Imobiliare Galati

Hartă Listă
Filtre active: Galati Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De vanzare – Apartament 3 camere -Complex Vega, Strada Tecuci
14
4

Va propunem spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, situat in Complexul Vega, una dintre cele mai apreciate zone rezidentiale din Galati. Proprietatea se afla la etajul 1 din 8 al unui imobil solid, construit in 2009, dotat cu lift si acces securizat. Apartamentul are o suprafata generoasa de ...

1390 EUR/m2 | 100 m2

Galati, Galati

Promovat
Garsonieră de închiriat   Țiglina 1, str. Brăilei
7
2

Garsonieră de închiriat Țiglina 1, str. Brăilei

Agentia imobiliara Imperium Îți propune spre închiriere o garsonieră, situată într-una dintre cele mai căutate zone din oraș Țiglina 1, pe strada Brăilei. Locația oferă acces rapid către instituții de învățământ, magazine, bănci și mijloace de transport, fiind ideală pentru un stil de viață activ ...

25 m2

Tiglina 1, Galati, Galati

Promovat
Oportunitate! Vila cu piscina, situata in Galati ''La cheie'' !
20

Proactiv Imobiliare va ofera in EXCLUSIVITATE posibilitatea de a achizitiona cu 0% comision o vila superba cu finisaje moderne, mobilata si utilata complet, amplasata intr-o zona foarte cautata si bine cotata a orasului Galati (in apropierea rondoului de la "General") Aceasta proprietate beneficiaza ...

1735 EUR/m2 | 219 m2

Galati, Galati

Promovat
Casă cu 6 camere și 600 mp teren în comuna Ivești
10

Casă cu 6 camere și 600 mp teren în comuna Ivești

Casă cu 6 camere și 600 mp teren în comuna Ivești, județul Galați O oportunitate excelentă într-o zonă în plină dezvoltare Vă prezentăm spre vânzare o proprietate situată în satul Ivești, județul Galați, pe strada Pădurii o zonă aflată în continuă expansiune imobiliară, unde se conturează un cartier ...

430 EUR/m2 | 128 m2

Ivesti, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă moderna 4 camere Arcașilor, construcție 2023, comision 0%
10
2

EXCLUSIVITATE | COMISION 0% În zona Arcașilor, una dintre cele mai apreciate și exclusiviste zone rezidențiale din nordul Galațiului, această proprietate se remarcă prin spațiu generos, design modern și o atmosferă care îți oferă confort din primul moment. Situată într-un cartier cu construcții noi și ...

2187 EUR/m2 | 107 m2

Galati, Galati

Proprietar dau in arenda teren agricol Umbraresti, Galati 1

Proprietar dau in arenda teren agricol Umbraresti, Galati

Proprietar dau in arenda 6.5 ha teren agricol extravilan in Umbraresti, Galati. 1500 lei ha an, negociabil.

65,000 m2

Umbraresti, Galati

vand teren intravilan 20

vand teren intravilan

teren intravilan 1665m situat intre vile construite toate utilitățile unic proprietar sendreni strada unirii nr 16

Sendreni, Galati

Vand apartament 4 camere Tecuci
5
1

Vand apartament 4 camere Tecuci

Detalii apartament: apartament cu 4 camere situat central în municipiul Tecuci, strada Gheorghe Petrașcu nr 40.( intersecția strada Gheorghe Petrașcu cu strada Ecaterina Teodoroiu). Apartamentul este la etajul1 4. Blocul este construit în anul 1979. Suprafața utilă este de 82,9 mp+ 3 balcoane cu ...

805 EUR/m2 | 99 m2

Tecuci, Galati

Teren intravilan Drăgănești, jud. Galati
2

Teren intravilan Drăgănești, jud. Galati

Drăgănești judetul Galați. Suprafața 1700 mp cu 14.66 m deschidere la drum. *Impresmuit *Curent la strada *put forat *drum asfaltat

1,700 m2

Draganesti, Galati

vand casa

vand casa

vând casă în comuna Barcea .

