Imobiliare Constanta

Hartă Listă
Filtre active: Constanta Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Oportunitate de investitie in Eforie Nord - Pensiune Casa Tomis, Foarte Aproape de Mare
12
5

Oportunitate Unica de Investitie in Eforie Nord! Va invitam sa descoperiti quot;Casa Tomisquot;, situata la doar cateva minute de mers pe jos de plaja si de splendoarea Marii Negre. Este locul ideal pentru cei care doresc sa transforme o simpla proprietate intr-o afacere de succes sau intr-un refugiu ...

964 EUR/m2 | 467 m2

Eforie Nord, Constanta

Promovat
Casa de vanzare Cumpana
17

Casa de vanzare Cumpana

Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare o casa in Cumpana cu o suprafata a terenului de 400mp si o suprafata utila de 98mp.Deschiderea casei este de 15mp si are iesire la doua strazi .Casa este racordata la toate utilitatile avand si panouri solare Casa are un living generos , 3 dormitoare si ...

2398 EUR/m2 | 98 m2

Cumpana, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona INEL 2, CENTRALA GAZ
10
7

Apartament 2 camere de vanzare zona INEL 2, CENTRALA GAZ

COD VA 36996 Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre vanzare, in Constanta, zona INEL II, un apartament cu 2 camere, semidecomandat, avand suprafata de 50 mp situat la etaju 4 din 5, Apartamentul dispune de CENTRALA PE GAZ, gresie, faianta, termopan,parchet.Apartamentul se vinde la pretul de 78.000 ...

1560 EUR/m2 | 50 m2

Inel%2bII, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere Tomis plus
9

Apartament 2 camere Tomis plus

Agentia Acord imobiliar va propune spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat cu o suprafata utila de 52mp cu balcon situat la etajul 4/4 intr-un bloc cu lift .Apartamentul se vinde asa cum apare in poze .Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati. Comision Agentie 2%

1981 EUR/m2 | 52 m2

Constanta, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vilă P+1 Mamaia Nord | Doar 5 min de plajă | 243mp utili | Garaj
10

De vânzare Vilă P+1 situată în Mamaia Nord, într-o zonă liniștită, la doar 5 minute de mers pe jos de plajă. Locație: Strada E1, Nr.1, Mamaia Nord Suprafață utilă: 243 mp + 39 mp balcoane si terasa acoperită. Suprafață teren: 423 mp | Front stradal de 18 ml. Este o casă solidă, foarte spațioasă, ...

1399 EUR/m2 | 243 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Teren 980mp de vanzare palazu mare elvila
1

Teren 980mp de vanzare palazu mare elvila

Teren intravilan în suprafață de 980 mp, situat în una dintre cele mai dorite și dinamice zone din Constanța: Palazu Mare, zona Elvila. Proprietatea reprezintă o oportunitate excelentă pentru construirea unei vile spațioase sau a unui proiect rezidențial, beneficiind de următoarele caracteristici: Deschidere ...

980 m2

Palazu Mare, Constanta, Constanta

GARĂ- brătianu..casă cărămidă
9
1

GARĂ- brătianu..casă cărămidă

agenție:gară-i.c .brătianu-se vinde casă din cărămidă.Are 3 camere,baie ,bucătărie,centrală.St=360 metri 13.Sc=110 metri.

360 m2

Constanta, Constanta

De vânzare   Casă in Castelu
5

De vânzare Casă in Castelu

De vânzare Casă in Castelu | Construcție 2015 | Teren 558 mp Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită, construită solid în anul 2015, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și independență energetică. Detalii proprietate: Teren: 558 mp Amprentă la sol: 93 mp Suprafață ...

