidiu

Vand Vila compusa din demisol,parter,et 1 și mansardă necompartimentata situata langa lacul Siutghiol suprafata utila 250 m,teren 310 m.Vedere la lac și Mamaia.Mai are incluse garaj,terasa și foișor.

1160 EUR/m2 | 250 m2

Ovidiu, Constanta

Oferta! Reducere  7000 Euro Apartament 3 camere decomandat mobilat, utilat  ( 2 băi & 2 balcoane)
5

Oferta! Reducere 7000 Euro Apartament 3 camere decomandat mobilat, utilat ( 2 băi & 2 balcoane)

Apartament 3 camere, mobilat și utilat complet Năvodari, Constanța - Propietar Se acceptă credit imobiliar. Apartament spațios și luminos cu 3 camere, stradal, situat în Năvodari, județul Constanța ideal pentru o familie sau ca investiție pentru închiriere. Caracteristici principale: Suprafață ...

1455 EUR/m2 | 67 m2

Sud, Navodari, Constanta

Apartament de inchiriat zona Voll
8

Apartament de inchiriat zona Voll

Se închiriază în Mamaia Nord pe termen lung, apartament cu două camere,etaj 1, bloc nou cu trei etaje si lift, mobilat și utilat nou(nu a mai fost inchiriat),situat chiar la bulevard vis a vis de benzinăria Voll, are și parcare proprie privată, acces cu barieră. Living generos cu spațiu de luat masa, ...

65 m2

Navodari Tabara, Constanta

Apartament de vanzare Mamaia Nord zona Voll
10

Apartament de vanzare Mamaia Nord zona Voll

Se vinde în Mamaia Nord apartament cu două camere,etaj 1, bloc nou cu trei etaje si lift, mobilat și utilat nou,situat chiar la bulevard, vis a vis de benzinăria Voll, are și parcare proprie privată, acces cu barieră. Living generos cu spațiu de luat masa, două terase închise, terasa cea mica(vedere ...

1908 EUR/m2 | 65 m2

Navodari, Constanta

Apartament de inchiriat in vila
5
2

Apartament de inchiriat in vila

Apartament in vilă de inchiriat, in zona centrală, a Constantei, f aproape de Sala Sporturilor, plaja 3 papuci. Apartamentul este in suprafata de 125m , compus din 1 living, 2 dormitoare, 2 bai complet mobilate, 2 balcoane. Apartamentul se afla la etajul 2 2 - loc parcare

120 m2

Constanta, Constanta

Apartament deosebit cu 2 camere de vanzare si loc de parcare
10

Propietar, ofer spre vanzare apartament 2 camere decomandat,zona centrala( cca 350m pana la plaja) spatios,luminos ,bucatarie inchisa(separata) ,2 balcoane,etaj 1 din 3, orientare vest,mobilat, utilat complet, internet,centrala proprie pe gaz,baia este dotata cu cabina de dus si mobilier alb, . bloc ...

2150 EUR/m2 | 60 m2

Central, Navodari, Constanta

3 camere, Hotel Zodiac- Parcul Tăbăcărie, 125.000 Euro
5
2

3 camere, Hotel Zodiac- Parcul Tăbăcărie, 125.000 Euro

Apartament cu 3 camere, circular- decomandat, etaj 2 4, liber, incadrat, izolat exterior, vedere Parc.

2016 EUR/m2 | 62 m2

Tomis Nord, Constanta, Constanta

Spațiu de salon premium de închiriat   Frizerie   Coafură
1

Spațiu de salon premium de închiriat Frizerie Coafură

Se oferă spre închiriere spațiu complet de salon, amenajat modern, ideal pentru profesioniști din domeniul frizeriei și coafurii. 3 posturi de lucru (scaune profesionale) 2 scafe pentru spălare Design modern și atmosferă elegantă Spațiu curat, bine întreținut Utilități incluse ...

