Promovat
Proprietar, închiriez apartament decomandat 3 camere, 80 mp, etaj 3, Micro 18, Spitalul Judetean
10
2

Închiriez apartament foarte spațios (80 mp), format din 3 camere decomandate, etajul 3 din 11, situat pe strada Brăilei, cartier Micro 18, într-o zonă foarte liniștită, în proximitatea Spitalului Județean și a mall-ului Dunărea. Oferta e potrivită pentru persoane care caută un apartament într-o zonă ...

80 m2

Galati, Galati

Promovat
Oportunitate investitie - spatiu stradal Aurel Vlaicu, IC Frimu
10
2

Descoperiți oportunitatea ideală pentru demararea afacerii dumneavoastră în zona de prestigiu IC FRIMU, la intersecția străzilor 1 Decembrie 1918 și Aurel Vlaicu, într-o zonă dinamică, înconjurată de licee, grădinițe și școli, perfectă pentru a atrage clienți din comunitate. Spațiul comercial de 75 mp, ...

1707 EUR/m2 | 75 m2

Aeroport, Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
2

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
3 Camere Micro 19 etajul 1
9
7

3 Camere Micro 19 etajul 1

Agenția imobiliară Domus vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat in Micro 19 la ''capatul troleului'' la etajul 1 4. Locația beneficiază de acces facil la mijloacele de transport în comun și se află în apropiere de supermarketuri, grădinițe, școli, bănci și farmacii, oferind astfel ...

1178 EUR/m2 | 45 m2

Micro+19, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Cazare echipe muncitori straini
10

Cazare echipe muncitori straini

Pensiune ptr cazare muncitori (romani sau straini) dotata cu parcare, curte, foisor.Pensiunea se afla la 12 km langa Galati. Putem oferi camere cu4 sau cu 5 paturi , cu baie proprie la pretul de 60 lei pe zi de muncitor. Preferam contracte pe trermen lung de minimum 10 zile. Dispunem de restaurant ...

680 m2

Galati, Galati

2cam dec.et2 Maz2  77000euro
9

2cam dec.et2 Maz2 77000euro

2cam.dec.Maz.et 2 din 9 liber Br-uri 77000euro 0745914848

1426 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro
10

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro

3cam. dec. N.Leonard parter ,ct termop.izolat balcon 96000euro 0745914848

1371 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

2cam dec.maz2 et1  1500lei
7

2cam dec.maz2 et1 1500lei

2cam.dec maz.2 et1 liber 1500 lei si la vanzare 7700 euro. 0745914848

5 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro
7
4

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro

gars tig.2 et7 mob.utilat cu ct siderurgistilor 38000euro 0745914848

1267 EUR/m2 | 30 m2

Galati, Galati

gars.tig 2 et6 mobilat utilat 1300lei
7
2

gars.tig 2 et6 mobilat utilat 1300lei

gars tig2 et6 din 7ultimul Leu se închiriază și perioade scurte scurte 3 și 6 luni 1300lei 0745914848

30 m2

Galati, Galati

2cam.dec .m18 et2 mob.utilat  2000 lei
8
4

2cam.dec .m18 et2 mob.utilat 2000 lei

2cam dec.M18 et2 mob.utilat nou 2000lei 0745914848

55 m2

Galati, Galati

Apartamen 2cam.micro38
6
3

Apartamen 2cam.micro38

Vând apartament 2camere in micro38 preț 39mii.eu.tel zero771.823.734.

1026 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Vând apart.2camere
10
25

Vând apart.2camere

Vând schimb apartament 2camere micro 38,gaz și apa separat,balcon,parchet. termopan, ușă metalică, partial mobilat,tel.zero771.823.734.ACCEPT CREDIT.

1026 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Vănd apartament 2 camere
4
6

Vănd apartament 2 camere

Vând apartament 2camere micro38, s-dec, etaj4,gaz și apă separat, mobilat parțial, preț 40mii euro neg..tel.zero771.317.219.