68 EUR/m2 | 1,100 m2

Barcea, Galati

Vand teren Intravilan Tecuci Criviteni 4

Vand teren Intravilan Tecuci Criviteni

2600 mp negociabil, deschidere 22 mp, intravilan, intabulat Localizare: strada Vultureni nr.11

Tecuci, Galati

Vilă la cheie

Vilă la cheie

Vilă la cheie compusă din 4 dormitoare livinguri bucătărie 2 băi și cu o suprafață de teren de 350 m2

1429 EUR/m2 | 140 m2

Costi, Galati

Vand apartament 2 camere decomandate
1
22

Vand apartament 2 camere decomandate

Agentia imobiliara Alex si Nyky va propune spre vanzare un apartament compus din 2 camere decomandate cu balcon; Imobilul este dotat cu gresie si faianta, parchet insa finusajele nu sunt actualizate. Pentru un confort este necesar o renovare a imobilului. Pretul este de 43000 euro

860 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Casa sendreni mobilata
9
19

Casa sendreni mobilata

Alex si Nyky Imobiliare va propune pentru inchiriere un imbobil situat la sendreni cu 4 camere mobilat, 2 bai , o bucatarie , 2 terase, dotat cu centrala pe lemne , boiler pentru apa . Pozitionarea imobilului va permite acces rapid la soseaua principala, scoala, supermarket, farmacii si alte puncte ...

160 m2

Sendreni, Galati

285.000 Euro- Vila 5 dormitoare, complet mobilata si utilata in Sat Costi-zona Floricultura
20

285.000 Euro- Vila 5 dormitoare, 3 grupuri sanitare, complet mobilata si utilata in Sat Costi, zona Floricultura Agentia imobiliara Familia va propune in exclusivitate spre cumparare o proprietate deosebita, complet mobilata si utilata in Sat Costi, zona Floricultura, construita in 2022 si amenajata ...

1188 EUR/m2 | 240 m2

Vanatori, Galati

   85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18
9
1

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere decomandate si 2 grupuri sanitare, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro18 vis-avis de zona Spitalul Judetean, la etajul 7 al unui bloc cu 10 etaje, ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Micro 18, Galati, Galati

   53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA
10

53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA

53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament confortabil cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în Zona Centrala in apropierea faculatii de Mecanica, intr-o casa la curte, cu access facil si vecini linistiti. ...

1138 EUR/m2 | 47 m2

Central, Galati, Galati

   105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU
8

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 14, la parterul al unui bloc cu 4 etaje, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială cu trafic pietonal ...

1265 EUR/m2 | 83 m2

Galati, Galati

       70.000 Euro NEGOCIABIL, 3 camere, liber, decomandat, zona Gradina Publica
11
2

Apartament 3 camere, decomandat, renovat, luminos și foarte bine compartimentat, situat în zona Grădina Publică din Galați, într-un bloc liniștit, cu doar 10 apartamente. Spațios, confortabil și cu vedere panoramică frumoasă, apartamentul oferă lumină naturală din plin, intimitate și o atmosferă plăcută. ...

1148 EUR/m2 | 61 m2

Central, Galati, Galati

   45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19
7
1

45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19

45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 19, la etajul 9 unui bloc cu 10 etaje, construit in anii 70. Apartamentul insumeaza o suprafata desfasurata ...

1300 EUR/m2 | 35 m2

Micro%2b19, Galati, Galati

49. 000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, 44mp, Siderurgistilor
11
4

49.000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, 44mp, Siderurgistilor Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un spatiu comercial in municipiul Galati, amplasat în cartierul Siderurgistilor. Acesta are 44 mp. amprenta la sol si este compus din doua camere dispuse pe parter si etaj, 2 grupuri ...

557 EUR/m2 | 88 m2

Siderurgistilor, Galati, Galati

48500 Euro- 293 m.p. Teren si casa demolabila in mun. Galati
7
1

48500 Euro- 293 m.p. Teren si casa batraneasca in mun. Galati Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un teren cu o casa batraneasca (demolabila), la pret de apartament, singur in curte, in zona Pietii Centrale. Terenul are o suprafață totală de 293 mp. Utilitățile disponibile sunt: apă, ...

293 m2

Piata Centrala, Galati, Galati

   48.500 euro, NEGOCIABIL, 1.100 mp, teren intravilan, Bariera Traian
6

48.500 euro, NEGOCIABIL, 1.100 mp, teren intravilan, Bariera Traian Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un teren intravilan in municipiul Galati, amplasat în Bariera Traian pe strada Aleea Jderului cu o deschidere stradala de 14.58. Terenul are suprafata desfasurata generoasa ...

1,100 m2

Galati, Galati

Casa 58 mp caramida si teren 495 mp str. Milcovv

Casa 58 mp caramida si teren 495 mp str. Milcovv

Vand casa de demolat sau renovat 58 mp, apa, canalizare, curet, gaze la poarta, si suprafata teren 495 mp. Str. Milcov

364 EUR/m2 | 495 m2

Galati, Galati

Salvează căutarea