Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casă de vânzare Peșteana, jud. Hunedoara
10
4

Casă de vânzare Peșteana, jud. Hunedoara

Aceasta casa de vanzare compusă din 2 imobile, are 5 camere si o suprafata utila de 150 mp. Locuinta este mobilata si utilata, oferind un spatiu generos pentru familie. Are 2 băi, bucătărie complet utilată, beci, șură, magazie de lemne și curte generoasă. Este relativ recent renovată și bine întreținută. Livadă ...

613 EUR/m2 | 150 m2

Pesteana, Hunedoara

Promovat
Casa de vanzare Orastioara de sus jud Hunedoara
15
6

Casa de vanzare Orastioara de sus jud Hunedoara

Casa se afla in Orastioara de sus jud Hunedoara la 15 km de orastie si 20 km de sarmis segetuza regia casa are baie 5 camere sura pivnita anexe . Casa si anexe 260 mp plus 2500 mp teren si gradina . Asfalt la poarta apa de la retea incalzirea este prin sobe de teracota . Informatii la tel Pret . ...

238 EUR/m2 | 260 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Promovat
Vand teren in Retezat, 1260 mp, zona Raul Mare, intre pensiuni si case de vacanta
6
3

Persoana fizica, vand teren in zona Retezat, ideal pentru pensiune sau case de vacanta. Terenul se afla intr-o zona exclusiv turistica, in intravilanul comunei Râu de Mori, sat Clopotiva, zona Râu Mare, exact langa Pensiunea Dumbravita. In zona sunt doar case de vacanta si pensiuni. Frontul stradal e ...

1,264 m2

Rau de Mori, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare teren intravilan
3
1

Vanzare teren intravilan

Teren intravilan de 2000mp cu casa la rosu de 100mp si vie in Feldioara jud Vrancea 8 mp.Mai multe detalii la telefon .

Orastie, Hunedoara

vand apartament in Deva zona 0 fosta politie
1

vand apartament in Deva zona 0 fosta politie

Vând apartament cu 3 camere în Deva, Aleea Magnoliei, zona fostei Poliții, zona 0. Apartamentul a fost visul nostru și asta până să avem copilași. Problema sunt maimuțele noastre, care au ajuns la nivelul la care apartamentul nu le mai încape. Au nevoie de curte, copaci și libertate. Ce primiți: ...

1702 EUR/m2 | 57 m2

Deva, Hunedoara

vand apartament ultracentral
6
3

vand apartament ultracentral

Se vinde apartament zona Petroșani Nord,deasupra la Anaf. Apartamentul dispune de 3 camere,2 bai,1 cămară, 1 debara,este standard nerenovat. 2 focuri la gaz si centrala in garanție plus calorifere peste tot.Apa este trasa separat. Pentru mai multe detalii sunați!

915 EUR/m2 | 71 m2

Petrosani, Hunedoara

Vând proprietate în Munții Apuseni
5
2

Vând proprietate în Munții Apuseni

TEREN INTRAVILAN DE POVESTE ÎN INIMA NATURII IDEAL RETREAT CABANE CASĂ DE VACANȚĂ Comuna Băița, județ Hunedoara la mică distanță de Deva Preț: 12 euro mp Proprietate rară, cu un potențial extraordinar pentru: * retreat în natură, * glamping, * tiny houses igluuri, * cabane turistice, * ...

5,724 m2

Comuna Băița, județul Hunedoara, Hartagani, Hunedoara

Teren 6,5Ha-Plantatie de catina ecologica
9
21

Teren 6,5Ha-Plantatie de catina ecologica

Catina(Hippophae rhamnoides),supranumita "Ginsengul romanesc"si "Lamaia nordului"Catina este cunoscuta si folosita inca din antichitate ,atat ca si fruct dar si pentru importantele sale beneficii curative .Fructele de catina sunt foarte bogate in vitamina C, de doua ori mai bogate decat macesele si ...

65,000 m2

Deva, Hunedoara

Vand plantatie de catina ecologica pe rod
9
15

Vand plantatie de catina ecologica pe rod

Sunteti in cautarea unei oportunitati de a investi?Va prezentam proprietatea noastra-Plantatie de catina ecologica pe rod (anul 5),situata in comuna Martinesti,judetul Hunedoara(la 8 km de Orastie si 20 km de Deva),in suprafata de 6,5ha(65000 mp). Aceasta plantatie va ofera posibilitatea de a produce ...

65,000 m2

Martinesti, Hunedoara

Proprietar De vanzare
5
1

Proprietar De vanzare

Proprietar de vanzare ! Apartament cu 2 camere 52m decomandat etaj 2 din 2 in Hunedoara , Oras Hunedoara zona OM cu posibilitate de masardare , boxa in CF , usa metalica , geamuri termopan , centrala termica baie cu cada. Necesita renovare pret 55mii Euro.

