Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Proprietate de vânzare în Barbura (Băița), Hunedoara
10
4

Proprietate de vânzare în Barbura (Băița), Hunedoara

Proprietate de vânzare în sat Barbura, comuna Băița, județul Hunedoara 37.500 mp teren compact, cu intravilan, pășune fâneață și pădure Se oferă spre vânzare o proprietate situată în satul Barbura, comuna Băița, județul Hunedoara, într-o zonă liniștită, retrasă și cu multă intimitate, potrivită pentru ...

Barbura, Hunedoara

Promovat
Teren  Intravilan
3
3

Teren Intravilan

Proprietar Vand parcela de 2286 mp intravilan In Costesti Hunedoara Zona turistica de exceptie , cu o incarcatura deosebita. Cetatile Dacice : Sase fortărețe (Sarmizegetusa Regia, Luncani - Piatra Roșie, Costești - Blidaru, Costești - Cetățuie, Căpâlna și Bănița) care au format sistemul defensiv al lui ...

2,286 m2

Costesti, Hunedoara

Promovat
Vand apartament ,2 camere, Hunedoara
8
2

Vand apartament ,2 camere, Hunedoara

Se vinde apartament 2 camere, zona micro 5 ,Strada Eroilor,etaj 4 4 Apartamentul este compus din: 2 camere ,hol,bucatarie ,baie,balcon inchis,termopane,aer condiționat,centrala termica,acoperiș refăcut. Apartamentul este locuibil,se vinde complet mobilat (exceptând electronicele și electrocasnicele:Televizoare,masina ...

789 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Vând teren intravilan în comuna Șoimuș , 3380 mp
10
24

Vând teren intravilan în comuna Șoimuș , 3380 mp

Vând teren intravilan cu o suprafață de 3380 metri pătrați, acest teren vă oferă libertatea de a va transforma visele în realitate. Cu o varietate de utilități posibile , de la construirea unei cabane rustice sau pensiune pentru turisti până la dezvoltarea unei ferme agricole sau a propriei case familială.. Zona ...

3,380 m2

Soimus, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vând casă cu 5 camere si 700 mp de teren
1
14

vând casă cu 5 camere si 700 mp de teren

vând casă în cartierul vile noi din Deva jud Hunedoara casa are 5 camere 2 bai bucătărie pivniță garaj și 110 mp pe etaj terenul este de 700 mp prețul este 140 000 euro negociabil

1273 EUR/m2 | 110 m2

Deva, Hunedoara

Vând teren 24

Vând teren

Terenul se află în poienița este intravilan cu posibilitatea de racordare la rețeaua electrică și gaze, toate actele sunt la zi, terenul are suprafața de 1860m pătrați, bineînțeles poate fi și parcelat. Prețul este de10euro metrul pătrat .

Brad, Hunedoara

Închiriez ap.2 camere ultracentral,proprietar
6

Închiriez ap.2 camere ultracentral,proprietar

Închiriez apartament 2 camere ultracentral Centrala termica proprie,internet+tv, cheltuieli cu întreținerea minime Valoarea de chirie este de 250 euro lună plus garanția 1 luna. Accesul cu animale de companie este permis doar cu acordul proprietarului și plată garanție suplimentara 250 euro. Nu se închiriază ...

56 m2

Imparatul Traian, Deva, Hunedoara

Vand teren extravilan 13

Vand teren extravilan

Vandi 9.838 mp ,teren extravilan,, în HUNEDOARA,, Valea Seacă,, strada Strandului,, front stradal 31,5 m,, pret 20 ron pe mp si 1 HA de pădure in Buituri,, Valea Seacă,, Hunedoara la pretul de 15.000 ron negociabil..

9,838 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând teren
5
4

Vând teren

Vând teren intravilan în loc Ormindea ideal pentru casă de vacanță, cabane, pensiuni. Priveliște frumoasă, acces la teren din drum secundar, stâlp de electricitate la aproximativ 150m.pret 4,5euro m negociabil.Terenul se poate parcela.

