3 Camere-Central Park -Etaj 3- 2 x Bai -Bloc 2022- 2 x Boxe + Parcare

159 900 EUR negociabil 1904 EUR/m2
Valabil din 5/7/2026 8:27:40 PM
Repostat automat
Specificații
Clasa energetica
A
Suprafata utila
84 m2
Numar camere
3 camere
Numar bai
2
Etaj
Compartimentare
decomandat
Confort
1
Anul constructiei
2022
Incalzire
centrala proprie
Numar niveluri
6
Locuri parcare
1
Structura de rezistenta
beton
Numar bucatarii
1
Destinatie
Rezidential
Amenajare strazi
Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Utilitati generale
Apa, Canalizare, Curent, Gaz
Sistem incalzire
Centrala proprie, Incalzire prin pardoseala
Electrocasnice
Aragaz, Cuptor cu microunde, Frigider, Hota, Masina de spalat rufe, Masina de spalat vase, TV
Diverse
Senzor de fum, Telecomanda poarta acces auto
Dotari imobil
Curte, Interfon, Lift
Servicii imobil
Paza, Supraveghere video
Descriere
Apartament 3 Camere - Central Park - Etaj 3 - 2 x Bai - Mobilat + Utilat - Bloc 2022 - 2 x Boxe Depozitare - Acces Privat cu Bariera - Loc Parcare - Zero Sapte Patru Cinci Sase Unu Doi Patru Zero Doi

De vanzare apartament 3 camere cu o suprafata construita de aprox 84 m.p. si o suprafata utila de aprox. 68 m.p., ce este situat la etajul 3 (bloc cu lift) al unui imobil construit in anul 2022 din Complexul Central Park (Complex Supravegheat Video cu acces Privat si adapost ALA)