Promovat
De vânzare apartament 2 camere decomandat   zona centrală, str. Domnească
8

De vânzare apartament 2 camere decomandat zona centrală, str. Domnească

Agenția Imobiliară Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în centrul orașului, pe strada Domnească, la etajul 2 al unui bloc cu 3 etaje, reabilitat termic. Apartamentul are o suprafață totală de 63 mp, beneficiază de vedere bilaterală, iar suplimentar dispune ...

1317 EUR/m2 | 63 m2

Galati, Galati

Promovat
Vilă cu 8 camere şi 700 mp în com. Matca, jud. Galaţi
20
1

Vilă cu 8 camere şi 700 mp în com. Matca, jud. Galaţi

Vilă cu 8 camere şi 700 mp în com. Matca, jud. Galaţi Agenţia EXTREM Tecuci se distinge prin seriozitate, calitatea şi completitudinea serviciilor imobiliare şi prin încadrarea în portofoliului sau a unor proprietăţi care se demonstrează excepţii în ceea ce priveşte construcţia, arhitectură sau designul ...

1867 EUR/m2 | 83 m2

Matca, Galati

Promovat
Spatiu comercial/Atelier creatie, 50 mp utili, zona Port - Faleza
8
2

MAG INVEST va propune in exclusivitate spre vanzare un spatiu comercial inregistrat ca atelier de creatie, cu o suprafata utila de 40.11 mp, dispus pe parter si etaj. Proprietatea este racordata la apa curenta, energie electrica trifazata si canalizare. Situatie juridica clara – proprietate, cu teren ...

922 EUR/m2 | 40 m2

Port, Galati, Galati

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Loc de veci
2

Loc de veci

Cedez concesiune ,Loc de veci-Eternitatea

Galati, Galati

45.000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, Siderurgistilor
11

45.000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, Siderurgistilor

45.000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, Siderurgistilor Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un spatiu comercial in municipiul Galati, amplasat în cartierul Siderurgistilor. Acesta are 44 mp. amprenta la sol si este compus din doua camere dispuse pe parter si etaj, 2 grupuri sanitere, ...

1023 EUR/m2 | 44 m2

siderurgistilor, Galati, Galati

Teren intravilan de vânzare!
1

Teren intravilan de vânzare!

Vând teren intravilan 30 ari in sat Blânzi, comuna Corod, județul. Galați, terenul este situat la strada principala care duce spre sat Carapcesti in apropiere de iaz si are ieșire la parau. Este potrivit pentru construcție casa, fiind situat într-un cartier de tineret.

3,000 m2

Corod, Galati

Vând două apartamente legate în Tecuci cu spațiu comercial
10

Vând două apartamente legate în Tecuci cu spațiu comercial

Zona: lângă Gara de Nord și Kaufland. Se poate cumpăra și un singur apartament cu spațiul comercial aferent (90000 euro) sau închiria cu 500 euro spațiul comercial sau 400 euro un apartament. Mai multe detalii la telefon.

150 m2

Tecuci, Galati

Promovat
Spaţiu multifuncţional 202mp şi casă de locuit la Drăgăneşti
11
1

Spaţiu multifuncţional 202mp şi casă de locuit la Drăgăneşti Afacere şi casă într-un loc, este visul oricărei familii şi reuşita deplină în ceea ce înseamnă împletirea vieţii cu activitatea de zi cu zi. Despre ce este vorba? Un spaţiu extins, în comuna Drăgănești,  pe două nivele care însumează 202 ...

470 EUR/m2 | 202 m2

Draganesti, Galati

Camera de cămin  de vanzare
4
9

Camera de cămin de vanzare

Camera de cămin de vanzare in judetul Galati la G5 mai multe detalii la nr

667 EUR/m2 | 12 m2

Galati, Galati

Promovat
Casă şi spaţiu multifuncţional, bar, sală de evenimente în Brătuleşti
16
1

Casă şi spaţiu multifuncţional, bar, sală de evenimente în Brătuleşti, comuna Corod Vânzare în două etape, credit, sau în cash, pentru: Casă şi spaţiu multifuncţional în sat Brătuleşti, comuna Corod Stresul este în mod general determinat de lipsă sau imposibilitatea de a găsi soluţii. Cel mai frecvent ...