201 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Apartament 2camere micro38
5
5

Apartament 2camere micro38

Vând apartament 2camere in micro38,s-dec, mobilat parțial, etaj4,gaz și apă individual, preț 38mii.(190.000.lei),tel.zero771.317.219

1081 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

.AP.2Camere Micro39
9
26

.AP.2Camere Micro39

VÂND SCHIMB APARTAMENT 2CAMERE MICRO 39, pret 40mii euro.GAZ, APĂ SEPARAT,(in zona pietei micro39),tel077131721noua.

108 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

Vând loc de veci, Eternitatea Galati. 1

Vând loc de veci, Eternitatea Galati.

Vând 3 locuri de veci, 10m ,situate în cimitirul Eternitatea, Galati, acte de concesiune la zi, nr. Preț 25.000 lei, ușor negociabil.

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere, 50 mp, renovat, parter – Țiglina 2 | Centrală proprie
5
1

Îți propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în cartierul Țiglina 2, la parter, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Proprietatea are o suprafață utilă de 44 mp (50 mp total), fiind optim compartimentată. Un mare avantaj îl reprezintă extinderea sufrageriei în balcon, oferind ...

1428 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

Vand teren comuna Branistea
9
1

Vand teren comuna Branistea

- 2000 mp, este intravilan și are acces la utilități (apă și curent) - are formă dreptunghiulară, deci este perfect și pentru parcelare. Deschidere de 32 metri. - drumul de acces este pietruit până la teren - se află în partea de vest a localtatii Vasile Alecsandri, com. Branistea. - este intabulat, ...

2,000 m2

Vasile Alecsandri, Galati

Promovat
Ap. 3 camere Tiglina 2, Str. Constructorilor, 66mp
9
3

Ap. 3 camere Tiglina 2, Str. Constructorilor, 66mp

Agenția Imobiliară Domus vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Țiglina 2, pe strada Constructorilor, în binecunoscutele blocuri H. Locuința este amplasată la etajul 4 din 9 și are o suprafață utilă totală de 65,5 mp, oferind un spațiu generos și bine compartimentat. Un mare ...

1091 EUR/m2 | 66 m2

Tiglina 2, Galati, Galati

inchiriere spatiu Galati 2

inchiriere spatiu Galati

Inchiriez spatiu Galati de la 120-200 mp in Micro 19 cu vad bun.Are toate utilitatile,spatiu va fi liber de la sfarsitul luni decembrie.Pretul se discuta la fata locului in functie de cati metri patrati se doreste.

200 m2

Galati, Galati

Vând casă zona centrală Galați
10
3

Vând casă zona centrală Galați

Vând Vilă Modernă P+1, Construcție Nouă - Zona Strada Cernat, Galați Preț: [245.000 euro ] la alb Preț: [285.000 euro ] la gata Pentru mai multe detalii și pentru a stabili o vizionare, vă rog să mă contactați la whatsApp Si la telefon Se oferă spre vânzare o vilă individuală, cu un design arhitectural ...

2130 EUR/m2 | 115 m2

Central+, Galati, Galati

Garsoniera Ap. 1 Camera- Proaspat Igienizat Varuit - 2xLifturi - Tiglina 1 Tribunal Parc Viva Faleza
9
4

Pret Nou: 300 Euro Luna Garsoniera Ap. 1 Camera - Proaspat Igienizat Varuit - 2xLifturi - Tiglina 1 Tribunal Parc Viva - 0745612402 Solicita Tur Virtual Prezentare Video De inchiriat garsoniera proaspat igienizata varuita, cu o suprafata de aprox. 29 mp ce este situata la etajul 4 12 al unui imobil ...

29 m2

Galati, Galati

Casa bătrânească de vânzare Tecuci
10
1

Casa bătrânească de vânzare Tecuci

Se vinde casa bătrânească în Tecuci, jud Galati Strada Ghica Vodă nr 57 lângă depou în cartierul gării, zonă liniștită suprafață utilă 90 mp + anexă 38 mp , teren 1008 mp Preț 80000 negociabil Detalii la nr tel Rog si ofer seriozitate, cine nu este interesat sa treacă peste

889 EUR/m2 | 90 m2

Tecuci, Galati

Salvează căutarea