Imobiliare Hunedoara

Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa Vetel la pret de apartament!
10
2

Casa Vetel la pret de apartament!

Vă prezentăm o oportunitate unică de a achiziționa o casă individuală situată în Vetel, o locație ideală pentru cei care caută liniște și confort, fără a face compromisuri în ceea ce privește accesul la facilități - aceasta se afla la DOAR 10 minute de Deva si 10 de minute de Autostrada. Această proprietate ...

1350 EUR/m2 | 100 m2

Vetel, Hunedoara

Promovat
Fara Comision Vila Exclusivista langa Statiunea Straja
20
4

Fara Comision Vila Exclusivista langa Statiunea Straja

FARA COMSION!!! YouPro.ro va propune spre vanzare vila exclusivista situata in Vulcan Hunedoara, in zona cu Statiunea Straja. Vila este construita pentru folosinta proprie, nu a fost gandita pentru vanzare. Dispune de 33 panouri solare si contract de prosumator. Pretul solicitat de proprietar este de ...

1141 EUR/m2 | 262 m2

central, Vulcan, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu
10
2

Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, într-o zonă foarte cautata zona Casa de pensii. Locuința are o suprafață de 50 mp și beneficiază urmatoarele avantaje: -mobilat si utilat,ocupabil imediat -bloc de caramida -usa metalica -usi interioare schimbate,noi -parchet ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Promovat
Cladire noua, ideala pentru cazare sau spatii de birouri in Brad, Hd
14

De vanzare cladire noua, amplasata in municipiul Brad, judetul Hunedoara, intr-o zona centrala, accesibila si usor de reperat. Cladirea se afla pe un teren intravilan de 619 mp, cu acces direct din principala cale de circulatie care strabate orasul, E79 DN76. Imobilul, finalizat in 2025, are o suprafata ...

637 EUR/m2 | 502 m2

central, Brad, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 1 camera, 30mp, decomandat, Zona centrala in Hunedoara
5
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 1 camera decomandat, situat la parterul unui imobiul cu 4 etaje, aflat in zona centrala din Hunedoara, pe strada Ion Creanga. Apartamentul are o suprafata utila de 30mp, compartimentata astfel: - 1 ...

1077 EUR/m2 | 30 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Spatiu comercial, capacitate 120 persoane, Pietonala Corvin, Hunedoara
11

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere, in Reprezentare Exclusiva, un spatiu comercial situat la parterul unui imobil cu 3 etaje, aflat pe Pietonala Corvin, in Hunedoara. Suprafata utila de 120mp, este compartimentata astfel: - 1 incapere principala - 1 incapere cu bar - 2 grupuri ...

120 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Casa batraneasca la munte, in Hunedoara, Tinutul Padurenilor, Cerbal
13
13

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa batraneasca in zona muntoasa, aflata in Tinutul Padurenilor din judetul Hunedoara, comuna Cerbal, sat Feregi. Proprietatea este potrivita celor care doresc sa se retraga din zgomotul oraselor sau pentru o casa de vacanta, pentru un trai ...

302 EUR/m2 | 110 m2

Feregi, Hunedoara

Spatiu comercial, cladire P+2, investitie la cheie in Deva, Hunedoara
20

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare in Reprezentare Exclusiva si comsion 0% pentru cumparator, un spatiu comercial, cladire desfasurata pe 3 niveluri P+E+M, situata in judetul Hunedoara, pe strada Luceafarului din Deva. Actualul proprietar a gandit configuratia cladirii in asa ...

1954 EUR/m2 | 110 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Apartament de lux, 3 camere, 2 niveluri, intr-un imobil tip vila, Deva
18

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva si comision 0% pentru cumparator, un apartament de lux cu 3 camere, desfasurat pe 2 niveluri intr-un imobil tip vila, P+E+M, aflat in judetul Hunedoara, pe strada Luceafarului din Deva. Suprafata utila de 80mp este ...

1738 EUR/m2 | 80 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Imobiliare,casa si gradina
8
11

Imobiliare,casa si gradina

Vand proprietate formata din 2 case cu curte comuna 1. Casa-bucatarie 3 3,living5,5 3,5 baie2 3,terasa bucatarie vara 2.Casa- 2 dormitoare 4 4,Living 8 6,camara 3 2,salon5 4,baie 3,5 2 3.Anexe,camara5 1,5,pivnita6 3, garaj6 3,5,bucatarie,vara,iarna4 3,,alte anexe dotata cu 8 panouri solare total spatiu ...

12 EUR/m2 | 9,000 m2

Orastioara de Jos, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere în Hunedoara, zona Traian vuia, etaj 3. Pret 31500
5
11

Vând apartament cu 2 camere, situat în Hunedoara, la 5 minute de pietonala Corvin, la etajul 3 într-un bloc de cărămidă cu următoarele dotări: * centrala termica proprie * aer condiționat * ușa antiefracție la intrare * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * gresie și faianță * zugrăvit in lavabil ...

