Imobiliare Constanta

Hartă Listă
Filtre active: Constanta Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriez apartament NOU in centrul statiunii MAMAIA la CAZINO
5
2

Inchiriez apartament in bloc NOU Este situat in cea mai exclusivista zona din MAMAIA la CAZINO vis a vis de clubul Princess si de telegondola si langa toate restaurantele si magazinele din centrul statiunii Apartamentul este mobilat ultra modern si numai cu produse premium si de calitate cum se poate ...

59 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Loturi teren la intrarea in corbu
2
8

Loturi teren la intrarea in corbu

Vând loturi de teren intravilan la intrarea în Corbu, cu vedere la lac, într-o zonă în plină dezvoltare. loturi disponibile de 250,315,500 mp preț 60 80 mp Localizare excelentă: 3 minute de plaja Corbu 5 minute Mamaia Nord Năvodari 10 minute Constanța Utilități în zonă. Ideal pentru construcție ...

500 m2

Corbu, Constanta

Promovat
Casa P+1E, Corp A, Zona ELVILA, Palazu Mare
10

Casa P+1E, Corp A, Zona ELVILA, Palazu Mare

Casa P+1E, Corp A, Zona ELVILA, Palazu Mare Suprafata teren 200mp Compartimentare Parter: Living+Bucatarie, Birou, Grup sanitar, Etaj: 3 dormitoare, hol, Grup sanitar Imobil de tip duplex, compus din doua unitati locative, despartite printr-un perete dublu, cu vata minerala in interior pentru izolare ...

3030 EUR/m2 | 99 m2

Cumpana, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere Constanta, ultracentral, modern, spatios, cu loc de parcare si toate dotarile
10
3

Închiriez apartament 2 camere, decomandat, confort sporit, cu centrala proprie, mobilat modern, la etajul 3, cu toate dotarile si loc de parcare in curtea interioara a blocului. Se afla pe bulevardul Tomis, vis a vis de Sala Sporturilor, in apropiere de plaja Neversea, parc, centrul comercial si istoric ...

56 m2

Ultracentral, Constanta, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren de vanzare - Valu lui Traian - 9200 m2 - INTRAVILAN
1

Teren de vanzare - Valu lui Traian - 9200 m2 - INTRAVILAN

Vand teren intravilan in suprafata de 9200 m2 in Valu lui Traian - fostul CAP Valea Seaca Deschidere 32 ML - la strada pietruita Utilitati in zona. PRET 20 EURO m2 - NEGOCIABIL

9,187 m2

Valu lui Traian, Constanta

Casa de închiriat
10
4

Casa de închiriat

Casa de închiriat în mamaia nord la malul marii 6 camere duble cu baie privată intrari separate teren 300 m terasă 70 m toate utilitățile parcare..etc...o locație de vis la malul marii. Preț 2000 lei pe noapte toată locația pentru grupuri

300 m2

Constanta, Constanta

casa de vanzare 1

casa de vanzare

Vând casă cu teren, zona platou Medgidia. Prețul este de 75000 de euro. Pentru fotografii, întrebări și sau alte informații lăsați un mesaj în privat sau

750 EUR/m2 | 100 m2

Medgidia, Constanta

Vând teren Mamaia Nord urgent
2

Vând teren Mamaia Nord urgent

Teren de vânzare Mamaia nord 500 17,66 P+2

500 m2

Mamaia, Constanta

vând casa harsova
10
1

vând casa harsova

vând că D+P+M,situata in Harsova,jud CT,.Casa are 3 dormitoare,un living mare,3 bai,2 terase spre Dunăre,garaj,foișor,hala,curte 1300 mp.Merita văzută!Preț 110000euro.Tel

449 EUR/m2 | 245 m2

Harsova, Constanta

Apartament Tomis Nord
5
8

Apartament Tomis Nord

Vand apartament 2 camere, confort 3, etaj 1, situat in Constanta, zona tomis nord, aleea Nufarului, bl 21a, Apartamentul este confort 3, 28 mp. A fost renovat integral, usi, geamuri termopan, mobila bucatarie, electrocasnice si, instalatii sanitare noi. Il vindem asa cu se vede in poze. Pret 63.500 ...

