Hartă Listă
Filtre active: Galati Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat, 64 mp, 3 Balcoane, Mobilat și Utilat   Zona Port
11

Apartament 2 Camere Decomandat, 64 mp, 3 Balcoane, Mobilat și Utilat Zona Port

Agentia Imobiliara Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Port, la etajul 4 al unui bloc cu 4 niveluri, construit în anul 1980. Locuința are o suprafață totală de aproximativ 64 mp și dispune de 3 balcoane, oferind un spațiu generos și bine compartimentat. ...

1000 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

Promovat
Oportunitate! Vila cu piscina, situata in Galati ''La cheie'' !
20

Proactiv Imobiliare va ofera in EXCLUSIVITATE posibilitatea de a achizitiona cu 0% comision o vila superba cu finisaje moderne, mobilata si utilata complet, amplasata intr-o zona foarte cautata si bine cotata a orasului Galati (in apropierea rondoului de la "General") Aceasta proprietate beneficiaza ...

1735 EUR/m2 | 219 m2

Galati, Galati

Promovat
Spațiu Comercial Premium Ultracentral   VoxCenter Galați   150 mp
4

Spațiu Comercial Premium Ultracentral VoxCenter Galați 150 mp

Disponibil spre închiriere spațiu comercial premium, 150 mp, ultracentral Str. Brăilei nr. 7-9, clădirea VoxCenter, Galați COMISION 0% Îți prezentăm un spațiu comercial modern și versatil, situat într-una dintre cele mai bune și circulate zone din Galați pe Bulevardul Brăilei, în clădirea VoxCenter, ...

150 m2

Central, Galati, Galati

Promovat
Casă nouă în complex modern – mută-te cum îți dorești! La roșu sau la cheie
14
1

Casă de vânzare – la roșu sau la cheie – Sat Vasile Alecsandri Oportunitate excelentă de achiziție într-un complex rezidențial nou, liniștit și bine organizat, format din case moderne și estetice. Proprietatea dispune de o suprafață utilă de 124 mp și un teren de 386 mp, fiind compartimentată eficient ...

468 EUR/m2 | 124 m2

Vasile Alecsandri, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |
13
5

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |

Amplasare excelenta, la cateva minute de: - mall Shopping city - parc rizer - unități de învățământ, școli și facultăți Proprietatea este împrejmuită, oferind siguranță și intimitate Suprafața casă: 87mp Formata din: 2 camere, hol spațios, baie, bucătărie, magazie cu acces în pod, garaj ...

1023 EUR/m2 | 87 m2

Galati, Galati

| Casa 123 mp | Teren 273 mp |  Str. Miron Costin, Galati |
18
3

| Casa 123 mp | Teren 273 mp | Str. Miron Costin, Galati |

Casa din cărămidă renovată complet. Formată din: living open space cu bucătăria, 3 dormitoare, baie, cameră tehnică, foișor cu grup sanitar, anexă pentru depozitare Imobilul deține și un etaj nefinalizat format din: 4 încăperi, terasă Imbunatatiri: Centrala termică, Aer condiționat, izolație ...

1098 EUR/m2 | 123 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | Mobilat si Utilat | Mazepa | 1500 lei luna |
5
2

Puncte de reper-Faleza Dunarii, Complex Ancora, Scoala nr. 28, restaurante: Blue Aqua, Corner House, Union Jack, market Profi. Suprafata: 28 mp Parter Mobilat si utilat complet. centrala termica frigider, masina de spalat, Uscator de rufe aragaz TV Pret: 1500 lei luna Pentru mai multe detalii ...

28 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | RENOVAT | Mobilat & Utilat | Micro 20 |
8

Apartament cu 1 camera in bloc mixt. Situat in Micro 20, zona Cofetariei Dana. Suprafata: 38 mp Imbunatatiri: centrala termica aer conditionat termopan Mobilat si utilat complet: frigider masina de spalat vase masina de spalat rufe TV Etaj 11 din 11

38 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |
6

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |

Situat in aparopiere de Biserica SF. Mina Suprafata: 27 mp Etaj: 2 din 4 Centrala termica Termopan Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1981 EUR/m2 | 27 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu, Masnita | Mobilat si Utilat |
7
2

Suprafata: 34 mp Etaj: 1 din 4 Centrala termica Termopan Aer conditionat Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1574 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

| Vila D+P+1, 320 mp | Teren: 1120 mp | Bld. George Cosbuc |
14
1

Punct de reper: Mall Shoping City Suprafata desfasurata: 320mp Parter format din: living spatios cu acces catre terasa bucatarie 2 camere baie Etaj format din: un dormitor cu baie proprie si dressing dormitor matrimonial dormitor baie un open-space din care se face accesul intr-un dressing Demisol format ...

