Imobiliare Dolj

Hartă Listă
Filtre active: Dolj Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casă modernă, gata de mutare | Damila | 2 terase + curte
14
3

Casă modernă, gata de mutare | Damila | 2 terase + curte

Prime Imobiliare ADS vă propune spre vânzare o casă cochetă, situată în zona Damila, la doar câteva minute de mers pe jos de magazinul Doi Pași – Căpșunărie, într-o zonă liniștită și plăcută. Imobilul este dispus pe parter și este compartimentat eficient, fiind format din living spațios, bucătărie open-space, ...

1700 EUR/m2 | 100 m2

Craiova, Dolj

Promovat
Teren de vanzare/Hanul cu Ponei/Carcea
5

Teren de vanzare/Hanul cu Ponei/Carcea

Teren de vânzare – Cârcea, lângă Hanul cu Ponei Prime Imobiliare ADS Craiova vă propune spre vânzare un teren cu suprafața de 1.050 mp, situat într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, în apropiere de Hanul cu Ponei – Cârcea. ✔ Terenul beneficiază de dublă deschidere: * 70 ml * 12 ml ✔ Avantaj ...

1,050 m2

Carcea, Dolj

Promovat
Zona Centrala, Casa individuala 510 mp, pretabila activitati diverse
20
1

Casa individuala de inchiriat – 510 mp utili, 11 camere, 8 locuri de parcare – pe strada Gheorghe Chitu, zona Centrala, in apropierea Facultatii de medicina FOXFORT propune spre inchiriere o casa spatioasa, tip individual, situata in Craiova, cu regim de inaltime S+P+2E si o suprafata utila de 510 mp, ...

510 m2

Craiova, Dolj

Promovat
Apartament 4 camere ULTRACENTRAL
4

Apartament 4 camere ULTRACENTRAL

Prime Imobiliare ADS va propune spre inchiriere/vanzare apartament 4 camere situat ultracentral, langa Ramada, 80 mp. , demisol. Apartamentul este pretabil pentru diferite activitati economice sau spatiu de locuit. Pentru detalii va rugam sa ne contactati: Mădălina - 0784380259 - tranzactionam imobile, ...

1625 EUR/m2 | 80 m2

ultracentral, Craiova, Dolj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ofer spre închiriere apartament
5
1

Ofer spre închiriere apartament

Ofer spre închiriere(doar pe termen lung) apartament 2 camere semidecomandat, et 1 din 4, Brazda str Lamaitei- Sanepid, centrala, AC, apometre radio( fără pierderi apa) complet mobilat si utilat( aragaz, frigider, masina de spalat) se incheie contract inchiriere Anaf -450 euro, plus o luna garanție ...

53 m2

Craiova, Dolj

Casa cu etaj la Simnicu de Sus.Pret 87000 euro.
10
21

Casa cu etaj la Simnicu de Sus.Pret 87000 euro.

Casa este tencuita interior,instalatia electrica facuta dupa noile standarde,parterul are hol,baie,bucatarie cu iesire in balcon,living si un dormitor cu iesire in balcom.Etajul are 3 dormitoare cu iesiri in balcon,baie.Podul poate fi folosit ca mansarda are geamuri.Teren 750 mp.Pozitie cu peisaj superb ...

565 EUR/m2 | 154 m2

Simnicu de Sus, Dolj

Teren Malu Mare,unic în Dolj, cu acces la parul Lumas.
5
4

Teren Malu Mare,unic în Dolj, cu acces la parul Lumas.

Terem Malu-mare, 2117 mp,front stradal 16, situat lângă case, asfalt, utilități, cu acces la parul Lumas.

2,117 m2

Malu Mare, Dolj

Vand teren intravilan in com Mischii - Mlecanesti - Dolj
2
11

Vand teren intravilan in com Mischii - Mlecanesti - Dolj

Vand teren intravilan in com Mischii - Mlecanesti 10 km langa Craiova - Judetul Dolj, terenul se afla la strada principala si este in suprafata de 2524 m2. Drum asfaltat. Posibilitate racordare utilitati care sunt la poarta. Pret 25 Euro mp.

2,524 m2

Mischii, Dolj

Teren intravilan in comuna Mischii - Mlecanesti
3
7

Teren intravilan in comuna Mischii - Mlecanesti

Vand teren intravilan in comuna Mischii - Mlecanesti 10 km langa Craiova - Judetul Dolj, terenul se afla la strada principala - suprafata teren 2524 m2. Drum asfaltat pana la poarta. Posibilitate racordare toate utilitatile care sunt la poarta. Pret 25 Euro mp.

Central, Mischii, Dolj

Promovat
Particular Apartament 2 camere Valea Rosie
10
6

Particular Apartament 2 camere Valea Rosie

Particular vand apartament 2 camere Valea Rosie Str. Revolutiei acte la zi fara datorii foarte bine intretinut parchet aer conditionat termoficare etaj 4 4 fara filtratii pt. mai multe detalii sunati la telefon

1806 EUR/m2 | 31 m2

Craiova, Dolj

Apartament 2 camere, 54 mp, Cornițoiu. Comision 0 pentru cumpărător!
13

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, având o suprafață utilă de 54 mp. Locuința se află la etajul 2 al unui imobil finalizat în anul 2024, situat într-o zonă rezidențială modernă și liniștită, la 8-9 min de Liceul Pedagogic. Apartamentul dispune de loc de parcare privat și este dotat ...