2268 EUR/m2 | 28 m2

Tomis Nord, Constanta, Constanta

spatiu comercial Mamaia , summerland , 85 mp plus terasa
5

spatiu comercial Mamaia , summerland , 85 mp plus terasa

*Închiriere spațiu comercial Ideal pentru farmacie , sală de jocuri, patiserie , fast food . Oferim spre închiriere un spațiu comercial amplasat într-o locație centrală și accesibilă, Summerland Mamaia zona cluburilor , perfect adaptabil pentru activități comerciale de tip farmacie, sală de jocuri, ...

85 m2

Mamaia, Constanta

inchiriez apartament 2 camere, Baba Novac
4
5

inchiriez apartament 2 camere, Baba Novac

inchiriez apartament zona Baba Novac langa Lidl , bloc Bn 8 . apartamentul se inchiriaza pe termen lung complet utilat si mobilat !

60 m2

Constanta, Constanta

garaj Agigea
3
1

garaj Agigea

se inchiriaza garaj cu suprafata de 60 m patrati in agigea aproape de sos principala intrare separata utilitati : apa,canalizare ,curent ,wifi,camere video

60 m2

Agigea, Constanta

vand vila loc Lumina
10
10

vand vila loc Lumina

Constructie nouă 2026 Suprafata constructie 147 mp La sol 73,5 mp Este compusa la parter 2 dormitoare Baie Bucatarie open space Living La etaj 2 dormitoare Baie Hol Balcon Toate actele la zi pregatite de semanat Propietar comision 0 Pret 120.000 euro usor negciabil Tel Se accepta si prin credit ...

1000 EUR/m2 | 120 m2

Zona Centrală, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 5, vedere spectaculoasă la Lacul Siutghiol.
5
3

Apartament 2 camere, etaj 5, vedere spectaculoasă la Lacul Siutghiol. Poziție premium lângă Universitatea Ovidius și Taverna. Caracteristici de luat in considerare: - Etajul superior ofera percepție de siguranță și intimitate, priveliste agreabila neobstructionata, lumină naturala optima, zgomot redus. - ...

2000 EUR/m2 | 40 m2

Universitate, Constanta, Constanta

Promovat
2 camere, etaj 5, vedere spectaculoasă la Lacul Siutghiol, apusuri superbe
5

2042 EUR/m2 | 48 m2

Universitate, Constanta, Constanta

Mamaia nord apartament
4
5

Mamaia nord apartament

Mamaia vand apartament doua camere Zona Nordis vedere Lacul Sutgiol etaj 2 suprafata utila 52 mp apartamentul se preda racordat la utilitati + imbunatiri de calitate pret 90 000 euro . Relatii la telefon

1731 EUR/m2 | 52 m2

Constanta, Constanta

închiriez garsonieră
9
6

închiriez garsonieră

închiriez garsonieră zona casa de cultură -etajul 2 -prețul include toate utilitațile -închirierea se face pe termen lung -pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon( nu răspund la mesaje)

20 m2

Constanta, Constanta

Spațiu comercial piața Brotăcei - 243 mp 5

Spațiu comercial piața Brotăcei - 243 mp

Închiriez spațiu comercial din construcție, demisiol, 243 mp. Fostă locație clinică veterinară Aristocrat Vet.

243 m2

Constanta, Constanta

Garsonieră SOVEJA
5
5

Garsonieră SOVEJA

Garsonieră de închiriat pe termen lung situată pe Strada Soveja . Este situată la mansardă. Este mobilată și utilată + aer condiționat. Preț 1500 RON pe lună (utilitățile nu sunt incluse). Pentru mai multe detali apelați

27 m2

Tomis III, Constanta, Constanta

Închiriez Cameră la Curte
10
30

Închiriez Cameră la Curte

Închiriez Cameră la Casă,Angajat,Elevii,Studenții.Zonă Centrală Casa de Cultură,Spitalul Județean,Capitol.Dotări:Bucătărie,Centrală Gaz,Wi-Fi,Smart-TV,Aer Condiționat.Preț 1300 lei pe lună incluse utilitățile.Sau, 140 lei noapte.Detalii la nr de tel .

42 m2

Constanta, Constanta

teren plaja Vadu
2
3

teren plaja Vadu

Vand teren pe plaja Vadu aflat in zona de exploatare economica si linie de energie electrica in fata; suprafata 1.5 hectare ( se poate dezmembra in suprafete de minim 5000 metrii). Terenul este aproape de apa.

15,000 m2

Vadu, Constanta

Propietate  Casa Cumpana

Propietate Casa Cumpana