Imobiliare Galati

Hartă Listă
Filtre active: Galati Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand loc garaj Bloc Colibri 3
1
1

Vand loc garaj Bloc Colibri 3

Vand loc garaj Bloc Colibri

Galati, Galati

Promovat
apartament 2 cam ultracentral
7
1

apartament 2 cam ultracentral

complet mobilat, utilitati, AC, centrala de apartament, parter

50 m2

Faleza, Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
1

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
1cam et1 mob.utilat icfrimu 1200lei
5
4

1cam et1 mob.utilat icfrimu 1200lei

1cam.mob.utilat cu ct .icfrimu 1200lei 0745914848

28 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

URGENT Casa cu etaj +HALA panouri sandwici
10
5

URGENT Casa cu etaj +HALA panouri sandwici

Pret ptr o perioada limitata de timp! Vindem casa propietate,ptr cine își dorește o casa spatioasa ,o curte la fel de spatioasa, unde sa spui ca ai ajuns acasă. Construcție 150mp amprenta Spațiu util 240mp Curte 1120mp cu deschidere de 22ml Parter- -1dormitor 16mp -living open space cu bucatarie si ...

904 EUR/m2 | 240 m2

Vanatori, Galati

Casa de vinzare Furceni Vechi
4

Casa de vinzare Furceni Vechi

De vinzare casa construita în Furcenii Vechi com. Cosmesti jud Galați în 2018 din bca izolata cu polistiren de 10cm cu centrala Viadrus de 45 KW pe lemne 5 camere, salon, bucătărie,trei bai, camere centrala, beci, casa este cu mansarda, 210 m pătrați utili, suprafață teren 700m patrati ,(pomi fructiferi ...

619 EUR/m2 | 210 m2

Furcenii Vechi, Galati

Proprietar vând apartament 3 camere
10
12

Proprietar vând apartament 3 camere

Proprietar vand apartament 3 camere mobilat și utilat in Galati, zona Micro 17 la etajul 3 din 4. Apartamentul este renovat și are suprafata de 64mp,vedere pe două părți (față,spate) Centrală termica (instalație cupru) aer conditionat, parchet, gresie ,tamplarie interioara exterioara (termopan pvc ...

1359 EUR/m2 | 64 m2

Micro 17, Galati, Galati

Se vinde casa
10
3

Se vinde casa

Se vinde casa in Tecuci ,situata ultracentral aproape de supermarket ,liceu ,gradinita ,gara ,autogara ,statie de taxi si parcul regina Elisabeta .Casa se vinde complet mobilata si utilata .Detalii in privat .Tel. sau .Merita văzută. Se accepta și schimb cu apartament sau casa in Tecuci .

571 EUR/m2 | 210 m2

Tecuci, Galati

 Închiriez apartament decomandat 80 mp, etaj 3, str Brăilei, Micro 18, zona Spital Judetean, Galati
10
1

Închiriez apartament foarte spațios (80 mp), decomandat, etajul 3 din 11, situat pe strada Brăilei, cartier Micro 18, într-o zonă foarte liniștită, în proximitatea Spitalului Județean și a mall-ului Dunărea. Oferta e potrivită pentru persoane care caută un apartament într-o zonă sigură și liniștită, ...

80 m2

Galati, Galati

Vânzare apartament 3 camere, 80 mp, mobilat, complet utilat, Micro 18, str Brailei
10
4

De vânzare apartament foarte spațios, cu o suprafață de 80 mp, compartimentat în 3 camere decomandate, situat la etajul 3 din 11, într-un imobil amplasat pe strada Brăilei, în cartierul Micro 18 o zonă liniștită și sigură. Locuința se află în proximitatea Spitalului Județean și a centrului comercial ...

1375 EUR/m2 | 80 m2

Galati, Galati

Promovat
Proprietar, închiriez apartament decomandat 3 camere, 80 mp, etaj 3, Micro 18, Spitalul Judetean
10
2

Închiriez apartament foarte spațios (80 mp), format din 3 camere decomandate, etajul 3 din 11, situat pe strada Brăilei, cartier Micro 18, într-o zonă foarte liniștită, în proximitatea Spitalului Județean și a mall-ului Dunărea. Oferta e potrivită pentru persoane care caută un apartament într-o zonă ...