497 EUR/m2 | 160 m2

Bratulesti, Galati

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat, 64 mp, 3 Balcoane, Mobilat și Utilat   Zona Port
11

Apartament 2 Camere Decomandat, 64 mp, 3 Balcoane, Mobilat și Utilat Zona Port

Agentia Imobiliara Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Port, la etajul 4 al unui bloc cu 4 niveluri, construit în anul 1980. Locuința are o suprafață totală de aproximativ 64 mp și dispune de 3 balcoane, oferind un spațiu generos și bine compartimentat. ...

1000 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

Vand teren
4
1

Vand teren

Vand teren intravilan comuna Schela 1024mp Toate utilitățile în fata portii

1,024 m2

Schela, Galati

2 camere decomandate Tiglina 2
8

2 camere decomandate Tiglina 2

Persoană fizică vând apartament 2 camere decomandate, Tiglina 2, str.Constructorilor, suprafața utilă de 48,5 mp,centrală termică,geamuri termopan, aer conditionat, balcon, etaj 6 din 9, orientare vest. Preț 75.000 EUR. Blocul este în proces de reabilitare termică prin fonduri europene, cu termen ...

1531 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Vanzare 1 camera etaj 1, zona Port
5
7

Vanzare 1 camera etaj 1, zona Port

Descriere Imobiliare Dab Expert va ofera spre vanzare o camera, cu o suprafata totala de 20 mp, renovata total, instalatii electrice si sanitare noi, intrerupatoare si prize noi, lampi moderne de consum mic cu LED, coltar mobexpert nou, sifonier cu usi culisante, masa si scaune . Acesta ofera ambianta ...

1725 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

vand casa Sivita cu teren 1050 mp
3
3

vand casa Sivita cu teren 1050 mp

teren 1050 mp casa cu 2 nivele, amprenta 140 mp gaze la poarta, fantana, wc și interior și exterior, fosă , electricitate

1,050 m2

Sivita, Galati

Spatii de inchiriat 3

Spatii de inchiriat

Societate comerciala ofera spre inchiriere spatiu 1000 mp.

400 m2

Galati, Galati

concesiune loc veci 1

concesiune loc veci

Cedez concesiune loc veci,4.5mp,cimitirul Eternitatea,langa monumentul Eroilor, tel.

Galati, Galati

Teren de vanzare intravilan
1
2

Teren de vanzare intravilan

Teren de vânzare intravilan, la intrare in Smârdan, la 6 km de oraș, cu utilități in fata terenului. Terenul are suprafața de 3000m2, deschidere de 13m și se vinde tot lotul, nu se lotizeaza.

Smardan, Galati

Casa de vânzare cartier Filesti
10
4

Casa de vânzare cartier Filesti

Casa parte dintr-un duplex cu intrare si curte separata in Filesti. Formata din centura beton armat, structura lemn cu grinzi metalice intre etaje si izolatie cu poliester si vata minerala avand certificat energetic B.Parter: living, bucatarie openspace, dormitor, baie si magazie cu camera tehnică, centrală ...

676 EUR/m2 | 250 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Apartament 2 camere
8
7

Apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, semidecomandat, etaj 4 4, in spate la tribunal, Tiglina 1

977 EUR/m2 | 44 m2

Tiglina%2b1, Galati, Galati

Loc de veci cimitir Eternitatea
2
3

Loc de veci cimitir Eternitatea

Loc de veci, 5 mp situat in cimitir Eternitatea. Prima alee pe dreapta cum se intra in cimitir, la aproximativ 100 m pe partea dreapta este un canal cu apa. De la canal uitandu-te spre strada Cosbuc se vede crucea mormantului. Numarand de la gardul cimitirului 10 randuri de morminte inspre canal ...

Galati, Galati

Vand apartament 2 camere
6
48

Vand apartament 2 camere

Va propun spre vanzare 2 camere tiglina 2 etaj1 4 curat , centrala termica, , parcare Pretul este 59000 euro usor neg Tel Zero sapte cinci cinci unu cinci cinci sapte cinci unu

1073 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Vand 3 camere  etaj 2 simplu 63000  euro
10
29

Vand 3 camere etaj 2 simplu 63000 euro

va propun spre vanzare 3 camere semidecomandate in zona micro 19 Prețul este de 63000 euro Nicoleta Zero sapte cinci cinci unu cinci cinci sapte cinci unu

940 EUR/m2 | 67 m2

Galati, Galati

Salvează căutarea