1398 EUR/m2 | 93 m2

Castelu, Constanta

Apartament 2 camere - Alezzi Odyssey - Mamaia Nord
15

Apartament 2 camere - Alezzi Odyssey - Mamaia Nord

VG Real Estate va propune spre achizitie un apartament cu vedere panoramica, în Complexul Alezzi Odyssey. Ansamblul beneficiază de o poziționare excelentă, la aproximativ 500 de metri de plajă, ceea ce permite acces pietonal rapid către zonele de relaxare, restaurantele și beach barurile din Mamaia ...

2277 EUR/m2 | 39 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Apartament 3 camere de inchiriat zona Centru
10

Apartament 3 camere de inchiriat zona Centru

cod IA 3566 Va propunem spre inchiriere Apartament 3 camere zona Centru Ferdinand avand o suprafata de 65mp,centrala pe gaz,aer conditionat,mobilat,utilat,se inchiriaza pe termen lung la pretul de 620 euro luna,plata anticipata 1luna+1luna garantie.Ptr mai multe detalii apelati la 07 arata numarul

60 m2

Central, Constanta, Constanta

Apartament 3 camere decomandate zona Far
8
1

Apartament 3 camere decomandate zona Far

cod VA 33296 Va propunem spre achizitie Apartament 3 camere decomandate zona Far avand o suprafata de 70mp,situat la etajul 1 4,izolat,2 grupuri sanitare,centrala pe gaz,aer conditionat,loc de parcare rezervat,cadastru,intabulare,se vinde la pretul de 137500 euro.Ptr mai multe detalii apelati la 075 ...

1964 EUR/m2 | 70 m2

Far, Constanta, Constanta

Palazu Mare - Strada Gheorghe Baritiu 16, casa cu teren de 680 mp!
20
1

PALAZU MARE - STRADA GHEORGHE BARITIU 16, CASA CU TEREN DE 680 MP! Comunitate privata de case, aproape de Str. Dr Victor Climescu, cu acces facil la Bdul Tomis, Carrefour si nu numai. Lot de 680 mp, deschidere 3.45 metri, cu constructia retrasa fata de strada si traficul auto, pentru o familie care doreste ...

1641 EUR/m2 | 103 m2

Constanta, Constanta

Spațiu comercial stradal Medgidia | 80 mp | vizavi de Lidl | vad format
10

Se oferă spre închiriere spațiu comercial stradal, situat în Medgidia, vizavi de Lidl, într-o zonă cu trafic intens și vizibilitate foarte bună. Spațiul are o suprafață de aproximativ 80mp și este compartimentat în 2 încăperi, fiind potrivit pentru o gamă variată de activități comerciale. Beneficii: - ...

80 m2

Nord, Medgidia, Constanta

Studio Mamaia nord, 44 mp, vedere spre mare
5
2

Studio Mamaia nord, 44 mp, vedere spre mare

Studio modern 44 mp Zona Beach Land | Predare la cheie | Bloc cu lift Descoperă un studio cochet și eficient compartimentat, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție! Suprafață utilă: 44 mp Compartimentare inteligentă: cameră spațioasă, bucătărie, baie și lobby Situat într-un bloc ...

1432 EUR/m2 | 44 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Promovat
B-dul Mamaia - zona Delfinariu | Spațiu ideal pentru birou | 80mp
11

Vă propunem spre închiriere un spațiu de birouri modern, situat pe Bulevardul Mamaia, în zona Delfinariu, într-o clădire de birouri bine întreținută și accesibilă. Spațiul are o suprafață utilă de 80 mp și este compartimentat în două încăperi, dintre care una este delimitată cu pereți de sticlă, fiind ...

80 m2

delfinariu, Constanta, Constanta

Garsonieră de vânzare   zona Far, etaj 1
5
1

Garsonieră de vânzare zona Far, etaj 1

Cod Agent ( C11 ) Agenția Imobiliară DANICRIS vă propune spre vânzare o garsonieră situată în zona Far,Constanța. Locuința este amplasată la etajul 1, oferind acces facil și fiind potrivită atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Detalii proprietate : Suprafață: 22 mp An construcție: 2007 Încălzire: ...