80 m2

Galati, Galati

Loc de veci cimitir Eternitatea
2
3

Loc de veci cimitir Eternitatea

Loc de veci, 5 mp situat in cimitir Eternitatea. Prima alee pe dreapta cum se intra in cimitir, la aproximativ 100 m pe partea dreapta este un canal cu apa. De la canal uitandu-te spre strada Cosbuc se vede crucea mormantului. Numarand de la gardul cimitirului 10 randuri de morminte inspre canal ...

Galati, Galati

Vand Padure de salcam 10 ha com. Fartanesti Jud Galati
9
8

Vand Padure de salcam 10 ha com. Fartanesti Jud Galati

Vand padure salcam in suprafata de 10 ha, comasat. Posibilitate de cumparare inca 70 ha. Cu amenajament silvic, posibilitate exploatare imediata. Tarla 126, Parcela 2730, UPII UA12-13, sat. Viile , com. Fartanesti, jud. Galati. coordonate GPS: 45.773756, 27.967519 Puteti solicita filmare de la padure ...

100,000 m2

Fartanesti, Galati

Vand teren arabil
1
7

Vand teren arabil

Vând 2,5 hectare teren agricol extravilan situat în localitatea Băneasa județul Galați. suprafața totală este compactă, intabulata, cadastrata și este proprietate personala. Prețul este de 10000 de euro hectar. În imediata apropiere al acestei sole compacte este un izvor existand posibilitatea de ...

Baneasa, Galati

camera viaduct
8
7

camera viaduct

Vand camera la liceul 9 etajul 4 mobilata cum se vede in poze nu are baie in camera are wc cu dus pe hol separat e foarte aproape de camera ,acoperisul e renovat recent geam termopan usa metalica posibilitate de a face baie in camera !!!

934 EUR/m2 | 18 m2

Galati, Galati

Casa de vanzare in orasul Galati
6
19

Casa de vanzare in orasul Galati

Vand imobil situat pe str Gerului 14, in apropiere de str Domneasca si parcul Carol. Teren 211 mp. Constructie 97 mp compusa din 4 camere, baie, hol. O camera are inaltimea peretilor de 245 cm. Celelalte 3 camere au inaltimea peretilor de 315 cm. In cea mai spatioasa din cele 3 camere e amenajata bucataria. Singur ...

284 EUR/m2 | 211 m2

Galati, Galati

Vand 4 ha teren agricol extravilan in Oancea, jud Galati 1

Vand 4 ha teren agricol extravilan in Oancea, jud Galati

vand 4 hectare teren agricol extravilan - com.Oancea jud. Galati, Plan parcelar T 5 A 145 ; Tarla 5 , Parcela 145 166 ; = 4 ha. Intabularea si Cadastrul sunt efectuate. Pret: 35800 Eur (8950 Eur ha) - negociabil

Oancea, Galati

Garsoniera de vânzare 36000 Euro direct proprietar.Negociabil
5
3

Se vinde garsoniera la blocul vis-a-vis de Petrom,Țiglina 1,blocul deține 2 lifturi funcționale în permanență.Garsoniera se vinde mobilată și utilată separat,deține și o boxă de depozitare, aer condiționat, boiler pentru apa calda,apometru ,are centrala termică pentru încălzire a blocului,la un preț ...

1385 EUR/m2 | 26 m2

Galati, Galati

Casa de vanzare sau schimb cu apartament + diferenta
5
1

Casa de vanzare sau schimb cu apartament + diferenta

Casa de vanzare sau schimb cu apartament + diferenta. Casa se afla in comuna Independenta, judetul Galati. Suprafata teren + casa 1000 mp. Casa cu suprafata de 120 mp. Primele 3 camere sunt din casa veche (dar refacute pe interior cu rigips, parchet, etc) si celelalte camere + magazie + garaj sunt ...