2,800 m2

Ormindea, Hunedoara

Vând sau Schimb Casa Simeria 3 cam teren 588 mp
1
6

Vând sau Schimb Casa Simeria 3 cam teren 588 mp

Proprietar. Vând Casa Simeria 3 camere, bucătărie, baie, anexa. Toate utilitățile. Zona buna, in spatele garii catre Soseauna Nationala (nu dupa sosea). Curte mare, acces auto, grădină 588 mp. Sau Schimb cu apartament în Simeria 2, 3 sau 4 camere, exclus parter sau etajul 4, in zona buna, preferabil ...

833 EUR/m2 | 72 m2

Simeria, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
19

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
21

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
3
30

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere 2 bai 4 balcoane etaj 2 Deva zona ultracentrala,centrala termica,termopan, parchet stejar,usa metalica la intrare.pret 115000 Euro.

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva
10
28

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva

Apartament 3 camere modificat din 4 camere 2 bai living cu șemineu, complet mobilat și utilat ST 100 mp Deva zona Casa de pensii vedere în 3 părți centrala termica aer condiționat. Preț 600 EUR.

100 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
1
31

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Teren Boholt lângă Deva
3
63

Teren Boholt lângă Deva

Teren ST 4200 mp FS 60 m în Boholt la 10 km din Deva. Terenul este extravilan în spate la fabrica de apa minerala Sara, pădure în spate, priveliște frumoasă. Preț 4 EUR. Tel

4,200 m2

Boholt, Hunedoara

Apartament 3 camere ultracentral Deva
1
20

Apartament 3 camere ultracentral Deva

Apartament 3 camere decomandat etaj 2 Deva zona ultracentrala. -3 camere -2 băi -4 balcoane -vedere în 3 părți - centrala termica Preț 115000 EUR

1278 EUR/m2 | 90 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
9
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

vand teren intravilan
10

vand teren intravilan

Teren intravilan situat între Petrom și sensul giratoriu cu ieșire la DN 7 si DN 66. Suprafața 11 500 m2,lungime 300 m,latime 42 m. Utilități: curent,apa,canal

Simeria, Hunedoara

inchiriez spatiu comercial

inchiriez spatiu comercial

închiriez spatiu comercial suprafață utilă 85mp gol sau cu mobilier zona biserica golgota

85 m2

Nord-Est, Hunedoara, Hunedoara

Casa de vacanta in satul Tatarasti, comuna Burjuc, jud. Hunedoara 8

Casa de vacanta in satul Tatarasti, comuna Burjuc, jud. Hunedoara

Casa de vacanta, intravilan, front stradal cca 80m, suprafata teren 2599 mp, 3 camere (una bucatarie, una camera depozitare scule, undite etc, una locuit, cu doua dormitoare de o persoana la etaj. Acoperis tabla Lindab, aparter de beton, etaj de lemn, baie cu dus la etaj, bucatarie cu aragaz (butelie, ...

783 EUR/m2 | 46 m2

Deva, Hunedoara

Apartament in Vulcan (Hunedoara), ultracentral, mobilat
8
7

Apartament in Vulcan (Hunedoara), ultracentral, mobilat

Apartament de vânzare Vulcan, jud. Hunedoara (Aleea Crizantemelor, et. 4 4) Locație ultracentrală: Toate punctele importante sunt la max. 300 metri distanță: -Spitalul din Vulcan -Liceu și școală gimnazială -Școala generală -Secția de poliție locală -Primăria Vulcan -Supermarketuri (Penny, Profi) -Piață, ...

602 EUR/m2 | 48 m2

Central, Vulcan, Hunedoara

Casa + teren central de vanzare inchiriere (Petrosani)
5
4

Casa + teren central de vanzare inchiriere (Petrosani)

Casa construita in 2001 cu suprafata utila de 350 mp si teren 400 mp si este formata din P+2+M Proprietatea se ofera spre vanzare la pretul de 270000 euro sau inchiriere la pretul de 7 euro mp. Mai multe detalii la telefon.

