Hartă Listă
Filtre active: Galati Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere Tiglina 1 mobilat si utilat CT Ac la cheie LIBER
10
11

AcasA Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Tiglina 1, la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje. Imobilul este aproape de Faleza Dunării ideal pentru cei care doresc să fie aproape de spații verzi, locuri de promenadă și zone de recreere. Apartamentul beneficiază de acces ...

1302 EUR/m2 | 48 m2

Galati, Galati

Promovat
O vila noua o noua etapa pentru familia ta
18
1

O vila noua o noua etapa pentru familia ta

Daca ai ajuns la aceasta pagina de prezentare, cu siguranta esti un familist in cautarea unei cuib frumos si primitor pentru cei dragi. Bucura-te, este foarte probabil ca aceasta casa sa fie exact ceea ce cauti. O casa noua, receptionata in 2023, intr-o locatie foarte buna din partea de nord a orasului, ...

2106 EUR/m2 | 123 m2

Nord, Galati, Galati

Promovat
Apartament 3 camere – parter – zona 2 Cocosi, Micro 20
8
13

Apartament 3 camere – parter – zona 2 Cocosi, Micro 20

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje, in zona 2 Cocosi – Micro 20, o zona linistita si accesibila multor facilitati urbane - scoli, gradinite, centre comerciale , Spitalul de urgenta, etc. Suprafata utila 55 mp la care se adauga un balcon cu iesire ...

1300 EUR/m2 | 60 m2

Micro 20, Galati, Galati

Promovat
Garsonieră de închiriat   Țiglina 1, str. Brăilei
7
2

Garsonieră de închiriat Țiglina 1, str. Brăilei

Agentia imobiliara Imperium Îți propune spre închiriere o garsonieră, situată într-una dintre cele mai căutate zone din oraș Țiglina 1, pe strada Brăilei. Locația oferă acces rapid către instituții de învățământ, magazine, bănci și mijloace de transport, fiind ideală pentru un stil de viață activ ...

25 m2

Tiglina 1, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

| Apartament cu 3 camere | Tiglina 2 |
7
1

| Apartament cu 3 camere | Tiglina 2 |

Suprafața: 66mp Hidroizolație în garanție Izolație exterioară nouă Centrală termică Termopan la exterior Etajul 4 din 4. Vedere bilaterală. Două intrări în scară, casa scării renovată. Preț: 70.000 euro Pentru mai multe detalii și vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1061 EUR/m2 | 66 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |
7

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |

Situat pe strada Traian, in aparopiere de Potcoava de Aur Suprafata: 85 mp Pret: 65.000 Se accepta variante imobiliare sau auto

765 EUR/m2 | 85 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500   |
9
8

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500 |

Situat in apropiere de Scoala nr. 10, la etajul 4. Suprafata: 56 mp. Centrala termica. Pret: 49.500 Pentru mai multe detalii și vizionari contactati-ne la 0745 601 830

884 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mobilat & Utilat | Milcov Residence |
11

Situat in zona: Shopping City Galati Suprafata: 70mp Etajul 1 din 3, bloc cu lift Mobilat si Utilat Complet Incalzire in pardoseala Aer conditionat Loc de parcare inclus, porti actionate electric Pret: 650 Euro luna

70 m2

Galati, Galati

| Exclusivitate | CASA in constructie | TEREN 250 mp | Tulucesti, Galati
3
1

Se va preda finisata, gata de utilizare Suprafata: 79 mp Compartimentare practica: Parter living cu bucătărie open-space baie Etaj: 2 dormitoare baie Toate utilitatile Centrala termica Incalzire in pardoseala Avantaj major: o poți personaliza exact cum îți dorești îți alegi finisajele și ...

1139 EUR/m2 | 79 m2

Tulucesti, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 16 | Mobilat si Utilat | 65.000 Euro |
10

Situat in apropiere de Școala nr. 10, market Carrefour, Profi Centrala termica termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Preluare Teren în arenda
1
6

Preluare Teren în arenda

Societate cu profil agricol preiau in arenda terenuri in Judetul Galati . Nivelul arendei porneste de la 1.500 kg Sau contravaloare în Bani . Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la nr.

Tecuci, Galati

Vanzare casa P+M in Sendreni( in spatele Primariei), pret 99 000 euro
20
1

Galatiul ti se pare inaccesibil ca si pret dar totusi doresti sa stai la casa? Sendreni este este optiunea cea mai buna . Detinem o proprietate formata din parter plus mansarda chiar in spatele primariei. De la locatie si pana la intrare in Galati pe DN25 la ora de varf faceti fix 10 minute, va spun ...

400 m2

Sendreni, Galati

TEREN EXTRAVILAN  VANATORI -  LA LIMITA CU INTRAVILANUL
3
1

TEREN EXTRAVILAN VANATORI - LA LIMITA CU INTRAVILANUL

Va propunem spre vanzare un teren extravilan cu o suprafata de 3915 mp; o deschidere la drum de 88 ml Terenul se alfla ca cateva sute de metri de intersectia cu drumul asflatat ce duce inspre odaia Manolache In imediata apropiere sunt case construite Pretul este de 15 euro/mp negociabil. Utilitati : ...

