Promovat
Apartament 3 camere dec, zona IREG,et 1
20
1

Apartament 3 camere dec, zona IREG,et 1

Vă propunem spre vânzare un apartament decomandat, cu 3 camere, situat la etajul 1 din 4, într-un bloc solid construit în 1983. ✨ Avantaje cheie: Suprafață utilă: 68 mp 2 băi (baie principală + baie de serviciu) 2 balcoane închise Acces din balcon către o terasă betonată de aproximativ 60 mp, perfectă ...

1429 EUR/m2 | 63 m2

Galati, Galati

Promovat
Casa + teren 1200 mp Cudalbi, jud. Galati
1

Casa + teren 1200 mp Cudalbi, jud. Galati

Vand casa in comuna Cudalbi, zona linistita, neinundabila. Teren 1200 mp, curte mare cu spatiu in spatele casei, potrivit pentru gradina sau cresterea animalelor. Casa are 3 camere + dependinte. Utilitati: apa din reteaua localitatii (canal in curte) curent electric Canalizare pe strada. Strada in ...

583 EUR/m2 | 60 m2

Cudalbi, Galati

Promovat
Ap. 1 camera zona Doja, etaj 3, renovat
9
6

Ap. 1 camera zona Doja, etaj 3, renovat

Agentia imobiliara Domus va ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat in zona Doja, la etajul 3 4 al unui bloc construit in anul 1984. Imobilul se află într-o zonă excelentă, cu acces facil la mijloace de transport în comun, supermarketuri, grădinițe, școli, bănci și farmacii. Apartamentul ...

1731 EUR/m2 | 26 m2

Galati, Galati

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriez spatiu comercial
5

Inchiriez spatiu comercial

Inchiriez spatiu comercial,salon sau birouri.Suprafata 64mp , pret 10 euro mp.

64 m2

Galati, Galati

concesiune loc veci 1

concesiune loc veci

Cedez concesiune loc veci,4.5mp,cimitirul Eternitatea,langa monumentul Eroilor, tel.

Galati, Galati

Teren de vanzare intravilan
1
2

Teren de vanzare intravilan

Teren de vânzare intravilan, la intrare in Smârdan, la 6 km de oraș, cu utilități in fata terenului. Terenul are suprafața de 3000m2, deschidere de 13m și se vinde tot lotul, nu se lotizeaza.

Smardan, Galati

Casa de vânzare cartier Filesti
10
4

Casa de vânzare cartier Filesti

Casa parte dintr-un duplex cu intrare si curte separata in Filesti. Formata din centura beton armat, structura lemn cu grinzi metalice intre etaje si izolatie cu poliester si vata minerala avand certificat energetic B.Parter: living, bucatarie openspace, dormitor, baie si magazie cu camera tehnică, centrală ...

676 EUR/m2 | 250 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Apartament 2 camere
8
7

Apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, semidecomandat, etaj 4 4, in spate la tribunal, Tiglina 1

977 EUR/m2 | 44 m2

Tiglina%2b1, Galati, Galati

Loc de veci cimitir Eternitatea
2
3

Loc de veci cimitir Eternitatea

Loc de veci, 5 mp situat in cimitir Eternitatea. Prima alee pe dreapta cum se intra in cimitir, la aproximativ 100 m pe partea dreapta este un canal cu apa. De la canal uitandu-te spre strada Cosbuc se vede crucea mormantului. Numarand de la gardul cimitirului 10 randuri de morminte inspre canal ...

Galati, Galati

Vand apartament 2 camere
6
48

Vand apartament 2 camere

Va propun spre vanzare 2 camere tiglina 2 etaj1 4 curat , centrala termica, , parcare Pretul este 59000 euro usor neg Tel Zero sapte cinci cinci unu cinci cinci sapte cinci unu

1073 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Vand 3 camere  etaj 2 simplu 63000  euro
10
29

Vand 3 camere etaj 2 simplu 63000 euro

va propun spre vanzare 3 camere semidecomandate in zona micro 19 Prețul este de 63000 euro Nicoleta Zero sapte cinci cinci unu cinci cinci sapte cinci unu

940 EUR/m2 | 67 m2

Galati, Galati

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat
10
201

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat

Alex si Nyky Imobiliare va propune pentru inchiriere un apartament situat in Galati,zona centrală Apartamentul are termopan,centrala si se va inchiria mobilat si utilat complet. Pozitionarea blocului va permite acces rapid la statii bus,scoala, piata,spital, supermarket, farmacii si alte puncte de interes. Pret ...

50 m2

Galati, Galati

Închiriez apartament   mobilat
10
118

Închiriez apartament mobilat

Va propun spre inchiriere o imonil mobilat si utilat in micro 17 Pret 2000 lei luna Este situat in zona linistita, stradal, in apropiere de piata, scoala, liceu si este dotat cu centrala termica, bransament individual de apa, izolatie termica. Rel la tel Zero sapte cinci cinci unu cinci cinci sapte ...

60 m2

Galati, Galati

Vand 2 camere micro 21 44900 euro neg
1
37

Vand 2 camere micro 21 44900 euro neg

VA PROPUN SPRE VANZARE 2 CAMERE SITUATE IN Micro 21 APROAPE DE PIATA, SCOLI, GRADINITE MARKETURI .PRETUL ESTE DE 44900 EURO NEG REL LA TEL

847 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

Vilă P+M, zonă rezidentială, mobilată și utilată
10
5

Vilă P+M, zonă rezidentială, mobilată și utilată

Construcția P+M este amplasată într-o zonă rezidențială, situată între Grădina Publică și Parcul Rizer. Este dispusă pe direcția N-S, cu laturile mari situate la E și V. Casa este construită pe un teren proprietate în suprafață de 500 mp, cu o suprafață construită la sol de 104 mp plus încă 16 mp de ...

1591 EUR/m2 | 220 m2

Central, Galati, Galati

Vand teren intravilan de 5000 mp situat in cartierul Filești, Galați.
1
1

Teren intravilan cu deschidere la doua strazi de circa 23 m. Pretabil pentru constructii de orice fel sau parcelare loturi de case.

Galati, Galati

Închiriez apartament cu două camere
5

Închiriez apartament cu două camere

Închiriez un apartament cu două camere, suprafață 88 mp,într-un bloc construit în 2012,aflat pe strada Aleea Meteo, nr 4, din municipiul Galați, lângă Terra Clinic (Bariera Traian).Apartamentul este mobilat și utilat complet,balconul este închis,are aere condiționate și centrală termică pe gaz.In prețul ...

88 m2

Galati, Galati

Magazin profil termopan
1

Magazin profil termopan

Chioșc termopan profil plus geamuri,izolat cu panouri sandvich din spuma poliuretanică,sufratata totala 6mp preț senzațional doar 5500lei ușor negociabil asigur transport în caz de nevoie contra cost ,magazin nou asemenea suprafață ajunge 22000. Lei are și rafturi interioare plus copertină retractabilă ...