1864 EUR/m2 | 22 m2

Far, Constanta, Constanta

Apartament cu 2 camere decomandat ,zona Casa de Cultura
4

Apartament cu 2 camere decomandat ,zona Casa de Cultura

COD IA 28141 Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre Inchiriere ,in localitatea Constanta, zona Casa de Cultura ,un apartament cu 2 camere decomandat ,cu suprafata utila de 50 mp ,situat la etajul 2 4. Imobilul este mobilat si utilat complet.Pretul inchirierii este de 400 euro+ o luna garantie. ...

50 m2

Casa de Cultura, Constanta, Constanta

Apartament cu 2 camere decomandat ,Zona km 4-5
4

Apartament cu 2 camere decomandat ,Zona km 4-5

Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre inchiriere ,in localitatea Constanta, zona km 4-5,un apartament cu 2 camere decomandat ,cu suprafata utila de 50 mp ,situat la etajul 10. Imobilul este mobilat si utilat complet .Pretul inchirierii este de 400 euro+o luna garantie. Pentru mai multe detalii ...

50 m2

Constanta, Constanta

casa Tuzla
5
10

casa Tuzla

vând casa la Tuzla ,6 camere 2 bai, bucatarie,curte mare peste 600m iar casa peste 200m ..casa are și pod .încălzirea se face cu centrala pe gaz chiar dacă în Tuzla nu sa dat drumul la gaze.pentru mai multe detalii si foto in mesaj sau tel la

795 EUR/m2 | 200 m2

Eforie Sud, Constanta

Vilă P+M modernă în Lumina   400 mp teren, 5 dormitoare| Garaj
20
1

Vilă P+M modernă în Lumina 400 mp teren, 5 dormitoare| Garaj

Cod Agent ( C9 ) Vă propunem spre vânzare o proprietate spațioasă și bine compartimentată, situată în localitatea Lumina, zona Unitatea Militară, într-o zonă liniștită, cu acces direct la stradă asfaltată. Locuința este ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și intimitate. Imobilul ...

1119 EUR/m2 | 160 m2

Lumina, Constanta

Teren extravilan Constanta Valu Lui Traian
1

Teren extravilan Constanta Valu Lui Traian

Teren extravilan Constanta Valu Lui Traian 10.000 mp pret 100 euro mp

10,000 m2

Valu lui Traian, Constanta

Apartament 2 camere - Meraki Lago Resort & Spa
15

Apartament 2 camere - Meraki Lago Resort & Spa

VG Real Estate va propune spre achizitie cu comision 0%, un apartament cu 2 camere, în Complexul Meraki Lago Resort & Spa Acesta este un ansamblu rezidențial modern, conceput la standarde ridicate, inspirate din resorturile de cinci stele, amplasat într-o zonă liniștită din Mamaia Nord, în proximitatea ...

1668 EUR/m2 | 48 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Garsoniera decomandata ,zona Anda
6

Garsoniera decomandata ,zona Anda

COD VA 41544 Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre Vanzare ,in localitatea Constanta, zona Anda ,o garsoniera decomandata , cu suprafata utila de 24 mp ,situata la etajul 2 4 . Imobilul este mobilat si utilat complet . Pretul vanzarii este de 52.000 euro. Pentru mai multe detalii despre oferta ...

2167 EUR/m2 | 24 m2

Constanta, Constanta

Apartament 2 camere Standard: Mamaia Nord Năvodari - direct de la proprietar
9
8

Închiriez direct, fără agenție, un apartament de 2 camere, cu suprafața de 45 mp, situat în Mamaia Nord Năvodari, într-un bloc nou cu lift. Locuința este complet mobilată și utilată, astfel încât să fie pregătită pentru mutare imediată. Dotări: Dormitor cu pat matrimonial dublu Living luminos ...

45 m2

Navodari, Constanta

Salvează căutarea