808 EUR/m2 | 39 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casa in Hunedoara, zona Chizid (Botu calului), P+1+Pod. Pret 135000 EUR NEG
10
3

Vand casa în Hunedoara, zona Chizid langa "Botu Calului", formata din P+1+Pod , cu următoarele dotări: * Parterul este prevazut cu 2 garaje, 2 camere, hol mare - necesita renovare; * Etajul cuprinde 4 camere, hol spatios, bucatarie si baie mare; * este prevăzut cu centrală termică proprie; * instalație ...

441 EUR/m2 | 306 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand casa cu 4 camere, zona centrala Hunedoara, renovata, mobilata si utilata
10
11

De vanzare casa cu 3 dormitoare si living spatios, 2 bai, spatiu tehnic, 2 bucatarii, terasa, curte si gradina + anexe. Compartimentarea se face cu un hol spatios din care, pe partea dreapta se afla 2 dormitoare iar pe partea stanga se afla o baie cu vana, un spatiu tehnic si un dormitor. ...

320 EUR/m2 | 500 m2

Hunedoara, Hunedoara

Ocazie. Vand ap cu 2 camere, 50 mp, ETAJ 2, Hunedoara , Centru, Langa Pietonală 58000 euro neg
8
15

Vând apartament cu 2 camere, decomandat in inima orașului. Este situat la etajul 2 într-un bloc cu trei nivele. Are o boxa trecuta in acte de 2,68 MP. Apartamentul are următoarele dotări: * centrala termica proprie * ușa termopan la intrare * geamuri TRIPAN cu tâmplărie PVC * ...

1160 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere în Hunedoara, Micro 4, etaj 5. Pret 46.000 EUR neg
6
9

Vând apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1. Apartamentul este compus din 2 camere, baie, bucătărie și balcon, la etajul 5 pe BD Dacia. Apartamentul deține: * ușa la intrare lemn * centrala termica proprie * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * zugravit in lavabil * gresie și faianță ...

979 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala, Etaj 2
18

Apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala, Etaj 2

ID IMOBIL 1064 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala: etaj 2 in bloc de 10 etaje, situat pe mijloc suprafata utila 74 mp + balcon inchis zona de dining balcon spatios (zona de relaxare) incorporat in zona de dining 2 bai camara centrala termica ferestre ...

1824 EUR/m2 | 74 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Spatiu comercial ultracentral
7
2

Spatiu comercial ultracentral

Suprafata de 140 mp utili. Finisaje premium. Centrala pe gaz. Aer conditionat centralizat. Racord curent mono si trifazic. 2 grupuri sanitare clienti. Grup sanitar angajati. Acces fata-spate.

140 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament cu 3 camere decomandat, zona Dorobanti, suprafata utila 74 mp + 2 balcoane, 2 bai,
15

Vand apartament cu 3 camere decomandat, zona Dorobanti, suprafata utila 74 mp + 2 balcoane, 2 bai, usa metalica, usi interioare noi, instalatia electrica si termica pe cupru, instalatii sanitare noi, centrala termica, termopane de calitate tripan, gresie, faianta, parchet, amenajat modern, etaj 7, bloc ...

1892 EUR/m2 | 74 m2

Dorobanti, Deva, Hunedoara

Vand apartament cu o camera decomandat in Deva, Eminescu (Micro 15), parter inalt, scurgere separata
10
5

Vand apartament cu o camera decomandat in Deva, zona Eminescu (Micro 15), parter inalt, scurgere separata la bucatarie si baiei, situat pe mijloc, bloc de 4 etaje, suprafata utila 32,43 mp, usa metalica, termopane, centrala termica, gresie, faianta, parchet, mobilat, utilat. Pret: 29 000 euro negociabil. ...

906 EUR/m2 | 32 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Ultracentral
14

Apartament 2 camere in Deva, zona Ultracentral

ID IMOBIL 1063 Va propun spre inchiriere apartament 2 camere in Deva, zona Ultracentral: etaj 3 in bloc de 3 etaje, situat pe mijloc baie cu geam balcon incorporat in dormitor debara centrala termica prin condensare ferestre termopan cu tamplarie PVC usa metalica parchet, gresie, faianta ...

46 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Vand hala Deva-Soimus 1700 mp
5
1

Vand hala Deva-Soimus 1700 mp

Locație strategică acces rapid la autostrada A1, ideal pentru logistică, producție sau depozitare. Se oferă spre vânzare hală industrială modernă, poziționată excelent pentru activități comerciale și industriale, cu acces facil pentru TIR și conexiune rapidă la principalele rute de transport. Proprietatea ...

1,700 m2

Soimus, Hunedoara

Apartament 2 camere, decomandat | Micro 5 | Hunedoara | Renovat | Mobilat
11
2

Blitz Imobiliare va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în cartierul Micro 5 din Hunedoara, într-o zonă apreciată pentru accesul rapid către școli, magazine și mijloace de transport. Apartamentul are o suprafață utilă de 53 mp și este amplasat la etajul 3 din 10, într-un ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

CASA SUPERBĂ CU 5 CAMERE, 168 MP, ÎN ȘOIMUȘ LA 15 MINUTE DE DEVA
19
6