Hartă Listă
Filtre active: Galati Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
O vila noua o noua etapa pentru familia ta
18
1

O vila noua o noua etapa pentru familia ta

Daca ai ajuns la aceasta pagina de prezentare, cu siguranta esti un familist in cautarea unei cuib frumos si primitor pentru cei dragi. Bucura-te, este foarte probabil ca aceasta casa sa fie exact ceea ce cauti. O casa noua, receptionata in 2023, intr-o locatie foarte buna din partea de nord a orasului, ...

2106 EUR/m2 | 123 m2

Nord, Galati, Galati

Promovat
De vânzare apartament 2 camere decomandat   zona centrală, str. Domnească
8

De vânzare apartament 2 camere decomandat zona centrală, str. Domnească

Agenția Imobiliară Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în centrul orașului, pe strada Domnească, la etajul 2 al unui bloc cu 3 etaje, reabilitat termic. Apartamentul are o suprafață totală de 63 mp, beneficiază de vedere bilaterală, iar suplimentar dispune ...

1317 EUR/m2 | 63 m2

Galati, Galati

Promovat
Exclusivitate! Proprietate in Sendreni, jud. Galati -  59.900 EUR
20
11

Exclusivitate! Proprietate in Sendreni, jud. Galati - 59.900 EUR

Va prezentam in exclusivitate o proprietate situata in intravilanul comunei Sendreni, intr-o zona extrem de linistita, ideal a pentru cei care isi doresc confort, intimitate si apropiere de natura. Este alegerea perfecta pentru retragerea la pensie sau pentru oricine cauta un stil de viata relaxat, departe ...

1102 EUR/m2 | 59 m2

Sendreni, Galati

Promovat
Ap. 2camere Tiglina 2, 50mp, centrala termica
6
11

Ap. 2camere Tiglina 2, 50mp, centrala termica

Agentia imobiliara Domus va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandate, confort 1, 50mp, situat in Tiglina 2, in zona scolii nr. 13, la etajul 4 4, hidroizolatia fiind in garantie. Zona in care se afla imobilul este ușor accesibila pentru mijloace de transport in comun, supermarketuri, ...

970 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

chirie garsoniera bloc nou
6

chirie garsoniera bloc nou

Descoperiți oportunitatea perfectă de a locui într-un apartament modern și confortabil, situat în inima orașului Galați, pe bulevardul George Coșbuc. Imobilul, construit în anul 2019, face parte dintr-un imobil dotat cu patru lifturi, oferind un mediu sigur și funcțional pentru locatari. Această garsonieră ...

37 m2

Galati, Galati

Centru medical
9
2

Centru medical

Se oferă spre vânzare un spațiu medical complet echipat, situat la parterul unui imobil reprezentativ din centrul municipiului Galați, pe Strada Domnească nr. 6, cu acces direct din domeniul public și fațadă stradală vizibilă. Date tehnice și arhitecturale Suprafață utilă: 141,94 mp Suprafață totală ...

2042 EUR/m2 | 142 m2

Galati, Galati

vand spatiu comercial
7
5

vand spatiu comercial

VAND SPATIU COMERCIAL 100MP in Micro 17, stradal, amenajat la parter de bloc, modificat dintr-un apartament cu 2 camere cu extindere. Are deschidere la Strada Oltului, situat vis a vis de Liceul Economic. PRET 75.000 EURO

750 EUR/m2 | 100 m2

Galati, Galati

Vand Spatiu comercial Piata Centrala
10
4

Vand Spatiu comercial Piata Centrala

In spatiul comercial s-au amenajat 2 apartamente a cate 3 camere fiecare, Cele 2 apartamente au cate 3 camere si 2 bai fiecare, sunt mobilate si utilate complet nou. Se vand neaparat impreuna. Total suprafata utila: 165 mp. In zona se afla scoli, licee, magazine, piata, statie pentru transport urban. ...

848 EUR/m2 | 165 m2

Galati, Galati

De închiriat apartament 2 camere, Micro 20
5

De închiriat apartament 2 camere, Micro 20

Vă prezentăm un apartament primitor și bine compartimentat, situat în cartierul Micro 20, la etajul 4 al unui imobil liniștit. Locuința dispune de 2 camere decomandate, oferind confort și intimitate, fiind ideală pentru un cuplu sau studenți. Apartamentul beneficiază de centrală termică proprie și ...

54 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere, 56mp, et. 4, în zona cina, Tecuci
7
1

Apartament 2 camere, 56mp, et. 4, în zona cina, Tecuci

Apartament 2 camere 56mp, et. 4, în zona cina, Tecuci Apartament cu preţ redus, 750 Euro mp. Din multele observaţii de o viaţă, pot zice că oamenii care ştiu să-şi facă repede calcule, adică să ia serios în considerare ofertele vieţii, ies bine. Vă incit la primele reflecţii pe lângă descrierea primară ...

768 EUR/m2 | 56 m2

Central, Tecuci, Galati

Promovat
Casă şi spaţiu multifuncţional, bar, sală de evenimente în Brătuleşti
16
1

Casă şi spaţiu multifuncţional, bar, sală de evenimente în Brătuleşti, comuna Corod Vânzare în două etape, credit, sau în cash, pentru: Casă şi spaţiu multifuncţional în sat Brătuleşti, comuna Corod Stresul este în mod general determinat de lipsă sau imposibilitatea de a găsi soluţii. Cel mai frecvent ...