725 EUR/m2 | 120 m2

Independenta, Galati

casă bătrânească de vanzare
5
35

casă bătrânească de vanzare

Vând casă bătrânească in Galați ,2 camere ,singur in curte ,bucătărie ,baie cu dus,o anexă mica ,suprafața construită și teren 104m,preț 45000euro,tel ,gaze,canalizare ,lumina,apa ,doresc seriozitate

1098 EUR/m2 | 41 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Proprietar inchiriez conac 1750  euro   !
10
4

Proprietar inchiriez conac 1750 euro !

Suprafața utilă de închiriat 150 m pătrați ,suprafața curte 700 m pătrați și suprafața piscina 56 m pătrați ,ultracentral !PRETUL CHIRIEI NU ESTE NEGOCIABIL Vilă este situata la intersecția a două străzi și are două intrări separate !Ideal pentru deschiderea de cabinet medical , grădiniță , centru ...

150 m2

Ultracentral, Galati, Galati

casa de vanzare sendreni galati 3

casa de vanzare sendreni galati

vand casa constructie noua pe teren propietate cu toate utilitatile compusa din [ 2 dormitoare decomandate living bucatarie baie dresing hol si camera tehnica suprafata.128mp. tel. .

859 EUR/m2 | 128 m2

Sendreni, Galati

Vând casa comuna Cudalbi
3
5

Vând casa comuna Cudalbi

Vând casa in comuna Cudalbi,locuibila,formata din 4 camere si alte anexe. Casa se afla situata la asfalt,in zona neinundabila,pe drumul spre Băleni.Este dotata cu apa curenta,beci,fântână in curte si foarte mulți pomi.Suprafata terenului este de 1700 mp.

174 EUR/m2 | 230 m2

Cudalbi, Galati

Casa, curte si garaj in zona Centru
10
22

Casa, curte si garaj in zona Centru

!!! Pretul afisat (100.000 euro - pret fix) este solicitat doar pentru casa. In eventualitatea optiunii achizitiei casa + garaj, pretul este de 110.000 euro -pret fix. !!! Vanzare casa in Galati, str Domneasca, 2 camere cu dependinte, sup 81 mp, curte, garaj Localitate: Galati Zona: Centru Tip proprietate: ...

1235 EUR/m2 | 81 m2

Central, Galati, Galati

Proprietar, vând casa 105 mp
5
4

Proprietar, vând casa 105 mp

Proprietar, vând casa 105 mp, formată din 3 camere, o baie și o anexa spațioasă care poate fi transformata în camera. Suprafața totală este de 275 mp, cu acces dintr-o alee privata. Sunt asigurate toate utilitățile, iar încălzirea se face cu centrala proprie. Construcția este din parțial din paianta, ...

1000 EUR/m2 | 105 m2

Galati, Galati

Apartament de închiriat
5
4

Apartament de închiriat

Apartament de închiriat în zona centrala apartament cu 2 camere, zona centrala, utilat și mobilat. Pret:1500 lei+garantie

56 m2

Mazepa 2, Galati, Galati

Lot casa intravilan Tulucesti
1
4

Lot casa intravilan Tulucesti

Lot casa 1000 mp, intravilan Tulucești, deschidere 10 ml la DN26, adâncime 100 ml, cadastrat, utilități in proximitate, situat pe partea stângă din direcția Galați, la circa 200 m de intrarea spre Garboavele. Prețul de 25 euro mp este ușor discutabil.

Tulucesti, Galati

Vind Teren arabil 1.5 Ha
1
1

Vind Teren arabil 1.5 Ha

Vind teren arabil 15 000mp, deschidere la soseaua Galati-Cuca pe o lungime de 107 ml, în formă de trapez, in extravilanul comunei Tulucesti. Se vinde doar toata suprafata. Pret 380 000 Euro.

Galati, Galati

Teren intravilan-911 mp-Schela,Galati-utilitati langa teren-19,5 euro mp
2
3

Vand teren intravilan in Comuna Schela,jud. Galati,cu suprafata de 911 mp,ideal pt constructia unei case sau investitie . Terenul este situat intr-o zona linistita,cu acces facil la drum si cu utilitatile langa proprietate. Detalii teren: -Suprafata 911 mp; -Pret 19,5 euro mp; -Tip intravilan; -Utilitati ...