64 m2

Constanta, Constanta

Casă de vacanță de vânzare - 23 August, Constanța | Afacere la cheie

Casă de vacanță utilizată ca pensiune, complet funcțională, cu portofoliu stabil de turiști și potențial real de investiție. Situată în comuna 23 August, la doar câteva minute de plajele liniștite ale litoralului românesc și în apropierea stațiunilor Costinești și Olimp, proprietatea este pregătită pentru ...

241 EUR/m2 | 850 m2

Constanta, Constanta

Teren 1000 mp   23 August, Constanta 1

Teren 1000 mp 23 August, Constanta

Vând teren intravilan situat în localitatea 23 August, în apropiere de Mangalia, în cartierul nou zona Casa de Apă, în imediata apropiere a șoselei expres care leagă Constanța de stațiuni. Suprafață totală: 1.000 mp Deschidere: 20 metri Lungime: 50 metri Terenul beneficiază de acces facil către oraș ...

1,000 m2

Constanta, Constanta

Vand apartament 3 camere, ultracentral in Constanta !
9
3

Vand apartament 3 camere, ultracentral in Constanta !

Vand apartament 3 camere in centrul Constantei, la 5 minute de mers pe jos pana la Plaja Modern. Este situat pe Bulevardul Tomis, aproape de Primarie,Tribunal, Piata Ovidiu. Apartamentul are o suprafata de aproximativ 75m, 2 balcoane, camerele sunt foarte inalte, spatioase, luminoase, semidecomandat, ...

2000 EUR/m2 | 75 m2

Ultracentral, Constanta, Constanta

vînd casă zona tomis 1 constanta
4
11

vînd casă zona tomis 1 constanta

vînd casă zona centrala capitol tomis 1 compusă din doua camere hol bucătărie magazie garaj, racordata la gaze apa curent 100m2. constructie din cărămidă.

900 EUR/m2 | 100 m2

Constanta, Constanta

Casa Mangalia constructie noua
5
1

Casa Mangalia constructie noua

Vând casă în Mangalia suprafață 120 mp. Strada George Coșbuc. Casa are două dormitoare, living open-space și baie. Teren proprietate 250 mp! Casa este branșată la toate utilitățile ( apa, canalizare, curent, gaz ) Mai multe detalii la telefon!

1317 EUR/m2 | 120 m2

Mangalia, Constanta

Casă de vânzare MANGALIA
10

Casă de vânzare MANGALIA

Vând casă în Mangalia situată intr.un cartier nou în plină dezvoltare. Teren în proprietate de 500 mp poziționat cu ieșire la 2 străzi(aprox.8 locuri de parcare gratuite în față si lateralul casei).Suprafața construită este de 270mp si utilă 230 mp.În exterior găsiți 2 terase generoase,acoperite și încă ...

1261 EUR/m2 | 230 m2

Mangalia, Constanta

Apartament de vanzare central,zona 0 Techirghiol 2 camere modern ,full mobilat utilat , ,vedere lac!
4
1

MERITA VAZUT !!! MAI MULTE POZE SI VIDEO DOAR IN PRIVAT !!! 100 000 EURO FIX ! 1818 euro mp ! Se vinde apartament 55 MP 2 camere ,,centru Techirghiol, langa lacul TECHIRGHIOL,cu vedere directa la lac din balconul mare inchis incalzit folosit ca a 3a camera de zi ,zona centrala ,la 200 ...

