Promovat
Constructie noua proiect modern finisata complet Sat Costi utilitati
10
3

Proiect modern constructie cu simt de raspundere situata in Sat Costi cu utilitati racordate AcasA imobiliare vine in intampinarea potentialilor cumparatori ce isi doresc o constructie noua, realizata cu simt de raspundere, cu o proprietate situata in imediata apropiere a orasului mai precis in Sat ...

1416 EUR/m2 | 120 m2

Costi, Galati

Promovat
Lot de casa 1700 mp Sat Costi  intravilan
5
7

Lot de casa 1700 mp Sat Costi intravilan

AcasA Imobiliare va propune spre vanzare un lot de casa localizate in Sat Costi . Terenul este in categoria intravilan, are o suprafata totala de 2150mp cu alee de acces inclusa, suprafata utila fiind de 1700mp si o deschidere de 70 ml. Toate utilitatile sunt la limita propietatii. Terenul este ideal ...

Vanatori, Galati

Promovat
Exclusivitate - Vila P+2E - 15 camere, garaj - Mazepa 2, str. Al. Cernat
19

Vă prezentăm o proprietate de excepție situată pe strada Alexandru Cernat, într-o locație excelentă, în apropiere de prestigioasa clinică Hiperdia. Această vilă spațioasă și elegantă oferă confort și versatilitate pentru locuință sau activități comerciale. Detalii proprietate: Suprafață desfășurată: ...

1,000 m2

Mazepa 2, Galati, Galati

Promovat
Casă de vânzare, zona Parc Rizer, Galați
14
15

Casă de vânzare, zona Parc Rizer, Galați

Reprezentare exclusivă prin agenția imobiliară DACOMARI! Cod ofertă 1106O: Agenția imobiliară DACOMARI vă propune spre vânzare o casă situată în Galați, zona Parc Rizer, amplasată pe un teren cu suprafața de 294 mp și un front stradal de 5 metri. Locuința este construită pe un singur nivel (regim de ...

472 EUR/m2 | 167 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 57.900  , Apartament 2 camere, Mobilat & utilat, STRADAL, Țiglina 3   Micro 16, zona FLORA
6

57.900 , Apartament 2 camere, Mobilat & utilat, STRADAL, Țiglina 3 Micro 16, zona FLORA

57.900 , Apartament 2 camere, Mobilat & utilat, STRADAL, Țiglina 3 Micro 16, zona FLORA Agenția Imobiliară Familia vă propune spre achiziție un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în municipiul Galați, în cartierul Micro 16, zona Flora , la etajul 4 din 4 al unui imobil construit în ...

1316 EUR/m2 | 44 m2

Micro 16, Galati, Galati

   49.5oo euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 3 Micro19
7

49.5oo euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 3 Micro19

49.5oo euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 3 Micro19 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere semidecomandate, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro19 in zona capat de traseu, la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 70. Apartamentul ...

1125 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

97.000 Euro, 4 camere decomandate, etaj 8 din 11, Micro 18
10

97.000 Euro, 4 camere decomandate, etaj 8 din 11, Micro 18

97.000 Euro, 4 camere decomandate, etaj 8 din 11, Micro 18 Agentia Imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament spatios cu patru camere decomandate, situat in Galati, cartier Micro 18, la etajul 8 din 10 al unui bloc amplasat pe strada Brailei, construit in anul 1981, cu casa scarii ingrijita ...

1260 EUR/m2 | 77 m2

Micro 18, Galati, Galati

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele,
11

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele, Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o proprietate deosebita in com Smardan, sat Cismele, construita in anul 1997. Constructia casei are un regim de inaltime parter si o amprenta la sol de110 mp, aceasta este proiectata ...

773 EUR/m2 | 110 m2

Cismele, Galati

Vând casă în comuna Cudalbi
10
1

Vând casă în comuna Cudalbi

Casă de vânzare în comuna Cudalbi, situată într-o zonă liniștită pe strada Daliei numărul 5, ferită de inundații. Proprietatea dispune de un teren generos de 1200 mp, ideal pentru grădină, livadă sau alte amenajări. Acoperișul a fost schimbat recent, fiind realizat cu tablă Lindab. Casa este alcătuită ...