3,915 m2

Vanatori, Galati

Promovat
Spațiu Comercial 300 mp   Demisol   Str. Coșbuc 116-118
10

Spațiu Comercial 300 mp Demisol Str. Coșbuc 116-118

Disponibil spre închiriere spațiu comercial 300 mp Str. Coșbuc 116-118, Galați COMISION 0% Oportunitate excelentă pentru dezvoltarea afacerii tale într-o zonă accesibilă și bine conectată din Galați. Spațiul are o suprafață generoasă de 300 mp și este situat la demisol, oferind multiple posibilități ...

300 m2

Central, Galati, Galati

Vânzare apartament 2 camere, etaj 1, Tiglina I,
6
12

Vânzare apartament 2 camere, etaj 1, Tiglina I,

De vânzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în cartierul Tiglina I, Galați. Locuința este amplasată la etajul 1 al unui bloc cu 4 niveluri și are o suprafață totală de 48 mp, incluzând un balcon pe o cameră. Apartamentul este dotat cu centrală termică proprie și tâmplărie PVC cu geam termopan ...

1115 EUR/m2 | 48 m2

Galati, Galati

Teren
2
17

Teren

Teren Branistea,extravilan ,cu posibilitati de intrare in intravilan, vie pe rod,construibil,utilitati si constructie la aproximativ 50m,stradal,suprafata totala 2400,front stradal 24.Variante auto ,Mercedes clasa C ,Sprinter 8+1 /marfa.

2,400 m2

Branistea, Galati

60000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16
11
1

60000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16

60000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere semidecomandate in municipiul Galati, proaspat renovat, liber si gata de mutat, amplasat în cartierul Micro 16, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anul 1968. ...

1333 EUR/m2 | 45 m2

Tiglina+3, Galati, Galati

  73.5oo euro, NEGOCIABIL, 2 camere decomandate, Micro21
9

73.5oo euro, NEGOCIABIL, 2 camere decomandate, Micro21

73.5oo euro, NEGOCIABIL, 2 camere decomandate, Micro21 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro21, zona RONDOU, CAPAT TRAMVAI , la etajul 6 al unui bloc cu 8 etaje, construit in anii 80. Imobilul ...

1470 EUR/m2 | 50 m2

Micro 21, Galati, Galati

   60.ooo euro, apartament 3 camere, decomandat, Micro 16
9
1

60.ooo euro, apartament 3 camere, decomandat, Micro 16

60.ooo euro, apartament 3 camere, decomandat, Micro 16 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere decomandate, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 16, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 80 si are o suprafata desfasurata ...

1091 EUR/m2 | 55 m2

Micro 16, Galati, Galati

 57.900  , Apartament 2 camere, Mobilat & utilat, STRADAL, Țiglina 3   Micro 16, zona FLORA
6

57.900 , Apartament 2 camere, Mobilat & utilat, STRADAL, Țiglina 3 Micro 16, zona FLORA

57.900 , Apartament 2 camere, Mobilat & utilat, STRADAL, Țiglina 3 Micro 16, zona FLORA Agenția Imobiliară Familia vă propune spre achiziție un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în municipiul Galați, în cartierul Micro 16, zona Flora , la etajul 4 din 4 al unui imobil construit în ...

1316 EUR/m2 | 44 m2

Micro 16, Galati, Galati

   49.5oo euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 3 Micro19
7

49.5oo euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 3 Micro19

49.5oo euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 3 Micro19 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere semidecomandate, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro19 in zona capat de traseu, la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 70. Apartamentul ...

1125 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

97.000 Euro, 4 camere decomandate, etaj 8 din 11, Micro 18
10

97.000 Euro, 4 camere decomandate, etaj 8 din 11, Micro 18

97.000 Euro, 4 camere decomandate, etaj 8 din 11, Micro 18 Agentia Imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament spatios cu patru camere decomandate, situat in Galati, cartier Micro 18, la etajul 8 din 10 al unui bloc amplasat pe strada Brailei, construit in anul 1981, cu casa scarii ingrijita ...

1260 EUR/m2 | 77 m2

Micro 18, Galati, Galati

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele,
11
1

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele, Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o proprietate deosebita in com Smardan, sat Cismele, construita in anul 1997. Constructia casei are un regim de inaltime parter si o amprenta la sol de110 mp, aceasta este proiectata ...

773 EUR/m2 | 110 m2

Cismele, Galati

56.ooo Euro negociabil, 55 mp, 2 camere, etaj 4 din 5, liber, zona I.R.E.G.
11
1

56.ooo Euro negociabil, 55 mp, 2 camere, etaj 4 din 5, liber, zona I.R.E.G. Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare in exclusivitate un apartament luminos, decomandat, cu 2 camere, in municipiul Galati, amplasat în zona intersectiei de la I.R.E.G., la etajul 4 al unui bloc cu 5 etaje, ...

1018 EUR/m2 | 55 m2

Siderurgistilor, Galati, Galati

Salvează căutarea