1058 EUR/m2 | 52 m2

OM, Hunedoara, Hunedoara

Garsonieră in Hunedoara
5

Garsonieră in Hunedoara

Se vinde exact ca in poze,La cheie, dispune de centrala termica nouă, climă, termopane etc. reformată total în 2020 situată lîngă GP Plaza.

1207 EUR/m2 | 29 m2

Micro 4, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Pescarie,Afacere de vanzare
5
3

Pescarie,Afacere de vanzare

Se vinde 33% din acțiunile unei societăți piscicole performante și profitabile Locație: Sat Aurel Vlaicu, județul Hunedoara Luciu de apă: 100 hectare lacuri amenajate cu alimentare directă din râul Mureș. Dotări complete și moderne: Birouri administrative Magazii de procesare a peștelui Hală de depozitare ...

Deva, Hunedoara

Casă in Gros cu potențial afacere (Camping,Pensiune, etc)
5
4

Casă in Gros cu potențial afacere (Camping,Pensiune, etc)

Vând Casă P+1 în Gros cu 8610 Mp teren intravilan, Hunedoara, cu potențial Camping sau alte idei de afaceri. Casa este renovată, construcția este din 2011, suprafața construită este de 231 Mp. Are panouri solare, centrala pe lemne, 4 camere, 2 bai, living cu bucătărie open space, balcon, anexe. ...

24 EUR/m2 | 8,610 m2

Hunedoara, Hunedoara

vând apartament
10
2

vând apartament

complect mobilat, balcon închis

1320 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Casa de vanzare
10
4

Casa de vanzare

De vanzare casa in sat Homorod, jud HD cu 2 camere, bucătărie, cămară, pivnita, pod, locație pt baie, terasa mare, 2 curti, gradina cu vie si livada, fantana in curte. Este renovata si consolidata de la fundatie pana la acoperis in 2010. Cu posibilitate de constructie noua in curte ...

589 EUR/m2 | 90 m2

Homorod, Hunedoara

Garsoniera confort 1
10
20

Garsoniera confort 1

Vînd garsonierá 34 m zona Parîngul localitatea Petrosani ,taxe la.zi bloc de caramida cu tiglá etajul3 din 3 ,scara cu interfon ,mai multe detalii in privat

647 EUR/m2 | 34 m2

Petrosani, Hunedoara

Vand casa Simeria Veche(persoana fizica)
8
23

Vand casa Simeria Veche(persoana fizica)

Vand casa si gradina in satul Simeria Veche cu toate utilitatile in suprafata de 800 mp.Pt informatii va rog sunati.Nu sunt agentie!!!

69 EUR/m2 | 1,000 m2

Simeria Veche, Hunedoara

Vand teren extravilan Simeria Veche 3

Vand teren extravilan Simeria Veche

Teren in suprafata de 14000 mp situat la urcarea spre autostrada.NU sunt agentie!!!

Simeria Veche, Hunedoara

vand casa in Simeria Veche(sunt persoana fizica)
8
57

vand casa in Simeria Veche(sunt persoana fizica)

Vand casa cu teren in sat Simeria Veche in suprafata de 800mp.Are toate utilitatile.NU sunt agentie!!!

69 EUR/m2 | 1,000 m2

Simeria, Hunedoara

Vand loc de casa(sunt persoana fizica)
3
2

Vand loc de casa(sunt persoana fizica)

Vand teren intravilan in sat Simeria Veche.Are toate utilitatile.suprafata totala 8000 mp.front stradal 18 m

Simeria Veche, Hunedoara

De vanzare teren
3
27

De vanzare teren

De vanzare teren in comuna Sarmizegetusa,sat Paucinesti,situat intre Muntii Poiana Rusca si Tarcului,la 20 km de Hateg si 2 km de Sarmizegetusa.Suprafata 2400 mp,terenul este ideal pentru casa fiind o zona linistita cu aer curat si multa padure.La marginea terenului se afla un parau si drum asfaltat.Pret ...

Paucinesti, Hunedoara

Apartament 2 camere, Aleea Liliacului, Lupeni, zona A
4

Apartament 2 camere, Aleea Liliacului, Lupeni, zona A

Se oferă spre vânzare apartament 2 camere, 44 mp, et. 1 din 4, bloc din caramida Situat într-una dintre cele mai liniștite și căutate zone din Lupeni, cu acces usor către stațiunea Straja. Apartamentul este renovat în proporție de aproximativ 80%, fiind ideal pentru cei care își doresc un spațiu care ...

864 EUR/m2 | 44 m2

A, Lupeni, Hunedoara

Apartament 2 camere spațios, parter înalt, construcție solidă   Petroșani
2
3

Apartament 2 camere spațios, parter înalt, construcție solidă Petroșani

Situat în Petroșani, în cartierul Dimitrov, pe strada 9 Mai, acest apartament cu 2 camere este alegerea ideală pentru locuit permanent, pentru cei care vor să scape de aglomerația marilor orașe sau pentru o investiție sigură și inteligentă. PRET: 55000 EUR, USOR NEGOCIABIL Locuința se află la parter ...