3056 EUR/m2 | 54 m2

Craiova, Dolj

De închiriat spațiu comercial   zonă centrală Băilești
8

De închiriat spațiu comercial zonă centrală Băilești

SPAȚIU COMERCIAL ULTRACENTRAL BĂILEȘTI VIZAVI DE PIAȚĂ Str. Tabacari nr. 37 220 mp gata pentru afacerea ta Locație TOP trafic intens, vizibilitate maximă Vitrină mare: 7 m + 4 m pe colț Compartimentat în 2 spații (flexibil) Baie + vestiar Apă, canalizare, curent trifazic ...

220 m2

Bailesti, Dolj

Teren Castranova intravilan

Teren Castranova intravilan

Vand teren 1800 mp ( intravilan) comuna Castranova Dolj . Telefon .Vand gradina ( teren) 760 mp ( intravilan) comuna Castranova , tel - .

1,000 m2

Castranova, Dolj

Loc de veci,liber, cimitirul Nord-vechi.Craiova

Loc de veci,liber, cimitirul Nord-vechi.Craiova

Loc de veci,liber,1.20 2.50,parcela J, rândul 6.cimitirul Nord-Vechi.Craiova.două mii opt sute euro,negociabil.

Craiova, Dolj

Promovat
Apartament spatios Brazda - 2 camere
11

Apartament spatios Brazda - 2 camere

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat intr-un imobil nou, cu o compartimentare moderna si spatii generoase. Proprietatea are o suprafata utila de 69,42 mp, la care se adauga un balcon de 16 mp, oferind un spatiu total foarte bine valorificat. Livingul, impreuna cu ...

1973 EUR/m2 | 69 m2

Craiova, Dolj

Apartament de inchiriat, 2 camere, 58 mp, centrala proprie, Calea Severinului
7

BLITZ va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, in suprafata de 58 mp, situat la etajul 1 al unui bloc nou cu 5 etaje prevazut cu lift, pe Calea Severinului. Apartamentul este compus din hol de intrare, dormitor, sufragerie cu iesire pe balcon, bucatarie si baie, toate mobilate ...

58 m2

Craiova, Dolj

Apartament de inchiriat, 2 camere, open-space, 63 mp, zona Consul
6

BLITZ va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, open-space, in suprafata de 63 mp, situat la etajul 4 al unui bloc nou cu 8 etaje prevazut cu lift, in zona Consul. Apartamentul este compus din sufragerie open-space cu bucatarie, dormitor cu iesire pe balcon, baie si debara. Proprietatea ...

63 m2

Craiova, Dolj

Vanzare ap. 3 camere decomandate ultracentral
5
16

Vanzare ap. 3 camere decomandate ultracentral

OFERTA! Traieste aici, descopera locul unde tu si familia ta va veti simti cu adevarat ACASA! Apartament ultracentral, bloc situat langa oficiul de cadastru, etaj 4 din 4, alcatuit din 3 camere decomandate cu dependinte-vezi attach , într-un bloc construit în 1981, având suprafața totala de 80,9 mp.Fiind ...

2353 EUR/m2 | 68 m2

Ultracentral, Craiova, Dolj

Casă de vânzare -zona Metro Craiova| suprafață generoasă | potențial ridicat
7
1

Zonă liniștită, în dezvoltare, cu acces facil către oraș și infrastructură în expansiune. Compartimentare inteligentă: 3 dormitoare spațioase 2 băi 2 livinguri confortabile Bucătărie generoasă Terasă în spatele casei perfectă pentru relaxare Anexă cu funcție de spațiu de depozitare Dotări: 3 centrale: ...

828 EUR/m2 | 326 m2

Craiova, Dolj

1150 mp teren Catargiu, str. Muntenia nr. 22, deschidere 50 m, toate utilitatile la poarta
6
1

Particular, vand 1150 mp teren Catargiu, str. Muntenia nr. 22, deschidere 50 m, toate utilitatile la poarta, 100 euro mp, negociabil

1,150 m2

Craiova, Dolj

Promovat
Casa de inchiriat, zona Ford
9
3

Casa de inchiriat, zona Ford

casa P+1+ M cu 1 living, 3 dormitoare, 4 băi, zona de fitness& relaxare

170 m2

Est, Craiova, Dolj

Vand casa și teren în comuna Leu, județul Dolj
2
71

Vand casa și teren în comuna Leu, județul Dolj

Vand casa nelocuibila și teren în suprafață de 2051 metri patrati în comuna Leu, județul Dolj.Pret 17000 euro.

8 EUR/m2 | 2,051 m2

Leu, Dolj

Vânzare teren

Vânzare teren

Proprietar vând teren intravilan ,cartier Casa Noastră ,strada Stejarului,poziție deosebită,în imediata apropiere a pensiunii Cristina,curent,gaze,apă, canalizare, preț 220 euro .Suprafața totală este de 2890 mp. împărțită în două parcele de 745 mp.fiecare și o parcelă de 1400 mp.; 4700mp.teren intravilan, ...

745 m2

Malu Mare, Dolj

Apartament 151 mp utili, curte individuala, zona Lapus Arges
16
1

Blitz va propune spre achizitie un apartament reprezentand intregul etaj al unei case, intr o zona linistita de case din Lapus Arges, avand suprafata utila de 151 mp utili, si o curte individuala de 108 mp. Casa a fost construita in regim propriu in 2007 din caramida porotherm, avand o structura foarte ...

2185 EUR/m2 | 151 m2

Craiova, Dolj

Categorii

Imobiliare

Județe

Dolj
Salvează căutarea