497 EUR/m2 | 160 m2

Bratulesti, Galati

Vand afacere - Restaurant-Pub unic în Galati
10
5

Vand afacere - Restaurant-Pub unic în Galati

Vand afacere - Restaurant Pub unic în Estul țării(Galati)!!! Business complet operațional, meniu 100 % original creat de bucatar cu experienta in afara tarii, locație cu chirie foarte avantajoasă și venituri dovedite în contabilitate. Promovare profesionistă, notorietate foarte bună în online si nu numai, ...

445 EUR/m2 | 200 m2

Galati, Galati

Promovat
VIZIONEAZA si NEGOCIAZA-Ap. 2 Camere Decomandat-Micro 21-bloc '84-'85
16
1

VIZIONEAZA si NEGOCIAZA - Pret Nou: 49 900 Euro NEGOCIABIL (Poti propune o oferta in urma vizionarii) Apartament 2 Camere Decomandat - Micro 21 - bloc '84 - '85 - Nr. Contact: Zero Sapte Patru Cinci Sase Unu Doi Patru Zero Doi De vanzare apartament 2 camere decomandat, cu o suprafata de aprox. 47 m.p., ...

1062 EUR/m2 | 47 m2

Galati, Galati

Promovat
Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2
9
2

Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2

Pret Nou: 74 900 Euro Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2 - 78000 Euro Negociabil - Zero Sapte Patru Sase Patru Patru Sapte Opt Opt Unu De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat,cu o suprafata de aprox. 47 mp, ce este situat la etajul 2 al unui imobil construit in anii '84-'85 ...

1594 EUR/m2 | 47 m2

Galati, Galati

| Garsoniera | Micro 39 A | 800 lei luna |
5

| Garsoniera | Micro 39 A | 800 lei luna |

Situata langa Piata, bloc Trefo. Etaj 4. Mobilata si utilata cu: canapea, frigider, tv, masina de spalat, aragaz, boiler. Pret 800lei luna Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 07 arata numarul 601 830

20 m2

Galati, Galati

Promovat
Locuinţă şi hală-atelier, cu 900mp teren în Corod Galaţi
9

Locuinţă şi hală-atelier, cu 900mp teren în Corod Galaţi

Locuinţă şi hală-atelier, cu 900mp teren în Corod Galaţi În supranumita comună a antreprenorilor, localitatea Corod din Galaţi, unde sunt nici mai mult, nici mai puţin, de 178 firme înregistrate în: construcţii; domeniul agricol; comerţ; contabiltate; domeniul alimentar (fabrică de caşcaval); creşterea ...

Corod, Galati

 | Teren Intravilan 1600 mp si Hala 100 mp | Barbosi  | Cu acces la Siret |
5
1

| Teren Intravilan 1600 mp si Hala 100 mp | Barbosi | Cu acces la Siret |

| Teren Intravilan 1600 mp si Hala 100 mp | Barbosi | Deschidere 22 m Pret: 150.000 Euro Pentru mai multe detalii și vizionari contactati-ne la 0745 601 830

1,600 m2

Galati, Galati

| TEREN Arabil Intravilan | 2800 mp | Centura Galati |
3

| TEREN Arabil Intravilan | 2800 mp | Centura Galati |

Deschidere 28 mp Pret: 90.000 Euro Pentru mai mute detalii si vizionari, scrie-ne sau suna la: 0745 601 830

2,800 m2

Galati, Galati

| De Vanzare | Hotel plutitor |
1

| De Vanzare | Hotel plutitor |

Compartimentat in: 3 dormitoare 1 living 2 bucatarii 4 bai Pret: 70.000 Euro Pentru mai mute detalii si vizionari, scrie-ne sau suna la: 0745 601 830

Galati, Galati

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata |
12
2

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata | - Constructie 2010 din BCA, izolata termic, acoperita cu tabla tip Lindab, pod izolat cu vata minerala. Formata din: ^ living mobilat ^ 2 dormitoare ^ bucatarie mobilata si utilata ^ baie ^ garaj Utilitati: ^ gaz, ^ apa, ^ curent, ^ fosa ...

1136 EUR/m2 | 132 m2

Costi, Galati

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |
3

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |

Situat in apropiere de Complex Traian Teren: 216 mp Casa batraneasca din painta si anexa in suprafata totala de 71 mp. Toate Utilitatile Pret: 39.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

216 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |
5

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |

Suprafata: 31 mp Etaj: 3 din 4 Termopan PRET: 42.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1355 EUR/m2 | 31 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu, Masnita | Mobilat si Utilat |
7
2

Suprafata: 34 mp Etaj: 1 din 4 Centrala termica Termopan Aer conditionat Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1574 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |
6

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |

Situat in aparopiere de Biserica SF. Mina Suprafata: 27 mp Etaj: 2 din 4 Centrala termica Termopan Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1981 EUR/m2 | 27 m2

Galati, Galati

Salvează căutarea