Imobiliare Galati

Hartă Listă
Filtre active: Galati Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
2

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Închiriez vilă semi mobilată strada Arcașilor Galați
1

Închiriez vilă semi mobilată strada Arcașilor Galați

Închiriez vilă moderna semi mobilată P+1 Partier: Living, bucătărie, 1 baie și 1 camera. Etaj: 3 camere , 1 baie, terasă și mansardă. Curte amenajată 500 mp , pomi fructiferi și foișor cu grătar. Toate utilitățile. Sistem încălzire (centrala proprie)

200 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament cu o camera, complet utilat  gata de mutare | ICFRIM-Galati
5

Apartament cu o camera, complet utilat gata de mutare | ICFRIM-Galati

Vând apartament cu o camera de 31 mp utili, situat la etajul 5 din 5, într-un bloc solid din beton, într-o zonă liniștită, cartierul icfrim-ul Galati. Apartamentul este într-o stare foarte bună, complet mobilat și utilat ideal pentru mutare imediată sau investiție (închiriere rapidă). Dotări complete: * ...

1806 EUR/m2 | 31 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Promovat
Casa + teren 1200 mp Cudalbi, jud. Galati
1

Casa + teren 1200 mp Cudalbi, jud. Galati

Vand casa in comuna Cudalbi, zona linistita, neinundabila. Teren 1200 mp, curte mare cu spatiu in spatele casei, potrivit pentru gradina sau cresterea animalelor. Casa are 3 camere + dependinte. Utilitati: apa din reteaua localitatii (canal in curte) curent electric Canalizare pe strada. Strada in ...

583 EUR/m2 | 60 m2

Cudalbi, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand casa Hanul Conachi
10
11

Vand casa Hanul Conachi

Vand casa Hanul Conachi din paiantă nefinalizat construita in anul 2006 , 2 camere cu ciment pe jos si pereti finisati in care se poate locui pe timp de vara si 2 camere neterminate. Teren 1590mp , deschidere 21m , lungime 71 m iesire la 2 strazi Utilitati: put forat, gaze pana in casa , electricitate, ...

320 EUR/m2 | 75 m2

Hanu Conachi, Galati

Teren

Teren

Teren 5000 mp. situat in Slobozia Corni,Comuna Ghidigeni,Jud. Galati la soseaua principala,deschidere 12 m cu posibilitati racordare utilitati. 5 euro/mp.,si carte funciara.

5,000 m2

Slobozia Corni, Galati

casa de vanzare in tecuci. zona gara mare , parcul 9 Luni
10
11

casa de vanzare in tecuci. zona gara mare , parcul 9 Luni

Casă de vânzare în Tecuci , cu 2 camere , living , baie, și dressing . bucătărie în curte , plus magazie de depozitare. Utilități: Gaz , lumină , apă și aer condiționat. sursa de căldură: centrală pe gaz . răspund doar pe Wattap pt ca sunt plecat în UK mai multe poze voi trimite Wattap

432 EUR/m2 | 220 m2

Tecuci, Galati

Vand garaj cu beci usa autom electr telecomanda 25mp
2
5

Vand garaj cu beci usa autom electr telecomanda 25mp

VAND GARAJ BAIA COMUNALA BLOC A16.BASARABIEI COLT CU CARNABEL DIN BETON CU BECI USA AUTOMATA CU TELECOMANDA 25 MP PRET 5000 E NEGOCIABIL NEDEMOLABIL.

Țiglina 1, Galati, Galati

Teren intravilan Ijdileni Galați
2
14

Teren intravilan Ijdileni Galați

Suprafața 1100 metri pătrați cu deschidere la strada 17 metri Stâlp de curent și apă lângă gard

Galati, Galati

Vand Padure de salcam 10 ha com. Fartanesti Jud Galati
9
8

Vand Padure de salcam 10 ha com. Fartanesti Jud Galati

Vand padure salcam in suprafata de 10 ha, comasat. Posibilitate de cumparare inca 70 ha. Cu amenajament silvic, posibilitate exploatare imediata. Tarla 126, Parcela 2730, UPII UA12-13, sat. Viile , com. Fartanesti, jud. Galati. coordonate GPS: 45.773756, 27.967519 Puteti solicita filmare de la padure ...

100,000 m2

Fartanesti, Galati

Casa de vanzare in orasul Galati
6
19

Casa de vanzare in orasul Galati

Vand imobil situat pe str Gerului 14, in apropiere de str Domneasca si parcul Carol. Teren 211 mp. Constructie 97 mp compusa din 4 camere, baie, hol. O camera are inaltimea peretilor de 245 cm. Celelalte 3 camere au inaltimea peretilor de 315 cm. In cea mai spatioasa din cele 3 camere e amenajata bucataria. Singur ...