771 EUR/m2 | 350 m2

Petrosani, Hunedoara

Categorii

Imobiliare

Județe

Hunedoara

Localități

Deva (379) Hunedoara (217) Petrosani (108) Vulcan (61) Simeria (56) Brad (55) Petrila (51) Lupeni (47) Orastie (42) Hateg (41) Soimus (15) Calan (14) Uricani (14) Bacia (12) Criscior (11) Ilia (11) Barsau (10) Balata (9) Bejan (9) Geoagiu-Bai (9) Rau de Mori (9) Dobra (8) Geoagiu (8) Bretea Muresana (7) Pestisu Mare (7) Vata de Jos (7) Zam (7) Simeria Veche (6) Almasu Mic (5) Almasu Sec (5) Aurel Vlaicu (5) Bosorod (5) Branisca (5) Clopotiva (5) Ghelari (5) Pestisu Mic (5) Romosel (5) Aninoasa (4) Barbura (4) Beriu (4) Boholt (4) Cainelu de Sus (4) Cristur (4) Gothatea (4) Josani (4) Ormindea (4) Ribita (4) Risculita (4) Runcu Mare (4) Teliucu Inferior (4) Vetel (4) Almas-Saliste (3) Banita (3) Baru (3) Blajeni (3) Cerbal (3) Certeju de Sus (3) Chimindia (3) Gurasada (3) Hartagani (3) Lesnic (3) Livadia (3) Martinesti (3) Mintia (3) Nadastia de Jos (3) Nucsoara (3) Sacel (3) Sanpetru (3) Santamaria-Orlea (3) Stanija (3) Streisangeorgiu (3) Tampa (3) Tisa (3) Toplita (3) Turdas (3) Valea Nandrului (3) Vata de Sus (3) Bacaia (2) Bacea (2) Baia de Cris (2) Baiesti (2) Balsa (2) Bobalna (2) Boiu de Sus (2) Braznic (2) Bretea Streiului (2) Bulzestii de Sus (2) Campu lui Neag (2) Carjiti (2) Carnesti (2) Cincis-Cerna (2) Costesti (2) Cozia (2) Fizesti (2) Fornadia (2) General Berthelot (2) Govajdia (2) Harau (2) Hasdat (2) Hasdau (2) Hondol (2) Lelese (2) Luncoiu de Sus (2) Nojag (2) Oprisesti (2) Orastioara de Sus (2) Paulis (2) Poieni (Densus) (2) Popesti (2) Rachitova (2) Rapoltel (2) Rapoltu Mare (2) Rau Barbat (2) Renghet (2) Sacaramb (2) Salistioara (2) Santandrei (2) Serel (2) Silvasu de Sus (2) Taratel (2) Tebea (2) Teliucu Superior (2) Tomesti (2) Ulies (2) Unciuc (2) Valea de Brazi (2) Valisoara (Balsa) (2) Archia (1) Baldovin (1) Balomir (1) Banpotoc (1) Barcea Mica (1) Basarabasa (1) Batalar (1) Batrana (1) Boiu de Jos (1) Bos (1) Boz (1) Bozes (1) Bradatel (1) Bretea Romana (1) Buces-Vulcan (1) Bucium (1) Bucium-Orlea (1) Bucuresci (1) Bulzestii de Jos (1) Burjuc (1) Campuri-Surduc (1) Castau (1) Cerisor (1) Chiscadaga (1) Chitid (1) Ciopeia (1) Coroiesti (1) Cuies (1) Curechiu (1) Dabaca (1) Dalja Mica (1) Dancu Mic (1) Dealu Babii (1) Dealu Mare (1) Dobrot (1) Dudesti (1) Dumbrava de Jos (1) Dumbrava de Sus (1) Farcadin (1) Furcsoara (1) Galati (1) Glodghilesti (1) Grohotele (1) Gros (1) Holdea (1) Homorod (1) Iscroni (1) Jeledinti (1) Jiu-Paroseni (1) Lapugiu de Jos (1) Lapusnic (1) Livezi (1) Ludestii de Jos (1) Lunca (Baia de Cris) (1) Lunca (Baita) (1) Lunca Cernii de Jos (1) Magura-Toplita (1) Manerau (1) Merisor (Banita) (1) Mihaileni (1) Muncelu Mic (1) Ocolisu Mare (1) Ohaba (1) Ostrov (1) Ostrovu Mic (1) Panc-Saliste (1) Paucinesti (1) Pesteana (1) Pestera (Petrosani) (1) Petreni (1) Petros (1) Pischinti (1) Pricaz (1)