1818 EUR/m2 | 55 m2

Central, Techirghiol, Constanta

Caut Apartament cu 2 camere in Mangalia. Buget 270 euro

Caut Apartament cu 2 camere in Mangalia. Buget 270 euro

Caut să închiriez apartament cu 2 camere in Mangalia. Buget 270 euro

45 m2

Mangalia, Constanta

Teren de vânzare
4
4

Teren de vânzare

Teren de vânzare intravilant 8 loturi de 300m cu toate utilitățile terase pe teren apă curent canalizare gaze drum asfaltat la 500m de Canalul Dunăre Marea Neagra în Nazarcea (Galesu)la 18 km de Constanța o locație de vis preț 15000euro lotul există posibilitatea de rate

Constanta, Constanta

Pensiune de vânzare Mamaia Nord
9
4

Pensiune de vânzare Mamaia Nord

Pensiune de vânzare în mamaia nord strada M10 teren 220m toate utilitățile terasa 70m preț 255000euro tel

1159 EUR/m2 | 220 m2

Constanta, Constanta

Casă de vânzare
5
6

Casă de vânzare

Casă de vânzare 3 camere decomandate renovate recent spațiu verde foișor loc de parcare toate utilitățile strada Proletară teren 280m preț 155000euro tel

1490 EUR/m2 | 104 m2

Constanta, Constanta

Casa Costinesti
10
4

Casa Costinesti

Casa centru langa Primărie p+m 4 camere living 2 bai .Mansarda o camera mare și două mai mici. Teren 220 mp. Pentru detalii sunați.

767 EUR/m2 | 150 m2

Costinesti, Constanta

Categorii

Imobiliare

Județe

Constanta

Localități

Constanta (1060) Navodari (190) Mamaia-Sat (124) Mangalia (114) Costinesti (101) Eforie Nord (75) Valu lui Traian (75) Corbu (65) Techirghiol (59) Medgidia (56) Cumpana (53) Ovidiu (50) Lumina (49) Tuzla (49) Agigea (42) Mihail Kogalniceanu (41) Mamaia (40) Cernavoda (30) Vama Veche (26) 2 Mai (24) 23 August (22) Eforie Sud (22) Vadu (22) Navodari Tabara (19) Lazu (18) Olimp (18) Poiana (18) Schitu (17) Poarta Alba (16) Limanu (15) Pecineaga (15) Cobadin (13) Neptun (13) Nicolae Balcescu (13) Topraisar (13) Basarabi (12) Saturn (11) Harsova (10) Istria (7) Comana (6) Mihai Viteazu (6) Cogealac (5) Mosneni (5) Movilita (5) Nuntasi (5) Pestera (5) Plopeni (5) Saraiu (5) Topalu (5) Castelu (4) Chirnogeni (4) Ciocarlia (4) Gradina (4) Mereni (4) Nazarcea (4) Negru Voda (4) Oltina (4) Ostrov (4) Petrosani (4) Siminoc (4) Sinoie (4) Statiunea Zoologica Marina Agigea (4) Valea Dacilor (4) Albesti (3) Baraganu (3) Bugeac (3) Dulcesti (3) Faclia (3) General Scarisoreanu (3) Jupiter (3) Mircea Voda (3) Rasova (3) Venus (3) Viisoara (3) Amzacea (2) Arsa (2) Baneasa (2) Capidava (2) Cascioarele (2) Cerchezu (2) Ciocarlia de Sus (2) Conacu (2) Dobromir (2) Eforie (2) Esechioi (2) Nisipari (2) Oituz (2) Palazu Mare (2) Pantelimon (2) Potarnichea (2) Sacele (2) Seimenii Mici (2) Adamclisi (1) Almalau (1) Baltagesti (1) Biruinta (1) Casicea (1) Cochirleni (1) Cotu Vaii (1) Crangu (1) Crucea (1) Cuza Voda (1) Deleni (1) Dorobantu (1) Dropia (1) Dumbraveni (1) Dunarea (1) Fantanele (1) Gura Dobrogei (1) Hagieni (1) Ion Corvin (1) Ivrinezu Mare (1) Izvoru Mare (1) Lanurile (1) Lipnita (1) Mireasa (1) Olteni (1) Palazu Mic (1) Piatra (1) Pietreni (1) Raristea (1) Razoarele (1) Stefan cel Mare (1) Tariverde (1) Tepes Voda (1) Traian (1) Valcelele (1)