284 EUR/m2 | 211 m2

Galati, Galati

Vand 4 ha teren agricol extravilan in Oancea, jud Galati 1

Vand 4 ha teren agricol extravilan in Oancea, jud Galati

vand 4 hectare teren agricol extravilan - com.Oancea jud. Galati, Plan parcelar T 5 A 145 ; Tarla 5 , Parcela 145 166 ; = 4 ha. Intabularea si Cadastrul sunt efectuate. Pret: 35800 Eur (8950 Eur ha) - negociabil

Oancea, Galati

Garsoniera de vânzare 36000 Euro direct proprietar.Negociabil
5
3

Se vinde garsoniera la blocul vis-a-vis de Petrom,Țiglina 1,blocul deține 2 lifturi funcționale în permanență.Garsoniera se vinde mobilată și utilată separat,deține și o boxă de depozitare, aer condiționat, boiler pentru apa calda,apometru ,are centrala termică pentru încălzire a blocului,la un preț ...

1385 EUR/m2 | 26 m2

Galati, Galati

Casa de vanzare sau schimb cu apartament + diferenta
5
1

Casa de vanzare sau schimb cu apartament + diferenta

Casa de vanzare sau schimb cu apartament + diferenta. Casa se afla in comuna Independenta, judetul Galati. Suprafata teren + casa 1000 mp. Casa cu suprafata de 120 mp. Primele 3 camere sunt din casa veche (dar refacute pe interior cu rigips, parchet, etc) si celelalte camere + magazie + garaj sunt ...

725 EUR/m2 | 120 m2

Independenta, Galati

casă bătrânească de vanzare
5
36

casă bătrânească de vanzare

Vând casă bătrânească in Galați ,2 camere ,singur in curte ,bucătărie ,baie cu dus,o anexă mica ,suprafața construită și teren 104m,preț 45000euro,tel ,gaze,canalizare ,lumina,apa ,doresc seriozitate

1098 EUR/m2 | 41 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

casa de vanzare sendreni galati 3

casa de vanzare sendreni galati

vand casa constructie noua pe teren propietate cu toate utilitatile compusa din [ 2 dormitoare decomandate living bucatarie baie dresing hol si camera tehnica suprafata.128mp. tel. .

859 EUR/m2 | 128 m2

Sendreni, Galati

Vând casa comuna Cudalbi
3
5

Vând casa comuna Cudalbi

Vând casa in comuna Cudalbi,locuibila,formata din 4 camere si alte anexe. Casa se afla situata la asfalt,in zona neinundabila,pe drumul spre Băleni.Este dotata cu apa curenta,beci,fântână in curte si foarte mulți pomi.Suprafata terenului este de 1700 mp.

174 EUR/m2 | 230 m2

Cudalbi, Galati

Casa, curte si garaj in zona Centru
10
22

Casa, curte si garaj in zona Centru

!!! Pretul afisat (100.000 euro - pret fix) este solicitat doar pentru casa. In eventualitatea optiunii achizitiei casa + garaj, pretul este de 110.000 euro -pret fix. !!! Vanzare casa in Galati, str Domneasca, 2 camere cu dependinte, sup 81 mp, curte, garaj Localitate: Galati Zona: Centru Tip proprietate: ...

1235 EUR/m2 | 81 m2

Central, Galati, Galati

Apartament de închiriat
5
4

Apartament de închiriat

Apartament de închiriat în zona centrala apartament cu 2 camere, zona centrala, utilat și mobilat. Pret:1500 lei+garantie

56 m2

Mazepa 2, Galati, Galati

Lot casa intravilan Tulucesti
1
4

Lot casa intravilan Tulucesti

Lot casa 1000 mp, intravilan Tulucești, deschidere 10 ml la DN26, adâncime 100 ml, cadastrat, utilități in proximitate, situat pe partea stângă din direcția Galați, la circa 200 m de intrarea spre Garboavele. Prețul de 25 euro mp este ușor discutabil.

Tulucesti, Galati

Vind Teren arabil 1.5 Ha
1
1

Vind Teren arabil 1.5 Ha

Vind teren arabil 15 000mp, deschidere la soseaua Galati-Cuca pe o lungime de 107 ml, în formă de trapez, in extravilanul comunei Tulucesti. Se vinde doar toata suprafata. Pret 380 000 Euro.

Galati, Galati

Promovat
    Teren intravilan 4.000 mp de vânzare   Tudor Vladimirescu, Galați | 7 Euro mp
8

Teren intravilan 4.000 mp de vânzare Tudor Vladimirescu, Galați | 7 Euro mp

Vând teren intravilan 4.000 mp Tudor Vladimirescu, jud. Galați (parcela cu verde din poza satelit) Ofer spre vânzare teren intravilan cu suprafața de 4.000 mp, situat în localitatea Tudor Vladimirescu, județul Galați. Detalii teren: Suprafață: 4.000 mp Categoria de folosință: arabil Intravilan ...

4,000 m2

%2525252525252bT%252525252525252c35%252525252525252c%2525252525252bP%252525252525252c5%252525252525252c%2525252525252bLOT1, Tudor Vladimirescu, Galati

Teren intravilan si casa Rediu-Galati 7