440 EUR/m2 | 100 m2

Cudalbi, Galati

De vanzare doua garaje 6

De vanzare doua garaje

VÂND 2 GARAJE ÎN ZONA INDUSTRIALA La opt metri de bloc exista garajul compus din subsol si garajul propriu zis plus podul inalt de 1.60m .pret neg.20 EURO, BUCATA RELATII la telefon . GARAJELE SUNT AMPLASATE IN SPATELE BLOCURILOR H1 SI H2

Tecuci, Galati

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18
9

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere decomandate si 2 grupuri sanitare, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro18 vis-avis de zona Spitalul Judetean, la etajul 7 al unui bloc cu 10 etaje, ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU
8
1

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 14, la parterul al unui bloc cu 4 etaje, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială cu trafic pietonal și ...

1265 EUR/m2 | 83 m2

Galati, Galati

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1
10

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Tiglina1, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 60, compus din doua camere, bucatarie, hol, o baie dotata ...

1091 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

11
1

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele, Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o proprietate deosebita in com Smardan, sat Cismele construita in anul 1997. Constructia casei are un regim de inaltime parter si o amprenta la sol de110 mp, aceasta este proiectata pe ...

773 EUR/m2 | 110 m2

Cismele, Galati

Promovat
Regim hotelier Tiglina 1
5
7

Regim hotelier Tiglina 1

Închiriez în regim hotelier garsonieră în tiglina 1 str Brăilei, et 2, la o distanță foarte mică de faleza dunari ,restaurante , bănci , terase , pub-uri , etc .. Pozele sunt 100% reale Dispune de- prosoape ,lenjerii spălate, curate, dezinfectate și înlocuite după plecarea fiecărui client iar pentru ...

25 m2

Țiglina 3, Galati, Galati

Vânzare apartament 2 camere. 8

Vânzare apartament 2 camere.

Vând apartament 2 camere, decomandate, 70mp, într-o casă cu etaj, în str. Domnească, lângă Terasa Tineretului, vis a vis de Gradina Publica și blocul Ialomița,, cu balcon spre strada Domnească, acees utilități, CT, termopane, uși metalice, branșament separat apă rece, parchet stejar!

857 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Imobiare, vânzări 4

Imobiare, vânzări

Vând apartament două camerele, decomandate, 70mp., situat în Galați, str. Domnească, într-o casă cu etaj, acces la utilități, centrala termica, parchet, branșament separat apă rece, termopane, uși metalice, balcon stradal. Preț 60 000 euro, ușor negociabil. Telefon .

857 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere 52 m

Apartament 2 camere 52 m

vând apartament cu doua camere la et. 2 cu 52 m. decomandat in zonă în spate la scoala 11. preț 55 mii euro..

52 m2

Tecuci, Galati

Vanzare casa 3 camere   din caramida si dependinte inclusiv  teren intravilan in oras Tecuci
1
2

Vanzare casa 3 camere din caramida si dependinte inclusiv teren intravilan in oras Tecuci

Vand casa din caramida cu 3 camere si dependinte: baie, bucatarie, hambar, casa anexa din chirpici situata in Tecuci, str. Elena Doamna . Incalzire cu gaz, centrala proprie Teren cca 700 m2 Tel de contact:

Tecuci, Galati

Vand Gars.21mp, 20 mii euro
3
3

Vand Gars.21mp, 20 mii euro

Persoana fizica , vand garsoniera(camera camin) Galati, micro 40,et 4, langa Kaufland(nu in spate) , aproape de mall, scoala, gradinita, piata, depozit si toate statiile de transport.,are apa trasa separat, boiler Camera are 21 mp si este pregatita de renovare. Pret 20 mii euro FIX. Informatii la nr ...

952 EUR/m2 | 21 m2

Galati, Galati

Casă de vânzare Sivita
5
1

Casă de vânzare Sivita

Casa este compusă din 2 dormitoare , living , bucătărie , baie , dressing , amprentă de 100 mp , se vinde ori la roșu ori la gata cum vrea clientul +toate utilitățile , gaz , curent electric , apă etc la 20 km de Galați

600 EUR/m2 | 100 m2

Sivita, Galati

Vând Teren Zona Vinatori Județul Galati
3
4

Vând Teren Zona Vinatori Județul Galati

Vând teren intravilan, ideal construcție casă, cu suprafața de 1500 mp în Comuna Vinatori, Județul Galați, strada Noua nr 11. Detine toate utilitățile: apă potabilă,gaze,canalizare. 40 euro m Cine e interesat ma poate contacta.