1156 EUR/m2 | 320 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |
5

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |

Suprafata: 31 mp Etaj: 3 din 4 Termopan PRET: 42.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1355 EUR/m2 | 31 m2

Galati, Galati

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |
3

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |

Situat in apropiere de Complex Traian Teren: 216 mp Casa batraneasca din painta si anexa in suprafata totala de 71 mp. Toate Utilitatile Pret: 39.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

216 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat | Mazepa |
10

| Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat | Mazepa |

Situat intre Trei Star si fostul complex Ancora Etaj 10 Centrala termica Aer conditionat Pentru mai multe detalii si vizionare, contactati-ne la: 0745 601 830

56 m2

Galati, Galati

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata |
12
2

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata | - Constructie 2010 din BCA, izolata termic, acoperita cu tabla tip Lindab, pod izolat cu vata minerala. Formata din: ^ living mobilat ^ 2 dormitoare ^ bucatarie mobilata si utilata ^ baie ^ garaj Utilitati: ^ gaz, ^ apa, ^ curent, ^ fosa ...

1136 EUR/m2 | 132 m2

Costi, Galati

| Apartament cu 4 camere | CENTRU, Fata pe Valuri | 77.000 Euro |
10

Suprafata: 77 mp Izolatie exterioara centrala termica 2 x aer conditionat termopan + rulouri exterioare Bucatarie mobilata Dormitor mobilat Etaj 4 Pret: 77.000

1000 EUR/m2 | 77 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mazepa 2 | Mobiliat si Utilat Complet |
8
2

Situat pe Strada Armata Poporului, langa Cofetaria Royal. Imbunatatiri: Centrala termica Aer conditionat Izolatie exterioara Etajul 8 din 8 Pret: 63.000 Euro Vedere la Dunare Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

1370 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

APARTAMENT 3 CAMERE BLOC FLAMINGO
8

APARTAMENT 3 CAMERE BLOC FLAMINGO

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 3 camere la parterul blocului Flamingo Situat pe strada Movilei nr 90, in apropriere de bd. George Cosbuc. Se inchiriaza nemobilat; precedentul chirias a fost o persoana juridica, si l-a folosit ca sediu de firma. In apropiere aveti: - Shoping city mall - ...

80 m2

Galati, Galati

APARTAMENT 4 CAMERE MICRO 39
13

APARTAMENT 4 CAMERE MICRO 39

Va propunem spre vanzare , un apartament cu 4 camere situat in micro 39, pe strada Henri Coanda, bl.J5 , et. 4 din 4 Compartimentare se vede din schita atasata: - 3 dormitoare - living - bucatarie - 2 bai - hol - balcoane - debara Apartamentul se vinde partial mobilat ; are centrala proprie, apa trasa ...

1035 EUR/m2 | 86 m2

Micro 39, Galati, Galati

CASA P+M  - TEREN 1000 MP
17

CASA P+M - TEREN 1000 MP

Capital imobiliare va propune spre vanzare o casa cu o amprenta la sol de 117 mp, P+M , situata pe strada Viorica in satul Vasile Alecsandrii , jud. Galati Suprafata desfasurata 234 mp; suprafata teren ( proprietate ) 1004 mp Casa a fost inceputa in anul 2009 . Detalii constructive: - placa intre etaje - ...

380 EUR/m2 | 210 m2

Vasile Alecsandri, Galati

48.500 euro, NEGOCIABIL!!!  1.157 mp, teren intravilan, Bariera Traian
3

48.500 euro, NEGOCIABIL!!! 1.157 mp, teren intravilan, Bariera Traian

48.500 euro, NEGOCIABIL, 1.157 mp, teren intravilan, Bariera Traian Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare in exclusivitate, COMISION ZERO pentru cumparator, un teren intravilan in municipiul Galati, amplasat în Bariera Traian pe strada Aleea Jderului cu o deschidere stradala de 14.58. ...