1000 EUR/m2 | 55 m2

Petrosani, Hunedoara

Categorii

Imobiliare

Județe

Hunedoara

Localități

Deva (376) Hunedoara (212) Petrosani (108) Brad (60) Simeria (58) Vulcan (58) Petrila (53) Lupeni (50) Hateg (42) Orastie (40) Calan (16) Bacia (13) Soimus (13) Ilia (11) Uricani (11) Criscior (10) Balata (9) Barsau (9) Bejan (9) Geoagiu (9) Geoagiu-Bai (9) Rau de Mori (8) Bretea Muresana (7) Dobra (7) Zam (7) Simeria Veche (6) Almasu Mic (5) Almasu Sec (5) Aurel Vlaicu (5) Bosorod (5) Branisca (5) Ghelari (5) Hartagani (5) Pestisu Mare (5) Pestisu Mic (5) Vata de Jos (5) Vetel (5) Barbura (4) Boholt (4) Cainelu de Sus (4) Clopotiva (4) Gothatea (4) Josani (4) Mintia (4) Nucsoara (4) Ormindea (4) Ribita (4) Risculita (4) Romosel (4) Runcu Mare (4) Teliucu Inferior (4) Aninoasa (3) Banita (3) Baru (3) Beriu (3) Blajeni (3) Certeju de Sus (3) Chimindia (3) Cincis-Cerna (3) Gurasada (3) Lesnic (3) Martinesti (3) Nadastia de Jos (3) Sacel (3) Sanpetru (3) Santamaria-Orlea (3) Streisangeorgiu (3) Tampa (3) Turdas (3) Valea Nandrului (3) Almas-Saliste (2) Archia (2) Bacaia (2) Bacea (2) Baia de Cris (2) Baiesti (2) Balsa (2) Bobalna (2) Boiu de Sus (2) Braznic (2) Bretea Streiului (2) Bulzestii de Sus (2) Campu lui Neag (2) Carjiti (2) Carnesti (2) Cerbal (2) Costesti (2) Cozia (2) Cristur (2) Fizesti (2) Fornadia (2) Galati (2) Govajdia (2) Harau (2) Hasdat (2) Hasdau (2) Hondol (2) Lelese (2) Livadia (2) Luncoiu de Sus (2) Nojag (2) Oprisesti (2) Orastioara de Sus (2) Paulis (2) Poieni (Densus) (2) Rachitova (2) Rapoltu Mare (2) Rau Barbat (2) Renghet (2) Sacaramb (2) Serel (2) Stanija (2) Taratel (2) Tebea (2) Teliucu Superior (2) Tisa (2) Tomesti (2) Toplita (2) Ulies (2) Unciuc (2) Vaidei (2) Valea de Brazi (2) Valisoara (Balsa) (2) Vata de Sus (2) Baldovin (1) Balomir (1) Banpotoc (1) Barcea Mica (1) Basarabasa (1) Batiz (1) Batrana (1) Boiu de Jos (1) Bos (1) Boz (1) Bozes (1) Bradatel (1) Brazi (1) Bretea Romana (1) Buces-Vulcan (1) Bucium (1) Bucium-Orlea (1) Bucuresci (1) Bulzestii de Jos (1) Burjuc (1) Calanu Mic (1) Campuri de Sus (1) Campuri-Surduc (1) Castau (1) Cerisor (1) Chiscadaga (1) Chitid (1) Cigmau (1) Ciopeia (1) Coroiesti (1) Cuies (1) Curechiu (1) Dabaca (1) Dancu Mic (1) Danulesti (1) Dealu Babii (1) Dealu Mare (1) Densus (1) Dudesti (1) Dumbrava de Jos (1) Dumbrava de Sus (1) Farcadin (1) Furcsoara (1) General Berthelot (1) Glodghilesti (1) Grohotele (1) Holdea (1) Homorod (1) Iscroni (1) Jeledinti (1) Jiet (1) Jiu-Paroseni (1) Lapugiu de Jos (1) Lapusnic (1) Livezi (1) Ludestii de Jos (1) Lunca (Baia de Cris) (1) Lunca (Baita) (1) Lunca Cernii de Jos (1) Maceu (1) Magura-Toplita (1) Manerau (1) Merisor (Banita) (1) Mihaileni (1) Muncelu Mic (1) Nalatvad (1) Ohaba (1) Ostrov (1) Ostrovu Mic (1) Panc-Saliste (1) Paucinesti (1) Pesteana (1) Pestera (Petrosani) (1) Petreni (1) Petros (1) Pischinti (1)